Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

agi--- a co tam u ciebie i Twojej córci??? odezwij sie do nas i napisz jak sie czujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! mały mi strasznie kaszle i za chwile jedziemy do lekarza:( mama nadzieje ze nic powaznego!!!! prosze o kciuki! Cebulko ja uzywałam kremu z Musteli ale mały miał odpazenia i kupuje bepanthen i jest super:) nawet kupa sie nie przykleja do tego;) Malwinko cos o głodomorach wiem:) i zagladaj do nas :) całuski dla kolejnego pieknego chłopaczka! Koug:) jak sobie radze chyba dobrze:) pomału sie organizuje:) aby tylko mały był zdrowy!!! Dafi:) dawaj ta dobra wiadomosc:) bo nie moge sie doczekac:) całuski dla karolka Ania K ja juz nie moge doczekac sie spacerków póki co mały chory i mróz straszny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maksio jak to lekarka pwiedziała okaz zdrowia:) okazuje sie ze ten kaszel to ksztuszenie sie małego -ja pokarm mu sie cofa wiec musi lezec wyzej! i juz jest dobrze:) nawet nie wiecie jak sie ciesze:) chciałam wyjsc i krzysczec:) jak mało mi do szczescia potrzeba;) zdrowy synek:):::):) ide karmic bo sie dopomina!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem babeczki,laseczki która jeszcze nie śpi???? Mania Bartuś też się pręzy i non stop stęka.robi kupki bez problemu,pierdzioszki też są na zawołaniea mimo to co on się na stęka to szok dziewczynki z tego co wykukałam na NK to nasza Kożelanka mało aktywna ostatnio Banitka 27 urodziła synka Bruno.ale ile waży i co i jak tego nie wiem ohooooo mleko trza dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja tylko macham 🖐️ i zmykam bo koniec laby trzeba wrócić do codzienności... Jedyne pocieszenie że z Titkiem się dziś spotkam :D Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko z rańca i jest tak jak myślałam wczoraj tyle się napisałam a tu d.... zimna nic zero a wszystko przez to że światło wyłączyli a ja byłam już na końcu pisania :(:(...ale to nic postaram się dziś nadrobić:):) 🌼malwinko ogromniaste GRATULACJE dla Ciebie I synka 🌼kołderko trzymam kciuki za szybkie i szczęśliwe rozwiązanie w czwartek i obyś szczęśliwa mogła jak najszybciej tulić swe maleństwo i oczywiście jak naj szybciej doszła do siebie i nam coś skrobneła jak było !! 🌼dafi ma tajemnice ??? no prosze jeszcze nas trzyma w napięciu ... jestem ciekawa czy nas zaskoczy ???(ciekawe czy to jest to co się domyślam )hihihi 🌼maniu perzykro mi że SZYMUŚ ma kolki wiem jak boli bezradność kiedy dziecko cierpi miejmy tylko nadzieje że po 3-cim mieś. przejdą przypalonymi obiadami nie martw się w końcu dziecko jest na pierwszym miejscu 🌼tituś dziś USG sciskam pięści ile sił by wszystko było gici-bolo i napewno tak będzie ..napisz nam po wizycie co i jak z dzidzia 🌼validosku super wiadomość bardzo się ciesze że z MAKSEM wszystko dobrze oj te nasze pociechy lubia sprawiać nam niespodzianki tylko nie wiedzą ile taka niespodzianka nas nerw kosztuje ale i tak kochamy ich z całych sił 🌼fisia jak tam nerki kamyk urodzony ??? to jak by nie było to rodziłaś 2 razy w 2008r.:):) 🌼cebulko jak ten czas szybko leci ,ale jak samemu nie jest sie w ciąży tzn. że już możesz spokojnie rodzić ,ale cosik mi się zadaje że teraz troszke poczekasz bo jak Cię tak nafaszerowali tymi lekami to trzymają ;);)Nadia z utęsknieniem czeka na przyjście na świat małej siostrzyczki ciekawe czy będzie nią też tak zauroczona 🌼aniu mam nowe aktualizacje do tabelki ostatnia @1.01.2009r.u mnie jak w zegarku nawet mężulek był zadowolony bo w sylwestrową noc jak zaczął tak po tajniaku bo wiadomo Angela to skończył w nowym roku :):) wielganaśne 👄👄👄👄👄👄👄dla reszty laseczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocuduje troszkę ze stopkami skoro mi wyszło :P:P:P:P Aniu ucałuj koniecznie Titusia od Fisi Wiola kamyczek urodzony juz w 2009 więc więcej nporodów u mnie w tym roku nie będzie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:-) a u mnie jakieś rury wywaliło na osiedlu i nima ciepłej wody i ogrzewania, u mnie w domu na szczęście ciepło ale jakby co to pójde do sąsiada co by mnie ogrzał:-) :-) :-) Tituś trzymam maleńka kciuki za usg i szybko dawaj nam tu wieści, buziaki dla fasolki👄 Dafi ojjjjj coś mi to dziwnie zabrzmiało, ta nowina to chyba......:-) Wiola w sumie to brałam ten cordafen co Agi, więc może nie będę tak długo czekać, jak dla mnie jeszcze 2 tyg. i mogę jechać na porodówkę:-) Fisia adopcja Bartusia nadal aktualna, Fionę też wezmę:-)już to widzę po godzinie zapierdzielałabyś ze Śląska po swoje Skarby:-) :-) idę jakąś kawusie zalać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figa ma rację.Moja mama po urodzeniu mnie miała też łyżeczkowanie (nie wyszło jej całe łożysko).Mama twierdzi,że ten ból był nie do wytrzymania,poród to była pestka porównując z łyżeczkowaniem bez znieczulenia (bo i po co? jak już po porodzie - pewnie tak myśleli lekarze 30 lat temu).Moja koleżanka rodziła 13 lat temu,przywiązali jej nogi do tego okropnego fotela i też zrobili zabieg po porodzie bez znieczulenia - zgroza.Teraz jak rodziła drugie dziecko też się tego bała,ale z tego co opowiadała obyło się bez tego strasznego przeżycia. Jeśli chodzi o mnie,fakt przywiązali mi nogi do tego fotela ale w tym samym momencie dostałam zastrzyk (pełna narkoza) i już nic nie pamiętam.Obudziłam się godzinę po zabiegu i nic mnie nie bolało,ani od razu po zabiegu ani potem. Czyli jednak można łyżeczkować bez bólu,wiadomo strach pozostanie przed nieznanym albo chociażby czy nie przebiją macicy itp. ale przynajmniej człowiek się nie boi bólu. Dziewczyny które macie mieć kiedykolwiek łyżeczkowanie - macie prawo do pełnej narkozy (no chyba,że stan zdrowia na to nie pozwala,może być też znieczulenie) bezpłatnie w ramach NFZ.Mnie nikt się nie pytał czy chcę narkozę czy znieczulenie,po prostu powiedzieli mi jak to wygląda i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dziś komputer męża,coś mi pofiksował i wysłał nie ten post - ten był dla dziewczyn z ciąży obumarłej.Jaka ta technika widać skomplikowana,komputer przekopiował mi post który pisałam godzinę temu na to drugie forum. No i teraz znowu muszę Wam pisać nowy post. Dziękuję wszystkim dziewczynkom za zdjęcia pociech,są sliczne. Validos - dobrze,że z małym wszystko OK. A ja donoszę,że czuję się przez Was zaniedbywana,nikt się tu o mnie nie dopytuje. A mam niestety kłopoty.Byłam wczoraj u lekarza,główka nisko ułożona,brzuch mi się obniżył,lekarka pytała się co ja ostatnio tyle robiłam,ja jej na to,że miałam przeprowadzkę a ona,że to widać niestety.Te bóle kości łonowej oraz kłucia w dole brzucha i w cewce moczowej są od nacisku dziecka na szyjkę oraz pęcherz.TEraz mam tylko leżeć z poduszką pod pupą i odpoczywać,do tego Aspargin 3 razy dziennie 2 tabletki i No-Spa.Tylko ciekawe jak ja mam leżeć jak muszę synka wozić samochodem przez pół miasta samochodem i w ogóle się opiekować synkiem,jak wyjść na spacer? Niewykonalne.Męża nie ma w tygodniu w domu,generalnie jestem sama.Dobrze,że mam taki układ z teściami,że wiozę małego do szkoły w czwartek a oni go już odbierają i w piątek śpi i jest u nich a mąż lub ja odbieramy go w piątek po południu/wieczoram. Jedyne dobre wieści to to,że szyjka twarda,długa i zamknięta,anemia mi znikła,pecherz,nerki czyste.No,i zrobli mi kuchnię,więc mam już coraz mniej worków na podłodze a stołowy pokój wygląda w miarę normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo, nie spie praktycznie od 6 ale lezalam do 10 z zamknietymi oczami;) u mnie zimno jak cholipka nie chce sie wystawiac nosa z pod kołdry ale trzeba zjesc sniadanko dzis mam szkole rodzenia-ćwiczenia i to bez męża troche sie denerwuje bo bede sama no ale czego sie nie robi dla dzidzi! Validosku dobrze,ze synek zdrowy:) Robur nie martw sie kochana juz ci nie długo zostało do porodu,odpoczywaj ile dasz rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
03.01.2009 roku o gdozinie 19.43 przez cc na Świat przyszedł mały BRUNO!!! ważył 3700 g i mierzył 57 cm! :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) jesteśmy najszczęśliwszymi rodzicami na całym świecie!!! jesteśmy już od wczoraj w domu:) i... lecę do mojego maminka!!! pa!!! aha! poogladajcie go, jest na nk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
03.01.2009 roku o gdozinie 19.43 przez cc na Świat przyszedł mały BRUNO!!! ważył 3700 g i mierzył 57 cm! :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) jesteśmy najszczęśliwszymi rodzicami na całym świecie!!! jesteśmy już od wczoraj w domu:) i... lecę do mojego maminka!!! pa!!! aha! poogladajcie go, jest na nk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roburku kochana nikt Cie tu nie zanidbuje tylko sama widzisz ,że wieje pustką u nas ostatnio.coś popadłysmy w sen zimowy lez kochana i wypoczywaj jak najwięcej skoro widać \"efekty\" Twojego przepracowania Banitka GRATULUJE BRUNA🌼🌼obejzałam sobie go na Nk. faaaaaaaaaajny facio z niego dziubassek u mnie tyż zima na maxa i troszeczkę czuć ją w domu chociaz kaloryfery gorące Cebulko ty nam sie na porodówke już nie spiesz.przyjdzie czas to pójdziesz narwańcu jeden:D:D:D:D a Koug nie ma i nie będzie bo......chodzi po kolędzie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! banitka! Serdeczne gratulacje! niech się Bruno dobrze chowa:) na problemy z prężeniem się podczas karmienia spróbujcie wziąć dziecko do odbicia w połowie karmienia. Może pomoże... widze, że rozbudziłam wasza ciekawość, ech nie miałam zamiaru tak was intrygować, bo nie chcę teraz, zeby wiadomość was rozczarowała. Nie jest to nic wielkiego po prostu... po prostu... ech nie wiem jak wam napisać. ja chcę do pierwszej tabelki!! :D:D:D a właściwie to od razu chciałabym do drugiej ;) Wiolu, przyjmiesz mnie do staraczek? :) Aniu wpiszesz mnie? :) ostatnia @ 20.12.2009. pierwszy cykl starań! postanowiliśmy z mężusiem, że jak nam tak fajnie dzieci wychodzą, to nie ma co poprzestawać na jednym. Starania rozpoczęte, choć prawdę mówiąc, to raz z zabezpieczeniem, a raz nie... bo nie potrafiliśmy sie zdecydować ;) Generalnie to on mnie przekonał w końcu, a potem stwierdził, ze najlepiej jakbyśmy zaczęli w następnym cyklu. Ale tym razem podchodzę do tego na luzie, co będzie to będzie, kiedy do nas dzidziuś przyjdzie, to będzie dobrze. Zaczęłam miesiączkować, ale jeszcze nieregularnie, wiec nie wiem, czy mi płodność wróciła, a jeśli tak, to, jak tu trafić w owulację. co o tym myślicie? Szalone? nierozsądne? a może racjonalne zachowanie? Są plusy i minusy tej sytuacji, po rozważeniu za i przeciw decydujemy się już na drugie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banitka GRATULACJE synka! Dafi wyreczam Anie i wklejam cie jakos taraczke:D podziwiam cie naprawde:) ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Schering.......36....Wrocław...............................6 cykl....07.08 🌻Gooosha.......25.....Ballymena.............................7 cykl....20.07 🌻Majek123......23 ....Zakopane........................................22.06 🌻Anucha26......27.....Śląsk.................................. 2 cykl....20.07 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom........Angela 7lat.........2 cykl....03.11 🌻Anna6889......40.....Kłodzko......Gosia 18l..Ola 11 l.....8 cykl....15.08 🌻Bolerka34......34.....Warszawa.............................1 cykl....15.07 🌻Karla31.........31.....Warszawa............................1 0 cykl....05.08 🌻Kama26.........26.....Jelcz-Laskowice......................4 cykl....15.09 🌻Dafodilek .....28....Wrocław.......Karolek.................1 cykl....20.12 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE........................ ...termin porodu 🌻Kołderka*........24....Żyrardów..........................cią ża......13.01.09 🌻Lorunieczka......24....UK.................................ci ąża.....22.01.09 🌻Cebulka30.......30....Piotrków Try....Nadia 7lat.......ciąża.....05.02.09 🌻Nuczka............28....podlaskie.........................ci ąża.............. 🌻Robur.............31....Zach.pom.....Daniel 8 lat.......ciąża.....01.03.09 🌻Kaśka_n..................................................... .ciąża.....05.03.09 🌻Dziubassek.......22....Trójmiasto........................cią ża.....20.03.09 🌻Basiunia*.........29....śląsk...........Szymon 5 lat.....ciąża.....22.04.09 🌻Titowa1..........28.....Irlandia...........................c iąża.....20.07.09 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.................Planowane imiona dla dzidziusiów........................... 🌻Agi37....................Paulinka 🌻Malwina29..............Mateusz/Łukasz/Hubert 🌻Kołderka*..............Julia 🌻Banitka27..............Bruno/Filip 🌻Cebulka30..............Norma 🌻Robur...................Wiktoria lub Patryk/Oliwer/Oliwier 🌻Dziubassek.............Kubuś ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.........................SZCZĘŚLIWE MAMUSIE................................... 🌻Mar—gerita....26..Warszawa................chłopczyk ur. 16.06.08 🌻Madziulek81...27..Gdańsk...................Kacperek ur.17.06.08 – 2380g 45cm 🌻Sylwia .........29..Trójmiasto...............Natalka ur.20.06.08 – 3690g 54cm 🌻Demiluna......26..Anglia......Wiki 4 l......Julian ur.27.06.08 – 3640g 🌻Harbatka......29..Warszawa.................Bartuś ur.27.06.08 – 3300g 54cm 🌻Agital..........27..Żywiec.....................Piotruś ur.18.07.08 – 3450g 58cm 🌻Avinion........30..Kraków....................Martynka ur. 08.08.08 – 3700g 54cm 🌻Koug...........35..Opole..Michał 11,Ola 7..Emilka ur.23.08.08 – 3245g 54cm 🌻Dafodilek .....28..Wrocław...................Karolek ur.12.09.08 – 3400g 🌻Kasika1........23..Rzeszów...Kacper 2l.....Karolinka ur.22.10.08 – 3300g 50cm 🌻Mania23........24..Warszawa.................Szymonek ur.17.11.08 – 2600g 52cm 🌻Fisia**..........30..śląskie....Marta 4lata....Bartuś ur.10.12.08 – 2640g 52cm 🌻Validos27......28..Kraków....................Maksymilian ur.18.12.08 – 3480g 56cm 🌻Ania.K_81.....27..Dublin..Weronisia 3l.....Basia ur. 28.12.08 – 2910g 51cm 🌻Maliwina29......30.....Warszawa...............synek ur.28.12.08 - 🌻Agi37...........38..Warszawa.................Lenka ur.31.12.08 – 3000g 52cm 🌻Banitka27........26....Koszalin..............Bruno ur.03.01.09 - 3700g 57cm ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek ważył 2700 g, 50 cm.. Dziewczyny poradźcie, mojemu synkowiulewa sie nie po każdym jedzeniu, ale zastanawia mnie fakt: czy przewijać po karmieniu jak slychać że coś zrobi w pileuszkę?????? Może to jest ta przyczyna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banitka gratulacje dla cudnego Brunona jest ślicznusi słodusi i o czywiscie dumnych szczęśliwych rodziców fisia masz racje zima daje się troszku we znaki kaloryfery są gorące ale w piecu szybko spala się i ciągle trzeba kłaść a opał idzie jak woda .. ale jak się lubi ciepełko a ja bardzo bardzo no to będziemy mieć do finansowanie skoro koug po kolędzie chodzi ciekawe czy się z nami podzieli:0) roburku to widać żeś się nie oszczędzała tylko szalałaś a teraz z kare odpoczynek przymusowy to teraz dupsko pod poduszkę i grzecznie leżeć bo już nie dużo zostało a naszej cebulce tak się spieszy na porodówkę kobieto w takie zimno brrr poczekaj aż przestanie mrozić :):) koug podzielisz się datkmi ???? validosku jak tam Maksio ??? titku jak po USG u maleństwa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwinko kiedy ja jeszcze była na etapie kiedy Angelka była maleńka to zawsze przed karmieniem była przewijana i widze że tak robią inni znajomi i po kazdym jedzeniu nawet jak coś pojawiło się w pieluszce to i tak odczekałam by jej sie odbiło i po chwili zabierałam sie za uporządkowanie bałaganu w pieluszce wiadomo że przy przewijaniu ściskasz brzuszek i wtedy czy chce czy nie to wyleci pokarm a dziecko potem jest głodne i płaczliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) Kolędowałam a i owszem ale w przychodni.Emilka zaliczyła 3 obowiązkowe szczepienie.Była dzielna.Płakała po ukłuciu może pół minuty i koniec :) 21 tydzień 7375g i 73cm i wg. pani doktor przesłodka śmieszka. Jak skończę posta to wyślę Wam fotkę z wieczora. co do Titusia ...bo nie wiem czy wejdzie ale już donoszę :P : Dzidzia śliczna i grzeczna 57mm NT=1,2 mm tak więc wszystko super!!! :D Tituś podjął dialog ze swoim maleńkim lokatorem :) Dafi gratuluję odwagi i rzecz jasne trzymam kciuki 🌻 no to by było na tyle.... P.S. Roburku ja nie zapomniałam o Tobie,ale fakt że rzadko tu piszesz. Buziaczki i trzymaj się maleńka.Już tak niewiele Ci zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kołderka wczoraj urodziła :) ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Schering.......36....Wrocław...............................6 cykl....07.08 🌻Gooosha.......25.....Ballymena.............................7 cykl....20.07 🌻Majek123......23 ....Zakopane........................................22.06 🌻Anucha26......27.....Śląsk..................................2 cykl....20.07 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom........Angela 7lat....................01.01 🌻Anna6889......40.....Kłodzko......Gosia 18l..Ola 11 l.....8 cykl....15.08 🌻Bolerka34......34.....Warszawa.............................1 cykl....15.07 🌻Karla31.........31.....Warszawa............................10 cykl....05.08 🌻Kama26.........26.....Jelcz-Laskowice......................4 cykl....15.09 🌻Dafodilek ......28......Wrocław.....Karolek 4 m-ce.......1 cykl....20.12 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Cebulka30.......30....Piotrków Try....Nadia 7lat.......ciąża.....05.02.09 🌻Nuczka............28....podlaskie.........................ciąża.............. 🌻Robur.............31....Zach.pom.....Daniel 8 lat.......ciąża.....01.03.09 🌻Kaśka_n......................................................ciąża.....05.03.09 🌻Dziubassek.......22....Trójmiasto........................ciąża.....20.03.09 🌻Basiunia*.........29....śląsk...........Szymon 5 lat.....ciąża.....22.04.09 🌻Titowa1..........28.....Irlandia...........................ciąża.....20.07.09 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.................Planowane imiona dla dzidziusiów........................... 🌻Cebulka30..............Norma 🌻Robur...................Wiktoria lub Patryk/Oliwer/Oliwier 🌻Dziubassek.............Kubuś ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.........................SZCZĘŚLIWE MAMUSIE................................... 🌻Mar—gerita....26..Warszawa................synek ur. 16.06.08 🌻Madziulek81...27..Gdańsk...................Kacperek ur.17.06.08 – 2380g 45cm 🌻Sylwia .........29..Trójmiasto...............Natalka ur.20.06.08 – 3690g 54cm 🌻Demiluna......26..Anglia......Wiki 4 l......Julian ur.27.06.08 – 3640g 🌻Harbatka......29..Warszawa.................Bartuś ur.27.06.08 – 3300g 54cm 🌻Agital..........27..Żywiec.....................Piotruś ur.18.07.08 – 3450g 58cm 🌻Avinion........30..Kraków....................Martynka ur. 08.08.08 – 3700g 54cm 🌻Koug...........35..Opole..Michał 11,Ola 7..Emilka ur.23.08.08 – 3245g 54cm 🌻Dafodilek .....28..Wrocław...................Karolek ur.12.09.08 – 3400g 🌻Kasika1........23..Rzeszów...Kacper 2l.....Karolinka ur.22.10.08 – 3300g 50cm 🌻Mania23........24..Warszawa.................Szymonek ur.17.11.08 – 2600g 52cm 🌻Fisia**..........30..śląskie....Marta 4lata....Bartuś ur.10.12.08 – 2640g 52cm 🌻Validos27......28..Kraków....................Maksymilian ur.18.12.08 – 3480g 56cm 🌻Maliwina29....30..Warszawa.................synek ur. 28.12.08 – 2700g 50cm 🌻Ania.K_81.....27..Dublin..Weronisia 3l.....Basia ur. 28.12.08 – 2910g 51cm 🌻Agi37...........38..Warszawa.................Paulinka ur.31.12.08 – 3000g 52cm 🌻Banitka27......26..Koszalin...................Bruno ur.03.01.09 – 3700g 57cm 🌻Kołderka*......24..Żyrardów..................Julia ur.07.01.09 – 4200g 54cm ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ A gdzie Basiunia??? Dawno się nie odzywała. mam nadzieję, ze wszystko u niej w porządku. pozdrawiam Was serdecznie i miłego dzionka życzę 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A... no i jeszcze wielkie GRATULACJE dla Banitki i jej uroczego Bruna 😘 dla przystojniaka (moja Basia będzie miała duży wybór kawalerów :P ) Trzymajcie się ciepło i zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koug widać że to kobieta bo nie płacze z byle ukucia ;);) no tak ledwie usiadłam do kompa a tu wizytacja teściowej uciekam wpadnę po południu ściskam wszystkie laski i ogromniaste 👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Kołderki !!! szkoda tylko,ze nie zagladnela do nas od tak dawna ale mimo wszystko wielka buzka:) mnie sie dzis sniło,ze dostalam skorczy i zaczelam rodzic(choc mnie nic nie bolalo) i zaczelam macac brzuszek czy dzidzia jest odpowiednio ulozona i wymacalam nóżki jak u kurczaka w dole brzucha wiec bylam gotowa na cc a tu mi kazalai rodzic naturalnie nózkami do przodu:P dobrze,ze nie dotrwalam konca tego snu ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×