Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

hejka! Anus a co Ty mi za moje zdjecia przysylasz z kllifow?! nie nie , zdjecia fajne tylko ja tez takie same mam w tym samym miejscu :) :) :) :) :) dobre dobre! a zakupy nie wiem czy udane, bo kupilam sobie raptem 4 rzeczy :( normalnie ubostwo w tych sklepach...i bylam ze swoja polowa, wiec ponaglal mnie i w koncu tyle przeszlo kolo nosa... na shopping musze chodzic sama, bo oboje sie wyliczamy z czasu. :) My kobietki lubimy sobie polazic poprzymierzac a mezczyzni kupuja bez przymiarki, zawiarzaja paniom ekspedientkom, ladne cycuchy i podmalowane oko zobacza i towar wcisniety! :) :) :) :) Kurde no Myszko Ty sie wcale mi tu nie zadreczaj, bo malestwa szkoda, widzisz ja prawka do tej pory nie mam, bo wiem ze z praktyka problemy miec bede...a co do instruktora sikaj na niego! a dzidzi rzeczywiscie nie potrzebny stres, moze odluz jazde na pozniej...bo jak nie to malec bedzie mial wrodzony ruch hamowania bezwarunkowy, i przy karmieniu zamiast ssac cyca bedzie robil brrrruuuu brrruuuum i zapaprze sobie sliczna buzie bo uleci mleczko tu i tam... :) :) :) :) :) dasz rade, wielu wiele rzeczy nie wychodzi za pierwszym razem, a to tylko prawko,bez niego tez mozna jezdzic autkiem, np jako pasazer! JAK JA! hihihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Demilunka sto lat, sto lat niech zyje,zyje nam:) duzo zdrowka dla ciebie i swojego baby w brzusiu:) 🌻🌻🌻 jestem strasznie zmeczona caly weekend w pon nadrobie zaleglosci papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GARGMELKA gratulejszun! Lorunieczka i Anus a ja powiem Wam dziewczyny, ze za kazdym razem jak bylam w PL to chodzilam do rodzinnego nie placac nic, pomimo ze w kraju nie jestem ubezpieczona i leki tez kupowalam ze znizka. natomiast jednego roku bylam nawet w szpitalu na 7dniowym leczeniu i pobyt zostal pokryty z Irlandziej karty (tej ktora jest wazna za granica w naglych przypadkach). Ale, coz moje chorobsko nalezy do mniej przewidywalnych i stad czystosc w prawie pozostawialam. a i tu takze mam medical card, rodzinny i leki za darmo, macie ja Anus? w PL na dzien dobry wydawalam 1.5tys zl na leki (te ze znizka)i prywatne wyzyty do lekarza, proszki wystarczaly na 4mce, bo wiecie same jak czesto sie przyjezdza do kraju, swego czasu nawet rodzice przesylali mi farmaceutyki, ale od roku korzystam z tutejszego udogodnienia, czym jest dla mnie naprawde wielkie. Validosku Ty mi tam dziecka nie rozpijaj! 1 dzien i mama daje w gaznik! ihihiihihihi :p bo bedzie mial cala ciaze kolorowo! hihihihi juz nie moge doczekac sie konca miesiaca jak test bedziesz robila :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam dziś chyba 5 razy ale postów nie ma.Kafe szalało dzis okropnie !!!!!!!!! Demi słonko 100 lat ❤️ gratki dla nowych ciężarówek-Asia 🌼 Avi skarbie jesli ten palant będzie chciał Cię oblac zagroź mu ze nie pozostaniesz mu dłużna i również go oblejesz nektarem z bimbałków :D Co do ruchów to z każdą ciążą ruchy są lepiej wyczuwalne -ja poczułam je juz teraz ale pierwiastki mogą mieć problem z ich rozpoznaniem tak wcześnie i zazwyczajczują je ok.20tc. a propos fluidków...jesli podziałały mogę podesłać jeszcze ;) ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tituś jesteś kofana:) i pośmiałam sie nad tym rozpijaniem:) obiecuje poprawe jak tylko cos wyjdzie z tego jednego pęhcerzyka:) Koug fluidki łapie:) a mysmy wczoraj byli w kinie:) na Nie kłam kochanie-polecam bardzo:) a i na majowy długii weekend jedziemy nad morze:)wiec Dziubasek ma mi pomóc znalesc lokum:) takie 4 dni tylko dla nas:) osadzilismy ze nigdy nie ylismy nad morzem wiec w autko i jedziemy:) czwarek , piatek kiero na szkleniu wiec jakos mi sie ten tydzien miło zapowiada:) Demiluna:) wszystkego naj naj:) ❤️ samych pięknych dni, wspaniałych ludzi na Twej drodze i pieknego słonka na Twym własnym niebie:) Gargamelko:) dawaj fluidki:) i gratuluje bardzo:) miłego dzionka i zbieram sie do pracy:) o 7,40 robie kawe:) i sniadanko;) wiec jka jest chetna:) to zrobie wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem witam po weekendzie:) własnie odstawiłam młodą do przedszkola i...............mykam na jakąś dżemke hihi Koug łape fluuuuuuiiiidkiiiiii validosku no Tobie to fajnie.na weekend nad morze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry po weekendzie:) nie bylo czasu na odpoczynek tylko wiecznie w trasie:P wczoraj padlam jak mucha... Validosku mam nadzieje,ze sie spotkamy:) Fisia wyspij sie tez za mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Fisia ale Ci zazdroszczę 🌻 też bym pospała, zwłaszcza, ze nocka była przechlapana. Weronika często się budziła, coś jej się śniło i płakała przez sen. Validos piękne plany :) No i blisko Dziubasska będziesz to może spotkacie się na plaży. Dziubassek a Ty odpocznij sobie po weekendzie, jakaś drzemka w pracy czy coś ;) Buziaczki dla wszystkich zaciążonych, staraczek i tych marzących o dzidziusiach 😘 Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demilunia Wszystkiego naj Naj:) Gargamelko gratulacje Kochana:) Nowy tydzień i praca;/ ale to nic nowe nadzieje:);)Ja dziś 10 dc wiec staranek czas zacząć:) może tym razem:) buziaczki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIEMANKO.. ten tydzień zaczoł się nie ciekawie jak dla mnie moja ANGELKA się rozchorowała i dfostał wysokiej temperatury 38,7 kresek i nie mogłam jej zbic wiedz p[ojechaliśmy z nia do lekarza dostała antybiotyk AMOTAKS i troszke lepiej złapała jakiegos wirusa wstrętnego ....i teraz siedzi w domku i nie wie co ma ze soba robic ciągle pyta ciekawe co robią w szkole mówie wam juz mi czacha dymi.... 🌼Demiluna🌼 wszystkiego naj naj leprzego kochana sto lat!!!! wielkie buziole!!!👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pospałam jak cholerajak tak to nikt nie dzwoni a jak się położyłam to tel i smsy wrrrrrrrrrr wiola 😘 dla małej niech szybko wraca do zdrowia basiunia trzymam kciuki za ten cykl.obyś spadła na sam dół tabeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam chwile odpoczynku:) dzis bylo wyjatkowo duzo roboty... jeszze o 13 spadam do lekarza zeby powiedzial mi jak tam mija tarczyca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja przesylam fluidki..;) ...............>................>...............>................>...............>................>...............>................>...............>................> ...............>................>...............>................>...............>................>...............>................>...............>................> ...............>................>...............>................>...............>................>...............>................>...............>................> ...............>................>...............>................>...............>................>...............>................>...............>................> ...............>................>...............>................>...............>................>...............>................>...............>................> ...............>................>...............>................>...............>................>...............>................>...............>................> ...............>................>...............>................>...............>................>...............>................>...............>................> ...............>................>...............>................>...............>................>...............>................>...............>................> ...............>................>...............>................>...............>................>...............>................>...............>................> ...............>................>...............>................>...............>................>...............>................>...............>................> strarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Dziękuje wszystkim za życzenia. Jakiś czas mnie nie było, ale ostatnio ciągle zmęczona jestem, najchętniej bym ciągle spała, a tu niecały mieisąc do przeprowadzki - aż się boję jak to będzie, wiadomo nosić nie będe ale trzeba wszystkko popakować a potem się jakoś urządzić a do tego w tym czasie Wiki ma urodzinki. Ale już nie marudzę, ogólnie czuję się dobrze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem moje kochane sorrki za tak długie milczenie ale miałąm duzo pracy, pracowałam nawet w weekend cały no i zaraza @ przyszła przez co okropnie zle się czułam i dlatego nie miałam sil się odezwać... proszę o zmianę w tabelce staranka nr3 ostatnia @ 5.04 OSTATNIA!!!! nie chce już więcej!!!! a miałam taką nadzieję wykresik był po prostu idealny a jednak nic!!! ide w przyszłym tygodniu tutaj do lekarza może mnie nie zbędzie!! ach mówię wam jakiego miałam dola w sobotę ,.... właściwie sama nie wiem z jakiego powodu, może trochę tez przez @ ale czulam się okropnie...teraz juz mi trochę przeszło i czekam do owulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiaczku dzia za pozdrowionka dla mego skarba jak jej powiedziałam że to od Ciebie i pokazałam fotkę Twą To było kolejne pytanie a skąd ta pani mnie zna .... i tak musiałam zacząć opowiadać ANGELKA DZIEKUJE !!! Cebulko to suuuuper że jestes juz znami ,a anemi a to małe piwko .. dużo zdrówka kurde przestań się załamywac nastepnym razem bedzie lepiej nikt nie zdaje za pierwszym razem ;-);-) dziubassku jak będziesz po wizycie to zdaj nam relacje jakie masz wiadomosci??? serdecznie pozdrawiam i ściskam bardzooooo!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny.Proszę nie śmiejcie się ze mnie,ale chciałam dowiedzieć się o Waszych doświadczeniach w sprawie płci dziecka.Planuję dziewczynkę,specjalnie kochałam się niby przed owulacją,ale nie wiem czy jednak nie za długi będzie ten odstęp między stosunkiem a przewidywaną owulacją.Powiedzcie (jeśli oczywiście wiecie) czy w Waszym przypadku zgadzało się: stosunek przed owulacją - dziewczynka, stosunek po owulacji lub w trakcie - chłopak.Podobno tak jest statystycznie,bo plemniki z chromosomem męskim szybciej giną i dlatego lepiej niby czym bliżej owulacji.Jak to było z Wami (mam na myśli dzieciaczki,które już macie) Tylko proszę nie śmiejcie się, dla mnie to bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł:-) wróciłam do pracy po tyg. przerwie, pogoda cudna że chetnie bym stąd zwiała:-) No ale cóż trza siedzieć do 17. Demiluna wszystkiego naj🌼 Wiolu no ta anemia troche mnie martwi, bo coraz częściej mi się ona przytrafia, taka moja uroda że niebardzo przyswajam to co najlepsze dla organizmu, bo odzywiam się naprawde zdrowo i to mnie denerwuje. Kurde no nie denerwuj sie tym prawkiem, co tam jakiś swistek w porównaniu do Szczęścia jakie nosisz pod sercem:-) zawsze możesz jeździć bez prawka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia co do płci to u mnie właśnie tak było trafiłam idealnie w dzień owulki bo miałam tylko 4 dobre pęcherzyki do wykorzystania i nie chciałam tego zmarnować-wtedy powstał mój pierworodny z Olą to był 11dc a teraz ....9 czyli wychodzi na to ze powinna być dziewczynka ale....po pierwsze: -kształt brzucha wskazuje na syna -wg.chińskiej tabeli-syn -wg.znaku na dłoni syn -w pracy mówią że specjalnie nie spuchłam na twarzy,ani nie wypryszczyło mi buzi co niby też zwiastuje chłopca... Zobaczymy-ja mam już wszystkie dzieci więc czy teraz to syn czy córka,nie ma to aż tak wielkiego znaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec wrocilam od lekarza endokrynologa powiedzial,ze wyniki mam bardzo dobre i najlepiej takie utrzymywac zapytalam o staranka wiec powiedzial,ze nie ma najmniejszych zastrzezen ale na kontrolki bede musiala chodzic i dzidzia zabierze mi hormonki wiec byc moze bedzie musial zwiekszyc ale ogolnie dostalam zielone swiatełko i błogosławienstwo:) maz przyszedl wczoraj do domu i mowi tak musimy dzidzie splodzic za 9 m-cy bo data ur wyjdzie na wrzesien a za 18 lat beda mistrzostwa pilki noznej i ON bedzie tam gral:P ja sie kloce,ze bedzie dziewczynka i nie bedzie z niej chlopczycy robic:P ale sie ucieszylam ,ze nauczyl sie o tym rozmawiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysyłam fluidki ~~~~> ~~~~> ~~~~> ~~~~> ~~~~> ❤️ ~~~~> ~~~~~> ~~~~> ~~~~> 🌻 ~~~~> ~~~~> ~~~~> ~~~~> I dziękuję za ciepłe słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caluski dla Ferajny! Dziubuss ale Ty sprytnego masz tego meza! jak to sobie On wykombinowal! ale bylo to takie slodkie i widac ze sie mezczyzna szybciej rozklei do dzidziusia niz by sie wydawalo! ❤️ Validosku no jak dobrze pojdzie Validosku to moze bezdziemy sie na porodowce za rece trzymac! a dlaczego? przeczytaj dalej. Otoz Dziewczeta! wczoraj jak pisalam z mezem grzeszylismy, bylam pewna ze to za wczesnie na owocne staranka bo ja dluuuugasne cykle mam ostatnio, no ale ku mojemu zdziwieniu dzis pojawila sie sluzik ala pan bialko jajko :) no a wczoraj sobie po tym grzeszeniu zasnelam i lezakowalam chyba ze 2h. Mam pytanko z tych madrych :p czy sie uda? zolniezyki przeciez dlugo maszeruja niektore jak tu pisalam KOUG nawet 5dni! :) :) :) a moi bohaterzy zasuwali zaledwie dzien, no i jak myslicie, duze prawdopodobienstwo czy tez nie? dzis dla zlusznosci sprawy i ich zaangazowania przetestuje je jeszcze raz! hihihi :p :p co bym im kondycha nie siadla! :p :) :) KOUG Dziekuje za fluuuuuuidki, z taka armia to i nawet piecioraczkow mozna sie dochowac! GARGAMELKA Tobie tez dziekuje i lapie coby nie pouciekaly. A WRACAJAC DO TEMATU PIECIORACZKOW! ladna zgraja co? w brzuszku to sobie niezle floresy tangesy wyprawiaja! Robur tu sie zadaje mnostwo pytan i sie z nikogo nie smiejemy, wiele rzezy sie tu od dziewczyn dowiedzialam za co jestem im ogromnie wdzieczna! a co do plci dzidziusia to w zasadzie wiadomo, ze za plec odpowiada tylko samiec, ktory ma zolniezyki mekie i zenskie, a my tylko zenskie...wyczytalam to na jedenej ze stron. a to tabelka kaledarza sprawdza sie w 92% moim znajomym wychodzi dokladnie tak jak jest to przedstawione na wykresie, wiec sama sproboj,.... a i wiek mamy okresla sie na pelny rok, czyli rzeczywista ilosc lat, nie mylic rocznikowo, oraz miesiac poczecia. mnie wychodzi synus! wiec oby sie powiodlo! trzymajcie kciukaski! 😘 http://jolmys.webpark.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi literki pozjadalo! a fuuuuj nie ladnie, mam nadziej ze sie domyslicie o co mi chodzilo, a my oczywiscie zolniezykow nie mamy, bo tak napisalam, ze jakby tak bylo, co za nierozgarnieta dziewucha ze mnie, sorka! 🌻 Koug ja wczoraj kilka razy posta wysylalam, od dzis zaczne sporzadzac kopie, bo jak sie rozwenie to pozniej az doopke mi sciska jak sie wszystko kasuje bezpowrotnie. Caluje malenstwo 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dłuższej nieobecności :-) Czas tak ucieka, ja już łykam Folik i mam nadzieję, że to ostatni cykl, powrót męża już tuż tuż, powiedział, że przylatuje m.in. aby spłodzić i już chce zacząć w drodze z lotniska :-) Też chwytam fluidki, myślę, że damy radę się podzielić :-) W Łagiewnikach było pięknie, widziałam matkę, która karmiła piersią maleństwo i obiecałam sobie, że przywiozę swoje, żeby podziękować.... Życzę Wam przyjemnego tygodnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebulko warzne jest że to tylko anemia a z tym mozna sobie radzic a wiadomo że to co zdrowe to nie tak samkuje a te wszystkie fastfudy i wogołe witaminek nie maja ,ale zato jakie pyszne.... pij dużo soczków z marchewki i buraki czerwone w kazdej postaci brokuły a napewno anemia bedzie sie zmniejszać dziubasku a nie mówiłam że facet potrzebuje troszke czasu by zaczoł prawidłowo myslec a ty sie tak stresowałas życze Ci abyś juz za miesiac była na dole w tabelce życze Ci z całego serducha... a tak wogole mam, dziś @ przyszła nagle i bez objawowo nic mnie nie boli trosze odczówam jajnik prawy ... ale za to jestem cieta na biednego chłopa czepiam sie go o wszystko a on na to \":wiem ze masz ciezkie dni to Ci odpuszcze \" koug wiem że płec jest warzna ale naj naj naj warzniejsze zeby było zdrowiutkie buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysz prowda :D A tak w ogóle to dziś byłam się upewnić czy to dzidek kopie czy jelita fiksują,no i pani śliczna położna potwierdziła ze to nie jelita :) Moje dzieci na lokatora zaczęły mówić oficjalnie ...MAURYCY :D:D:D chociaż nikt nie ma pewności co do płci.Dostałam zaproszenie na prywatną wizytę do pana doktora na USG 4D na 18 kwietnia i jeśli się zdecyduję to będzie już wiadomo.Teraz tylko kwestia czy wydać 300 zł czy nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titek mnie samej galy wyszly na wierzch bo sam zaczal gadac o tym:) Wiola dziekuje bardzo:) za miesiac to chyba nie ale z pol roku i zaczniemy:) tak sie nasprzatalam, nagotowalam i nalazilam po miescie,ze nogi to mi w tylek wchodza po szyje:( zaraz ide sie kapu kapu i do wyrka dac nozkom odpoczac:) sara ale masz fajnie wyposzczona ale za to zaraz facet i do dziela:) Titus faceta wykonczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×