Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

No ja tez mam jedna, tylko 60 szt, bo to te z wycieciem na pepek. To by tak wystarczyly pewnie na styk, zanim pepek nie odpadnie. A potem chce przejsc na pampersy ...e to mi maz kupi jak juz mala bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj chyba troche poszedl bo latwiej mi sie oddycha i czesciej sikam. No i te cycki juz na nim nie leza, aczkolwiek nie jest tak nisko jak byl mamuski na zdjeciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prześlij mi na meila :goba1@op.pl imie nazwisko miejscowość i podaj swojego meila to ci wysle hasła na nk i interie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio przegladałam ciuchy jakie chce zabrac dla malej do szpitala i nagle okazało sie ,ze uzbierałam pełną reklamówkę Teraz zastanawiam sie czy nie przesadzilam :P ale własciwie nie mam z czego zrezygnowac Wydaje mi sie ,ze wszystko jest mi niezbędne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do odparzeń to nie mam ale za to poce się jak świnia co założe bluzke to po 15 min mokra pod pachami, a smaruje się już ruznymi sztyftami i nie pomaga pewnie cos z hormonami zaczeło mi się dziać. oliwka wiecej lepiej wziąść ciuszków niż mialo by ci braknąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to wy bierzecie ubranka do szpitala? Bo ja tylko spakowalam malej pajaca na wyjscie. A w szpitalu to wogole daja takie bodziaki i czapeczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zabardzo niewiem czy tu wszpitalu sa potrzebne to wole wziąść swoje a pozatym jak będzie wszystko dobrze to z małą po 24h wyjde więc duzo mi nie trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co w sumie to tak sobie myśle walcząc z tymi odparzeniami ,ze jak dzieci maja poodparzane pupy to przeciez to jest taki okropny ból ,ze nie można sie ruszyc czujesz jak Twoje ciało płonie więc teraz nie dziwie sie ,ze te biedne maluchy tak strasznie płacza Wiem ,ze teraz bede na to bardzo zwracac uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wezmę swoje bo tak dokładnie nie wiem co trzeba miec tutaj w szpitalu,wiadomo wezmę kaftaniczki i pajacyki czy śpioszki i jakiś ciuszek na wyjście,w razie czego mąż dowiezie jak zabraknie ale mam nadzieję że szybko wyjdziemy z maluszkiem do domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka polecam ci babciny sposób posyp troszeczke te odpażenia mąką ziemniaczana i zobaczysz pomoże albo jak kupiłas juz dla dziecka sudokrem to sobie posmaruj i napewno pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka, ja w zwiazku z nadwaga czasem odparzalam sobie uda albo pod piersiami( przed ciaza 75 DD) ...i uzywalam normalnego pudru dla niemowlat, albo kremu :) I zaraz przestawalo piec i bolec. Moze ty tez posmaruj sobie pod piersiami :) Martusia, no mi tez nie grozi dluzej niz 48 h, no..chyba ze cesarka to chyba 72h. ale na szczescie dostalam duzo papierow ze szpitala lacznie z lista potrzebnych rzeczy ktore nalezy przywiezc ze soba..i jak dobrze pocyztasz to wychodzi na to, ze nalezy miec ubranie na wyjscie ze szpitala swoje i dla dziecka, a o reszte nie musisz sie martwic :P No i oczywiscie swoje przybory toaletowe jak szczoteczka do zebow czy grzebien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jutro idę do szpitala na podtrzymanie. Mam prawie 3 cm rozwarcia. I ciągle mam skurcze. Ginekolog na mnie nakrzyczał że już wczoraj nie poszłam jak mi się zaczęły te skurcze. Co najmniej ze 3 do 4 tygodni mam spędzić w szpitalu. Matko jedyna jak ja wytrzymam tyle czasu bez mojego małego. A jak on to zniesie? Co za ironia. On był wywoływany w 43 tygodniu bo nie było akcji porodowej a ta mała już się pcha a jeszcze nie powinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka ja jeszcze nic takiego nie dostałam może przyjdzie na dniach.Dzisiaj dzwoniła do mnie połozna z zapytaniem czy dobrze się czuje aż miło mi się zrobiło.Umówiła się odrazu ze mną na nastepną wizyte i odziwo dopiero będe miała 3 czerwca ale powiedzała że będzie dzwonić i się dowiadywać w miedzy czasie jak się czuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwka wejdz na nk i poczte wysłałam wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala mi, trzymaj sie. Niech mala jeszcze siedzi kilka tygodni w brzuszku !!!! Marta, no to milo z jej strony :) Ja dostalam papiery juz w 28 tc. Ale jak widac co kraj to obyczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala_mi jeju to może ja też mam już rozwarcie po tych moich skurczach a oni te dupki nie chcieli mnie zbadać.Nie martw się kochana dasz rade ważne że będziesz pod stałą opieką a to wszystko dla naszych pociech...Mały na pewno będzie przeżywał ale da rade zobaczysz szybko to minie i wrócisz do domku już z dzidzią...Życze ci wszystkiego dobrego🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała mi trzymaj się,jesteśmy z tobą,niech malutka tam jeszcze posiedzi,wszystko będzie dobrze:) A co do listy to ja wątpię żeby tutaj wysyłali,nic mi o tym niewiadomo,Martusia fajnie że położna dzwoni do ciebie,tutaj to chyba maja wszystko w nosie,jesteś kolejną ciężarną i tyle...odnoszę takie wrażenie czasami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka pewnie tak zobaczymy co mi powie na następnej wizycie poniej będe prawdopodobnie chodzić raz w tygodniu... Kochane zmykam się ubierać bo zaraz mąż z pracy przyjedzie i musimy jechać po małego bo dzisiaj po szkole odebrała go mama kolegi bo spędził tam popołudnie...Mnie czekaja w tym tygodniu trzy wizyty jego kolegów chyba na głowe dostane no ale zawsze jak ktoś mojego wezmie to trzeba się odwdzięczyć.Już mu zapowiedzałam że to ostatnie wizyty bo ja już nie mam siły się innymi dzieciaczkami zajmować.To do napisania wieczorem buziaki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny.Z tego co sie nasluchalam to max 2 paczki pampersow mini bo pozniej okazjuja sie one za male, ja tam sama niewiem, ma 2 paczki po 78s sztuk najwyzej dokupie jakby cos. Ma dzis lenia i obzeram sie strasznie no ale lece juz podlogi pokonczyc myc,dzs 2 pranka juz zrobilam pozamiatalam zostalo odkurzyc i kurze poscierac. Zmykam bo mnie wena zaraz opusci na sprzatanie;). Mala mi 3maj sie zobaczysz wszystko bedzie dobrze:)Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak cisza to cisza, a jak ruch to w 3 minuty 3 wpisy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kirysek i masz racje, dokupic zawsze mozna. A nie wiadomo jaka dzidzia duza sie urodzi i jak szybko bedzie przybierac na wadze. A jak beda ciazne w brzuszku lub w nozkach to trzeba bedzie wyrzucic, szkoda kasy. Katrin, ja dostalam papiery u mojego lekarza. Musialam sie zarejestrowac, a przy okazji dostalam wszystkie informacje o parkingach, pokojach i innych zwyczajach panujacych w tym szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała_mi trzymaj się dzielnie,weź którejs numer na kom i pisz raz poraz co i jak jak zostawiłaś swój n a kafe to bede ci pisać co u nas kirysek miałaś podać dane-ale mnie wzieło na ta nasza nk-jak głupia. mała mi a mały da rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka a te wyciete w pepku to tylko hagisy czy pampersy też? mała_mi a na ktg ci skurcze wychodziły?czy tylko tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę się zapytac lekarza albo położnej o szpital w takim razie bo naprawdę nic niewiadomo a oni jakos nie kwapią się żeby informowac,dziwne trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże właśnie oglądam wiadomości o tym 3,5 letnim chłopcu co rodzice go zakatowali Aż mi się krew zagotowała !!! Co za BESTIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka ja też to właśnie obejrzałam,brak słów,TRAGEDIA!!!!!!!!!!I tacy ludzie mają dzieci,to jakiś koszmar,co się z tymi ludzmi dzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie demiluna? ja narazie spadam bo siedze od rana jak .....wlece potem a ci co katuja powinni siedziec do końca zycia zwyrodnialcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie goba :) Dziękuję za maila :) martusia 82 dzięki za radę sudocremem próbowałam ale pomaga na chwile zasypkami tez ale zaraz sprobuje z ta mąką :) A jeszcze jedno... na szkole rodzenia połozna nam mówiła ,że nawet jak będzie bardzo gorąco gdy będziemy wychodzić z naszymi dziećmi ze szpitala powinny być całe okryte tzn żeby miały na sobie np pajacyk i czapeczkę bo do tej pory były w temp 37 st i nawet jak bedzie na zewnątrz z 30st to dla takiego malucha to jednak szok termiczny Pewnie o tym wiecie ale ostatnio jak byłam zwiedzac szpital to widziałam Pania wychodzącą z takim maluchem tylko w body i skarpetkach Az mi sie zimno zrobilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merana
Hej! Wróciłam niedawno od gina, mały waży dokładnie 3000 g , wszystko jest dobrze, teraz tylko czekać na rozwiązanie. A co do pieluch to czy te new borny Pampers mają wycięcie na pępek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×