Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

A co myślicie o nieobowiązkowych szczepieniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...30...Elias karka81............Stalowa Wola.......synek........01.06...28......x Ewcia24..............śląsk................synus....... ....02.06..28....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..27.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...27..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...28...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce......córunia....10.06....26..... ..Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....27.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......28. Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..27..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....25...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... . . .16.06.....25.x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....27..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............córunia.......1 9.06....26.....Julia świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......25....X Demiluna..27..........Anglia...............syn........ ..21.06....27...Julian ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.............córcia.............. .21.06............x perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22...........Brzeg..........córeczka......02.0 7.......25...Kaja martusia 82/25....Kalisz/WB........córeczka........29.06....26...Julia ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka.......0 6.07.......23....Hania Alatraz/28............Elbląg..........córeczka.....23.06 ........26......Hania Musialam z aktualizowac bo mi w grudniu pykneło 25 na karku hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaa napierw musze sie zorjetowac jakie tutaj dziecko ma robione szczepienia poniewaz sa troche inne niz w polsce ja przy Kubulku robiłam tylko obowiązkowe ale to prawie 7 lat temu teraz to się wszystko pozmieniało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że u nas pierwsza do porodu szykuje sie mamuska no ja to na szarym końcu hi hi hi Widze że nie odzywa się dużo dziewczyn co wczesniej pisaly... Ale jak dobrze pujdzie to urodze moze troche wczesniej mój kubus urodzil sie w 37 tc wiec poczekamy zobaczymy.. kurcze jaką ochote mam na faworki chyba wieczorem zrobie :):):) A teraz napisze wam cos śmiesznego no bo ja odkąd dowiedzałam się że jestem w ciąży no to mój kochany facecik usycha może bylo raz coś od tych 6 miesięcy i to na samym początku.No i tak ostatnio sobie rozmawiamy że juz nie długo no bo urodze i po 6 tygodniach juz niema problemu a mój mąż mówi że może byc problem a ja sie go pytam jaki .A on mi na to że nie urzywany organ zanika więc ciekawe co mnie czeka potem mam nadzieje że się na mnie nie odegra hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika 82 ja przy pierwszej ciąży mialam zupelnie inny przedewszystkim o wiele mniejszy i bardziej do góry na kształt takiej piłeczki.I wtedy wszystko poszlo mi w brzuszek i piersi a reszta bez zmian.Teraz w prost odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Moja corka chyba nie zmowy z waszymi dziecmi bo ona ma zabawe zawsze :) Chociaz mam wrazenie, ze teraz bardziej sie przeciaga niz typowo fika jak dawniej. Brzuszek mam taki sredni, mniejszy od Martusi a ciaza niby 2 tyg do przodu. Ala przeciez wielkosc brzuszka to sprawa indywidualna :) Martusia, to ty mlodziutka bylas jak mialas synka :) Ja mam badanie na glukoze dokladnie za tydzien i juz sie boje co to bedzie...a nie musze byc na czczo, mam tylko nie jesc 3h przed badaniem i daja mi szklanke jakiegos napoju pomaranczowego i po godzinie pobieraja krew. Ciekawe co z tego wyjdzie. :P Tez bede szczepic mala na wszystko ..w koncu po to sa szczepionki by pomoc czlowiekowi a nie zaszkodzic. A co do ciuszkow to kupuje nowe, dostane troche rzeczy od kumpeli, od siostry i dokupie nowych. Tutaj rzeczy dla dzieci sa tanie, a ja juz kupuje tez wieksze ..nawet na 6-9 miesiecy. :) Nie moge sie doczekac juz czerwca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do uzywalnosci..jak czytam, ze w ciazy ma sie miec wieksze libido niz normalnie to w szoku jestem..moje jest ponizej zera chyba :P Biedny chlopina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwila obejrzałam tabelkę i pomyślałam sobie to samo co Ty Martusia. Ciekawe co sie z nimi dzieje. A mój jak sie dowiedział, że jeszcze po porodzie będzie czekał 6 tygodni, to się załamał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...30...Elias karka81............Stalowa Wola.......synek........01.06...28......x Ewcia24..............śląsk................synus....... ....02.06..28....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..27.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...27..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...28...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce......córunia....10.06....26..... ..Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....27.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......28. Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..27..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....25...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... . . .16.06.....27.x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....27..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............córunia.......1 9.06....26.....Julia świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......25....X Demiluna..27..........Anglia...............syn........ ..21.06....27...Julian ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.............córcia.............. .21.06............x perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22...........Brzeg..........córeczka......02.0 7.......25...Kaja martusia 82/25....Kalisz/WB........córeczka........29.06....26...Juli a ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka.......0 6.07.......23....Hania Alatraz/28............Elbląg..........córeczka.....23.06........26......Hania Poprawiłam sobie tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no młodziutka mama byłam 18 latek mialam ale mój mąz 7 lat starszy to nadrobił za mnie.No wlasnie każda kobieta ma inaczej bo mi nawet nie chce sie o tym myśleć ale mam koleżanke ktora na dniach bedzie rodzic to jej mąż opowiadal że nie daje juz z nia rady bo od kąd jest w ciąży to mogła by po pare razy dziennie więc róznie to bywa.Uciekam dalej sprzątać bo za godzinke po małego do szkoły a tak wieje że nie chce mi się wychodzić brrrrr.Odezwie się wieczorkiem jak zrobie faworki to was poczęstuje pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika82
Miała tydzień temu robione badanie na glukozę. To co piłam było okropne! Na szczęście nie zwymiotowałam. Zobaczymy wyniki mam mieć w tym tygodniu. Wiem Martusiu, że to twoja druga ciąża, dlatego masz wiekszy brzuszek od tych co są w ciaży po raz pierwszy. Ale wcale ci nie poszło gdzie indziej tylko znowu w brzuszek! Slicznie wygladasz! Amówia , ze dziewczynka odbiera urodę, to jakiś sttary zabobon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja dziewczynki nie wspołzyłam z mojim chłopem od dnia w ktorym zaszłam w ciaze nie to ze mi sie niechce wrecz odwrotnie tylko mam zabronione przez lekarza ale moj facet jakos wytrzymuje .Teraz znikam robic sałatke ziemniaczana i zrobic sernik na zimno bo moja klaudia ma po jutrze imieninki i szykuje sie nam mala uroczystosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ,mi lekarz powiedział ze nie bedzie mi robił badan na cukrzyce bo nie widzi potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już przy 4 szklaneczce coli. Ale sobie dzisiaj dokładam - ale w końcu skoro cukier w normie.. :p Wiecie co, ja przez pierwsze 3 miechy to nie miałam ochoty nawet patrzeć na męża, a potem straaasznie mi się odmieniło i mogłam z niego nie schodzić :p aż sam się dziwił, bo u mnie to bardzo nie normalne. Ale odkąd w piątych zaczęło się coś dziać nie tak, to raz tylko do tej pory, i już się umówiliśmy, że więcej nie. Nawet się dotknąć nie pozwalam, bo zaraz ciarek dostaję i już nie mogę.. :p wolę na niego nakrzyczeć żeby się opanował no i on nie ma wyjścia. Ale słyszałam, że jak nadchodzi termin, to nawet dobrze, tak mówiła położna w szkole rodzenia. Tylko trzeba pamiętać, że facet musi skończyć wewnątrz. Ponoć plemniki tak rozluźniają szyjkę, że poród jest dużo łatwiejszy. Ale tak ryzykować można dopiero mniej więcej w terminie, bo np w 8 może to wywołać poród przedwczesny. Hmm... jak mi nie przejdzie ochotka, to pewnie będę się trzymać tej reguły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż ja od ponad 2 miesiecy nic a może nawet 3 a mój mąż to tak narzeka że szok.a jak byłam w ciąży z wiki to mi się chciało bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywiscie kuba śpi-surfitka ty to masz dobrze ze ciebie michalinka ciągle kopie-to mój powinien być piłkarzem nie?a tu nic.albo ma mało miejsca albo nie wiem co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i do tego mam brzuch miekki.wy też?przedtem miałam twardy.....aaaaaaaaaaa normalnie prosze czerwiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeszukuję internet w poszukiwaniu ofert pracy w swoim zawodzie a tu kicha nie ma nic. Zabawne. Ja mam ogromną ochotę na sex. Dużo większą niż normalnie a nawet gdy nie jestem w ciąży mam mocno rozbudzony temperament. Mój małżon szczęsliwy bo nie trzeba uważać i można do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba, mam tak samo z brzuchem. I też sie nie mogę doczekać czerwca, dni sie tak strasznie dłużą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co mój brzuch też miękki, mam teraz trochę wyrzuty sumienia za to leżenie w wannie. Ale w sumie na pewno nic się nie stało. tylko kurcze od tej kąpieli to jej nie czułam :/ Ale ja głupia jestem, sama sobie już urojenia robię. Dobra wyłączam kompa, bo niedługo jadę. Mąż o 17 wychodzi z pracy, a mamy na 17,50 więc i tak się spóźnimy :p ale tak zawsze są takie opóźnienia, że mam nadzieję, że wejdę do 19,30. Daw Wam jutro znać co słychać u Małej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny, mozna sie posmiac z tego co piszemy :) jak brzuch nie za twardy to za miekki :) wiecie co, ale wy dobre jestescie 2 miechy w celibacie :o ja jestem 1,5 tyg i maz mi usycha :p a od ktorego tyodnia nie wolno sie kochac? Ja mialam sie brac za robote, pakowanie do Polski, znioslam torby i na tym sie moja praca skonczyla , siedze przed kompem :p kupilam dzis dla mojego niunka sliczna koldre i poduszke, cieniutka jak kocyk, na lato super, no i zabawke-kubusia puchatka ktory raczkuje i gada :D bedzie uczyl malego raczkowac, kupilam lalki barbie ,jakies karety bo mam 4 dziewczynki w Polsce, w tym 2 chrzestnice, wiec trzebabylo i tak kasy znow rozwalilam..a musze isc jeszcze pare pierdolek dokupic, jakies tam chemiczne sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie po obiadku i pozmywane teraz czekam tylko na kochanego jak wróci z pracy jak mi teraz go szkoda bo od 5 rano do 18 codziennie ale teraz swięta to troche odsapnie. monika ja juz z przyzwyczajenia tak mowie ze mi wszedzie poszlo bo jak przyjechalam tutaj 1,5 roku temu to w 7 miesięcy przytylam az 15 kg i co najgorsze nie moglam ich zzucić, a potem ciąża przyszla i mam nadzieje że jak malutka się urodzi to mi się wszystko wyruwna. zaraz ide robic faworki bo jak sie rozsiąde to juz mi się nie będzie chcialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie boli ząb .zapisałam się do dentysty ale dopiero na jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba--wez sobie apap na bol, nie zaszkodzi, ja bralam jak mnie zeby bolaly martusia--wpraszam sie na faworki, a jak je robisz bo mnie naszla ochota :p ja mialam sie brac za robote a siedze i marudze calej rodzinie przez telefon o moim nedznym zywocie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i z faforków nici bo wpadla znajoma i dopiero poszła i za pózno na pychotki więc zapraszam jutro.A co do żywota to mozemy reke sobie ręke podac bo tez się czuje tu kiepsko sama bez rodziny i przyjaciół minelo 1,5 roku a ja nadal nie moge sie przyzwyczaic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tak pusto!!!! Właśnie schrupałam kiełbaske na ciepło i pije zieloną herbatke.Mała się rozpycha pewnie coraz mniej miejsca ma... Mąż przyjechał z pracy ostro przeziębiony ciekawe gdzie był hi hi hi Mam nadzieje że nie załapie od niego bedzie spal w salonie ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia...ja tez 1,5 roku i sie nie moge przyzwyczaic, rodzicow widzialam ostatni raz na sylwestra 2 dni, a juz koniec marca.. siostre na poczatku grudnia :( ale mi smaka narobilas :) to gdzie ten przepis?? :D ja sie zebralam i poprasowalam :) troche , zrobilam swiateczne dekoracji mimo, ze na swieta mnie nie ma, tesciu mnie dobil, bo powiedzial, ze nie wezmie mi duzo rzeczy :(, bo jedziemy razem i nimi a potem moj tato odwiezie nas do domu. Zeby bylo lepiej to ma ogromny bagaznik bo ma A8 -to jest krowa nie auto, a zeby dobic to kupil jeszcze jedno auto koledze w polsce i ma je prowadzic jakis inny gostek, wiec tesciowa mowila , ze mamy 2 duze auta do zaladowania i moge wziasc wszystko a mam tylko 2 torby duze podrozne i jakies reklamowki,ale nie duzo. Robi juz problem, bo nie wezmie. Kiedys moja mama chciala mi podac katalog z avonu to nie wzial,bo on nie ma miejsca :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi zalezy , zeby wziasc wszystko bo mam drobiazgi dla rodziny, tyle czasu ich nie widzialam, w Polsce nie bylam od pazdziernika. On ma jutro przyjechac i ocenic czy wezmie to czy mam to zostawic ;( wiem czym sie to skonczy-.--tym co zawsze, wypakuj torby. A jak zobaczy, ze kupilam rzeczy dla kogos to bedzie afera.. kurde Jestem w kropce. Zobaczymy jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie kochana nie masz za wesoło normalnie gdzie ty taka rodzinke znalazłas bo mnie już by przy niej szlak by trafił.Teściowa moja obrabiala mi tyłek za plecami bo bała mówic w prost bo ja bym jej wtedy wygarnela.a co do prezentów to wiem cos na ten temat bo my jak jedziemy to jestesmy tacy zaladowani że samochód siada.W polsce tez ostatnio byłam w pazdzierniku a teraz dopiero bedziemy w grudniu juz mnie szlak szczela że tak dlugo nie bede nikogo widzała.Ale jak urodzi sie juz dzidziulek to juz mi zleci.. a to przepis: 35 dag mąki 3 dag masła(1 łyżka) 3 żółtka 1 całe jajko 10 dkg śmietany (7 łyżek) troche piwka olej do głebokiego pieczenia i cukier puder Wszystko wymieszac wyrobic ciasto na gładka mase rozwalkowac na ciękie placki wykroic nożem i piec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×