Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

mam takie biale slodziutkie pycha... hmm moze skusze sie na kieliszeczek... a potem na jeszcze jeden ehh bo na jednym nigdy sie nie konczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry no no w nocy się jakies winka piła co????? Validosek ja zaraz do Ciebie przyjade.już my ten casting przeprowadzimy jak trzeba.włacznie z badaniami lekarskimi :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Skarby! nie pisze bo nie jestem sama w biurze ;/ ale zyje i chyba mam sie OK, poza nieprzespanymi od tygodnia nocami.. czoz, jutro zdaje egzamin na prawko ;/ wiem ze nie zdam ale coz, isc trzeba. chyba ze stchorze i nie pojde? zobacze. Dzis ostania jazda przed egzaminem. Kurcze, komletnie sie nie oszczedzam, pracuje po 8 godzin, jezdze po pracy, w domu jestem na 9 wieczor. Eh, marze aby juz byl koniec kwietnia..ide na stale L4!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no trzymam kciukasy za Ciebie.zdasz zdasz kochana i będziesz smigać autkiem jak Kubica:) ja mam 15 egzaminy i już mam naszykowaną apteczke na ten dzień :D:D Idź kochana na to L4 bo sama widzisz jak sie przemęczasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu:) casting trwa:) zapraszam:) 1 blee jakiś niechlujny:) nie polecam:):) kurde no Ty chyba powinnas wypoczywac:) do domuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu wiecie co tak sobie mysle co bym robila w pracy jakby nie WY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W koncu zrezygnowalam z tego winka, nalałam maly kieliszeczek ale nie poszedł mi jakos pierwszy łyczek... i odstawiłam, o i w sumie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za pocieszonka kochane ale ja wiem ze nie zdam. W kraku ludzie zdaja po kilkanascie razy ;/ ten osrodek jest POJEBANY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwlaszcza ze ja sie juz ucze jezdzic 9 miesiecy... ten kurs kosztowal mnie ponad 2 tysiace, jezdzilam okolo 30 godzin nadprogramowo! w sumie wyjezdzilam 60 a i tak robie blędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no kiedy masz egzamin i o której:) ja zadałam za 1 razem i Tobie tez tego zycze zwłaszcza ze masz pomoc ze soba:) a raczej w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Kurde no 🌻 grunt to pozytywne myślenie :) wszystko będzie dobrze tylko nie stresuj się bo dzidzia tego nie lubi. Cieszę się że czujesz się dobrze. Oszczędzaj się i trzymaj cieplutko. Validos -- ty szczęściaro, znowu casting! No co się naoglądasz to Twoje ;) Fisia a co to za święto, ze Martusia nie w przedszkolu? A ja jakaś przymulona dziś jestem od rana, chyba się niewyspałam... cos mi się widzi, ze jakąś drzemkę sobie jeszcze zafunduję zwłaszcza, że Weronika też wczesnie wstała 😴 Miłego dzionka i 🌻 dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania🌼 nie ma ich Pani dzisiaj w przedszkolu i musiałaby siedzieć w innej grupie.zrobiłam jej dzień przerwyoczywiście musiałam ją troszkę okłamać ze przedszkole dzisiaj zamkniete bo inaczej by mi się zadarła ze ona chce iśc. przedszkole ma dobry wpływ na Mała.jak nigdy przed 9.00 zjadła całe śniadanie.nawyki z przedszkola sa oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwina 29 jak tam teścik, jestem bardzo ciekawe, mam nadzieję że zobaczyłaś 2 kreseczki, daj znac szybciutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEń DOBEREK!!! kurde nie denerwuj się tak naj wazniejsze to pozytywne myślenie a ty na wstepie mówisz że nie zdasz kobieto dasz, dasz uwierz w siebie trzymam kciuki ile się tylko da z całych sił..... musze się wam do czegoś przyznać bardzo chcę małą dzidzie tak to wemnie siedzi ze o niczym nie moge myslec innym ale ... ciągle jest lek a ja tak bardzo bardzo chce mężuś mi powiedział ja zawsze jestem na TAK ale to ja musze być pewna i jeszcze raz wszystkie badania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwina 29 i jak tam test jaki wynik gadaj nam tu szybko bo mnie rece od zaciskania juz bolą ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina chyba zemdlała z wrażenia:P ale mam lenia w sobie dzisiaj łeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisia jak to dobrze że nie jestem sama tez mam takiego lenia że nie chce mi sie nic zupełnie a tu rodzince ciasta się chce ...hmmmm jak przyjde z przedszkolo cos im ukrece tak na szybko bo wtedy naj leprze wychodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alocha mam luzik totalny, jestem obrobiona i tak sobie szukam info o kwiatach, ede sadzila;)pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny... a ja wciąż czekam i czekam jutro mam termin @ ale dziś jeszcze tempkę mam wysoka no i szyjka tak wysoko że nie mogę jej dotknąć wcale.... jutro będę wiedziała czy wóz czy przewóz.....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schering trzymam kciutki, zeby @ sie rozmyśliła, rany czemu jak ktos bardzo chce dzidzi to jej nie ma, albo musi sie bardzo dlugo starac :/ a malolaci na upojnych imprezkach juz za pierwszym razem wpadaja:/ nie mowie ze im zazdorszcze, ale wkurza mnie jak to te nasze organizmy działaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o raju ja zaczynam do głowy dostawać, dzisiaj jest moj 19 dzień cyklu a ja szukam u siebie opbjawów ciąży, jakiś żyłek na piersiach sluzu itp, czemu życie jest takie podłe, JA CHCE MIEĆ DZIECKO, oj chyba mi zaczął strasznie bić zegar biologiczny :))) Czy któraś przyjdzie z dobrą wiadomością o 2 krreskach, apotem prosimy o fluidki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schering jakies objawiki może? opisz czy masz jakies objawy na ciąże, trzyma kciuki żeby nie przyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczęta 🌼 Jestem lorunieczka.Ja robiłam te badania prenatalne bo lekarz mi zalecil.Nie miałam żadnych przypadków w rodzinie, ale ja miałam dwie obumarłe ciąże tak więc lekarz mi zalecił te badania dla własnego spokoju.Wiesz gdy już masz poronienia nawykowe(czyli przynajmniej dwa pod rząd) to robisz wszystkie możliwe badania.Ja zrobiłam wszystkie w d miesiącu ciąży.Jeszcze tylko na początku 4 miesiąca badanie genetyczne tz USG trójwymiarowe i mogę już prawie być spokojna.Tak jak ci wcześniej pisałam miałam zakrzepice macicy i szybko ją u mnie wykryli.I jestem temu lekarzowi bardzo wdzięczna bo teraz moja dzidzia super się rozwija serduszko pięknie bije i wogole jest dobrze.Mam nadzieję że tak będzie do końca.A zaszlam w ciążę jak już pisałam w 2 cyklu tak więc bardzo szybko po poronieniu.Mój mąż stwierdził że nie będzie czekał pół roku i zrobił to w sumie bez mojej wiedzy i zgody.Ale jestem mu za to baaaaardzo wdzięczna. TAK dziewczęta to ja miałam wcześnj nic zuza-82 ale coś mi się zawiesiło hasło i musiałam zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz uciekam do pracy wieczorem napisze dokładnie....piersi powiększyly mi sie dwa razy pierwszy raz nawet mój kochany zauważył .....wczoraj mnie meczyły wymioty a 8 dni po owu mialam plamienie ......może są to objawy a może sama się nakręcam nie wiem.....zależy jak jutro tempka się utzrma czy spadnie!! prowadzę wykres temperatur i objawów śluzu i szyjki na www.28dni.pl jestem pod nickiem schering można zobaczyć mój cykl obecny ... pozdrawiam i dmuchajcie na tempkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maretenebrarum
mam pytanie ... czy badania krwi typu OB cukier i morfologia pozwalają sprawdzić czy jestem w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anucha26: wiem cos o tym szukaniu objawów :) u mnie dzis 18 dzien cyklu i juz tez zaczełam bacznie sie obserwować...ehh chyba zwariuje zanim w ta ciaze zajde wczoraj miałam jakies plamienia lekko na rózowo podbarwione i juz dzis zaczełam sobie wmawiac ze to moze implantacja, bo zazwyczaj 17 dnia to jeszcze sluz miałam taki płodny, dzis juz nie jest podbarwiony krwia ale jest dziwny. i zaczełam juz sobie historyjke układac ze przeciez zaczelismy juz tuz po @ wiec juz mogłaby byc implantacja. takze kochana rozumiem Cie doskonale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×