Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Malwinko co do tego leku kolezanka mi mówiła ze jest jakas strona gdzie mozna znalezc czy jakis lek jest dozwolony czy nie w ciazy. tylko niestety nie pamietam jaka to strona. Hania, validos, dziubassek, gdzie sie podzialyscie ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyllka zaczęłam brać ten lek, już po jednym mi jest lepiej, tyle się naczytałam wypowiedzi i lekarzy i osób które brały w różnych okresach ciąży, nie wiedząc również o tym czyli w pierwszym miesiącu i wszystko było ok. Występowały poronienia ale nie jest powiedziane że właśnie od tego..... Ja chyba zaufałam lekarzowi.... Zresztą tak naprawdę nie wiem czy jestem w ciąży, podobno ten czas pierwszego miesiąca jeszcze jest ochronny w razie czego!!! A analizuję bo wszystko może się zdarzyć skoro kochamy się bez zabezpieczenia... Dziewczyny gdzie się podziałyście?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwinko o to jak jest leiej to dobrze :) Nasze dziewczyny sobie grabia na wpierdziel ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj 19 dzień cyklu od wczoraj się nie przytulamy przez ten lek, ale jak miała być owulacja to i tak była, co miało być to będzie... I tak muszę brać przez 10 dni dopochwowo. Od wczoraj mnie bardzo piersi swędzą i dziwne bo nie boli mnie brzuch, o tej porze w tamtym cyklu i w poprzednich już miałam bóle owulacyjne a teraz nic :( Martwię się czy miałam owulację. I z tym też poszłam wczoraj do lekarza, bo nie zauważam od 3 miesięcy u siebie śluzu płodnego. Brzuch mnie bolał na dole od dnia przewidywanej owulacji do końca cyklu czyli @ natomiast w trakcie owulacji zero śluzu... Lekarz dała mi duphaston mam brać od 16 d.c. przez 10 dni, jeżeli się teraz nie uda....I tak mam brać przez 3 miesiące, jeśli się nie uda będzie okres obserwacji itp. Może ja przesadzam.... A teraz nawet brzuch w tym cyklu nie boli coś wczoraj mnie bolało tak jak na @ a dzisiaj tylko takie obrzmienie w dole brzucha i nic poza tym. Miłego wieczoru!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam wydety dół brzucha ;p ale ja co rano mam mdłosci zwłaszcza przy porannnej kawie ince z mlekiem ;/ która uwielbiam .... a po za tym nic juz nie mam boli brzucha i uczucia ciezkosci jestem za Malwinko wpierdziel i to konkretny ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ze mnie spojenie nie boli ale juz raz miałam jak szłam ze mnie bolało a pozniej ostatnio co mnie tak złapało tez bollało nawed kazdy cm szyjki czułam a teraz spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry z samego rana! A ja dzisiaj siedzę w domku :) Młody trochę pokasłuje a ja trochę odpocznę... Już zrobiłam zupkę rybną z marchewką i ziemniaczkami. I mam zamiar zrobić pulpeciki w sosie tylko nie wiem jeszcze jakim :) Dzisiaj 20 dzień cyklu i nie mam nadziei na 2 kreseczki przez tą owulację, może od przyszłego cyklu jak zacznę brać duphaston, może się uda. W tym cyklu przytulaliśmy się 8 razy od 8 dnia cyklu do 18 d.c. Niby dużo może za dużo na 2 kreseczki a w sam raz dla przyjemności :) W sumie przytulanka w najbardziej odpowiednich dniach cyklu. Odzywajcie się będę zaglądała!!! Dziewczyny co u Was??????????? Validos, Dziubasku, Haniu!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Malwinko :) Widze ze tylko my ty zagladamy ha ha :) Jak samopoczucie ?? mnie dzisiaj od dzwigania zakupów dół brzucha bolał a wczoraj sobie siadziałam i myslalam , ze moze te obiawy to stres który ze mnie wychodzi po całym miesiacu choroby Dominika ja serwuje dzisiaj kwasniutka ogórkowa i paczusie z dzemikiem różanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Kurcze Tylka martwie sie co z Tobą? Może to wszystko jet na tle nerwowym ze stresu? albo brak jakis minerałów, witamin itp. , np. magnezu? Albo faktycznie ciąża, ale to chyba by było za wczesnie na objawy? Malwinka!! nic się nie przejmuj na razie czas pokaze czy jestes w ciązy a jak nie to od przyszłego cyklu dupasthon i do dzieła:) U nas ok:) poroznosiłam CV gdzie sie dało i zobaczymy... o mało co dostałabym juz teraz pracę ale w końcu znaleźli kogoś z doświadczeniem:( Hania zdrowa już 11 miesiecy! Zaczęła raczkować i wstaje dosłownie wszędzie. Teraz smacznie spi na dworze:) A ja sama bo mąż w delegacji. No to zabieram sie za sprzatanie a potem ide do gina bedzie robił posiew na mykogram...ciekawe czy cos wyjdzie bo mam juz dość tych infekcji!! Słoneczko pięknie świeci więc pozdrawiam Was serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyylka ja jestem:) a ile pączków zjadłyscie? ja jesznie an i jednego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie jednego tzn. pół z wanilią :) i pół z tofii na spółkę z synkeime czyli w sumie 2 :) razem :) SMACZNEGO Haniu masz rację czas pokaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo Haniu ::) e zawiałas :):) ale wpierdzielek i tak nie zaszkodzi ha ha ;p Przy Dominiku odrazy miałam obiawy ehh nie wiem obserwuje i nie wiem ;/ Ja juz 3 zjadłam ;p ehhh w koncu mozna sobie pozwolic a co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Hania się wybroniła ale delikatny wpierdziel ma .... taki mini mini, innym dziewczynom nie darujemy!!!!!!!!!!!!!!!!! Tylka gdzie one są ???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam delikatny ból brzucha na dole znów od 2 godzin taki mini mini na czubkach brodawek zauważyłam znaczne przekrwienie zwłaszcza u tej prawej i jakieś białe krostki. Ale może to norma???? Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie one sa a nie mam pojecia ;p he hwpierdziel maja ::) a co bedziemy konsekwetna. Mnie dzisiaj tez brzuch jak na @ bola łakis czas. popzniej jak zakupy niosłam mialam bóle jakby w okolicy jajników. po kawie rano miałam mdłosci nawet po pierwszym paczku ale przeszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylka a dokładnie kiedy spodziewasz się @ i jak długie masz cykle????? Ja powinnam dostać 12 marca dopiero, dzisiaj 20 d.c. Mnie pobolewa gdyby nie synek cały czas bym spała... Ale jeszcze teraz nie ma objawów senności dopiero ok. 6 tc w razie czego. Myślę, że to objaw pogody zmian itp. A teraz synek poszedł spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylka a dokładnie kiedy spodziewasz się @ i jak długie masz cykle????? Ja powinnam dostać 12 marca dopiero, dzisiaj 20 d.c. Mnie pobolewa gdyby nie synek cały czas bym spała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinko ja @ mam dostac najpozniej pon wtr ostatnia @ miałam 5.02 a cykle mi sie wachaja od 30-33 dni moj synek dzisiaj 3 godz spał ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u nas bunt 2 latka w pełnej krasie?! mam nadzieje,ze gorzej nie bedzie. Jest płacz o wszystko czego nie moze dostac albo co nie jest po jego myśli. Wpada w histerie :O nie da sie ubrac, macha nogami ,probuje uciekac ja sie wkurzam a on sie smieje... do tego znalazl sobie nowa zabawe, rano jak jestem na w pół jedna noga jeszcze w snie to skacze po mnie albo przyłoży mi pilotem :O ehh mam nadzieje,ze to szybko minie... To sobie ponarzekałam a z lepszych wieści mamy przedwiośnie :) słoneczko, cieplej, rześkie powietrze ahhh :) cud miód i orzeszki :P Robiłam sobie badanie krwi na tarczyce i wyszło kiepsko :O ehh jak nie urok to sraczka prawda? Dziś tłusty czwartek jak tam stoicie z pączkami itp.? ja tylko 2 wtryniłam plus czekolada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku ja 1 pączek ale mam zamiar jeszcze jeden. Poza tym brzuch mnie boli coraz częściej ale delikatnie bardzo.... Miłego wieczoru obrzartuchy!!!!!!!!!!!!! Dziubasku masz szczęście że się odezwałaś !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh własnie zmierzyłam tempke i co .... 36,6 jak w morde misia;p ha ha ha wiec to napenwo nie ciaza ;p bo by było cos około 37,2 ;p wiec u mnie to stresik ale malwinko mam nadzieje ze u ciebie bedzie fasolka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta witam z samego rana!!! Tylka ja nie mierzyłam temperatury w tym cyklu może zaraz zmierzę. U mnie 21 dzień cyklu, brzuch pobolewa. ale piersi nabrzmiałe wstałam dzisiaj z obolałymi. Ale to też jest podobnie przed @ :( Nie napalam się gdyż podejrzewam coś nie tak u mnie z owulacją, więc jeżeli nie będę miała 2 kreseczek to mnie w tym ugruntuje. Kawę piję ale mnie w pierwszej ciąży od niczego nie odpychało kawę piłam na początku, to nie był objaw ciąży. Później starałam się nie pić ale zapach mnie nie odstraszał. Wogóle wszystko mogłam jeść pić, nie miałam wymiotów, lekkie mdłości. Pamiętam w 7 t.c. miałam wesele siostry, wszystko jadłam, zapachy mi nie przeszkadzały :) Ogólnie ciążę przeszłam rewelacyjnie. To co z objawów ciąży miałam to przez pierwsze dwa tyg. po teście miałam ogromną ochotę na sen. Spałam po pracy non stop, pamiętam nawet, że mąż budził mnie jak szedł spać abym się umyła i przebrała. Mój dzień tak wyglądał chodziłam do pracy, wracałam do domu, jadłam i spałam i tak w kółko. Tyllka może termometr szfankuje, mierzyłaś drugi raz???? Jeżeli spadła tzn. że za chwilę będziesz miała @. Chociaż ja miałam temp. ostatnio pierwszego dnia @ jeszcze. Nawet kiedy dostałam dopiero następnego dnia spadła pamiętam. Ok. a tymczasem piję kawkę z mlekiem od kawki, z dużą ilością mleczka :) Zaraz jakieś śniadanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzyłam temp. i mam 37,2 ale do @ mam jeszcze ponad tydzień. U mnie to temp. która jest po owulacji, może jednak była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyllka Ty też zniknęłaś? Co słychać dostałaś @? Jak się czujecie po tłustym czwartku? Ja wciągnęłam 1,5 pączka, jakś nie miałam ochoty. a to mój synek zjadł jakby mógł z 5, zjadł też 1,5 ale poza tym zero słodyczy, nawet jego najulubieńsza czekolada.A teraz zrobiał mu zupkę z przecieru pomidorowego swojej roboty z parówką i z klopsikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie mierzyłam Malwinko ;p a nie pisałam bo miałam sporo roboty w domu i jeszczwe dzisiaj miiałam wizyte kontrolna z Domonikiem u lekarza :) Ja stanełam na 3 poczuchach ;p moj maluch zjadł jednego nie jest zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam weekendowo :):) proponuje kawusie i ciasteczka :) Malwinko kochana jak tam u ciebie ?? Pozdrawiam i zmykam kawe wypic ',;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×