Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Cebulka wróciła z wakacji:) super, że Wam sie udały. Teraz jeszcze sie opalisz nad Zalewem i bedzie extra!!!! Matysha ciesze się razem z Tobą z ruchów dziecka:) próbuje sobie wyorazić to uczucie ale nie potrafie....to chyba zbyt piękne:) Wtedy nawet ból zęba staje się mniejszy?? Ja idę za chwilę do kosmetyczki na pilling:) apotem do pracy... Karolcia dobrze, że tutaj zagladasz regularnie 🌼 Kamilka🌼 Tla wszystkich 🌼 miłego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minia 🌻 zapomnialo mi sie odpisac na twoj poscik :) kochana i tak trzymaj! zero stresu! luzik bluzik! a zobaczysz jak wtedy sie szybko zachodzi! hehehe Majusv🌻 nie ma to jak poemacik! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tituś:) oj cieszę sie, że napisałaś!!! Laura pięknie przybiera na wadze, ma apetyt więc czego mozna chciec więcej!!! I do tego tak mocno ja kochasz:).....poezja....:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) u nas ukrop straszny! juz odliczam dni do urlopu:) jedziemy w niedziele i mezus tez da rade wiec bedziemy odpoczywac:) dziewczymy czy miałyscie @ REGULARNIE po porodzie? bo ja ostatnia 44 dni temu a od 3 dni mnie brzuch boli jak na @ wiec mam nadzieje ze przylezie co by nie na same wakacje a wogle to mam nadzieje ze przyjdzie:):):) Titus:) super ze mała okraglutka sie robi:) a mamusia czuje sie dobrze:) mój potrafił 500 g w tydzien:) przytc wiec to róznie bywa:) Fisiu fotki super:) oj zazdroszcze Wam:) ale ja tez bede miec piekne fotki z wakacji:) karoolina :) a co robisz jako mgr:) Kamilko jak sie czujecie:) minia24 wyslij adres to i kartka dojdzie;) a mały juz wraca do normy:) cebulko:) dawaj fotki z wakacji:) a Norma za chwile ani sie obejrzysz a bedzie biegac:) robur:) mój jak widzi słoiczek z deserkiem to sie cały trzesie;) a na mała musisz uwazac ja po fikołku z lezaczka zrobiłam sie mega ostrozna!! Matyysha:) juz niedlugo dostaniesz takiego kopniaczka ze az zawołasz auuuuułłłłłłłłłl:) Kamila TY tu nie serwuj takich sniadan bo ja musze jakos za tydzien w stroju wygladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooocebilka wrócila z wakacji - a ja jeszcze dwa dni w pracy, czwartek piatek i nad nasz Bałtyk kochany :) Minia - uda nam się - może razem zafasolkujemy, kamilka juz mnie wyprzedziła, to zostałas mi Ty, Karolnika i Hania i tak pewnie będę na końcu :) ale co tam.. Robur - fakt przy dziecku trzeba uważać, i czasme nawet sobie sprawy nie zdajemy co się może wydarzyć, kawę miałam na sobie jak miałam 6 lat i miałam, wylała mi się na wewnetrzną strone przedramienia, ból był okropny, ale na szczęscie blizny ani śladu. Jak to mówią lepeij dmuchac na zimne :) Titus jak sie ciesze że się świetnie czujesz - i że Laura przybiera tak pieknie na wadze, drugi podbródek mówisz? Musze to zobaczyć :) Niesamowite co mamusie zachwyca :) pielucha z kupka Fajnie, ucałuj maleńką od ciotki Kamili :* Hania - do kosmetyczki powiadasz, też musze się wybrac ale to już po urlopie :) Matyysha mam nadzieję, że historia z ząbkami szybcitko się zakończy i nie będziesz dłużej cierpieć 🌼 A ja dzis powinnam @ dostać, jeszcze nie mam ale w tamtym cyklu przyszła mi dwa dni za wcześnie, więc teraz się cholera pewnie dwa dnispóźni i dostanę na sam wyjazd wrrrrr.... Tak sobie myslałam o tej inseminacji, jak do końca roku nam sie nie uda zaciążyć to dopiero wtedy sie udamy do tej kliniki, na razie będziemy próbowac naturalnie - w sumie mężuś dopiero miesiąc bierze te witaminki, więc jeszcze dwa, zeby mu sie tam wszystko wzmocniło, zobaczymy :) Kalinko 🌼 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulko 🌼 za literówkę Validos :) Ty masz nadzieję, ze dostaniesz @ a ja mam nadzieję, ze nie dostanę, dokąd wyjeżdżacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama :) hmmm przyjmuje Twoja:)@ niech juz bedzie nawet podwójna :) abys TY nie dostała:) a jedziemy do SIELPI blisko bo mały nie lubi autem jezdzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos - super -z abieraj ją a ja w zamian zrobię Ci pyszny likier jajeczny na spirytusiku :) przehandlujemy @ wredną jedna hahahha. A z wyjazdem - faktycznie jak Maksio nie lubi podróży to nie ma co dziecka męczyc zwłaszcza, że w trasie mnówstwo korków i czasem trzeba stac po półtorej godziny. Życze Wam w takim razie pieknej pogody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validos27 🌼 A no kochana złożylam wczoraj papiery na studia magisterskie:P Bee panią MgR...:D normalnie ale za 2 lata:D Hannus🌼:)))) Kamus:** 👄 pogadamy na gadu! Tituś👄 i dla LauRy👄 ChOlErA wstawiałam zdjęcie na NK.. i co dostalam tylko Od Kamusi Notke:)) Oj nie grzeczne:] dziewczynki:)) :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cmokus20
CZY TO MOZLIWE ??? Robilam test 9lipca -go popoludniu i po ok pol godz. wyszla druga bladziutka kreska... chcac sie upewnic zrobilam test 10-go lipca rano.. po kilku godz test sie zalal od strony literki T az do niej powodujac jej widok... Planowy @ na 20lipca... lecz ide na wesele 18-go lipca i chcialam wiedziec wczesniej by wrazie w... nie pic... Najpierw bolaly mnie sutki.. ale tylko 3 dni.. a od piatq lub soboty jajniki na zmiane...( az do tej pory) myslac ze to moze ciaza powiedzialam sobie ze zrobie jeszcze raz testa przed weselem i okresem ... i wlasnie zrobilam go przed chwila po dolownie 30 sekundach wyszla gruba krecha Jesli ciaza bede poprostu najszczesliwsza kobieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja siedze i robię sobie nadzieję, że moze tym razem @ nie przyjdzie, wsłuchuje się w swój organizm i czuję że lezie, bola mnie piersi i brzuch - tak jak zazwyczaj...więc chyba sie łudzę, juz wole dostać za szybko niż za późno bo potem siedzę i świruję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmokus20
kama 26 mnie tez molaly piersi ale aby 3 dni a brzuch tzn jajniki do dzisiaj mnie kluja... test zrobilam i wyszly dwie grube krechy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo babolki:) Kama wiesz popros którąs z dziewczyn zeby podały Ci moje namiarki bo mam bardzo powazny problem z poczta :( Fisiu** hmm co do noszenia na rączkach to jest problem, bo niestety teraz waże coś koło lub nawet juz tyle co mój mąż :/ wiec jestem, trochu za cięzka:P Ale tego mu nie odpuszcze. A co do czasu to i owszem bardzo szybko mi leci :P O i Titusia sie odezwała :) no dzięń dobry kochana :) to dobrze,że Laurusia tak dobrze podjada :) ahhh słodką masz Księzniczke :) ucałuj ja od cioci 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylka ok porpsze kogoś o namiar... Kto mi wysle na maila linka z namiarem na Tylke?? :)) Chyba zaraz pójde po test, choć i tak pewnie będzie to strata pieniedzy, Cmokuś - cięzko mi bo po raz 13 będę musiała się dowiedzieć że nic z tego...ale w głebi serca mam nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) roburku a to sie narobiło tak juz jest z tymi teściowymi to tak juz jest:)) najważniejsze ze wszystko oki i ze wszystko sie pozytywnie zakończyło a co do pogody to jak najbardziej cie rozumiem u nas tez skwar ..... masakra oddychac sie nie da... cebulko super ze wakacje sie udały czekam na jakies fotki :) buziole dla normusi duzia juz z niej laleczka....:) titowa ale mała rośnie i te kupki ....smrideczki super...:) to z mleczka a pewnie jak zacznie oiadki jesc do dopiero bedzie smierdziusiac:)) trzymam za ciebie kciuki badz dzielnaa jeszcze z jakies 3 lata:) kupskiego życia:)) ps: nie stersuje sie nie mśle mam nadzieje ze twoje słowa stana sie prorocze:)) violidasku to w takim razie ja sie pisze chce karteczke od ciebie:)) albo chociaz fotosy wesołe z udanych wakacji poprosze:)) kama nie bój żaby uda nam sie najwazniejsze ze nie jestesmy same trzymajmy sie razem zobaczysz niedługo sie bedziemy wymieniac info na temat kupek itp:) owocnych staran na urlopie:) a ja wlasnie po pracy wkorzyli mnie jak zwykle masakra ale cuz taka ta praca do dupy ale jeszcze troszeczke..... buziaki ide papuciac bo brzuszku burczy......brrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama a nuż 13 okaże się szczęśliwa....? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Karolinko, Koug, testu jeszcze nie zrobiłam, ale czuję się jak co miesiąc, pobolewa mnie brzuch i piersi i wysypało mi całą twarz więc pewnie przyjdzie :(, jutro rano zrobię jak nie będę miała, przynajmniej będę wiedziała na czym stoję i jak się zaopatrzyc na wczasy ;) Karolinko odpisałam Ci na gg, tylko, ze późno już a ja dopiero teraz usiadłam, prasowałam rzeczy na wyjazd, wszystko ładnie poskadałam, jeszcze tylko jutro pranie, dołoży się resztę i mozemy jechać, tylko zapowiadają niezłe ulewy w sobotę. W deszczu tak cieżko się jedzie, a może tylko straszą? Zmykam spać jutro jestem sama w pracy. Kazali mi zrobić szkolenie pracownikom do 11 z oferty, ale jest sezon urlopowy i szkolenie zrobię chyba sama sobie ;) uwielbiam takie pomysły Buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) Jakies pustki ostatnio na tym naszym forum. Więc ja będe pełnić honory i zapraszam za ineczke, płatki z mlekiem, chlebek z serkiem i pomidorkiem. JA juz wstałam bo mężczyzna wychodzilł do pracy, zje cosik i zabiore sie do sprzątania. Pogoda i tak nie pozwoli mi wyjsc południową porą na dwór wiec się dobrze składa. Poza tym małe kopie na szczęście, w poniedziałaek wizyta u gin. Mam nadzieje ze wszystko ok. Kama mam nadzieje ze jednak @ nie przylezie!! Całusy dla młodej mamy i Laurki naszej-niech przybiera na wadze i rośnie zdrowo. Uściski dla wszystkich którzy jadą na wakacje-zazdroszcze.Macie piękne zdjęcia. Roburku nasz brak nam Ciebie. Napisz czasem cosik. Buziaki dla wszystkich dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w pracy ałułuuuuuuuuuuuuu jak to mnie boli po tych 2 miesiącach w domku.Pogoda okropna bo upał jak cholera w pracy nie mam klimyino wiatraczek powietrze mieli. Wczoraj siedziałam u lekarza żeby mi podbił zdolność do pracy 2,5 ha taka cholerna kolejka była myślałam że zeświruje Ze stresu przed pójściem do pracy wywaliło mi opryszczke na usteczkach i wyglądam hmmmmjak wyglądam ... trudno. jest dopiero 9 a ja już chcę do domku. Chce do domu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Weroniśka \'\'na służbie \'\' u mojej mamy więc zaczynam tęsknic za nią, komary gryzą ,war się z nieba leje a ja siedze na 4 literach i udaję że pracuje:( Kamuś jak teścik ? Może się uda:) Nie trać wiary \"13\'\' to szczęśliwa liczba:) Roburku masz rację o wypadek nie trudno i lepiej być przewrażliwioną mamą niż potem pluć sobie w brodę że coś się stało Matysha mam nadzieję że żębisko już nie boli? Titku buziaki dla Laury:) Majuś, Karolinka, Hanna, Validosku, tyllka cmokasy dla WaS laseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek Piszę kiedy mam czas a z nim ostatnio krucho,dzień przemija mi na spacerze,karmieniu,przewijaniu,jeżdżeniu samochodem. Softis Po co Ty w ogóle chodzisz do pracy? L4 jest przecież 100% płatne.Idź do domu i wypoczywaj.U mnie w pracy wszystkie ciężarne chodzą na L4 jak tylko dowiedzą się o ciąży.Tylko 3 dziewczyny pracowały w ciąży do 5-6 miesiąca a i to było zjawisko.Ja byłam na zwolnieniu od 10 tygodnia do końca.To jest jedyny czas w życiu człowieka kiedy można wykorzystać państwo a jednocześnie mieć czas dla siebie i dzidzi na wypoczynek. Kama Jak tam teścik,pewnie pozytywny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello No i co? I znowu d...a - przylazła @ jedna, no trudno. Moze uda się nastepnym razem. Testu nie zdążyłam zrobić. Ale wole już to, niż niepewność tak przynajmniej nastawiam się na kolejny raz, a potem kolejny i kolejny. Nie, nie mam doła - wszystko jest ok :) Co nas nie zabije to na s wzmocni. Dziś rano sie poryczałam bo przeczytałam w gazecie, ze jakas suka (inaczej nie można jej nazwac) regularnie biła swoją trzymiesięczną córeczkę, szlag mnie trafia jak coś takiego słysze, czy czytam o tym. Dziecko ma trzy miesiące i ma połamane nóżki, zebra, zmiażdżoną czaszkę, to cud , że lekarzom udało się ją uratować. Powiedzcie gdzie tu sprawiedliowść? Czemu Bóg daje dzieci takim potworom? A jednak mam doła, zaraz mi przejdzie.... policzę do dziesięciu, no może stu...zajwaię się potem... Buziaki dla Was dziewczynki moje kofane kusta]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł 🌼 Byłam wczoraj u innego lekarza, w zasadzie to lekarki:D bo z pracy wydzwaniali,że mam im donieść zaświadczenie..ale oczywiście z awanturą, więc zaraz po telefonie się rozryczałam i przez godzinę nie mogłam uspokoić...napisałam esa do mojego a ten po telefonie do swojej mamy,bo ona dobrze się zna z tym moim szefem,a że jest księgową w starostwie to wie co i jak...no i szefuncio zrobił się malutki:) i wyszło na to,że on na niczym się nie zna..a tylko ryj drze:/ wczoraj jak zaniosłam zaświadczenie to już taki milutki był:D:D Byłam na usg, miałam wielkiego stracha...same wiecie...naściemniałam lekarce,że to moja pierwsza wizyta..no bo co miałam powiedzieć jak kazała mi przyjść zaraz jak tylko w ciąży będę a ja do innego poszłam,bo ona nie przyjmuje w soboty tak jak tamten a ja chciałam potwierdzić ciążę i dostać zwolnienie:D a że to był 4tc to szczegół:D Lekarka zbadałą mnie i wszystko jest w porządku, później na usg:) i tak...Dzidzia ma 18 mm, ale coś mówiła że razem z pęcherzykiem czy coś...a ostatnio miała 4,5mm:D serdusio bije 170 razy na minutę:D:D podobno tak ma być:)nawet dała mi posłuchać:) termin wg usg mam na 22.02...ale w karcie mam 28...zmierzyła ciśnienie, zleciła badanka:) i kazała na siebie uważać:) no jeszcze pogratulowała na koniec:D Fisiunia no nareszcie jestes:D:D zdjątka suuuuuuuperrr!!!:) aż mi żal,że w tym roku siedzę na tyłku:( dziękuję za życzonka :) Validosku na lody to obowiązkowo:D już miesiąc mojemu gadam,żebyśmy pojechali chociaż na te pistacje:D a ten warzywny miksik to tak niekoniecznie:D:D na basen zapraszam:) wczoraj się sama w nim pomoczyłam to tak się zgrzałam jak biegałam po zakopcu:/ a ponad 30 było w cieniu...ale żyję i mam się dobrze:D jeszcze;) zazdroszczę wyjazdu:( buuuuuu Softis no właśnie wczoraj po tym jak zjadłam sernik na zimno to poszłam go zwrócić:P ale się nie poddaję:D Kama na pewno się uda!!! łap tu fluidki >>>>>>>>>>>>>>>>>>--------->>>>>>>>>>>---------->>>>>>>>>> 🌼 rety....to co piszesz jest straszne...:/ Tituś no poemacik:P nauczyłaś mnie w końcu czegoś:P cieszę się,że Laura tak się szybko zaokrągla:)mówisz,że masz frajdę z przewijania?:D:D:D Buziaki dla WSZYSTKICH:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamus👄 słonce ty moje! Nie nerwuj się kochaniutka,troszke cierpliwości i uda się:))) No... wierze w to:** że niedługo mamą zostaniesz :** Głowa do góry!!:*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł lasencje🌼 a ja dziś wyjeżdżam nad Zalew w sumie tylko na trzy dni, ale zawsze coś:-) Validos w Sielpi jest fajnie, ja czesto tam zaglądam bo mam tylko 70 km, udanych wakacji:-) zreszta wszystkim co wyjeżdżają życze upalnychi cudnych wakacji, tym co pozostają mega odpoczynku po pracy w domku:-) Robur no moja Norma też juz fika koziołki i nie mam mowy by sama została na łóżku. Ja w sumie wprowadziłam juz 3 posiłki do Jej menu, kaszkę, deserek i zupkę. wszystko zjada z apetytem no i potem cyc na deser, w nocy jeszcze karmie ze 3 razy. Głodomór z tej mojej Niuni a chudzina taka jak była, chyba nie podwoi wagi na półrocze, waży ok. 6400, kulosy długie, palce wąziutkie. Tituś to dobrze że Lauryś tyje, moja na początku tyła a potem tak średnio ok. 600gm na miesiąc, no ale tak jej uroda. a propos budowy to robimy już gładzie no i kominek juz mam:-)nwet kafelki w garażu :-) wczoraj rozwaliłam się na kocyku pod moimi brzózkami i raczyłam się naturą. Kama🌼 Hania🌼 Fisia where are You? pewnie wstawiasz juz 10 pralkę:-) :-) Koug do zobaczenia:-) dobra musze uciekać bo moje Szczęście mnie woła pa buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz mi lepiej - dzieku dziewczynki Majek ciesze się, ze na USG w porządku, takie malutkie seruszko a tak szybko puka :) Softis, mnie chyba by się nie chciało wracac do pracy, tez nie mam klimy i siedze przy wiatraku, więc tym bardziej podziwiam Ciebie, opryszczką się nie przejmuj :) Znów sama dziś jestem więc się nie napiszę za dużo. Własnie tak sie zastanawiałam czy nie wziąc kompa na wczasy, zeby mieć neta, kartę wezmę z pracy, modem też...ale chyba mąż by na mnie nakrzyczał, tak będę za Wami tęsknić, nasz topik jest uzalezniający :) W razie czego Karolinka będzie mi sms-ami przekazywac wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek kochane melduje się i przepraszam za nieobecnośc ale nie moge się pozbierac z praniem ,prasowaniem i porządkami po wakacjach u mnie w nocy była taaaka burza ,że mysłałam ze blok spali.pioruny trzaskały pod oknem jak oszalałe a ja co lubie burzę to tej się akurat tak bałam ,że aż młodego sobie wzięłam do siebie ,żeby się przytulić odezwe się później bo teraz daje małemu obiados i mykamy na dworek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×