Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

niebardzo mi się podoba Wawerek :-) Titek działaj działaj kochana :-) a męża się nie pytaj o zgodę. idę smażyć wątróbkę, bleeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu tak glucho????? nieobecnosc Validoska rozumiem, bo wlasnie na wywiadowce... Dziubasska tez bo nogi zaniemowily i podejsc do kompa nie moze... Fisia a tak chcialam sie Ciebie zapytac jak Ci ida chomiki? :) nowy rekord? co u Ciebie? Wy tak sie tu obcalowujecie a mnie ktoras cialuska da???? bo mi mutno sie zrobilo... :( no wlasnie a gdzie ta moja Sasiadeczka Aneczka??? halllo?????!!! Ania spisz znowu? czy Mala Weronisia znowu na dopalaczach? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulcia no ja przeciez o zgode sie go wcale nie pytalam, no bo i tak nie ma nic do gadania :) hehe a jak nie to mu sama dzis portki zdejme i sie chlopak zdziwi :) Koug gdzie jestes???? Ty od portek jestes dobra! pomozesz mi ? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titek moje nogi dzis sa sprawne:P mowisz,ze chlop zaskoczony a ty z nogami w gorze ready:D heh co do imienia meskiego kwiestia przemyslen i dluuuugich niegocjacji ale co do imienia dla dziewczynki to moj nie ma nic do gadania bo jeszcze nie mam fasolki a juz wiem,ze to bedzie AMELKA i koniec!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titus widze ze sie upominasz:) jestem:) hmmm nic nowego sie nie dowiedziałam:) tylko kase mam dac na wycieczke :) dobrze ze staranka rozpoczete:) ja przewiduje płodne na majowy weekend:) długi:) nad morzem:) chyba ze hmm ale to raczej nie mozliwe po 1 cyklu z lekami:) nie mniej jednak własnie zjadłam nalezniki z dzemem i przegryzałam jajecznica:) hahahah chyba przed @ MAM ZNOWU NAPADY ZJEDZ BYLE CO BYLE NIE UCIEKAŁO:) za chwile m-jak miłosc:) nio to dziubasek bedzie miała Amelke a ja Blanke:) mamy pomysł:)tylko trzeba miec dzidzie zeby ja nazwac:) ale o to sie postaramy wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titowa - Kochana życzę Ci płomiennego wieczoru!!!! I nocki jak będzie trzeba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiecie,ze jestem stuknieta ale dzis wyliczalam ile trzeba na wstepie na dzidzi zreszta Validosek wam powie bo jej trulam dzis doopke:) wozeczki,lzeczka,pielusz,rozki,nisdelka itp poszly w ruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku, nie mam pojęcia ile to kasy, ale wszystko stopniowo i babcie pomogą i nie będzie tak źle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku pewnie ze sie dopominam Waszego towarzystwa, bo samej do siebie pisac, no to troszke glupio :) a ja myslalam ze wedle powiedzenia Twojego meza powiesz \"m jak zdrada!\" :) :) :) tak mi to utkwilo ze do tej pory doprowadza mnie do smiechu! Dziubuss nogi w gore! dobre! a co do wozkow wozeczkow majteczek pieluszeczkow, to fakt idzie na to troche, ale szczecie jakie masz z tych pachnacych kupek! o to Ci dopiero! Tego nie zaplacimy karta master-card! to trzeba przezyc, i niechze sie slowo cialem stanie. a ja sprawdzam nieruchomosci na Majorce uuuuuuuuuuu a jakie fajne widoki uuuuuuuuu Boze czy ja musze tak dalece marzyc, to mnie kiedys zgubi, obstawie caly swoj majatek (tzn.puszke sledzi i pasztetu) na ruletke! :) :) :) :) zmykam Dziewczeta do juterka! ide rachu ciachu sie kąpnąć i na kuszenie w terenie! hihihihi caluski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale miałam dziś zwariowany dzień.Wczoraj wieczorem mocno sypał śnieg więc sobie pomyślałam,że trzeba wstać te 15 min.wcześniej,aby odskrobać samochód.No to wstałam około 7.00,chcę zapalić światło a tu nic.Swiatła nie ma,wideo nie działa,prądu nie ma w caŁym domu.Chcę się umyć a tu tylko zimna woda.Byłam wściekła,herbaty nie miałam jak zrobić (nie mam gazu,kuchenka na prąd),czajnik elektryczny nie działał,zęby myłam w lodowatej wodzie.Odskrobałam samochód,jadę a tu wszystkie sygnalizatory świetlne wyłączone,w żadnym oknie w mieście nie ma światła.Po drodze jadę po tragicznym śniegu zmieszanym z deszczem.Wszyscy jadą jak chcą,nikt nie zna znaków,wszyscy jeżdżą widac na pamięć.Przyjeżdżam do pracy a tam kartka: lekcje odwołane z powodu braku prądu.No,super.Chcę zadzwonić do teściów,telefony nie działają.Całe szczęście,że samochód mam zatankowany ,gdyż stacje benzynowe nie działają.Na szczęście u teściów mają gaz mieli gaz więc byłam zachwycona,że mogłam wreszcie wypić herbatę.Dostałam nawet obiad.Ale w całym mieście wyłączony prąd,nic nie działa,sklepy zamknięte,urzędy,tramwaje nie jeżdżą,na ulicach pustki jak w niedzielę,niektórzy znajomi nie mają nawet zimnej wody.Mówię Wam,Meksyk w Polsce.Wracam do domu a tu policja co rusz,żandarmeria wojskowa jeździ po osiedlu.W moim domu oczywiście dalej brak prądu a tu nadchodzi wieczór.Telefon nie działa,zimna woda,sprawdzam mięso w zamrażarce - jeszcze się nie odmroziło.Prąd włączyli dopiero o 19.00 a kablówkę (telewizor i internet też nie działały) - telewizor i internet włączyli dosłownie przed chwilą dlatego do Was piszę dopiero teraz.No i nareszcie kaloryfer się zrobił ciepły,bo kilka godzin dosłownie marzłam,woda w kranie nadal zimna,bo elektrownia dopiero za kilka godzin nagrzeje,ale umyłam się gorącą wodą z czajnika.Jak widać,nie trzeba nam wojny aby zginąć.W Polsce widać,że zwykły śnieg to katastrofa ekologiczna,owszem popadało trochę,ale śnieg się niedługo topił.Mówię Wam tragedia,jedyny pożytek,że nie pracowałam dziś a miałam lekcje mieć od rana do nocy.Pewnie trzeba będzie odpracować,ale cóż.:) Oczywiście o starankach dziś nie miałam głowy myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robur ale mialas fatalny dzien:O ale naszczescie przetrwalas katastrofe:) titek pamietaj jest jeszcze becikowe hehehe a tak w ogole dzien doberek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helol:D dzisiaj znowu jestem u meza w pracy:P szwagier poszedl na urlop i teraz na 7 ma a ja na 8, wiec sie zabieram z nim a pozniej mnie zawozi:D w pracy nie moge lazic po necie a jak wracam do domu to na kompie nie chce mi sie juz siedziec. Dziubek juz poprawione:) nawet nie zauwazylam:P na dzidzie potrzeba duuuuzo kasy:P Titus:> z lozkiem mielismy masakre:D strasznie bylo glosnie:D ale okazalo sie,ze wystarczylo nozki dokrecic:D no i teraz tylko jezdzi po sypialni:D musimy kupic dywan:D ciekawe co bedzie w nastepnej kolejnosci:D na badanka umawiam sie w piatek, bo wczesniej nie mialam jak bo kolezanka poszla na urlop a druga na chorobowe. Od poniedzialku jestesmy w komplecie, wiec jakos zalatwie sobie wolne:) Haha dalej w chomiki ciupiecie?:D:D:D buziole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek:) chlebek razowy, serek biały pomidorek i pietuszka:) mniam:) która sie pisze:) robur nio katastrofa bez pradu:( naprawde wojny nie trzeba:( tituś:) m-jak zdrada zawsze ogladam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witooojcie!! 😘😘 dla wszystkich porannych ptaszków Robur ale jazda.to nie polska to syberia haha.u mnie śnieg tylko w tv dzisiaj wiosennie.z wrażenia zaraz zrobie jakieś pranie i siuuup na balkon wywale Titek chomiki poszły w odstawke teraz na topie nowa gra http://www.gry.pl/gra/Honey_Trouble.html ale niebawem trzeba będzie zmienić bo już całą ją przechodze:) dziubdziu oglądałaś BB? ja nie bo byłam u fryzka i dzisiaj lukne na powtóreczke Validosku kiedy kolejny casting? Kochana my następnym razem prosimy kam z tego castingu.zamontujesz a my bedziemy na żywca ogladac tych menów.sprawa się nie wyda bo my ciiicho bedziemy:D:D:D:D:D:D skocze kawe zrobićktóra kawe pije???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do mam...
czaesc....witam was serdecznie mam pytanie....lekarz mi powiedzial...ze nie mam odpowiedniego sluzu w dni kiedy powinien byc....brak owulacji...teraz pobrali mi krew do badania.... nie bardzo to rozumiem ...poniewaz mam klucia przez pare dni w srodku cyklu.... Czy po stosowaniu odpowiednich lekow mozna przywrocic owulacje? Bardzo prosze o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewoje moje:) ja po sniadanku:P Validos jak zwykle masz cos dobrego:P Fisia kochana ofgladalam ale jakos mi smutno bez wrzasku jolki Majek zabierajcie sie do roboty o lozku nie myslcie:) sex to normalna rzecz:) hehe pytanie do mam... sa preparaty do zwiekszania sluzu, jeslli nie masz owulki o tez podaje sie tab na pobudzenie jajeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł:-) ło jeju co z tym kaffe sie dzieje..? co chce cos napisać to mnie wywala. no u mnie okresik ku końcowi się ma:-) w końcu!!! dzisiaj mam zebranko w przedszkolu taki wstęp do wywiadówek które czekają mnie od września:-) dziewczynki życzę miłego dnia i buziaki dla Was wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuuuuuuu laseczki Wy naprawde strajkujecie.taka islośc postów w ciągu dnia:(:( albo gracie w tą gre co linka przesłałam cio?????????????????????????? meldować mi się tu proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :) Ja w szampańskim nastroju jestem w 12 dc wiec molestowanie m regularne:):):): ale co tam same przyjemności jestem pełna wielkiej nadziei że może tym razem sie uda....buziaczki i życze wszystkim stosunkowo miłego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem umeczona,latalam po pracy po sklepach i jeszcze musze zrobic obiad niech mnie ktos walnie w leb pozadnie bo nie mam sily!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Fisia ale Ci ta gra fajna! pierwszy raz wyszla mi rewelacja wynik 6860, bonus czasu 1710 bonus kombinacji 20 bonus poziomu 500 a ostateczny wynik 9090 dodam tylko ze wybralam najlatwiejszy poziom! :) :) :) :) :) wiec chyba nie ma sie czym chwalic heheh :p ale ide probowac dalej! dzieki wieeeeeeeeelkie za link! Majek a lozko niech sobie jezdzi a nie tak w miejscu bedzie stalo! fajnie ze jestes! zreszta wiesz o tym prawda, ze my sie tu wszystkie cieszymy z Twojego powrotu! Dziubuss ja tez gnam obiad gotowac, dzis mielone ziemniaczki i suroweczka z marchwi a na deser looooody! wczoraj wieczorem bylam bardzo busy tzn sie zajeta :p i czekam 2tyg by sprawdzic rezultaty tego mego zjecia! :) :) :) Validosku a jak tam u Ciebie? za ile bedziesz tescik robila? za 1.5tyg co? a do tej Twojej kanapeczki mniam mniam to dodalabym lisc swiezej bazylii. Jesli chcesz sprobowac mojej ulubinej kombinacji to zapraszam: chlebek tostowany (bo musi byc cieplutki) maselko, a potem warstwami : plasterek szynki, zoltego serka, twarozek i liscie swiezej bazylii, normalnie mniam mniam! smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia poprawka! ten wynik byl z jednej planszy! na szostej padlam z 75480 tyle co udalo mi sie wypocic! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titus chyba Ty jedyna wierzysz ze mozna zajsc w 1 stymulowanym cyklu:) i podobno wiara czyni cuda! hmm jak do 19 nie dostane to testuje ale jakos sie nie nastawiam!! AAA KAMAPECZKI MNIAM Z BAZYLIĄ:) NA PEWNO WYPRÓBUJE:) CO DO GIER TO JESTEM KIEPSKAWA:( mam dzis meza:) jestem wypoczeta po basenie:) wiec........bedzie miło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titek kochana cos pisalas ostatnio o tym,ze wydalas na leki 1000zł ale nie bardzo wiem co ci wlasciwie jest? byc moze juz o tym pisalas ale ja mam skleroze:( Validos ma męża i niewaha sie go uzyc:) zycze ci kochana aby w tym cyklu sie udalo:) Fisia nie śpij,wstawaj juz 20-ta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku ha ha ha widze ze Cie gra wciagnela! a biore przeciwzapalne leki bo od niemowlaczka mialam problemy z jelitkami, brak stresu i odpowiednia dietka mi potrzebna, chorobka powrocila 8latemu...wiec sama widzisz okazem zdrowia to ja nie jestem... Validosku ja tam w Ciebie wierze i w Twojego M tez! bo przeciez pisalas ze tak fajnie bylo! :p i poczekam te 11 dni z cierpliwoscia trzymajac kciuki jak kiedys kabelki pamietasz? :) :) za dwie kreseczki gotowa jestem sie poswiecic! :) 🌻 ide grac w Fisiowa gre! 🌻 bo wciagnela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×