Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Małgosia B. ja sama nie wiem do mnie jak grochem o sciane bo tłumacza i tłuymacza i kazda co innego wiec juz nie zwracam uwagi na to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisalam o tym ze 100 razy. Cofnij sie kilka stron i znajdziesz. WSZYSTKO O TEMPERATURZE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schering skoro maz dal do zrozumienia,ze ty masz podjac ta\"meska decyzje\" no to nic innego nie pozostalo ci jak kochac sie co 2 dni do konca dni plodnych i czekac czy przyjdzie @ czy nie? z tym nasieniem płytko usadzonym w pochwie nie martw sie nic jak ma tam doplynac to dopłynie to sprytne gadziny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie cio? ja na wyskakiwańca kochalam sie kilka lat i z mezem i z innymi przed nim i nigdy nie zaciazylam..czasem sie boje czy ja wogole jestem płodna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temerature mierzysz zaraz po @ - przed wstaniem z łóżka - o jednej porze - w jednym miejcu (najlepiej w przedsionku pochwy) - tym samym termometrem Codzien wieczor strzepujemy termometr i kladziemy go w zasiegu reki zeby rano po niego nie wstawac. To czy owulacja czy nie swiadczy temperatura. PO owulacji temperataura wzrasta do +/- 36.9-37.1 i utrzymuje sie do dnia nastepej @ CAŁA FILOZOFIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no ja tez tak czasem sobie mysle.. ale tak to jest jak komus cos nie wychodzi odrazu czarne mysli:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK DZIUBASSKU TAK!!! BRAWO!!! NOBEL DLA CIEBIE :D 🌼 MIERZY SIE JA GLOWNIE PO TO BY SPRAWDZIC CZY TRAFILISMY W DOBRY CZAS!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko sprostuję - zakłada się, że owulacja występuje w ostatnim dniu wystąpienia śluzu relatywnie najlepszej jakości - ale te założenia mają na celu ułatwienie analizy, bo owulacja może wystąpić do 3 dni przed szczytem śluzu i do 3 dni po nim, oraz do 4 dni przed wzrostem temperatury jak i do drugiego dnia po wzroście. Obserwacje śluzu i temperatury muszą się +/- pokrywać w czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NA CHŁOPSKI ROZUM ::: Temperatura wzrasta po owulacji - nie w owulację ani przed. Dni płodne poznajesz po śluzie i szyjce a temperaturą potwierdzasz przebycie owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NA CHŁOPSKI ROZUM ::: Temperatura wzrasta po owulacji - nie w owulację ani przed. Dni płodne poznajesz po śluzie i szyjce a temperaturą potwierdzasz przebycie owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi37
Cześć dziewczyny!Przygarniecie na ten szczęśliwy topik staraczkę-emerytkę?Mam 37 lat i jestem w trakcie pierwszego cyklu starań o dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi37
Cześć dziewczyny!Przygarniecie na ten szczęśliwy topik staraczkę-emerytkę?Mam 37 lat i jestem w trakcie pierwszego cyklu starań o dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NA CHŁOPSKI ROZUM ::: Temperatura wzrasta po owulacji - nie w owulację ani przed. Dni płodne poznajesz po śluzie i szyjce a temperaturą potwierdzasz przebycie owulacji. Agi WIATAJ SERDECZNIE :D:D:D dopisz sie do tabelki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tu mam jakas akutalna :) NICK .....WiEk...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO ..CYKL Fisia .........29 ....śląskie........Marta 3lata .....4 cykl Gosia .......21 ....Łańcut............................7 cykl Dziubassek.21.....Trójmiasto.......................2 cykl Validos27 ....27 ....Kraków -.........................5 cykl Michelle......21.....kuj.-pom.....Daniel 1,5rok....1 cykl Demiluna ....26.....Anglia .......Wiki 3 lata........ciąża Vichy ........27 ....Śląsk..........Karol 6lat ........ciąża Wiktoria1980.27....USA...............................3 cykl Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...................ciąża Mar--gerita..26 ....Warszawa......................ciąża Harbatka ....28.....Warszawa......................ciąża Maliwina29...29........................................2 cykl Dafodilek ....27......Wrocław........................2 cykl mrufcia ......21.....Dolnośląskie...................ciąża Wiktoria80..27..................................... Avinion.......29.....Kraków..........................1 cykl Melusia80....28.........................................1 cykl Basiunia*......28.......śląsk.....Szymon 4 lata....... Poli..............28.....opolskie................... Małgosia B....28.........................................1cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi37
To fajowo!To będzie nasze pierwsze dziecko,a już jestem trochę leciwa,ale staramy się być dobrej myśli,podobnie jak moja pani ginekolog.Cykle mam bardzo regularne 30-32 dniowe,żadnych problemów ze zdrowiem,mam nadzieję,że pójdzie w miarę gładko.A poza tym ten szczęśliwy topik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi witamy:):) dziewczynki ja to z tych temperatur nic nie wiem !! wiem ze do soboty miałam tzw mokro i tem 36.6 a od niedzieli śluz biały, kleisty!!!! a tem 36,9 nio i piersi bardziej wrazliwe wiec pewnie jestem po owulacji hahahaa tak sobie tłumacze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi37 serdecznie Witam na naszym topiku🌼 napisz skąd jesteś to wpiszemy wszystko do tabalki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .....WiEk...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO ..CYKL Fisia .........29 ....śląskie........Marta 3lata .....4 cykl Gosia .......21 ....Łańcut............................7 cykl Dziubassek.21.....Trójmiasto.......................2 cykl Validos27 ....27 ....Kraków -.........................6 cykl Michelle......21.....kuj.-pom.....Daniel 1,5rok....1 cykl Demiluna ....26.....Anglia .......Wiki 3 lata........ciąża Vichy ........27 ....Śląsk..........Karol 6lat ........ciąża Wiktoria1980.27....USA...............................3 cykl Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...................ciąża Mar--gerita..26 ....Warszawa......................ciąża Harbatka ....28.....Warszawa......................ciąża Maliwina29...29........................................2 cykl Dafodilek ....27......Wrocław........................2 cykl mrufcia ......21.....Dolnośląskie...................ciąża Wiktoria80..27..................................... Avinion.......29.....Kraków..........................1 cykl Melusia80....28.........................................1 cykl Basiunia*......28.......śląsk.....Szymon 4 lata....... Poli..............28.....opolskie................... Małgosia B....28.........................................1cykl to mój 6 cykl:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻NICK .....WiEk...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO ..CYKL 🌻Fisia .........29 ....śląskie........Marta 3lata .....4 cykl 🌻Gosia .........21 ....Łańcut............................7 cykl 🌻Dziubassek..21.....Trójmiasto.......................2 cykl 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -.........................5 cykl 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom.....Daniel 1,5rok..1 cykl 🌻Demiluna ....26.....Anglia .......Wiki 3 lata......ciąża 🌻Vichy ..........27 ....Śląsk..........Karol 6lat ......ciąża 🌻Wiktoria1980.27....USA...............................3 cykl 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...................ciąża 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa........................ciąża 🌻Harbatka ....28.....Warszawa........................ciąża 🌻Maliwina29...29..........................................2 cykl 🌻Dafodilek ....27......Wrocław........................2 cykl 🌻mrufcia ......21.....Dolnośląskie...................ciąża 🌻Wiktoria80...27..................................... 🌻Avinion........29.....Kraków..........................1 cykl 🌻Melusia80.....28.........................................1 cykl 🌻Basiunia*......28.......śląsk.....Szymon 4 lata....... 🌻Poli..............28.....opolskie................... 🌻Małgosia B....28.........................................1cykl 🌻Agi37...........37.........................................1 cykl Trzeba zrobic porzadek z tymi kobietkami ktore juz do nas w ogole nie zagladaja i wykreslic jej z tabelki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi37
Możecie mnie dopisać?Jeżeli chodzi o kompa to jestem z poprzedniej epoki...A jak zaczernić nick?stara i głupia baba...Jestem z Warszawy,1 cykl starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi przestan nazywac sie stara baba :) zaczernij nicka na stronie glownej jest cos takiego jak internautko zarezerwuj swoj nick :) Powodzenia. Validos patrz na rozpiske moich temeratur zwariowac mozna :) 30 października temp 36.6 31 października temp 36.6 1 listopada temp 36.4 2 listopada temp 36.5 test owulacyjny negatywny. 3 listopada temp 36.7 test owulacyjny negatywny. 4 listopada temp 36.7, test owulacyjny pozytywny, sluz przezroczysty miejscami biały, ból jajników. 5 listopada temp 36.8 test owulacyjny pozytywny, ból jajników, sluzu duzo przezroczysty. 6 listopada temp 36.6 sluzu mniej przezroczysty. 7 listopada temp 36.4 sluz mało przezroczysty. 8 listopada temp 36.6 9 listopada temp 36.4 10 listopada temp 36.4 11 listopada nie mierzylam, pilam alkohol. 12 listopada temp 36.6 i pol 13 listopada temp 36.7 duzo sluzu i straszny bol jajnikow 14 lisopada temp 36.7 i pol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi kochana na stronie głownej kafetrii masz opcje zarezerwuj swoj nick.pozniej pojdziesz za wskazówkami.to łatwe zobaczysz Dziubassek moze dziewczynki się obudza i sobie o nas przypomną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻NICK .....WiEk...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO ..CYKL 🌻Fisia .........29 ....śląskie........Marta 3lata .....4 cykl 🌻Gosia .........21 ....Łańcut............................7 cykl 🌻Dziubassek..21.....Trójmiasto.......................2 cykl 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -.........................5 cykl 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom.....Daniel 1,5rok..1 cykl 🌻Demiluna ....26.....Anglia .......Wiki 3 lata......ciąża 🌻Vichy ..........27 ....Śląsk..........Karol 6lat ......ciąża 🌻Wiktoria1980.27....USA...............................3 cykl 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...................ciąża 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa........................ciąża 🌻Harbatka ....28.....Warszawa........................ciąża 🌻Maliwina29...29..........................................2 cykl 🌻Dafodilek ....27......Wrocław........................2 cykl 🌻mrufcia ......21.....Dolnośląskie...................ciąża 🌻Wiktoria80...27..................................... 🌻Avinion........29.....Kraków..........................1 cykl 🌻Melusia80.....28.........................................1 cykl 🌻Basiunia*......28.......śląsk.....Szymon 4 lata....... 🌻Małgosia B....28.........................................1cykl 🌻Agi37...........37......Warszawa....................1 cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×