Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

HELOŁ :-) wróciłam ze szpitala, w końcu. wszystko jest ok ze strony pulmonologicznej, spirometria i inne badania wyszły super.Ale niestety znowu mam lekką anemię:-( Napisze wieczorkiem i przeczytam co naskrobałyście przez te 5 dni. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie Cebulka :) Tęskniłyśmy ❤️ Miałaś laptopa przemycić :P i co, a my tu czekałyśmy. Dobrze, że wszystko OK, widzisz, a tak się bałaś! A anemię wyleczymy :) rano zamiast kawusi od jutra wszystkie soczek świerzy z warzyw z dużą ilościa buraczków, na obiad szpinaczek z burzczkami a na kolację znowu soczek :D Raz dwa po anemii sladu nie będzie! fajnie, że już jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebulka juz po przegladzie i wrocilas z warsztatu podreperowana:D trzymaj sie kochana i duzo zdrrowego jedzonka:) bylam na obiedzie z mezem na miescie i kupilam sobie pobiegajki:) teraz czas na odpoczynek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was! ❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️ Na wstepie: 🌻 DUZA BUZIA DLA CEBULCI 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️ Tak sie ciesze ze wrocilas!!!!!!!!!!!! Mania ja tez mialam taki sluz w moim przupadku oznaczalo to owulke. nie stresuj sie, mnie ginka powiedziala ze to normalne i ze duzo kobiet tak ma. szczerze to ja tak nigdy nie przechodzilam jajeczkowania, a ostatnio jednak mialam tak dwa razy. Malwinka kiedy w koncu robisz ten test? Zuzita w ktorym dokladnie teraz jestes tygodniu? Validosku Ty to masz dobrze z tymi castingami, obcenka pewnie rowna! :p prosimy o wiecej szczegolow na temat kandydatow, bo w sumie nie wiemy na kogo glosowac! hihi :) :) :) :) :) :) :) :) Anus ja tez licha dzis jestem, nie spalam dzisiejszej nocy, ostatecznie zasnelam o 4 nad ranem a o 7 mialam pobudke, az z tego wszystkiego trzy razy schodzilam otworzyc lodowke! :) plus dwie herbaty w kuflach po guinnessie normalnie jestem wypluta! Dziubassku a co Ty Mlenka bedziesz sadzic? ziolo? :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaa Dziubus co to sa pobiegajki? :) :) bo ja nie tutejsza i z jezykiem mam problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis na obiadek brokólki jadłam, a teraz ukochanemu zrobiłam proper obiad i sama tez sobie nalozylam... jajeczko samdzone, ziemniaczki i kapustka kwaszona lub kiszona- dla mnie to jednen wacek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapusta jak i ogorasy tez kwaszone! dla mnie to tez to samo, wiec nie pekaj malenka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak gadacie o tych śluzach i temperaturach.Ja mam dopiero 12 dzień cyklu i po raz pierwszy zaobserwowałam to co opisujecie.Takie małe strzępki przeźroczystego śluzu a\'la białko jaja kurzego.To podobno oznacza owulację.Wczoraj miałam już rano 36,9 a dziś np. teraz 37,2, i boli mnie dół brzucha przy siadaniu a wczoraj kłuł mnie jajnik.To niby wszystko wskazuje na owulację.Tylko nie wiem czy jest przed nią czy właśnie w trakcie.Nie mam pojęcia. Z reguły ostatnio okres mi się spóźniał to skąd taka wczesna owulacja? Dziś akurat idę za godzinę na USG dopochwowe,może lekarz coś mi powie.No i mąż właśnie wrócił do domu po tygodniu rozłąki, jeśli już nie jest po owulacji to może się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robur Lec na ta wizyte i wracaj z dobrymi newsami, ze owulka w kwiecie dojrzalosci, bierz zatem meza i zamknijcie sie w sypialni, na klamce zawiescie katke ...no disturb! ... i juuuuuz! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robur trzymam kciuki za pomyślne wieści od gina no i owocne staranka :) Titowa ma rację - zamknąć się w sypialni i do dzieła :P Powodzenia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja umieram! tak sie podle czuje... nie dobrze mi jakos, oslabienie czy co? nie przespana noc wynikiem? reanimacja...kto pomoze, zchorowanej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło że tęskniłyście za Dymką👄 ja za Wami też, a laptopa nie mogłam wziąść bo zasięg był lichy i jak chciałam dzwonić to musiałam wychodzić na zewnątrz, bo szpital w lesie. widzę, że staranka pełną parą :-) starajcie się lasencje starajcie:-) ja może niebawem też się postaram, a tymczasem dostałam okresik. Dziubasku poproszę o nowy wpis, miesiączka 4.04. Titek Ty krejzolko a Ty już się bzykasz na maxia:-)? Fajnie, że znowu jestem z Wami uzalezniłam się od Was🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj słonko -mój szczypiorku tesknię przecież już od wtorku :) chciałabym Ci tez powiedzieć jakby ktoś to chciałby wiedzieć: moja droga kożelanko na anemie jest bzykanko nie to samo co buraki ale wolą to chłopaki :) bedziesz rześka -jasna rzecz a anemia pójdzie PRECZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug hahahahahahahahhaa Ty Wariatko:-) zero kopulacji bo jestem po kolacji :-) jak tam inkubatorku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej! Koug Tys to masz poezyjeeee! ale ladny wierszyk! no wlasnie coz tam nowego w dzidziusia swiecie? bo nie odpowiadasz na posty... kurna no! Cebulcia ja jeszcze nie tak ostro, ale hartuje sie , hartuje... :p mnie dopiero co 4dni temu szanowna ciocia @ odjechala, a ja z tych bardziej zmotoryzowanych mega cyklistka cykle po 40stce i nawet grubo dluzej mam, wiec teraz bzykam sie tak od niechcenia! :) :) ale jak te plodne nadejda to powalcze, powalcze o swoje. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titus pobiegajki to takie cichobiegi a inaczej eleganckie butki ale na plaskiej podeszwie zwane tez balerinki, najwazniejsze ,ze wygodne:) a sadzic bede hiacynta ale kompletnie sie na tym nie znam i nie wiem kiedy sie je wsadza w ziemie:O Cebulus❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jade jutro na pogrzeb ojca kolezanki, teraz to juz nie ma ani mamy ani taty:( najwazniesze,ze ma faceta... zapalam swieczunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titek i na nas przyjdzie pora na amora:-) bedziemy kopulować i smakować:-) a jak juz się zapłodnimy to zdrowe Dzidzie urodzimy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titek i na nas przyjdzie pora na amora:-) bedziemy kopulować i smakować:-) a jak juz się zapłodnimy to zdrowe Dzidzie urodzimy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do Was to rzeczywiscie uzalenienie na maksa! Cebulka ja wczoraj spac nie moglam, ale na topik nie wchodzilam, bo miedzy 1 a 5rano (Wasz czas) to sobie z nikim i tak bym nie pogadala a przeciez sama z taboretem stac nie bede, :) Ciebie nie bylo i swiatlo cala noc sie palilo! ale jak to FISIA powiedziala, mamy nadplate wiec ok. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titek takie rozrzutne to my nie możemy być bo wiesz jak nam później niedopłata wyjdzie to zwiniemy majdan:-) a czemu nie mogłaś spać Bidulko? koszmary miałaś? czy problemiki jakieś..? Dziubasku przykro mi z powodu koleżanki:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassku Hiacynty się wsadza do ziemii w specjalnych koszyczkach-mam tu na mysli oczywiście CEBULKI ponieważ jak włożysz gołą cebulkę do ziemi to wrąbie ją nornica.Cebulki hiacyntów są przysmakami nornic,więc radzę nie ryzykuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są takie specjalne koszyczki na cebulki. Przejdź się do sklepu ogrodniczego i powiedz że chcesz koszyczek na cebulki kwiatowe.Będą wiedzieć o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku Koug ma racje Cebulki nie lubią się obnażać co najwyżej topllesik:-) ale nie koniecznie do ziemi hihihihii ma mi się jeszcze na życie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale miły wieczorek tu u Was :) Ja właśnie położyłam mojego Diabełka i śpi jak Aniołek ;) Skąd te dzieciaki czerpią energię? Koug ja nie wiedziałam, że Ty poetka jesteś :D piękny wierszyk Dziubassek, wierzę w twoje ogrodnicze umiejętności, jak już zakwitnie ten piękny kwiat to poproszę o zdjęcia :) Oj dziewczyny, ten topic na serio uzależnia ale to takie pozytywne uzależnienie, bo poprawia humor. Miłego wieczorka i owocnych staranek 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu_k zgodnie z obietnicą czekam jutro na soczek z buraków, poproszę na 10 rano:-) słodkich snów:-) Moja Perła jeszcze szaleje po domu i przykleja taśmę klejącą gdzie popadnie. To jakaś nowa zabawa, coś czuje że zaraz mnie przykleji do ściany i tak zostanę do rana:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×