Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Fisia:***🌼 A no widzisz tak to jest po wakacjach:P sterta prania i prasowania.. Ale zdjęcia z wakacji macie super:))) :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinko Tak własnie przed chwilka- zauważyłam, że wszystki są albo czarno-biale albo w sepii :) bardzo ładne Fisia witaj po powrocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam tak na chwilke bio musze juz do pracy zmykać... Kama liczą sie teraz tylko wakacje i gorące...upojne noce nad Bałtykiem:).....hmmm pewnie coś przyniosą:) Buziaki dla Wszystkich!!! miłego dnia!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo :) Kamus napewno sie uda troche wiary w siebie ale też relaksu :) to napewno pomoze :*:* ->->->->->->_>_>_>_>_>__>>__>>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>>_>>_>_>_>_>___>_____> i łap fluidaski Wiecie co dzisiaj rano sie obudziłam i cała twarz miałam spuchniętą i nie wiem od czego!!! Qurde troche mnie to martwi. wziełam wapno jakąś godz temu ale nic nie zeszło i co zrobic??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kam26
Tylka, Majek łapię fluidki Hania - noce będą upojne hihi, moe nawet barabara na plazy :) Tylka podejdź do lekarza, albo zadzwoń, dziwnie tak, ja bym nie bagateliozwała opuchlizny, tzrymaj się 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja to chciałabym jeszcze tak z 1,5 misiĄCA POCHODZIC I TYLE nie jestem sadomachistką ( choć jak myślę o tym jak sie tu czuję w tym ukropie to chyba jestem:( moze to i głupie ale jak nie pochodze do pracy przez 6 m to nie dostane \'\'13\'\' w styczniu no a jak się dzidziuś urodzi to kasa będzie potrzebna no i brakuje mi do tych 6m własnie te 1,5 m. no cóż life is brutal....jak będę się żle czuła to oczywiście mam w dupie \'\'13\'\' i idę do domku. Zobaczę jak będzie Kamuś no i co ja mam napisać ,pewno \'\'14\'\' będzie szczęśliwa:) Tylkka zmierz ciśnienie pamietasz jak Titek opuchła na pyszczychu? lepiej dmuchać na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no dziewczynki:))) damy radę niemożemy sie załamywać:))) Kamuś🌼 mnie też to wku........:-/ ze takie potfory mają dzieci a my...:((( ehhhhh.. Tą matkę co zrobiła krzywdę swojej córce to bym od razu....... za łeb..... i .... :x dalej nie dokończe:))) Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D Softis no opuchlo mi sie na pyszczychu opuchlo heheheh rozbawilas mnie na maksa! heheh Ale to Ci prowda jak ni wim co! Jak nie dasz rady to pojdziesz na L4 sama znasz siebie i swoje mozliwosci wiec sie nie stresuj, i lajcikowo spedzaj czas w pracy :) Tylka zmierz sobie cisnienie, opuchlizna nie powinna sie pojawic z samego ranca, normalnym jest ja miec, ale powinna byc mniejsza o poranku... spojrz tez na swoje nozki czy aby takie same, i sprawdz poziom bialka, tak wiesz dla wszelkiego spokoju :) Motylky kurcze no to synus juz nie motylkuje tylko galancie szarzuje w brzuszku, suuper! uwielbialam te chwile kopania, az mi sei teskno zrobilo za tym... Kamus nie smutaj mi sie tam Malenka :) 🌻 swiat to dziwna taka kulka co zawisa w przestrzeni, tez nie rozumiem tej pani co niemowlaka obijala, nie rozumiem tez tego ze narkomanki zataczajace sie po ulicach czy parkach cpaja podczas ciazy i maja zdrwe dzieci, a Ci co chca ich miec nie moga badz na nie dlugo czekaja. Witaminuj mezusia i wykorzystaj Go na makasa podczas zblizajacego sie urlopu! ale tak MEGA NA MAKSA! :P :P :P Majusiu 18mm to cudownie!!! tak sie ciesze!napisze do Ciebie juterkiem na Nk, a tak na marginesie to masz stacjonarny tel na chatce? to bym zadzwonila i osobiscie zapytala sie Malenstwo czy mama o nie dba i dobrze je karmi...bo zeby serniki zwracac muszelce to ne ladnie! takie dobroci dziecku odbierac! :D :D :P Haniu Minia no dziewczynki tez sie mi tam nie proznowac tylko z samcami swymi kopulowa! heheh najwyzsza pora na kolejne dwie krechy na topiku! bo jakos dawno nie bylo takich wiesci... Cebus ciesze sie postepami w budowie, brzozy to najbardziej lubiane przeze mnie drzewo lisciaste, kocyk wiklinowy kuferek i pikniczek, kacanapki herbata w termosie, to jest to! czekam jak wszystkie na fotki z wakacji! Cebus Validku no mnie przestraszyla pielegniarka, bo powiedziala ze 400g to za duzo, a ja wiecie mloda mama pomyslalam ze dziecko przekarmiam, i cos zlego robie, ale daje papu jak tylko Ona chce i sie sama budzi nie wmuszam, widocznie tyle potrzebuje i tyle. Zobacze w ten poniedzialek... 500g Maksio to no byla roznica w wygladzie co? obwaaneczki nozeczki heheh Ja widze po swojej Corze, tydzien a jaka broda! Norma bedzie smukla modelka a co! moja bedzie po autografy chodzic! :D Udanego zalewowania! :P Cebus! A co Wy nad zalewem z Koug spotkanko macie? Koug tez wpada i wypada na troche, Fisie rozumiem bo dopiero co przyjechala i pralke okupuje... Co tam u Ciebie nowego bo jakas nieobecna jestes... Karoolinka jak znajde czas to zerkne na nowe fotki :) Dla calej reszty promyki slonca sle, choc u nas szarawo i deszczowo pochmurno... :( Zadroszcze Wam tej pogody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ łaskocze dzisiaj jak nigdy jeszcze :) normalnie musiałam to napisać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u lekarza prywatnie ;/ i powiem szczerze jakiś koniował. Wiec jeśli chodzi o cisnienie to mam wieksze bo mam 100/70 a normalnie zawsze miałam 80/50 lub 90/60 a jeśli chodzi o wyniki to musze iść do mojego lekarza i zrobic bo ten sie sugerowal wynikami z przed 1,5 misiaca!!! troche jestem zła ze zapłaciłam na darmo bo nie czuje sie spokojniejsza po tej wizycie. A on w sumie powiedział ze tak sie moze zdarzyc!!!! na szczęśćie kolo 16 opuchlizna zeszła . . .. A po za tym zrobił mi USG i zmierzył maleństwo... Sprawdził czy komory serca sie dobrze rozwijaja, czy nie ma torbieli w okolicach mózgi i czy przy kręgosłupie nie robią sie .... (kurde wyleciało mi ;/) i na szczęście jest wszystko ok :) serducho 141 uderzen wec jest dobrze waga 370g wiec tez ok tylko mnie stasznie po brzuchu aparatem do USG wygniutł ze po wyjsciu z gabinetu mnie cały brzuch bolał :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila Ciążę lekarze liczą od pierwszego dnia ostatniej miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale owulacja mogła się przesunąć np. o dwa tygodnie i wtedy lekarze czekaja na pojawienie się fasolki.Czekaj cierpliwie,może jeszcze za wcześnie Ci to USG zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek melduję się w ten piękny słoneczny i duszny dzień Kamilko Roburek ma racje.poczekaj cierpliwie tylkaa kontroluj ciśnienie bo z opuchlizną jak nam juz wiadomo wcale nie jest tak fajnie.super ,że dzidzia ma się dobrze .Niech rośnie zdrowo Titusiu moja pralka jest już czerwona od pracy:D:D:D normalnie nie mogę się wyrobić.Nie mam kiedy nawet poprasować tego prania bo cały dzień z dziaciakami na dworze siedzę mój synalek wczoraj pierwszy raz stanął sam w łóżeczku.ile pisku przy tym było a ile radości. cawowywam was wszystkie gwiazdeczki matyscha.karolinka,koug Validosek.dziubolek.softis,kamcia,Hania,cebulindzia,.Majuś.motylcio.minia i reszta babińca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w tak upalny i sloneczny dzień!:) musimy się nim nacieszyć bo jutro znowu maja być burze i inne straszne rzeczy:( Tylka dobrze, że skonsuttowałaś sprawę z lekarzem, aczkolwiek jeśli nie czujesz się spokojna i opuchlizna będzie wracać wybierz sie do innego. Poza tym cieszę się, że maleństwo pięknie sie rozwija:) Kama!!!! Udanych wakacji:):) Kamilka!! Prosze nie przejmuj sie na zapas....owulacja była później a lekarze liczą od miesiączki więc masz jeszcze 2-3 tyg i wszystko bedzie juz na swoim miejscu:) OOOO Fisia już pranie zrobiła:) biedna pralka;) tez bym musiała zrobić to samo....może jutro...? Softis:) nic na siłę, ale z drugiej strony w domciu jeszcze sie nasiedzisz...:) Tituś 🌼 pozdrowienia dla waszej Rodzinki:) uciekam szykować się do pracy:) buziaki dla wszyskich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry:))) Ale mam dziś fatalny Humor:-/ ehhhh..... aż mi sie odechceiwa wszystkiego: Hanna👄 Fisia:**👄 Kamuś👄 udanych wakacji:) kochana odpoczywaj:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Tituś, nie przejmuj się gadaniem lekarzy, jak Lurusia chce to niech je, musi przeciez nadrobić zaległości, jakby było za duzo to pewnie pluła by Ci mleczkiem :P mojej koleżance ciągle mówili, że jej córcia za szczupła a to taka uroda małej, rozwija się zdrowo :) Poprosimy jakies nowe foteczki Laurusi :) Kamila Hania ma rację za dwa, tzry tygodnie zobaczysz bijące serduszko - jak matyysha - 180 razy na minute :) będzie dobrze 🌼 Softis - Ty w jakims urzędzie pracujesz? Tez się zmagasz z klientami - petentami :) Tylko ja musze jeszcze nakręcac tych moich klientów i plany sprzedazowe realizować co czasem jest strasznie trudne. Teraz rozumiem czemu do pracy wróciłaś, kasa się rpzyda jak dzidzia pojawi się na świecie, zwłaszcza, ze marudza coś o bezikowym i ulgach na dzieci, ze za drogo to kosztuje nasze kochane państwo i w związku z deficytem dobrze by bylo coś poucinac (tylko dla kogo dobrze?) Jak będziesz się źle czuła to natychmiast na L4 i dba o siebie. W pracy zawsze jakies stresy - nie da się uniknac maruderów niestety Karolniko, wczoraj prasowałam do poźna, Dziękuję za Wasze życzenia ❤️ mam nadzieję, ze urlop będzie udany i wreszcie owocny (poprzedni miał byc owocny i co?) Mam tez nadzieję, że pogoda dopisze, co prawda od jutra ma byc załamanie ale co tam mamy płaszcze przeciwdeszczowe - damy radę, podczas deszczu woda jest cieplejsza :) mam tylko nadzieję, że droga przebiegnie pomyslnie i bez przygód Wczoraj spakowałam torby - o dziwo zmieściliśmy się z mężem w jedną, w drugiej ręczniki, buty, i inne, spoko - co roku jest lepiej z zapakowaniem się - jeszcze 10 lat i dojde do perfekcji hahahahhah :P Buziaczki dla wszystkich - będe za Wami baaaardzo tęsknić 🌼 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko a czemu Ty masz fatalny humor? co sie dzieje? Nie smutać mi się prosze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamuś to już ci napiszę na gg:*** A ty odpoczywaj i korzystaj z urlopu:))) Ja za 2 tyofodnie dopiero urlopik:(( już sie doczekać niemoge:) Eh... w razie co bedziemy pisać sms...:** Kamuś:**.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babińcu :) Karolinko 😘 dziękuję :) Jak tam Twój humorek? Kama miłych wakacji no i owocnych :) ale przede wszystkim mega przyjemnych Kamila wszystko będzie dobrze! To jest bardzo wczesna ciąża a biorąc pod uwagę, ze owu mogła się przesunąć trzeba uzbroić się w cierpliwość. Ważne że fasolinka ma \"pomoc\" w postaci tych zastrzyków. Już wkrótce zobaczysz piękną Fasolkę i usłyszysz szybko bijące serduszko :) Hanna miłej pracki 🌻 Motylek cieszę się że w końcu doczekałaś się kopniaczków. Na wizycie pewnie same dobre wieści usłyszysz! Sofcik Ty najlepiej wiesz na co możesz sobie pozwolić :) Trzymaj się w tej pracy i pamiętaj by dobrze wypocząć popołudniami :) Robur u mnie też ostatnio jakoś krucho z czasem :( Do tego jeszcze myśli już krążą wokół wyjazdu do Polski... Majek jaki piękny pęcherzyk! :) I dobrze że teściowa pokazała szefowi miejsce w szeregu! A co na kobietę w ciąży to nawet głosu nie powinno się podnosić nie mówiąc już o awanturach... Cebulka się wygrzewa nad zalewem... ach jeszcze 5 dni i ja tez będę wypoczywać (mam nadzieję ;)) Fisia Ty już daj spokój tej pralce i przestań molestować to żelazko! :P Zdjęcia suuper i pewnie wakacje też były rewelacyjne :) Nie powiem, zazdroszczę... ale tak pozytywnie :) Tylka mam nadzieję, ze lepiej się czujesz i ta opuchlizna to był jednorazowy wyskok. Trzymaj się. Tituś 😘 i jeszcze jeden 😘 dla Laurusi Matyysha noo narazie łaskocze :) a potem będziesz błagać by oszczędzało twoje zbolałe żeberka i pęcherz ;) Koug 🌻 do miłego zobaczenia :):):) A Mania pojechała na wakacje? Dawno się nie odzywała... Wielki 😘 dla całej reszty, Validos, Dziubassek, Minia, Jadziunia Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anus no niedlugo i bedziesz w POlandii! zazdroszcze Ci urlopiku! Unas Krzychu bierze kolejny tudzien urlopu od nasteppnego tyg wiec modlic sie by pogoda byla ladna to gzies z Mala brykniemy :) Fotek kofane nie mam i nie bede miec przez najblizszy tydzien aparacior nam sie popsuł :( i oddalismy go z powrotem. Majus odpisze Ci pozniej! sorka :( sprzatanie chacjendy jak co piatek dzis mialam :( Matysha pisz nam tu pisz zawsze o tych motylkach i wiercipolkach malusiej istotki! to cudowne uczucie ja nader przezywam te chwile jak te, czy to mialo miejsce u mnie czy u ktorej z Was, to cieszy jak diabli! Karolinkaa co sie tam dzieje panna? co za dolki co za dolinki? usmiech prsze! Fisiol ucaluj Bartusia i Martusie od cioci! fotki zajebiaszcze! chyba sie powtarzam! rabnij to zelazko i maszracje wioooooo na pole! Kamilka sluchaj to z testu wynika ze owulke mialas 25-27.06 a ten test pierwszy z 5tego to mial prawo wyjsc ujemny bo to bylo za wczesnie. Ja w poprzedniej ciazy tez mialam rozbierzności i niby byl 6t a ledwo co bylo widac, w tej co bylam jeszcze niedawno :) zgadzal si eteramin co do dnia niemalze, i wskazywal na to ze mialam 28dniowy cykl. Nie stresuj sie wszystko zakonczy sie szczesliwie! Kamus no w tamten urlop moze nie wyszlo... bo ladna pogode mieliscie, ale jak teraz ma padac to z hotelowego pokoju wychodzic tak czesto nie bedziece :P :P i wieksza szansa! heheheh Calusie dla pozostalych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiuś mam nadzieję, ze szybciutko naprawią Wam ten aparat, bo kazdy dzień trzeba uwiecznić, nie moge się doczekac kolejnych fotek Trzymam kciuki za Wasz urlopik - za pogode, zeby słonko świeciło mocno, a deszcyk tylko przelotny w nocy :) W zeszłym roku nie wyszło - a była sztormowa pogoda więc sporo czasu spędzaliśmy w pokoju, ale tez trochę na plazy, nie martw się nawet jesli będzie słonko to i tak nie odpuszczę, z reszta mój m baaaardzo się będzie z tego cieszył :) a może jakis łono natury zaliczymy hahahah byłoby co wspominać, ciągle marzę, zeby tym razem przywieźć pasażera \"na gape \" :D Ufff jeszcze dwie godziny w pracy - nic sie nie dzieje, tylko parno strasznie Buziaki dla Wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam czytam, Titusiu ja wychodziłam ze szpitala i synek ważył wtedy 2440 także tęż był malutki, wyszliśmy po 3 dobach, urodził się z wagą 2700 g ale dużo ubyło.... A teraz chłop jak dąb, ma 6,5 miesiąca i wazy 9 kg... To zależy od dziecka i od jego chęci jedzenia i nie martw się tym. Bedzie głodna to zje ile potrzebuje i tyle... Pozdrawiam wszystkie, nie mam zbytnio czasu, dzisiaj też wyjeżdżamy, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! ciezko za wami nadazyc! kurcze taka pierkna pogoda wiec wzielam sie za ogrodek,pielegnacje kwiatow no i sprzatanie dzis mama sie opalala a Kubunio siedzial pod parasolkiem i fikal noziami wielka b uzia dla wszystkich razem i kazdej z osobna:)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dień dobry :) Jeśli chodzi o opuchlizne to dzisiaj na szczescie sie nie pojawiła. ale we wtorek ide juz do mojego lekarza i biore skierowanie na wyniki! Kama wysłałam chwilkę temu mailika do Ciebie :) teraz czekam na zaproszenie :):) i po za tym życzymy udanych wakacji 🌼 Kamilka napewno bedzie dobrze fluidaski ciążowe swoje zrobia wiec nie stresuj sie bo szkodzisz temu malusieństwu :) Glowa do góry napewno jest ok 🌼🌼🌼 Karoolcia raz dwa tu humor poprawic bo w dupsko !! nie ma smutania! Ładna ogoda środek lata a Ty kochana dołki łapiesz??! oj nie ładnie :P łap kfiatuszki na poprawe humorku 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Matysha ja tez bym chciała obolałe zeberka (bo pęcherz nie koniecznie :P) ale na razie wystarczy to co mam:) Moja wierciocha jak zaawsze siedzi i psoci po prawej stronie tak zaczyna ostatnio tez fikaci po lewej he he ale to takie miłe uczucie .... Ja sobie dzisiaj na basenie byłam zamoczyłam sie i posiedziałam w cieniu i czje ze zyje :P Dla wszystkich busiaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TiTuS proszę o taki uśmiech for you:)))))) od ucha do ucha:] Ania👄 a za co dziekujesz;>? humorek lepszy:] pije sobie piffko trzeba sie odstresowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×