Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Ja tylko mamnadzieje,ze moje drugie dziecko będzie sie zachowywało jak typowy noworodek,czyli sen,jedzenie i załatwianie w pieluche,bo Daniel do 4 miesiaca życia nie spał w dzień,nawet jako noworodek :-( Kupiłam już sobie test tak sie doczekać nie moge :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michelle Widze że mamy podobne doświadzenia z pierwszym dzieckiem, wiki co prawda podsypiała ale po 15 min więc też niewiele tego było Czekamy na wiadomości mam nadzieje że 2 kreseczki. A ja mam teraz dopiero schizy ciągle się boję żebym nie miała problemów z ciąża, jak wiecie pierwszą straciłam a w drugiej brałam leki na podtrzymanie, plamienia, kilka razy szpital kroplówki itd. A dzisiaj chya zauważyłam taki różowawy śluz i sie cholernie boje, staram sie nie panikować ale nie jest łatwo się nie martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michell 🌼 ja również bardzo mocno trzymam kciuki za pozytywny teścik a kiedy robisz? Demilunka🌼 bądz dobrej myśli ,nie zamartwij się na zapas,dużo odpoczywaj i leż to napewno pomoże❤️Jak masz możliwośc to może to skonsultuj z lekarzem to będziesz spokojniejsza :) 👄 Gosiu🌼 ale masz fajnie kawkujesz przed telewizorkiem :) ja niestety jeszcze w pracy i zasypiam na stojąco. Chyba też sobie kawkę zrobie :) Fisia🌼 i Dziubasek🌼 ostro zakupki robią,ciekaw co tam sobie fajnego kupiły? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
dziewczyny powiedzcie mi, czy powinnam poczekać z testem jesli mnie boli podbrzusze czuje się oslabiona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria1980
Cze dziewczyny, Staramy sie o dzidzie dwa miesiace i nic - troszke sie juz denerwuje, kurde tak to jets jak chcesz to nie masz a jak nie chcesz to masz. A tak bardzo chcialabym byc w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
dokladnie mam to samo....i ciagle sie zastanawiam czy to juz...ajkie masz objawy czy cos zauwazylas i siebie dziwnego///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria1980
macie jakies dobre rady ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko a kiedy masz termin@ bo jeżeli Ci się spóżnia to ja bym ja twoim miejscu teścik zrobiła :) Wiktoria poczytaj sobie tą stronkę co Gosia podała tam jest dużo fajnych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie mam neta w domu juz drwugi dzien😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 zapłacze sie na smierc😠 tak mi brakuje rozmow z wami ehh Fisia, Gosia, Demiluna,Michelle, Vichy, lake tahoe, validos🌻🌻🌻 i witam nowe forumowiczki mam pytanko i Wiktoria1980 🌻🌻🌻 nic nie kupilam😠 ale jutro rano jade na ryneczek po meble wiec moze jakis ciuszek sobie kupie na polepszenie humorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu ja jestem ale tylko na chwile bo jestem zmeczona po dzisiejszych marszqach po miescie :( nie martw sie napewno bedzie dobrze kwestia przyzwyczajenia sie organizmu do leku. buziaki kochane😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamiętam co miałam komu odpisać :-) Test zrobie chyba jutro rano. Dziecko mi jeszcze nie śpi,więc będę tylko zerkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demiluna napewno wszystko jest w porządku.Normalne,że sie martwisz,ale staraj sie być dobrej myśli.Też na początku miałam plamienia,która na szczęście okazały sie niegroźne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka staram sie nie stresować, raz lepiej wychodzi raz gorzej, postaram się jutro umówić na wizyte, ciekawe na kiedy mi wyznaczą. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki😘 dopiero teraz weszłam bo byli u mnie znowu znajomi:) zrobiłam mały wypad na sklepy ale kupiłam sobie tylko firanke do małej pokoiku i do kuchni:) Witam nowe koleżanki na topiku🌼 vichy🌼 i 😘 dla Karolka. dziubassek Ty tak nie szalej po tych sklepach kochana bo zbankrutujesz🌼 demiluna🌼kochana napewno jest wszystko w porządkuTwój organizm musi się tylko przygotować do tych trudnych 9 miesięcy(no nie pełnych) michell🌼z niecierpliwościa czekam na dobre nowinki.pamiętaj!!! trzymam kciuki dziewczynki ide spac bo mnie nogi pobolewaja od tego latania dzisiaj. napewno odezwe się jutro z ranka dobrej nocy kochane.śpijcie słodko🌼 aaa i dobrej nocki dla tych które nas podczytują a nie chca się do nas dołaczyć🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria1980
cze dziewczyny, dzieki za slowa otuchy i rady no coz bedziemy dalej sie starac i mam cicha nadzieje ze jednak nam sie uda - tylko nie wiem na ile sil mi starczy. Juz po dwoch miesiacach staran zaczynam sie martwic - jak dlugo wy sie staralyscie czy moze jeszcze sie staracie ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny🌼 Wiktoria1980 Kochana nie masz się co martwić:)dwa miesiące bezowocnych starań to jeszcze nie powód do zmartwienia:)ja z m. zaczeliśmy staranka od lipca i narazie bez efektu ale każdy kolejny miesiąc jest dla nas miesiącem nadziei.dla baaardzo wielu kobiet zajscie w ciąze nie jest takie hop siup. głowa do góry🌼 dzisiaj jeszcze nie dostałam @:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia....
Witam!!! Ja też postanowiłam się starać, to dopiero początek mojej drogi, choć mam nadzieję, że nie będzie ona zbyt długa, bo mam już swoje latka... W ostatnim miesiącu staraliśmy się w 10, 11, 13, 15, 17 i 18 dniu cyklu. Cykle trwają 28- 30 dni. Może coś z tego będzie. Teoretycznie - szanse są, prawda? Pozdrawiam, będę Was regularnie odwiedzać:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki:) ja dzisiaj sama w biurze pełna rozpusta.....reszta na szkoleniu cóz rano mi spadła temp 36.5 wiec @ penwie dzisiaj lub jutro dostane ale jest jeden plus chyba wróciła mi owulacja po bromergonie wiec wreszcie mozemy sie starac bo sa szanse bez owulacji raczej nie było:( wiktoria zostań z nami bedziemy sie starac razem bedzie na pewno nam łatwiej:) fisia- pewnie ze razem damy rade 🌼 sylwia-sznse zawsze sa ❤️ powodzenia demiluna - ja tam wiem ze jestes u nas pierwszą zafasokowana i musisz teraz tylko nas zarazic ❤️ musi byc wszystko dobrze:) mojego meżusia nie bedzie w tym tyg:( jak tu byc wesołym jak mąz w delegacji o starankach nie wspomne!!!! cóz jakos mam nie najlepszy najstrój:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia.... 🌼 Witaj.cieszę się,ze dołaczyłaś do nas:)szanse są oczywiście.napisz nam troszkę o sobie jak możesz:D validos27 😘 no to moja droga dzisiaj masz labe cio:D:D:Dja też nie lubie jak mojego mężusia nie ma długo chociaż nie moge powiedzieć,że wyjeżdza często i na długo ale jak jedzie na dwa-trzy dni na szkolenie z pracy to też się czuje dziwnie... nic się nie martw jak Twój wróci i Cie dopadnie to raz dwa zafasolkujesz:):) reszta dziewczyn...POBUDKA!!!!!😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie dziewuszki. ja tez jest w trakcie starań to 1- cykl i mam nadzieję ,że się uda. Test zrobie dopiero w sobotę- już nie moge sie doczekać - oby pozytywnie. Tylko dziwi mnie to,że mam objawy tak jak przed okresem - bola strasznie piersi, powiększone są trochę mam wrażliwe sutki jak je dotknę jest nieprzeyjemnie , od 2 dni mam humor do bani wszystko mnie drażni i dziwna jestem. no jeszcze 2 dni i okaże się czy to na okes czy zaciążyłam. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzeń dobry dziewczynki witam też wszystkie nowe forumowiczki hej dziewczynki u mnie w porządku, wiki dała mi dzisiaj długo pospać(ciągle bym spała, dzisiaj spałam 11 godzin), teraz czas zribić jakieś porządki potem wybiore się na zakupy.Muszę kupić sobie jakieś witaminki bo dotychczas brałam tylko kwas foliowy. Michelle jak tam teścik czekamy na wiadomości. Buziaki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mar---gerita Witaj na naszym topiku🌼 a może @ nie przyjdzie do Ciebie a ból piersi to pierwsza oznaka ciązy.życze Ci tego z całego serca❤️ Gosia* 🌼 michelle🌼 mam nadzieje na Twoje dwie kreseczki.szybciutko daj nam znać jak teścik wyszedł:D:D:D umieram z ciekawości dziubassek🌼 niech necik wróci do Ciebie jak najszybciej kochana i pisz szybciutko co nowego kupiłaś:D:D:D validos27🌼 reszta dziewczynek🌼 i odezwijcie się co u Was Ja dziewczyny też mam dzisiaj zaplanowany dzień ale w domku.deszczyk kropi a mnie wzięło na mycie okien.chyba mi się w głowke coś dzieje:D:D:D ale bardzo jestem ciekawa jak nowe firaneczki będą w oknach wyglądały.moja mała jeszcze śpi.ona to taki śpioszek.do późna buszuje a rano odsypia.ale niech śpi jak najdłużej bo da mi pewnie popalić dzisiaj troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demiluna witaj śpioszku🌼ja teraz biore kwasik i falvit a w ciąży brałam prenatal..nie przemęczaj się kochana z tymi porządkami:D:D daj adres to przyjedziemy do Ciebie i Ci pomożemy:D:D:D:D:D:D:D:D 😘 dla córci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lake tahoe
Witam was wszystkie dziewczyny!! Przepraszam ze nie pisalam, ale mialam troche problemow, ale mam nadzieje ze sie wszystko wyprostowalo i bedzie dobrze! Z calego serca gratuluje tobie demiluna 🌻 ze jestes pierwsza zaciazona!! Tyle popisalyscie, ze nie jestem w stanie wszystkim dziewczynom napisac - przepraszam. U mnie narazie spokojnie w starankach, czekam co wyniknie po tych tabletkach na owulacje... Jutro jade do Polski, z czego bardzo sie ciesze, i to az na dwa tygodnie :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×