Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Demiluna GRATULUJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 JEJU JAK SIE CIESZE:):):):):):):) reszta dziewczynek 😘❤️🌻 zajze pozniej buziaki papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demiluna gratuluję dwóch kreseczek. Vichy witaj. Ciesze sie ze sie dołącząsz ;-) Ja mam tyle roboty ze szok i dlatego rzadko pisze, ale jestem juz w domku i powoli przygotowuje sie do wizyty. Dam znac jak bylo. Rany ale sie boje! Boli mnie wszystko z nerwow. Glowa, brzuch. Chce miec juz to za sobą. Jak myślicie ile ze mnie zderze za pierwsza wizytę bede robic full service. Jejku :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia* hmmm nie wiem ile zedrze. u mnie za wizyte z usg dopochwowym to biorą tak od 50zł.zależy na jakiego zdzierce trafisz:D:D:D:D:D nic się nie bój.samo badanie nie należy do przyjemnych(no bo czy przyjemnym mozna nazwać jak Ci obcy chłop grzebie?) ale bolesne nie jest. czekamy na dobre wiesci Gosiu trzymaj się vichy Witaj🌼 cieszę się ze do nas dołaczyłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia* nic sie nie bój,wszystko będzie ok.Ile weźmie to zależy od miasta i czy jest to znany lekarz.Moja bierze 70zł za samą wizyte + 30 za usg.Jak chodziłam w ciaży to brała 60+20za usg.Niektórzy biorą nawet po 100zł za samą wizyte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wam za wsparcie. Jestescie kochane. Przygotowuje sie pomału. Dam znac jak wrócę do domu. Trzymajcie kciuki po 15. Buziaxy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki mogę tu z wami jeszcze troche zostać?? W przyszłym tygodniu wybiore się do lekarza i zdam wam relacje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demiluna🌼 my may nadzieje,że Ty zostaniesz Tu z nami nie tylko na trochę........... kochana przecież my jesteśmy ciekawe jak będzie przebiegała Twoja ciąża a później jak będzie dorastać Twoja dzidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo babeczki ja wlasnie wrocilam od gina. W ciazy nie jestem. Wszystko jest w porzadku. Powiedziala ze widzi cos ale nie jest pewna bo byc moze jest to ciaza tygodniowa. Przepisała mi duphaston nie bylo tak zle nie potrzebnie panikowałam ;-) za dwa tygodnie mam przyjsc po wyniki cytologi i ponownie sie przebadać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gosia* mam nadzieje że wizyta poszła po twojej myśli i się nie stresowałaś za bardzo czekamy z niecierpliwością na wiadomości od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia* Twoja wypowiedź pokazała mi się dopiero jak wysłałam moją nie wiem dlaczego. No widzisz nie taki diabeł straszny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gosia to super że po badanku wszystko ok. ale tego że lekarka coś tam widzi i określa to jako ciąża tygodniowa . To znaczy że jesteś w ciąży??? A wogóle w jakim momencie cyklu jesteś przed @ czy Ci się spóżnia bo ja tu nowa i za bardzo nie w temacie;)Ale najważniejsze że Twoja Strach okazał sie bezpodstawny i jesteś zadowolona z wizyty :) Ja też się staram i to już dość długo bo 10 cykl mam za sobą zakończony niepowodzeniem bo dziś @ dostałam ale nie trace nadziei :) Buziaczki dla was👄👄👄 A dziś idę w odwiedziny do takiej malutkiej kruszynki 2 tygodniowej i już się nie mogę doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vichy ja nie mam okresu od 3 sierpnia. Ona Powiedziala ze cos tam jest ale jest za wcześnie zeby to stwierdzić. Byc moze to bardzo wczesna ciaza. Musze odczekać dwa tyg i powtórzyć badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia* ciesze sie,że wszytsko ok.To długi ten cykl musiałaś mieć skoro ciąża dopiero tygodniowa :-) Najważneijsze,że nic złego sie nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki:D dziubassek😘 Gosia*😘 vichy😘 Michelle😘 validos😘 demiluna😘😘 lake tahoe😘 a jak zawsze o tej porze z doskoku:) Gosia*cieszę się,że wszystko w porządku i że przezyłaś wizyte u gin mam nadzieje,ze za dwa tygodnie potwierdzi u Ciebie ciąże dużo zdarła z Ciebie gina??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuch
brzuch mnie boli juz 5 dzień.....a jeszcze ponad tydzień do okresu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuch
nie wiem co sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu mam nadzieje ze bedziesz nastepna za co bardzo trzymam kciuki:) vischy ja tez czekam na @ ciekawe jakies dziwny mam ten cykl i dzieja sie rózne rzeczy dziwne za mna cóz poczekam pare dni i zobaczymy co sie okaze!! demiluna mam nadzieje ze zostaniesz z nami i bedziesz przesyłac dobre fluidki! ja padam bylam po pracy u chorej kuzynki!! potem zupke zrobiłam i zmykam do łóżeczka całuski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie!!! wylaczyli mi neta w domku😠😠 teraz jestem u rodzinki meza wiec moge chwilke na kompie posiedziec. Gosiu gratu;luje swojej pierwszej wuzyty u gina:):) i trzymam kciuki zeby to byla wczesna ciaza:P witaj vichy :) fisia, Gosia* vichy ,Michelle ,validos, demiluna ,lake tahoe🌻 byc moze mamy juz dwie kobietki w stanie błogosławionym :D oby tak dalej!!! buziaki moje slonbca i gdybym juz dzis tu nie zajzala to zycze wam miłej nocki i udanych staranek:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie wrocilam ze staranek ;-) Fisia ginka wzięła ode mnie 100 zl w tym badanie, usg dopochwowe i pobranie cytologii. No i jeszcze lekarstwo 40 zl. Takze dzisiejszy dzien szarpnał mnie po kieszeni, ale dla zdrowia nie ma co żałować. Dziekuje wam wszystkim za wsparcie naprawde jestescie kochane :-* ide juz spac. Zycze wam wszystkim kolorowo erotycznych snow. Buziaxy. Do jutra dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja tez juz ide spacku 😘 Dobranoc:) p.s. jutro mam zajety caly dzien bo bede lazila z mama po miescie ehhh ale jak tylko bede mogla to napewno zajze,buziaki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wastawać dziewczynki🌼 😘 dla kazdej z Was ja na nogach już od 45minut.nie wiem po co ja tak wcześnie wstaje:) u mnie wczoraj starań nie było:( usnęlo sie mojemu m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki Dzień Dobry ja dzisiaj zrobiłam jeszcze jeden test żeby się upewnić, jest Ok Powiem Wam ze nie chcieliśmy nikomu mówić jeszcze przez kilka tygodni ale mój m nie wytrzymał i wieczorem zadzwonił do swojej mamy, więc ja później t eż zadzwoniłam do moich rodziców. I tyle było tajemnicy. Zaraz zaprowadze małą do przedszkola to może się jeszcze niedługo odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki🌼 Gosia* dzięki za linkaw wolnej chwili napewno poczytam demilunia ja chyba też bym nie wytrzymała i komuś powiedziała.tylko nie wiem czy byłaby to któraś z mam bo cała rodzinka już by wiedziała:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ja o naszych staraniach o drugiego dzidziusia powiedziałam kilku zaufanym i teraz mnie dopytują\"no i co? jesteś w ciązy?\" a ja jak na złośc nie mam się czym pochwalić:(:(:( ale dziewczynki nie załamuję się.@ w dalszym ciągu nie mam więc może już wkrótce pochwale się dobrymi wiadomościami czekam do poniedziałku bo w poniedziałek ide popołudniu do gina(no chyba ze dostane @ to nie pójde)wątpie,żebym wytrzymała do wizyty więc z rana zrobie test :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz od 6 na nogach!! alez sie nie wyspałam:( pbudziłam sie o 3, 4 a od 5 juz nie spałam:( masakra nie wiem co sie dzieje nigdy ze snem nie miałam problemów dzisiaj dłuznicy na tapecie wiec mam co robić!!! miłego dzionka demilunia gratuluje jeszcze raz!! ja tez mysle zeby pare tyg nie mówic ale penie jak sie zdazy ten cud to nie wytrzymamy!! przeciez to takie szczescie wielkie a ja czekam na @ i nie wiem w sumie kiedy mam dostac to mój pierwszy cykl na bromergonie dziwnie sie czuje ale jakos wiaze to objawami przed@ wiec mam nadzieje ze ten cykl nie bedzie mega długi:( a moze bedzie 9 miesieczny? raczej ciezko mi w to uwierzyc wiec sie nie nastawiam póki co na ciaze ale bym sie ucieszyła bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mały sie grzecznie sam bawi,a ja popijam herbatke. Dziś 37 dc,jak @ sie jutro nie pojawi to będę maiła mega nadzieje,ze to jednak maluszek.Jeśli sie nie pojawi to 40dc zrobie kolejny test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Witam!!!! 🌼🌼🌼 Demiluna to ja też w takim razie BARDZO SERDECZNIE CI GRATULUJĘ po raz drugi teraz myślę że już polecimy hurtowo :) Może i ja się załapię ale raczej za miesiąc bo do owulki jeszcze kupa czasu :) A wczoraj byłiśmy z m. i synkiem u znajomych zobaczyć ich cudeńko- 2 tyg. córeczkę . Przekochana jest a jaka maleńka napatrzeć się na nią nie mogłam i oczywiście na rączkach ją nosiłam i lulałam.Mojemu synkowi też się bardzo spodobała ale on raczej braciszka chce. Gosiu ja za Ciebie mocno kciuki trzymam że to jednak ciąża :) Fisia i validos,Michelle a Wam życzę aby @ nie przylazła przez następne 9 miesięcy,bo jak się spóżnia to już jest jakaś nadzieja .....❤️ Dziubasku miłego dnia spędzonego na zakupkach,a co masz zamiar sobie kupić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haj dziewczynki🌼 widze,że zapracowane jesteście z lekka:) Vichy😘 takie właśnie maleństwa są przekochane!!jeszcze Ci nie pyskuje ani nie bałagani:D:D Michelle może razem nam sie uda zaciązyć bo do mnie @ też jeszcze nie przylazła validos27 ja też coś spać nie moge:( do 1.00 filmuje a po 6.00 już jestem na nogach🌼 lece dziewczynki na małe zakupki.jak wróce to wpadne kuknąć co naskrobałyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu ja za meczami to tak raczej nie przepadam ale lubie jak m. ogląda bo ja mam czas wtedy na pogaduchy i nawet mu to nie przeszkadza :p bo tak to lubi sobie pomarudzić. Fisia masz racje takei malutkie są przekochane tylko śpią i jedzą no i kupka w międzyczasie jakaś albo sik :D Za to mój wielkoludek tam się wczoraj nudził ,grzechotkami bawić się nie chciał,smoczka też nie chciał i ogólnie się nudził. Chciał skakać na piłce kangurku której urzywała koleżanka w ciąży :p Oczywiście się nasłuchałam strasznej opowieści o porodzie ale nawet mnie to nie ruszyło bo przecież też przez to przechodziłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu🌼 a może to jednak ciąża jak się żle czujesz? :) A jakie hormony bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×