Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

allo allo Fisiowy żandarmie mój :D pralka Ci jeszcze nie wysiadła 😠 ?? Mam nadzieję że koniec już z praniem i urlopowaniem i będziesz tu częściej! Mam nadzieję Cie widzieć u mnie w sierpniu i jak za starych dobrych czasów z Anią i Cebulcią poklachamy sobie i zrobimy wypad po wsi z wozami.Jadziunia jesli będziesz w stanie to również zapraszam. Może jeszcze ktoś jest chętny? Emilka? Kama? Dafi? macie do mnie rzut beretem..... Wpadłam w zasadzie przekazać Was newsa czyli starym dobrym zwyczajem.... OGŁOSZENIA PARAFIALNE Uprzejmie donoszę że nasza najdłuższa stażem staraczka po długich i ciężkich starankach (o kosztach nie wspomnę) w końcu ujrzała upragnione 2 grube krechy.O kim mowa? oczywiście Scherring :D ❤️ Serdecznie jej po raz kolejny i kolejny gratuluję.Doczekała się tego na co tak długo czekała:upragnionych zamułek,rzyganka,opuchniętych nóg,kopania w żebra i pęcherz ... To wszystko Beatko przed Tobą i wiem że tymi tekstami nie byłabym w stanie Ciebie zniechęcić to tej wielkiej radości którą emanujesz. oby dzidzia odwzajemniła Ci te wszystkie starania pragnienia i wielką miłość 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja;) dziewczyny jutro wyjezdzamy na wakacje:) ale sie ciesze;) Schgering gratulacje kochana:) ale sie ciesze;) ze sie udało:) karooolinko jak humorek dzisiaj:) masz sliczne fotki na NK;) jak cos napisz do mnie na gg:) bede cie miec w razie smutków;) Fisiu:) powiedz mi jak mozna sie spakowac do Combi:) jakos chyba tir bedzie potrzebny:) a moja pralka juz wyrczy :) na wiesc o powrocie:) a na zelazko mam alergie:) cos mnie swedzi i piecze jak tylko go widze;) Titus:) ja tes sie dowiedziałam ze mój za duzo przytł:) ale miał takie okresy ze 2 kg w miesiac potem nic:) wiec dziecko samo Ci powie ile chce zjesc:) Aniu K:) kurcze za miesiac sie widzimy:) ale sie ciesze! szkoda ze w wiekszym gronie sie nie da:( moze jakas chetna na sptkanko w krakowie!! Kamilko:) z ta owulacja nigdy nie wiadomo:) kiedy ona jest i kiedy bedzie :) wiec spokojnie nie stresuj sie:) ja wiedziłam ze mam ow bo miałam monitoring a nic na nia nie wskazywało:) a za tdzien miałam objawy jak na ow:) a juz błam w ciazy:) wiec pomieszane to wszytsko:) Majek kiedy bedziesz w Krakowie:)??? Kama:) powrót tylko w trójeczke:) KOug:) Ty jakos same dobre wiesci do nas przynosisz;) całus za to:) a ja ostatnio prawie pokłóciłam sie z mezem! on juz by o drugie sie starał!! chyba oszalał! powiedziłam ze musze rok od CC odczekac i nie ma mowy! mam nadzieje ze go przekona! ;) mówi ze mały taki fajny wyszedł i czas na dziewczyke:) nio koncze bo mój mały obok wsciku dostaje bo komputer to najlepsza zabawka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schering :):):):):) ❤️G❤️R❤️A❤️T❤️U❤️L❤️A❤️C❤️J❤️E❤️ Kochana życzę ci teraz spokojnych, bezstresowych 9 mies a potem szczęśliwego rozwiązania i nieograniczonej radości macierzyństwa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schering:) gratuluję!!! Wszystkiego najlepszego:) Koug z checią bym dołaczyła do spotkania w Opolu....i ewentualnie pomogłabym pchać wasze wozeczki:) oj bo na mój jeszcze czas:) jeśli wymislicie jakis termin to dajcie znać- wsiadam w pociąg i jestem:) może mi się uda??? Póki co mam weekend pracujacy, zaraz zmykam! dzisiaj do 20.30 a jutro do 16.00:( ale pieniążki się sprzydadzą:) Pozdrawiam Was wszystkie i miłego weekendu!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia cieszę sie ze humorek sie poprawił i bez smutania nam tutaj :) zaprosznie przyjełam i dziekuje :):) ❤️GRATULACJE❤️ dla świezej ciężaróweczki spokojnych9 miesięcy życzymy 🌼 👄 buziole for all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validos27🌼 ale na Nk,chyba niema podanego numeru gg:((( napisz mi na nk...:*** Buziaki dla dziewczynek tez od Kamusi:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha...... U nas zbiera sie na burze;-/ jest tak parno,i grzmi... grrrrr Milego wieczorku... A te dziewczynki co wyjeżdzaja na urlop. To życzę dużo sloneczka:* i odpoczywajcie dziewczynki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shering no to moje najszczersze gratulacje!!!! Wszyscy tu czekamy na szczesliwe zakonczenie, zycze spokojnej ciazy, pelnej milosci i kopniaczkow :) Malwina wiesz co, to Twoj Maluszek spadl sporo z wagi w szpitalu... Moj spadala w 2pierwszych dniach tylko 40gram urodzila sie 2170, pozniej bylo 2130 a jak wychodzilysmy ze szpitala w 9dobie wazyla 2190 dwa dni pozniej 2240, tydzien pozniej 2480 a kolejny tydzien 2880, to tyle co pamietam. A gdziez Ty wyjezdzasz na ten urlop? Validku no wlasnie masz Ci Ty racje! natura naturka i to na nia stawiam, dzieci same reguluja ile i co ile. Ty sie na meza nie wkurzaj! :D :D w dobrej wierze to robi! hehe ale znam Twoje obawy i dobrze ze podchodzisz do spraawy w ten sposob, mnie na sama mysl o \"grzeszeniu\" przechodza ciarki :P Moj K juz mi gitare zawraca, a ja czekam na @ by zaczac moc brac tabsy, bo inne srodki nie wchodza w gre, uwazam ze zawsze moga nawalic, a z tabsow bylam zadowolona na 100% no i tez mam klinka :P :P :D :D :D A NA MARIGENESIE polozna mowila ze Laura powinna na dzien dzisiejszy zjadac 80ml co 4h, a Laura je 80ml ale na 3h a na 4h to juz 100tke wypija, na wieczor i to jest malo, ostatnio zauwazylam ze robi wolniejsze kupki wiec ja dopajam tak okolo 60ml na dzien, by sie nie odwodnila, i w sumie zadnych kolek nie ma, a Infacol podaje raz dwa razy dziennie, herbatke koperkowa raz i to max 40ml. Robi sie taka fajniusia, biega tymi swoimi oczkami, lapkami fruwa to tu i tam, tak slodko spi mi na piersiach... Moge przyznac ze to najwspanmialsze cudo co moglo mi sie przytrafic w zyciu, boszszsze ale sie rozczulam az mam swieczki w oczach :) Dziubalku a jednak wzielas sie za uprawe kwiatow! :P :P a tak mowilas ze CI sie nie trzymaja Ty klamczuszko! :P ucalowania dla Kubusia! niech mu pod tym parasolem fika raz lewa raz prawa nózia! :D A MANIA TO GDZIEZ SI PODZIALA? HALLOOOOOO??? MANIA?? Co porabia Szymonek? Mam pytanko do dziewczyn po cesarce.... Jak dlugo sie \"oczyszczalyscie\"? a i czy uzywalyscie jakis kremow na blizne jesli tak to od kiedy? Chcialam poskakac sobie na mojej nieszczesnej pilce, ktora lezy w szafie od iks czasu, i sie zastanawiam czy to nie za wczesnie na cwiczenia...4tyg minely. Dobranoc dziewoje! Milej niedzielki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Widze, że wszystke sobie pozwoliły poleniuchowac :P a co w końcu nedziela :) a u mnie brzydko jest za oknem nawet wstać sie nie chciało ale cóz .... trzeba troche ruchu. Karola no no powiem ze masz ładne zdiecie a to na huśtawce jest słodkie:) Valodosiku no no masz męża nie do przebicia :P he he ale intnncje pewnie miał dobre :) Tituś ale Ci fajnie :) jak tak czytam Twoje posty i jeszcze jak przypominam sobie zdięcia Laurusi to normalnie nie mogesie doczekac mojego szkrabka:) choc nie powiem ze dziewczynki :P zeby tak jak Ty piszesz spała mi na piersi i wogóle . . . . ahhhh ale muszem czekac :P No a ja moją wiercioche czuje juz powyzej pępka heh a se miejsce znalazła he he :P Miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki :) Tituś Ty z ćwiczonkami to poczekaj jeszcze 2 tyg żeby upłynęło te \"przepisowe\" 6. A potem powoli i delikatnie a nie od razu 100 podskoków na piłce :P 😘 dla Laurusi a z tym jej jedzeniem to wydaje mi się OK :) i pewnie tak jest skoro Mała jest spokojna i zdrowa :) Musze uciekać bo moje młodsze dziecię dostaje wścieku w łóżeczku a ja mam ogroooom roboty przed wyjazdem... 😘 4 all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylkaaaa 🌼 a dziekuje:* kochana dziekuje:* do wszystkich: Nasza Kamuś szczesliwie dojechala :)) i już odpoczywa:))) Pozdroo 👄 dla wszystkich babeczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku:) U mnie już po śniadanku, siedze sobie wpracy i znów będę zdychac bo widac że będzie upalny dzień. Kamuś -tak pracuję w urzędzie zajmuję się nieruchomościami , sprzedaż i ogólnie obrót nieruchomościami. Ludzie i owszem przychodzą ale są mili na ogół bo to oni coś ode mnie chcą a nie ja od nich. Wypoczywaj i oby się udało:) Tituś- ania ma rację trzeba poczekać do 6 tyg a potem stopniowo próbowac ćwiczyć.A co do blizny to niczym nie smarowałam i teraz po 6 latach w ogóle jej nie widac tylko przy 1 końcu jakby troszkę biała kreska. fISA - oszczędzaj pralkę bo bemben pęknie:) Karolinka :) Schering -gratuluję !!!!!! U mnie bez zmian, początek 17 tygodnia ruchów jeszcze nie czuję żadnych ,a ogólnie czuję się dobrze tylko spac mi się chce na tych upałach. Ale co tam dam radę Pzodrowionka dla całej reszty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po weekendowo scherring GRATULKI 🌼 widzisz kochana ,że cierpliwośc popłaca Kochane pralka działa.Nie mogę jej wykończyć:D:D:D:D:D:Ddzisiaj powtórka z rozrywki bo okna zaczęłam myć więc czas prać firany:D:D:D mój bubuś wstaje sam w łóżeczku i nic innego teraz się dla niego nie liczy.coraz szybciej i sprawniej zacząl raczkować więc same postępy ahaaaa i mówi baba,mama i tata ale chyba jeszcze bez zrozumienia spadam bo dorwał coś i szkudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia:** 🌼 A ty jeszcze urlopujesz sobie:>? I następne pranko,o matko!! :D softis 🌼 To Fajnie że sie dobrze czujesz:)) a czego ja niemam cie na Nk?:> Pozdrawiam... Ja już w pracy....:(ehhh ale od następnego poniedziałku ja urlopuje:) już sie niemoge doczekać ehhhehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila :) cieszę się baaardzo ❤️ 😘 4 all P.S. Jutro wyjeżdżam :) Kto chętny by pomóc mnie spakować?? i to tak bym zmieściła się w 4 walizki 2x15kg i 2x10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka🌼 To moje gartulacje:))) i ja też sie ciesze:** A tak się martwiłaś gluptasie:P:** Ania 🌼 To ja ci pomoge, mam wprawe:D Pakowalam brata jak leciał do Anglii hehehehe... ja za tydzień wyjeżdzam:* Na urlopik.... Troszke odpoczne od pracy Uf..:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila {kwiatek] super!!!! Karolinka czekam na zaproszeni na NK:) jestem m.in u Fisi i Titka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
softis🌼 Kochana to chociaz podaj mi swoje inicjały Imie i Nazwiska:P bo jak ja cie znajde:(((:((( Buuuuuu:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie urok to sraczka! no mowie Wam! ja to mam ewidentnego pecha z biurokracja w tym deszczowym kraju 😠 ! Od 3dni staram sie dodzwonic do urzedu pracy i duuuupa! jak dzwonilam do glownego biura to mnie odsylali do lokalnego gdzie nie odbierali...Wiec powedzialam ze wiecej dzwonic do nich nie bede bo nie odbieraja, a mam male dziecko i nie moge tak 8h na telefonie wisiec i czekac, wiec chce porozmawiac z kims z glownej siedziby. Macierzynskie mi sie nie nalezy to wiem i spoko rozumiem zasady, bylam 30tego czerwca z prostowaniem dlaczego nie odebralam swego zasilku (powod: bylam w szpitalu przeciez) ok spoko powod przyjety, ale jakims cudem moj zasilek dla bezrobotnych zostal zawieszony! qqqqffffaaaa! a mam go do konca wrzesnia, banda debili! Pani oddzwonila do mnie bo sama byla zdziwiona...i powiedziala ze wszystko jest juz ok i platnosci przeleja mi na konto, ale musze czekac kolejne 2tyg, a czekam juz trzy! Zaznaczyla jednak ze powinnam ich poinformowac 4tyg przed, ze rodzi mi sie dziecko...a ja na to juz wkurzona, ze niby jak to mialam zrobic jak to wczesniak? niby skad mialam wiedziec kiedy? a o tym co mi pitolila to tez wiem, no to pani: a to przepraszam. uuuuhhhhh! pol godziny nie moglysmy ustalic za ktore tygodnie mi wisza. No a tak cos innego weselszego! Juz po wazeniu! i jestem dumna z mojej Cory! Zrobialam jak mowialm, zwazona zostala w tym samym bodziaku i po sniadanku, i mi dziecie 380g znowu przytylo! :) ma juz 3260g!!!! ciuszki dla wczesniaczkow juz sa za male! Anus! nawet wzielam drugie czyste body by sprawdzic ile wazy hehehe :D i wiesz 35g, wiec tj mowilam to 400g to pomiar za duzy celuje na okolo 350-300, bo wtedy byla tuz przed karmieniem, a to tez chyba ma znaczenie. Co do cwiczen to wiem nie przesadzac, znalazlam cos na necie, zobaczcie same, i po cc i po sn... i chyba ich ocipialo ze w 3-4 dobie mialabym robic to co oni tam zalecaja :P http://www.szpitalkarowa.pl/reha4a.htm aaaaaa i Laurys tak mi sie sfajtolila po koperkowej herbatce ze umazala sie az po pepek! :D :D Moje kochane dziecko! heheh za to wolala wiecej papu i to wczesniej wiec jej dalam teraz smacznie spi, wczoraj wydluzyla sobie drzemki do 4h i zjadla 100ml. Rozmawialam z jedna dziewczyna w poczekalni, i jej 2tyg dziewczynka spi w nocy po 5-6h i pałaszuje 120ml wiec Laura juz wtoruje rowiesnikom :) Softis 17t! o matko jak ten czas szybko leci! ruchy poczujesz niebawem zobaczysz! jeszcze bedziesz tu nam stekac jak okupowac bedzie Ci pecherzyk , ze spac przez dziecie nie moglas etc heheheh ANUS moja Gwiazda spi, moge Ci pomoc w walizkach, pamietam swoja pierwsza torbe lotnicza jaka pakowalam dla K jak pwyruszal w wielka podroz na wyspy te 6lat temu...kurcze nawet mu wyprasowalam rzeczy w kosteczke poukladalam...a ze wtedy pracowalam w sklepie z ciuszkami, to mial wychuchane i wydmuchane jak z wystawy :P Kamilko tak sie ciesze! nie moge sie doczekac jak napiszesz nam tu ze widzialas na usg zeberka i nozki i raczki dzidziochy! heheh ja do dzis to pamietam, tak samo jak Ty obawialam sie, zebym nie zobaczyla tego okropnego widoku, malusiej dzidzi bez bijacego serduszka, a tak jak mi na monitorze nie wyskoczyla mega fasolina! heheh to az kamien spadl mi z serca, choc i tak sie martwilam...jak przez cala ciaze zreszta, to naturalne...dla nas tych po przejsciach. Fisiolku ja problem firan mam z glowy, bo ich nie mam! :D :D :D tylko zaluzje czy rolety jak kto woli. Bartus wstaje? supcio!dla bezpieczenstwa kask wskazany! heheh Karoolinka Fisia juz po urlopie, w domku, obie tu na topiku nie pracujemy, tzn domowo to tak :) A gdzie na ten urlop jedziesz co? aaa i upieklam wczoraj ciasto, jablecznik z budyniem toffi, czestuje...i jak tutrzymac linie po slodkosciach! :P Reszta Laseczek prosze sie odmeldowac! na raz i na dwa! :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis 20ty i to na dzis mialam termin, a tak wczoraj Laura konczyla juz swoj pierwszy miesiac :) ok uciekam do kuchlandii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schering co za superowa wiadomosc :) GRATULACJE :* a ktory to tc? do mam gotujacych zupki swoim pociechom co do nich dodajecie?tzn. jakie skladniki i czy smakuja? Kubus wstaje codziennie ok 7 i budzi nas swoim gadaniem:P zrobil sie rozmowny strasznie:P Validosku udanych wakacji Fisia miło,ze jestes:) zazdroszcze zwiedzania takich pieknych miejsc widzialam focie:) Titek za uszy tych urzedasow wyciagac to za malo ja tez sie musze zglosic do Urzedu Pracy i zarejestrowac no i nie wiecie jak to jest z tym zasilkiem w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry-wieczór wszystkim :) Co do pakowania to ja też mogem pomóc he he a co :P Karolka dziekuje za ocenke na NK 👄 Po za tym wszystkim wam chciałam podziękowac za miłe i cieplutkie słowa w komentarzach do zdięć👄 Kamila G 🌼 R 🌼 A 🌼 T 🌼 U 🌼L 🌼A 🌼C 🌼J 🌼 E . To naprawde wspaniała nowinka :) teraz i w Twoim brzuszku małe serduszko juz za niedługo zacznie bic :) Tituś jesli chodzi o biurokracje to wszędzie jest tak samo niestety! I super ze Lauruś tak wspaniale rośnie tylko sie cieszyc buziaki da Księżniczki 👄 Wiecie co nie mogłam sie normalnie dzisiaj powsztrzymac i kupiłam pierwsze ciuszki :P wiem wiem nie powinnam bo za wczesnie ale jakos nie mogłam .. . . . Jutro mam wizyte u mojego lekarza ale mysle zeby po prostu ja przełozyc i jutro zrobic wyniki zeby isc do niego z wynikami i nie powiem mu ze jakis koniował mi juz zrobił usg tylko niech mi on zrobi jemy przynajmniej wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TiTuś 🌼 jade do Kazimierza Dolnego:)) Troszke poleniuszkowac:) A jak Laurusia? :* Tylkaaa🌼 Niema za co:** kochana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dori78
Cześć dziewczyny!!! Dzisiaj zrobiłam test ciążowy, cztery dni przed spodziewaną @ i wyszły II KRECHY! No i przy okazji lenię się na wakacjach, więc jest super!!! Ślinka mi leci jak mąż popija piwko, no ale ja mam już swój największy skarb, więc da się przeżyć!!! Pozdrawiam!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaczęłam 18tc i wcześniej tak się chwaliłam, żę czuję łaskotki a tu od 3 dni nic nie czuję :( czy ja już powinnam się martwić? bo się martwię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dori 78 tak ci gratuluje i jednocześnie troche zazdroszcze.... pamiętam jak pisałaś o poprzedniej ciazy ja sie modliłam o szanse od Boga zeby i mnie sie udalo pomimo tego ze przeszłaś co przeszłaś to i tak masz wspaniałą sytuacje bo zzajscie w ciąże u ciebie nie stanowi problemu a ja juz czekam juz nawet nie wiem który cylkl i nic....trzymam za ciebie kciuki bedzie dobrze i poprosze o fluidki:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×