Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Witajcie! Ja tylko na chwilę, trzeba jutro wstac do pracy, postanowiłam, ze auto zostawię w domu i się przejdę, muszę kondycję poprawić. Czeka mnie cięzki tydzień, tuż przed urlopem powyłaziły jakieś ciezkie sprawy i muszę się użerać, w dodatku sama jestem, ale nic, urlop będzie za to bardziej cieszył. Boli mnie brzuch w środę mam dostać @, wiem że na 100% będzie - cudów nie ma, może następnym razem (przywieziemy \"pamiątkę\" znad morza ;) ) Kamilko będzie dobrze, i będziesz mieć ślicznego bobaska za kilka miesięcy czuję to. Pozdrawiam wszystkie dziewuszki-kwiatuszki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug kopniaczków nie ma i do tej pory nie było, może cos tam łaskocze ale czasami myślę, że to mi się wydaje, ponieważ to jest jakieś 3cm poniżej pępka a to chyba nie jest miejsce na Maleństwo :/ poza tym dzisiaj czułam się bardzo źle, silne zawroty głowy o mało nie zemdlałam, poza tym głowa boli a ciśnienie tylko 100/60, sama nie wiem co mi dzisiaj jest w środę bylam u lekarza, usg nie było,za to było badanie ginekologiczne bo lekarz wystraszył się bo od 2h bolał mnie starsznie brzuch,ale okazało się, że wszystko było ok, przypisał nospę 3x1, dodatkowo nospa fortę 2x1 no i magnez B6 2x1, przyznam szczerze, że bóle nie mijają mi po nospie, co prawda skurczów nie czuję już ale jak bolało tak boli, tak sobie myślę, że może to nie macica tylko coś innego no i oczywiście pierwszy raz usłyszałam bicia serduszka mojego Maleństwa, strasznie długo lekarz go szukał, aż mało moje serce nie stanęło ze strachu, ale znalazł i powiedział, że ładnie bije :) ot i takie nudy u mnie się dzieją :))))) miłej nocki Dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoooo Jezusickuuuuu czołem laseczki kochane.Nawet nie wiecie jak się za Wami stęskniłam dużo naskrobałyście więc czytam i odpisuje od razu ,żebym nikogo nie pominęła: na początek opierdziel dla miłośniczek załapywania doła i dla leniuchów które nie piszą bo im się nie chce.:D:D:D:D no to leeeecimy: Matyysha obiecuję,że będziesz miała jeszcze dosyć tych kopniaków.zobaczysz jak dostaniesz między żeberka to się zdziwisz:D:D:D dbaj o siebie i maleństwo i nie zamartwiaj się:) Kama ja coś czuję,że na te wczasy to Wy już w trójeczke pojedziecie:Pnie przemęczaj się w pracy bo wiesz.. Koug Ty strażniczko kafeterii.pamiętaj ,że pod moją nieobecnośc spada na Ciebie funkcja opierdzielania dołołapaczek Kamilka GRATULUJE🌼❤️🌼 odpoczywaj skarbie dużo i dbaj o siebie i maluśkiego.szykuj się bo nie bawem będziesz musiała poprzesyłac nam foto z USG a zobacz ile nas jest więc roboty bedziesz miała sporo🌼 Majek mamuśko Ty jedna ciesze się ,że wróciłaś do nas na dobre.Uważaj z tym wylegiwaniem się w basenie bo Ci się tyłencjusz przeziębi i bedzie kichał:D:D:D:D kochana spóźnione ale szczere Najlepsze życzenia Urodzinowe🌼🌼 dziubek Ty mnie normalnie rozwaaalasz.taaaaaaaaki piękny \"basen\" masz pod nosem a Ty stękasz babo jedna.,Zamienimy sie??????buziolki dla Kubunia Hania a Ty co tancerko jedna?zostałas tam na tych baletach?????proszę podpisać listę obecności Demiluniu wszystkiego najlepszego dla Julianka.przepędzanie diabełka macie już za sobą:)super ,że młody już chodzi.Kurcze teraz to dopiero musisz mieć oczy w tyłku:D:D:D:D tyylka wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.Daj się męzowi nosić na rękach bo później zazwyczaj im chęc mija :D:D:Dale ten czas leci kurcze dopiero zaciązyłas a tu już 21 tc wooooow Karolinka ja rok czasu po tabsach starałam się o dzidziusia.to nie takie hop siup kochana .trzeba odczekać swoje :D:D:D:D:D Agi buziaczki dla gwiazduni małej mama nadzieje ,że Paulinka juz zdrowa Jadziunia udanego urlopiku kochana i najlepsze życzonka urodzinkowe.Nie było mnie więc wybacz ,że dopiero teraz:) motylku pisz więcej i nie remontuj sie już kochana lemurko takich pięknych chwil będzie teraz coraz więcej.kolejne USG to kolejne wzruszenia:D Validosku jak Maksiu? mój syn dalej świeci gołymi dziąsłami.cos te zęby wychodzą wychodzą i wyjśc nie mogą.Od kilku dni ładnie woła Baba i mama śmiesznie przy tym układając usteczka.oczywiście akrobacji coraz więcej ,żeby poraczkować po pokoju trzeba porobić kilka pompek i akrobacji nogami ale idzie mu coraz lepiej Ania .K Ty to się tak opierdzielasz w pisaniu ,ze podwójnie Ci nakope w dupencje.co jest grane Ty leniuchu jeden????? Tylko nie pisz ,że Basieńka Ci pisać nie daję:D:D:D:D Tituśiu gwiazdo Ty moja.Laurunia jest SIUUUUUUUUUUUUUUUUUUUPELOWA.Normalnie jakbym ją dorwała to te polika bym normalnie tak wycałowała ze hoooo.a co do Monte Carlo to kochana faktycznie było warto zahaczyć bo cudnie tam jest.tylko z jazdą było masakrycznie bo trafiliśmy na Tour de France wiesz wiesz co sie działo :D:D:D:D Dori witaj na topiku.zobaczysz jak raz dwa się uzależnisz od nas a na ten nałóg odtrucia nie ma:P Minia a nie mówiłam ,że urlop jest lekarstwem na wszystkie dołki górki i pagórki?????super,że wypoczęłas no i że to trzymanie kciukasów pomogło Anucha Ty się nie szczyp tylko idź na L4.kiedy sobie wypoczniesz jak nie teraz??? Bolerka ładuj te baterie ładuj kochana i urlopuj się cebulko a Ty się w dalszym ciągu urlopujesz????? nie za dobrze Ci kochana???? wracaj już bo pewnie w łebie już wszystkie smażone ryby powyjadałaś softis jak się czujesz mamusiu???? Dafi jak tam objawy ciązowe Ci bardzo dokuczają????? jak się czyjesz ??? buziole dla Karolcia ooooooooooooooooo kurde noo wróciła.Wkońcu babo wstrętna bo nas olałaś na maxa.wielkie buziaki dla Martynki Kochane mam nadzieję,że nie pominęłam nikogo.Jeżeli tak to przyjmuje kopniaki w tyłencjusz i w kosteczke Kochane wczasy były cudowne.Moje dzieciaki spisały sie na medal i nawet 28 godzinna podróż przeszła szybciutko i bez przygód.Pogodę miałam śliczną a wtręcz za gorąco było.nie szło się opalać bo jak się wyłożyłam na 15 minut na leżak to dostałam takiego uczulenia na ciele ,że wyglądałam jak trędowata.za rok też tam jade.to juz zaklepane hihi kochane skrobne coś później bo młody szaleje w łóżeczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooo Fisia nasza wrócilła juuuuuuupiiii :) Ale C izazdroszczę tego lazurowego wybrzeża, mój wujek kiedyś był i ogląałam sobie filmik i sie zakochałam, pieknie tam jest, błekit nieba i wody, mnóstwo kwiatów...rozmarzyłam się :) Kamilko ja mam dostać dopiero w tę środe @, więc na pewno przylezie cholera jedna, miałam tyle stresów w minionym tygodniu,że jeszcze czuję podwyższony poziom niepokoju, ale nic co ma byc to bedzie nie biadolę :) Trzymam kciuki za Twój skarb :) Matyyysha, ciesże się że wszystko jest dobrze, dbaj o siebie, dobrze, że powiedzialaś lekarzowi o tych dolegliowściach...będzie ok Zmykam popracować, buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia:** 👄 ale ja taka niecierpliwa babka jestem:D Powiedz ty nam lepiej,jak tam urlopik? Odpoczełaś? Kamus👄 wczoraj nie odp.. na eska bo usnełam:((:D spioch ze mnie. Potem napisze bo teraz w pracy jestem:P Buziak:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka 🌼 Nic się nie denerwuji i nie marwt się bo napewno będzie ok:** i już niedługo na monitorku zobaczysz jak fasoleczka rośnie cała i zdrowa:)) trzeba pozytywnie mysleć:))) Głowwa do Góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....Kamuś następnym razme to pogadamy na SKYPIE:P ok? tylko musze sterowaniki jakieś do kamerki sciągnąc:] ale to już moj się tym zajmie:P Uciekam:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny może znacie jakieś sposoby na pozbycie się kataru a przede wszystkim kichania w ciąży? chyba się przeziębiłam ale takie kichanie mnie napada, że aż brzuch boli :/ czym ja się mogę go pozbyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja;) Majeczku najwazniejsze zebys Ty była zadowolona z lekarza:) i aby ciaza przebiegała bez kaplikacji!!! a jak bedziesz w krakowie daj znac:) zapraszam na duuuzzzee lody z ogórkami :) i kapusta kiszona:) oraz pasztet:) tak na Twoje zachcianki:) a ja pisze sie na pływanie w basenie:) Kamila :) dzielna z Ciebie kobietka:) a sama wiesz ze tu na topiku same szczescia chodza za nami i to parami:) dbaj o siebie i malenstwo:) Kama:) pamiatka z nad morza:) ma bc i koniec:) chyba ze juz z nia pojedziecie nad morze:) oze jednak testuj:) matyysha :) moje ruchy były tak dziwne ze nie da sie opisac jakies bulgotanie, łaskotanie:) i w takich dziwnych miejscach:):):) a najwazniejsze to odpoczywaj Fisiu:) witaj wakacyjna kobitko;) czekam na fotki , mój leniuszek jeszcze nie pełza ani nie raczkuje ale ma juz 3 zeby:) i do tego upierdliwy na Maxa:) A MÓJ 28 H podrózy chyba by nie przezył:) tzn rodzice by nie przezyli:) krzyków i innych :) cudów ja w weekend była u tesciów mały po dwóch dniach na raczkach dzis jest nie do zniesienie!!! ale ja tak poszalałam w sobote ze kaca mam do dzisiaj:) W NIEDZIELE WYJEZDZAMY NA WAKACJE:) juz nie moge sie doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim:) No no Fisia:) oj szlała...szlała:) świetne zdjęcia!! widać wakacje się udaly i rodzinka zadowolona!!!! Super!!! o to chodziło:) My spedzilismy miły weekend!! Może któraś z Was imprezowala kiedyś w PRL-u na wrocławskim rynku? Oj potańcowałam i chmiel nieźle zakrecił w głowie:) Mam pytanko: znacie jakieś sposoby na pozbycie się zapalenia, grzybicy pochwy?? oj mnie męczy znowu... często mam tę dolegliwość i w kółko antybiotyk-globulki-itd i znowu wraca a czasami samoistnie przechodzi i nie idę do gina no bo w sumie mam to średnio raz-dwa razy w miesiącu więc sorry:( oj nie mamy lekko, tyle postu przez to a o codziennym komforcie i samopoczyciu nie wspomnę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś mnie też tak męczyły te zapalenia zaczelam stosowac Pliva Fem:) żel do higieny... i jest bardzo dobry:)) Wczesniej stosowalam inny:-/ bleee z tego jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu ja też mam takie problemy nawet teraz, stosuję płyn do higieny Lactacyd Femina jest naprawdę dobry, może i Tobie pomoże a i co zauważyłam, że nasilaja mi się objawy przy stosowaniu wkładek, może to głupie ale tak właśnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie Laktacyd sprawdza się jak nie mam zapalenia.Po porodzie miałam jakieś pieczenie spowodowane zapewnie cewnikiem i Laktacyd powodował jeszcze większe pieczenie (zarówno płyn jak i emulsja) i musiałam myć się tylko wodą.Obecnie natomiast używam na zmianę płynu i emulsji i jest OK.Dostałam w szpitalu próbkę tego FemPliva i wygląda,że nic mnie nie uczula i ładnie się pieni i pachnie,można polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Valiods tak tak pamiątka musi być z wakacji, na urlop pojedziemy żeby się waliło paliło, bo nie wytrzymam dłużej niż 4 dni w pracy ;)mam dość musze odpocząć, ostatnio ciągły stres... A Maksio póki nie chodzi to masz spokój :) potem będzie niezły trening ;) Trzy zęby to też niezłe osiągniecie :) A dokąd jedziecie na wczasy? Kamilko mam nadzieję, z przy najbliższym badaniu będziesz widziała już swoją fasolinkę :) Haniu - z zapaleniem - to fakt wkładki moga powodować, ja nie stosuję, coś w tym jest, ze tamto miejsce musi oddychać, kiedyś jak przez pół roku brałam tabletki anty to też miałam częste problemy, ale kiedy przestałam, do tego też stosuję laktacyd i jest ok A...i mogą pomóc zwykłe jogurty, przynajmniej dwa, trzy razy w tygodniu zjedz jogurt naturalny albo z owocami, to też pomaga przywrócić odpowiednie PH, kiedyś o tym wyczytałam :) i powodzenia z walką z bakteryją 🌼 Karolinko, ja nawet na swoim kompie nie instalują skypa bo mam za wolny net (szewc bez butó chodzi hihi) ;) Nawet się kamerki nie dorobiłam :) Zmykam spać - jeszcze tylko 4 dni...uffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Ja z pytaniem :) Wcześniej w staraniach o dzidziusia kochaliśmy się z moim żabem prawie codziennie, zaszłam w ciąże .. 5 tydzień...poronienie ;/ samoistne Teraz chcemy ponownie, Ale mam pytanie przy staraniach ile razy w tygodniu myślicie można się kochać Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane!!!! Kamilka ja wiem że będzie dobrze, czuję to :)nie potrafię tego wytłumaczyc ale miewam przeczucia i one się sprawdzają no i teraz wiem że twoja fasolinka da sobie radę:) Kamuś udanego urlopu Ci zyczę i powrotu w trójkę albo i w czwórkę albo i ...no i stop bo się rozpędziłam hi hi hi hi hi Fisia ehhhhhhhh ehhhhhhhh ehhhhhhhh mogę tylko wzdychac i zazdrościć cieszę się że wakacje się udały ja to kurcze dawno nigdzie nie byłam nic tylko w ten dom inwestujemy i ciągle jest coś do roboty.Teraz akutalnie robimy ogrodzenie i jestem na etapie przekaonywania męża że po cholere nam kute ogrodzenie mnie wystarczy klinkier i drewno a ten czort się uparł a koszt 4 krotnie wyższy .......ehhhhh.....może uda mi się go przekonać:( Majek rzygusiaj na zdrowie :) przechodziłam to miesiąć temu i współczuję teraz już jest luks... a ten lekarz o którym piszesz to normalny jest? J teraz chodze do super lekarza. Przemiły człowiek i niesamowity profesjonalista. Gabinet ma taki że gały wychodzą 4 rodzaje usg wzierniki z kamerami i całe ściany w zdjęciach dzieci z podziękowaniami które dzieki niemu są na świecie.notabene ponoć świetny w leczeniu niepłodności. Umówić sie do niego można dopiero z jakimś pół rocznym wyprzedzeniem ale naprawdę warto.Wow ale mu laurkę wystawiłam:) Matyshha tez nic jeszcze nie czuje :( ale pobolewa mnie blizna po cesarce pewno się rozciąga al;e uparcie smaruje się specyfikami na rozstępasy ehhhhhhh uroki ciązy... A ja kochane byłam wczoraj u mojego gin i robił \'\'pomiary \'\'dzidziusia na szczęscie wszystko ok. A mój uśmiech wzbudził okrzyk położnej która opisywała póżniej wyniki usg\'\' o matko jakie ma długie nogi\'\' czyli jak przystało na \'\'etiopczyka\'\' będzie szybko biegało z takimi nożyskami. W brzuszku ma obwód prawie 10 cm czyli już nie taki \'\'etiopczyk:) dziś miałam wracać do pracy ale w nocy łapsła mnie taka migrena i do rana trzymała że nie dałam rady jutro kolejna próba ale tak mi się nie chce Aniu proszę o korektę terminu porodu wiedziałam że coś namieszała połozna w karcie ciązy zrobiła mi ciązę 8 miesięczną data aktualna to 04.01.2010 pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Softis wspaniałe wieści:) Dzięki dziewczyny za porady, póki co kupiłam Lactacyd...aczkolwiek kiedyś lekarz polecił mi, że tak naprawdę najlepsza jest zwykła przegotowana woda....bez zadnego mydła... a bez wkładek nie wyobrażam sobie życia!!!:) Dzisiaj mam wolne, zrobiłam zakupy na bazarku - świeże owoce i warzywa:) zrobie pyszny choć zwyczajny obiad: ziemniaczki, mielone i mizeria z ogórków a na deser koktajl owocowy:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś🌼 to ja do ciebie na obiadek idę:P mniam... Oj niemam czasu pisać:))) jade do szkoły składać papiery na magisterkę:** 3majcie sie:] kochaniutki.. Wieczorkiem napiszę:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug, nie udzielam się bo nie mam o czym pisać. Oczywiście jeśli chodzi o spotkania to bardzo chętnie :) Napisz kiedy będziesz to zorganizujemy spotkanko... Taka już jestem zmęczona pracą a tu urlop dopiero od 5 września. Jak ja to wytrzymam... Znikam bo maruder mi się uruchomił. Pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) w koncu sie pogoda zrobiła:) kamila nie stresuj sie bedzie dobrze po tych zastrzykach na pewno wszystko bedzie oki jestes w ciąży i to jest najwspanialsze:) ciesz sie bo masz wielki powód do dumy.... kiedys tez mam nadzieje ze ci napisze ze i ja bede maminka:) wierze w to kama trzymam kciuki zeby @ jednak nie przyszła bedz dobrej myśli.. violidasku nie ma to jak dziadkowie rozpieścili na raczkach nosili ale to wiesz zawsze z miłości:)a z wakacji poprosze kartkę:) titowa uciekla pewnie nie moze sie oderwac od laurki:)) buzkiaki dla dzielej mamysi:) laurka po prostu bajeczna.... ahhhhhhhhhhhhhh rozmażyłam sie a ja właśnie wrociłam z pracy i jade z moim piesiem do weterynarza byłam w sobote skasowała 40 zł i leki nic nie pomogły ..... teraz trzeba jechac na prześwietlenie bo moj piesek nadal kuleje na łapkę prawdo podobnie ma jakies pękniecie lub zlamanie w pracy katastrofa juz mam jej po dziurki w nosie ciąggle nas cisną zeby sprzedawać ....ah szkoda mowić ale obiecałam sobie jak byłam na urlopie to ze sie naucze odcinać od smutkow i żalów czasem jest ciezko ale ucze sie teraz znam swój cel i bede pnąć sie ku gorze puki nie sprostam zadaniu ...zreszta wiecie o co chodzi:) buziole spadam bo moj piesiulek czeka buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roburku a co u ciebie??? jak tam dzidziukli:) pozdrawiam bolerka karolina dziubasek majek koung matrysha fisia hanna softis tylkaa motylek dori mm jadziunia i reszta buziaki dla was ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł lasencje no ja juz też wróciłam z wakacji:-) wszystko co dobre szybko się kończy, ale pojutrze wyskocze jeszcze z córami nad Zalew do bratowej, więc jeszcze jakieś atrakcje mnie czekają:-) Fisia no tobie to dobrze, ja powiem szczerze troszke żałuje że w tym roku odpuściłam wakacje za granicą ze wzgl. na Normę że taka mała i że tak daleko, dlatego zdecydowaliśmy się na Bałtyk. W przyszłym roku juz nie odpuszcze:-) Super że wam sie wakacje udały i buziunie dla Bartoliniego i Martusi. Softis ale sie uśmiałam z opisu wielkości Twojego Skarba, etiopczyk:-) Validos no w końcu od tego sa dziadkowie by rozpieszczac wnuka;-) Tituś jak tam Laurysia? a ty jak już doszłaś po cesarce? Ania a co słychać u Basieńki? a my za tydzień konczymy pół roczku:-) Norma przewraca sie z brzuszka na plecy i odwrotnie tak szybko że strach ją zostawić juz samą na łóżku, poza tym wkłada sobie stópki do buzi i ssie dużego paluszka, komicznie to wygląda. Śmieszek mały mamuni:-) buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minia U moich dzieciaczków OK.Mała 3 dni temu dostała pierwsze jabłuszko ze słoiczka i bardzo jej smakowało.Jest rozkoszna,coraz grzeczniejsza i umie już dużo.Dziś mało mi nie fiknęła z tapczanu na podłogę ale zdążyłam ją chwycić za łapkę (co prawda trzymałam nogę na kancie tapczanu ale mała jakoś tak wywinęła głową w dół,miałam stracha nie ma co).Do tego jeszcze teściowa wylała ukrop kawę na stół i poparzyła lekko psa,który leżał pod stołem (na szczęście tylko po sierści mu tylko spłynęło więc leciutko zapiszczał i został wsadzony do wanny i polany zimną wodą).Aż strach pomyśleć jakby tak kawka spadła na Milenkę,która leżała po drugiej strony stołu na dywanie.Musze jeszcze bardziej uważać i kłaść ją po drugiej stronie pokoju na panelach (i na kocu).Kurcze jak o wypadek nietrudno. Mały na półkoloniach ma się dobrze od czasu ostatniego ugryzienia. A ja coś mam nos zatkany i czuję przeziębienie (otwierałam sobie okienka w samochodzie a dzisiaj był skwar nie do wytrzymania po południu).Oblewaja mnie siódme poty i jest mi koszmarnie gorąco.Już wzięłam paracetamol,walnę lufkę czegoś mocniejszego i coś na gardziołko. Cebulko Fajnie,że mile spędziłaś wakacje.No to Norma to już duża pannica. Fisia Tobie to strasznie zazdroszczę tej Francji a ja jadę w sierpniu do Czech do aquaparku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj z samego rana pognałam do stomatologa z tym moim ząbkiem, okazało się, że miałam dwa nerwy w zębie i stąd ten ból, jeden zatruty drugi nie. Ból zęba jeszcze zniosę ale do tego mam zawsze straszny ból głowy i tego już nie wytrzymuję. Teraz też boli ale podobno ma być już lepiej, kolejna wizyta 28 czerwca. Mój dentysta stwierdził, że byłoby szybciej gdybym nie była w ciąży a tak muszę pochodzić parę razy do Niego, ale mi to nie przeszkadza ;) Dzidzia łaskocze coraz bardziej i chyba teraz to już mi się nie wydaje, przyznam że czekam z utęsknieniem na jakieś kopniaczki ;) no cóż piękna pogoda za oknem ale ja chyba spędzę ten dzień w łóżku, bo niezbyt przyjemny jest ten ból :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila220589
Witajcie :) Zapraszam na kawusie . A na sniadanko polecam jajka z boczkiem i swieze buleczki :) Smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam i zaraz wypadam :D Hello babincu! Haniu 🌻 dzieki za pamiec kofana! a obiadek to pychotka mialas wczoraj! ja mam dzisiaj taki sam tylko z schaboszczakami! :) Cebulcia welcome back! tak sie ciesze ze odpoczelas i ze wrocilas! ja po cesarce ani sladu! czuje sie nader dobrze! nic nie ciagnie, tylko musze luzniejsze spodnie zakaldac bo jak mi cos ociera o brzuszek to mam takie dziwne uczucie, ale tak w porzo. Jak dziewczeta opalone? Matysha smyranko powiadasz? jakie to fajne uczucie co? ja teraz idze po swojej corci jak to kopie nozkami i tak sobie porownuje z tym co bylo w brzusiu! oooo moj potworek sie budzi i sie drze na papu! i koniec z pisania! odpisze reszcie pozniej sorka ooo placz bylchwilowy wiec nadal bazgrole... dodam tylko ze z ostatniego wazenia Laura ma juz 2880g i wyszlo na to ze w tydzien przytyla 400g! biore na ten pomiar poprawke bo byla wazona na golaska i tuz przed karmieniem, czyli na glodniaka i miala 2480g, a ostatnio miala na sobie body i byla po sniadanku, tak wiec celuje ze to 100g to to... Porownam w najblizszy poniedzialek wage i zobaczymy. Zjada mi 80-100 co 3-4h Pamietacie jak to bylo z Waszymi bobaskami? Wali kupki smierdzace ze poezja! ale uwielbiam Ja przewijac! Pamietacie zawsze o tym mowilam i wspominalam o tym przewijaniu! Kilka razy mame obsikala pierunica! Ma juz druga brode! i robi sie okraglejsza! Boszszeeeee jak ja Ja kocham! ❤️ Roburku lot Milenki na podloge w pore opaowany, pies lekko poturbowany, nto nazywa sie bujene ciekawe zycie! heheh pozdrawiam Was cieplo! Fisia!!!!!!!!!!!!!!!!! fotki suuuuuuuuper! urlop sie udal! za rok w to samo miejsce? slicznie jest tam prawda? a jachty....sprzedalabym swoja chalupe zeby na jednym z nich mieszkac! :P :P :P Teskno nam tu bylo za Toba tak samo jak za Cebulcia! 🌻 oki uciekam! Softis Kamilka! 🌻 trzymajcie sie babolki! Kamilka bedzie klar! bedziemy dzidzie Twa opijac tu szampanem zobaczysz! ino sie nie obejrzysz a bedziesz parla na porodowce! Karoolinka 🌻 i reszta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×