Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Kirysek- Tomaszki fajne chlopaki, a boli bo do porodu juz tuz, tuz. Ja ostatnio tez co chwile brzuch mam twardy klade sie wtedy i przechodzi, gorzej jak gdzies jestem, to taka jakby kolke w boku dostaje i to tyle, zadnych powazniejszych boli nie mam, ale tez okresy moje byly raczej bezbolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zjadłam bułke z dżemem i pączka i popiłam wodą cytrynową i zaraz się .... kirysek prześlij mi na mojego meila twoje imie,nazwisko i miejscowość to wyśle ci zaproszenie na nk moj meil to goba1@op.pl a co do mleka to ja nie pije od??????????miałam 6 lat jak przestałam i pije tylko w kawie,kakao i reszte nabiału jem. moja wiki piła bezbiałkowe pepti jak była tyci miała uczulenie na krowie a jak skończyła 2 latka to powoli wprowadzałam krowie i jest ok. jotka mi mój dentysta jeszcze miesiąc temu robił ząb-leczenie kanałowe,więc nie wiem o co chodzi. a gzie reszta???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba dzis przesle jak nie zapomne,:) Co dzis nas tak malutko.Spiochy pobudka !!!! Piekny dzionek sie zaczal choc u mnie chlodno ale powietrze po deszcczu super:) Mam dzis ochote na szczawiowa chyba pojde i narwe i zrobie z zeberkami wedzonymi,ehh jak mi zapachnialo.Teraz zmyka papa do pozniej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba ja ci wyslalam moje dane jesli mozesz zapros mnie do tej nk plissss :-D wrocilam wlasnie z zakupow apteke tez odwiedzilam...facet mnie rozbawil...mowie mu ze chce cos na gardlo do ssania a on ok i daje mi neo angin a ja sie go pytam czy to moze byc dla kobiet w ciazy...a ten oczy wywalil i sie pyta czy ja jestem w ciazy i ktory miesiac...nosz kurcze 9 miesiac a on nie widzi :-P ach ci faceci :-) dostalam jakies delikutasne cos tam i bede sie kurowac popijam herbatke z witaminami i mam nadzieje ze przejdzie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia nic niemam na poczcie.jeszcze raz spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde tak sie rozpisalam i wszystko sie skasowalo...szlak. Milka...masz racje, ja tez nie chcialam odwiedzin,ale tu sie nikt nie pyta o zdanie, jeszcze nakopcila na balkonie i smrod przyniosla...bleee... Maz faktycznie przegina, wczoraj tez sie napil, wiec juz nie moglam liczyc na pomoc, a mnie rana rwie coraz bardziej od targania malucha i w ogole.. teraz pranie robie, przy malym wszystko brudne. Zjadlam sobie torcika , dostalam wczoraj od kuzynki, w sumie jesc mi sie nie chce, wiem ze musze bo karmie, ale nie mam ochoty na nic..co polecacie zeby malemu nie zaszkodzic i pokarm byl lepszy? sery?mleko? Waga chyba spada, od wczoraj spadlo mi 0.5kg. Ale i tak nie mieszcze sie w spodnie stare bo brzuch jeszcze jest. Ciekawe kiedy zejdzie bo nie mam w czym chodzic, ciazowe na duze, stare za male..ble..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:)) ja to juz prawie pokarmu nie mam,zanika.kurcze dzis jade odebrac wozek a jutro lozeczko i przy okazji kupie wanienke,przewijak inne rzeczy.teraz wszystko naraz musze kupic bo jak faktycznie maly wyjdzie w srode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merana
Hej! Jakie piękne zdjęcia! Małeństwa są prześliczne, a te ciemne włoski u Eliasa..., już sama nie mogę doczekać się swojego Maleństwa. Mam pytanko, jakie wymiary mają Wasze łóżeczka dziecięce ale wewnątrz, chodzi mi o rzeczywistą powierzchnię wewnętrzną, do której powinien wejść materac. Ten standardowy wymiar 120X60, to jest chyba mierzony po ramie łóżeczka, tak? Pytam się, bo mam łóżeczko, w którym wychowywał się jeszcze mój mąż i jak się mierzy je na zewnątrz to ma prawe i120X60, ale rzeczywisty wymiar wewnętrzny jest znacznie mniejszy i materac się nie mieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki ja wlasnie wcinam sniadanko a mała od rana tańcuje że hej.chyba jej zaraz jakąś muzyczke puszcze.U nas jak narazie ok sa skurcze ale delikatne więc nie ma się co martwic. Kirysek mi lekarz powiedzał że te bole okresowe to sa bo macica sobie ćwiczy a porodowe się zaczynaja wtedy kiedy sa regularne... Przyszła ty to naprawde masz przekichane z tą swoja rodzinką no i przy ranie po cesarce nie możesz się tak forsować bo będzie ci się zle zrastała.Znam nawet przypadek jak dziewczynie taka rana pękła bo za dużo pracowała odrazu po porodzie.Mam nadzieje że u ciebie tak nie będzie ale z deczka z wolnij... Co do jedzenia to o ile pamiętam to miałam zalecone na poczatku do jedzenia chlebek z chuda wędlinką, żółte sery, jogurty naturalne, rosolek, pomidorową, ale od popczatku jadłam wszystko tylko po trochu z rzeczy które moga uczulać i sprawdzałam jak mały na to reaguje... Iza moze zacznij sobie ściagać pokarm żeby pobudzić laktacje o ile oczywiście bedziesz chciała karmić piersią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...38..x Ewcia24..............śląsk................synuś... ....02.06..38....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..38.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...38..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...38...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.........synuś.........08.06. ....38...Tomaszek AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....36......Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........37. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....36.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..37..Nina majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....35....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....36..Franek kasia78/29.............łódz..........córunia.........19. 06.....34...Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....35............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......36....X karolinna7...........Wrocław..............syn........... 20.06.......34....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....34...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........35....Kinga katrina0408/30........Irlandia......x.....21.06 ...35.......x Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......32....Hania Perłakrynicy/32.......Pajęczno....synek....23.06........ .35....Mikołaj klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków.......córeczka......... 28.06......34..Anna Obca/24................Wołomin.....synek...28.06.08..... 34....Kubuś el-mir-ka/22..........Brzeg.......córeczka......29.0 6.......35...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....35..Julia oliwka100...........Wrocław........córcia....29.06...... 34.....Oliwia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......33....Hania NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC malinka***-9.05------21.06-------------------2300------- Emilka-----------SN przyszła 13.05---------28.05----51----------3480-----Eliasek--------- -CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merana ja mam łóżeczko też 120 na 60 i materac w tym rozmiarze wchodzi mi bez problemu wiec nie wiem czemu u ciebie jest z tym problem ale mam nadzieje że znajdziesz na to jakieś rozwiazanie powodzonka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa jaka ze mnie ciamajda właśnie wylałąm sobie lyzke wrzatku na brzuch.co się może stać?zrobiłam zimna woda mam oklad i masc alantan posmarowałam.jak to wpłynie na małego?czy on to poczuł?moze się cos stać?odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia cały czas sciagam i na poczatku bylo go bardzo duzo cale bluzki mokre a teraz nawet 10ml nie ma ale i tak chyba nie bede karmila bo biore tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla moze krupnik na miesie sprobuj taka zupe bedziesz na 2 dni miala, albo gulasz z indyka do tego ryz albo ziemniaki i np salata zielona, rosolek, czerwony barszcz bez fasoli, z owocow i warzyw banany, jablka i marchew. Nie pij nic co ma kofeine. A moze kuzynka w wolnej chwili moglaby ci cos ugotowac? Pogadaj z nia. Uwazaj na siebie,nie dzwigaj, staraj sie odpoczywac jak najwiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to faktycznie Iza jak bierzesz tabletki to lepiej nie a mały pewnie w szpitalu i tak się do butelki przyzwyczaił.wiadomo pokarm mamy najzdrowszy ale bardzo duzo dzieci wychowuje się na sztucznym i zdrowe sa jak byki więc się niemartw🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba wedlug mnie maly nie poczul ze cos tam na brzuch kapnelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba--chyba sie nic nie stanie ciamajdo ;) milka--ja sobie ugotuje to nie problem, juz dzis 2 prania zrobilam, troche ogarnelam, wc tragedia, wczoraj rosol robilam to moze dzis wciagne. Ale nie mam na nic ochoty. Cos ta napichce. ok uciekam, maly sie przewraca a ja mam sterte prasowania jeszcze ble...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmiac piersia teoretycznie mozna jesc wszysto, uwazac trzeba jedynie na produkty ciężkostrawne, wzdymające - cebula, groch, fasola, kapusta (mogą być przyczyną kolki u dziecka)grzyby , cebula, czosnek, kapusta kalafior , brokuly czyli kanapki z wedlina , serem, jakis nabial, jogurty, miesko, ziemniaki, ryz, makarony mozna jesc ale pewnie czasu na gotowanie brak :-( a co wspomaga produkcje mleka to nie mam pojecia ale moze sa jakies herbatki w aptece na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła nie możesz przekonać męża, by wziął chociaż kilka dni urlopu, przecież musisz teraz też odpoczywać. Na teściową widze nie masz co liczyć, szkoda. Goba, wydaje mi się, że nie pwinno to zaszkodzić dziecku. Iza, super, że maluszek już niedługo wyjdzie ze szpitala:) Mi ostatnio się nic nie chce robić, najchętniej bym tylko leżała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pustki, dziewczyny co wy tam pichcicie dzisiaj???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis mam rosol i nie wiem czy bede robic drugie, raczej nie. kurde jak mnie wszytko napierdziela :O:O:O troche poprasowalam i wysiadlam, nawet naczyn ze zmywarki nie wyciagne, jak kaleka :o czekam az maly sie obudzi, musze go przebrac i po 14 na zakupy jedziemy. Dostalismy tyle slicznych rzeczy dla malucha wczoraj :) ubranka i bony do sklepow dzieciecych, dzis jedziemy zobaczyc, musze wiecej ciuszkow kupic , mam wszysko na 56 i on w tym plywa. aaa i zaraz zmienie nik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry! Musiałam nadrobic zaległości, oj dużo tego było. PM dobrze, że juz jesteś w domu, kurcze jak przeczytałam jak wyglądał Twój poród, to włos mi sie na głowie zjeżył, mojemu chłopu zresztą też. A jak czytam o tej cholerze która jest Twoją teściową, to mam ochotę przyjechać do Niemiec i porządek z nią zrobić. Ta baba jest chora psychicznie, trzymaj dziecko z daleka od niej. Iza, super, że Bartuś wyjdzie wkrótce do domu! A Malinka jest słodka! Jak jej imię. Goba nie martw się, z dzieckiem na pewno wszystko w porządku, ma dobre zabezpieczenie przed urazami. A jak Ty sie czujesz? Pewnie Cię boli, biedulko. Elmirka, przeczytałam o szpitalu, dziwne mają przepisy z tymi odwiedzinami, no ale pewnie przez to że to szpital specjalistyczny i nie chcą tłumów na korytarzach. Milka, na laktacje ponoć dobra jest zwykła herbata z mlekiem (wg mojej mamy) A co do obiadu, to ja jeszcze nie wiem, dziś mi sie nie chce gotować :) Acha, a co do owłosienia, to ja sie nie bede wypowiadać, bo mogłabym na ten temat elaborat napisać, w każdy razie jest powód do śmiechu jednej osoby - nie mojej :) Pozdrawiam resztę Mamuś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PM, a czytałaś o moim śnie i nowym nicku dla Ciebie? Elektryczna Czarownica :) Ale nie namawiam, żebyś z niego skorzystała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam zdjęcia na interii, wzruszyłam sie kurde. I przy fotkach z usg i przy pozostałych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×