Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

tco mamuska jutro pieczemy myyyy juz mi slinka leci a sdmietana to najlepiej kwaśna.... Powiedz teściowi że bierzesz tyle bo jak bys nie chcaco miala rodzic w czasie wizyty w polsce to wszystko potrzebujesz, a przeciez dość czesto zdażaja się wczesniaki ale oczywiście życze ci porodu w terminie.a jak by się pytal o prezety to powiedz żeby nie zapuszczal żurawia bo to nie jego hi hi hi Dasz rade musisz byc poprostu dla nich bardziej stanowcza bo jak tak dalej pójdzie to naprawde wybuchniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuska, ty to masz z tymi tesciami. Nawet tesciu daje w kosc ???? Napisze ci zarcik na poprawe nastroju :P Mlody, 18-letni chlopak zaprosil dziewczyne do domu podczas nieobecnosci rodzicow. Sa w salonie, jednoznaczna sytuacja, slychac klucz w drzwiach i rodzice stoja w drzwiach i widza baraszkujaca pare. Chlopak mysli: Oj kurcze, ale wpadka. Za miesiac mam urodziny, mialem dostac auto :o Dziewczyna mysli: A Boze, oni gotowi sa sobie pomyslec, ze ja jestem zwykla kurwa :o Ojciec mysli: No, no - niezla dupa. Ma chlopak gust !!! A matka: No i jak ona nogi trzyma, przeciez jemu niewygodnie :P No i tak pewnie kazda tesciowa o nas mysli :P Moja w sumie sie przyzwyczaila, ale widze ja raz na rok przy dobrych wiatrach, wiec spokoj. Teraz przezywa, bo to jej pierwsza wnuczka :) A jak sie dowiedziala o ciazy to tak beczala i tak mnie wysciskala jak nigdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniam , zrobie sobie chyba jutro, bede jeszcze babke piec ;:) ja nie wiedzialam , ze oni tacy sa, nie znalam ich na tyle. Moja tez mi dupe obrabia , wydzwania po mojej rodzinie, do swojej, na szczescie zdazyli mnie juz poznac i wiedza , ze gada glupoty, nawet do moich rodzicow wydzwaniala i twierdzila, ze oni mnie tak na prawde nie znaja bo gdyby wiedzieli jaka ja jestem to by sie zalamali i ona i´m nie powie co ja wyprawiam :o idiotka.. dobrze, ze Twoja jest daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha :D dzieki surfitka, poprawilas mi humora :D tesciu daje w kosc, jedyne co to nie wpierdziela sie w nasze sprawy, probowal,ale szybko odpuscil. Poza tym jest strasznym sknera, nie da Ci 5 euro na darmo_!! wiec mam z glowy kupowanie gratow, niestety tesciowa nie popuszcza. to pieczemy jutro martuska-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak upieczecie to przyslijcie troche ;) A to mam wytluamczenie, czemu tego katalogu nie przywiol..za duzo by paliwa spalil pod obciazeniem :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze zechca kiedys wrócic do polski to będziesz miała spokój. Moja jak sie dowiedziala że jestem z synkiem w ciąży to powiedziala że to nasz sprawa i sie na nas wypiela dopiero jak sie Kubuś urodził to miała podejście nie zaciekawe teraz juz lepiej.Ona ma mi cały czas za złe że jej synusia zabrałam bo mój Michał najmlodszy z rodzeństwa to myślała że zostawi sobie go przy cycusiu na stare lata i on bedzie ja utrzymywal no i wogole.No i pewnego dnia zjawiłam sie ja wstretna smarkula ktora zabrała jej synusia od cycusia hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka-wysle na pewno :D. Masz racje, ze to za ciezki transport byl :p jeszcze by sie w koszta wrabal hehe martusia-- moja mysli to samo co Twoja tylko moja nie szczelila focha tylko sie wpierdziela malpa, wyobracie sobie ze tesciowa swieci przy was cyckami golymi albo zalatwia swoje potrzeby w wc przy otwartych drzwiach i rozne odglosy dochodza ..bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mamuski ja uciekam bo o 7:20 pobudka jak mi sie nie chce ale od piatku maly ma cztery dni wolnego to troche sie wyśpie.mój facecik juz na górze zabki myje to uciekam do niego musze przeciez go potulic do cycusia bo jak mamy nie ma to ktos musi ja zastąpić ssss Jak by to czytal to by mi chyba niezle glowe przesuszył hi hi hi Więc spokojnej nocki i do jutra buziolki😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojezu a coz to za ludzie ???? Jak was czytam to dochodze do coraz wiekszego przekonania, ze moja tesciowka to zloto. A ona takim zlotem nie jest, ale przynajmniej juz mi na zlosc nie robi ( tesciu ja tak temperuje ze szok, a z nim mam super uklad :P ) . Ja tez jej zabralam tego "lepszego" synka, co wszystko zrobil, posprzatal, ugotowal.. a teraz sprzata i gotuje mi :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć brzucholki. ja już po śniadanku i wciągnęłąm rurke z bitą śmietaną.mały śpi,wiki w przedszkolu.dzisiaj mam dentyste na 16-już się boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już też po śniadanku. Teraz sobie popijam kawkę Rickore. Strasznie się wczoraj pokłóciłam z moim mężem. Od jakiegoś czasu chcę wyjechać z Polski. Do Niemiec lub Anglii. Jedyny problem to taki że najpierw musiałby pojechać sam mój mąż pozałatwiać wszystko a potem dopiero ja. I wolałabym jeśli już do Niemiec do do zachodnich landów. I tu jest właśnie problem bo mamy konie i trzeba by było je zostawić w Polsce. A mój mężuś się nie zgadza. A ja mam dość mieszkania na lokatorce. Dośc wegetowania od 1 do 1. Więc powiedziałam że skoro tak to ja jadę sama z dziećmi a on niech sobie z konikami zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! Ja nie spie od 7:00 maly nie da, kopie i ma czkawke co kawalek. goba---dasz rade, ale jak na Twoim miejscu poczekalabym az maluch sie urodzi, moj dentysta nie chcial mi nic leczyc bo sie brzuch moze stawiac itd, dopiero po porodzie. mala mi-.------ rozumiem Cie,ale wierz mi, ze to nie jest takie proste zostawic wszystko i wyjechac, ja bym nie chciala zostac sama z dziecmi a maz zeby mieszkal 1000km ode mnie, zadne pieniadze nie sa tego warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry piszecie o wyjazdach, ja to przerabiałam - mąż wyjechał do Anglii a ja zostałam z 1,5 roczną córką w Polsce(na szczęście mieszkałam z rodzicami), nigdy więcej bym się na to nie zdecydowała, naprawdę nie jest łatwo i nikomu nie polecam. Zyliśmy tak 9 miesięcy-koszmar. Wczoraj wieczorem dizewczyny mały tak dawał popalić że jak zaczął o 21 to o 23.30 dopiero się uspokoił. Dzisiaj też od rana wyprawia harce. Ok ja narazie uciekam, bo pogoda ładna aż chce się żyć-zabieram się za porządki a męża zagonie do mycia okien i zmieniania firanek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demilunia moj skonczyl wariowac o 1 w nocy a zaczal o 7 rano, wstalam i przestal hehe pewnie spi. wiecie moze czy do babki musi byc koniecznie maka ziemniaczana ,bo mam przepis ze musze dac pol takiej i pol zwyklej, nie wiem czy mi sie upiecze???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobitki ja wlasnie wciagam śniadanie dzisiaj jestem troche wczesniej bo zostalam do domku podwieziona kurcze jak to dobrze jest miec prawko pierwsze co zrobie jak urodze to wlsnie to.. mala_mi to faktycznie nie zaciekawie mój mąż najpierw tutaj przyjechal sam i 9 miesięcy byłam sama ze synkiem w polsce mówie ci katusze nie samowite.Ale jezeli chcecie sie przenies no to pewnie on musi jechac pierwszy żeby przedewszystkim zarobic i przyszykowac tam wszystko do waszego przyjazdu.Mój michal tez troche najpierw odlożył znalazl dom i dopiero nas ściągnol.I wiesz co ci powiem szczerze jedyne co mi brakuje to rodziny i przyjaciół bo wcale nie tesknie do życia w polsce bo mielismy bardzo ciężkie życie tak jak ty piszesz od pierwszego do pierwszego i czasem jeszcze brakowalo.Tutaj jest zupełnie inne życie tylko on pracuje i jest w stanie utrzymac sam dom nas i jeszcze z deko można odłozyc nie wiele ale zawsze to cos.w zasadzie nie ma takich kokosów jak każdy mysli bo jesteście w angli to wy macie.Poprostu żyje się z dnia na dzień i nie martwisz sie o to czy bedziesz jutro miala na chleb czy nie. przyszła mamuska tez mam przepis na babke z tą mąka to ci napisze: 5 jajek 1 szk cukru 1 kostka margaryny 0,5 szk pąki pszennej 1 szk maki ziemniaczanej skórka otarta z jednej cytryny cukier puder do posypania tuszcz do nasmarowania formy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja dzisiaj obudziłam się jak moj kochany wstawal o 4 do pracy i potem zachiny nie mogłam zasnąć mala się wierciła nie wiedzałam czy jej nie wygodnie i zmienialam pozycje jak glupia.Zasnełam dopiero po 6 no i o 7.20 zadzwonil zegarek byłam wsciekła jak nie wiem.Zaraz po malu biore sie za sprzątanie gruntowe pokoju mojego synka musze to zrobić jak go nie ma.Mój syn ma sentyment do wszystkich zabawek nawet tych bez kułek i wogóle więc musze to powyrzucać puki go nie ma bo miala bym niezłą afere wdomu.No a na dodatek zaprosil sobie koleżanke na herbatke więc poszkole przez dwie godziny będe miala w domu zakochana pare hi hi hi Potem musze wstawic obiadek cos mnie dzisiaj naszlo na czerwony barszczyk z ziemniaczkami i dla maluchów zrobie placuszki z jabłkami... Mamuska a popoludniu pieczemy faworki mam nadzieje że pamietasz,więc dopije herbatke i do roboty:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia dokładnie o to mi chodzi. Żeby można było spokojne przeżyć.Bez kombinowania czy jak kupię buty to wystarczy na chleb. Wiadomo że na początku on sam by pracował. Ale za jakiś czas gdy małą trochę odchowam to i ja poszłabym do pracy. Wtedy było by już o wiele spokojniej. A tutaj? Pracowaliśmy oboje i ledwo starczało. Nie mówiąc już o tym że człowiek chciałby chociaż raz w roku na parę dni pojechać nad morze czy w góry. Żeby coś temu dziecku pokazać. Żeby coś przeżyło. A tak po opłatach zostaje 1500 zł na 3 osoby.Przeżyj za to i ubierz dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia pamietam o faworkach :D!! babke chce upiec do polski,ale wiesz ..chodzi o to , ze ja nie mam maki ziemniaczanej :p nie wiem czy tu kupie, musze dzis zobaczyc. mala mi-- wspolczuje sytuacji, ale wierz mi, ze sama zostac nawet na 1 rok to jest katastrofa :o przynajmniej dla mnie, chyba ze pojedziecie oboje, moze bedzie jakas praca nagrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja dziś miałam ciężki poranek mąz wstał po 4 i nie mogłam zasnąć. co do wyjazdu z Polski to kiedyś się nad tym zastanawiałam, jak skonczyłam studia i zarabiałam 650 na ręke, ale potem zmieniłam prace i jest troszke więcej. Mąż nie zarabia astronomicznej sumy ale jakoś żyjemy i nie jest najgorzej tak więc żeby wyjechać nie ma mowy. Od 2 lat wyjeżdzamy na urlop w góry bo nad morzem możemy być praktycznie codziennie( mamy do morza 40 km) więc jakoś nam się żyje. A zresztą tutaj mamy rodziny i przyjacół i jakoś ciężko byłoby mi sie z nimi rozstać. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniła dzisiaj moja kuzynka. Jest w ciąży z 3 dzieckiem. Wiecie jak podli wobec niej są ludzie i rodzina. Jej szwagierka powiedziała że powinna usunąć bo w dzisiejszych czasach 3 to trzeba być chorym. Cała rodzina puka się w czoło. A koleżanki też jej dokuczają. Śmieją się że matka polka. Że chce podreperować niż demograficzny. Nie rozumiem jak można się tak zachowywać. To przeciez jej sprawa ile dzieci chce mieć. Nigdy nie chodziła do nikogo po pomoc. Podłośc ludzka nie zna granic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alkatraz dzis wszystkie cos spac nie moga :o Mala mi---------ludzie sa okropni, ja tez chce miec conajmniej 3 :), bedzie wesola rodzinka, moja kuzynka tez jest teraz z 3 dzieckiem w ciazy, bylo planowane, ma dwie corcie a jej maz pozazdroscil nam synka i zobaczymy czy trafili :), jedno co nie rozumiem to to, ze ona ma 22 lata ,tyle co ja i juz 3 to dla mnie bylo by za duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska mam jeszcze przepis na babke ale z nadzieniem z brzoskwiń ale dam ci przepis na piasek pustyni ma bardzo podobny smak do babki i możesz go zrobić w tej samej formie: 1 szk mąki pszennej 1 szk cukru cukier waniliowy 1 torebka proszku do pieczenia 1 kostka margaryny lub masła(25 dag) 5 jajek sól tłuszcz i tarta bułka do formy cukier puder do posypania mAke przesiać z proszkiem do pieczenia i szczyptą soli.Tłuszcz o teperaturze pokojowej utrzec z cukrem i cukrem waniliowym na krem, dodając po jednym całym jajku ,a nastepnie po łyżce przesianej maki z dodatkami.Przełóz do natuszczonej i wysypanej tarta bułka formy i wstawic do nagrzanego piekarnika 180 stopni na 45-60 min.Przed podaniem opficie posypac cukrem pudrem , najlepiej przez sitko.. Mam nadzieje że ci conieco pomogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo laseczki! No widzę że Was na słodkości wzięło:P he he. Szczerze mówiąc mnie też. Kolega w pracy ma dziś imieninki-Józef i przyniósł pyszniaste ciacho-2 rodzaje i najadłam się jak bąk. Najpierw śniadanko, a teraz ciacho i pękam w szwach:P Za to tak mi dobrze...! Nie wiem dziewczyny czy Wy też tak macie ale mnie mój dzidziołek wczoraj bardzo kopał mnie po żołądku i wątrobie, do tego stopnia że się zwijałam z bólu!Czy Wam się też takie sytuacje przydażają? Jeśli chodzi o moje zdanie w sprawie rozłąki na dłużej z mężem to nigdy za nic na świecie bym się na to nie zdecydowała. Mój mąż regularnie 3 razy w roku jeździ na delegacje na ok 3-4 tyg każdorazowo do Chin i wiem jak to jest być samemu miesiąc a co dopiero kilka miesięcy lub lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wielkie :*:*:*:*:*:*:*:* 🌻 nie bede musiala kupowac nic, bo mam wszystkie produkty w domu :D zaraz biore sie za robote, maz spi, bo dzis idzie znow od 16 do 24 a potem od 5 rano do 11(zwalnia sie wczesniej bo jedziemy do polski)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie ludzie to potrafia wygarnąć ja tez planuje troje to ostatnie chce sobie sprawic na trzydziestke czyli za 5 latek. Mala_mi ja tak jeszce co do wyjazdu to musicie razem wspólnie podjąć tądecyzje bo nie jest łatwa.A mąż jak na początek to może przepracowac tam ze 4 miesiące i wtedy was ściągnie a co to jest 4 miesiące w poruwnaniu do całego życia jak możecie miec o niebo lepiej.No więc zdania sa podzielone bo ja bym bała się tak jechac odrazu z dziećmi jak nie jest nic dokladnie pewne nawe praca juz nagrana może okazac się nie wypalem wiem cos na ten temat bo tutaj duzo polaków przyjechalo i niby juz w polsce mieli umowy podpisane a tu okazalo sie że wszystko wyglada zupełnie inaczej.Więc dobrze przemyście i wtedy zobaczycie co zrobic.Ja jakos wytrzymalam to 9 miesięcy i powiem szczerze że nie żałuje no czasami mam dola jak tęsknie za rodzina no ale cusz jedno kosztem drugirgo.Mam nadzieje że jak lepiej sie za klimatyzuje i z tym cholernym językiem dam rade to będzie juz wszystko ok.Ale dobra ja uciekam bo roboty jeszcze troche wpadne jak zrobie sobie przerwe pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×