Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

cześć kobietki :) ja tu jestem w zasadzie jeszcze nowa bo dołaączyłam dopiero wczoraj :) Mierzejka gratuluję pociechy:) kasia78 to mamy termin na ten sam dzień bo ja też na 14,06 :) zamierzam rodzić bez znieczulenia bo dwie córeczki urodziłam siłami natury bez znieczulenia to mam cichą nadzieję że z synkiem też sobie poradzę:) tak tylko spróbuj namydlić ręce i może powoli uda ci się zsunąć obrączkę a jeśli nie to odczekaj trochę bo o różnych porach dnia ręce są mniej lub bardziej nabrzmiałe. mam nadzieję że uda ci się zdjąć tę obrączkę. :) ja przedwczoraj też się gimnastykowałam ze swoją ale jakoś się udało zdjąć i teraz leży w regale na po porodzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dziewczyny. mam pytanie od wczoraj wieczora odchodzi mi czop dzis to juz wogole galaretka leci, czy to oznacza ze porod moze byc nawet dzis?Nie mam skurczow, moze to juz zaraz:)L( Z gory dzeikuje Wam za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kirysek:) powiem ci że z tym czopem to różnie może być. Mi odszedł czop równo tydzień temu, mam rozwarcie 2 cm i jak na razie nic poza tym się więcej nie dzieje, zero skurczy zero akcji porodowej:( ale czop może odejść na kilka godzin przed porodem bądź też nawet 2 tygodnie przed. Tak mi powiedział moja lekarz. Ale znaczy to też że może cię złapać w każdej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kirysek ciezko powiedziec moze sie porod zaczac w kazdej chwili jeszcze dzisiaj albo mozesz pochodzic jeszcze pare dni zalezy co sie bedzie dalej dzialo czy wody beda odchodzic czy moze jakies skurcze przyjda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko
ewunia626 dziękować teraz to chyba mam najbardziej spuchnete łapska:-/ potem zas postram się ściągnąć:) no jak już czop odchodzi to nie ma smiesznie:P powinno cię wziąść w najbliższych dniach zresztą ewunia 626 dobrze powiedziała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak rodziłam moją drugą córeczkę to pojechałam do szpitala ze skurczami, na izbie przyjęć w trakcie badania odszedł mi czop śluzowy ale lekarz który mnie badał stwierdził że dzisiaj to ja na pewno nie urodzę i odesłał mnie do domu. Zajechałam do domu (9 km) i takich bóli dostałam że mówię do męża: - wracamy!! znów przyszedł ten sam lekarz a ja do niego - panie doktorze wróciłam :) no i za 3 godziny już tuliłam moją Julcię :) (a przecież miałam dziś nie urodzić:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jezeli wczoraj mialam okropne skurcze a dzis nic tylko ten czop od wczoraj mi tak odchodzi to....powiedzcie ze ja zaraz urodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tego to ci niestety nie powiem bo ja sama po odejściu mojego czopa narobiłam sobie nadziei że to już i co?? tydzień minął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa626 wpisz w komentarzach do profilu swój nick kafeteryjny to bedziemy wiedział kto jest kto na naszej nk masz podane dane na interie i nk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i lolusia nie pisze co i jak z maleńswem bo słabo się ruszało wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ledwo żyje po tym spacerze... duszno sie zrobilo i gorąco a brzuch się spina co jakiś czas... Mierzejka, trzymaj sie kobietko, wszystko bedzie dobrze !! ide sie polożyć bo z sił opadłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja se wlasnie poprasowalam rzeczy dla malego i dla starszego syna tez bo moj chlop to go jeszcze jak mnie nie bedzie w takich pogniecionych jest wstanie do szkoly poslac :-/ u mnie cisza totalna nic sie nie dzieje czopu niet, skurczy niet, woda na miejscu wiec coz czekam cierpliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej goba nie wiem co z martusią, ma mój numer telefonu, ale jak narazie nie daje nic znać, jak się odezwie to zaraz wam napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika82
aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...41...Mikołaj kirysek...........Bialystok.........synuś.........08.06. ....40...Tomaszek AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x tak tylko/21........ Bielsko-Biała.....córcia...12.06.....39..Julka Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........40. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....40.....Kubuś guska***.............cork..........x.............13.06.. ......37.....x Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..39..Nina ewunia626........siedlce........synek..........14.06...3 9tc...sebastian majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....38....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....39..Franuś kasia78/29.............łódz..........córunia.........14. 06.....39...Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....38............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......39....X karolinna7.........Wrocław...........syn.........20.06.. ...38....X agula78/29..........Chicago.......coreczka..20.06....... ...Gabrysia Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....38...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........35....Kinga katrina0408/30........Irlandia......x.....21.06 ...38.......x lolusia1505/24.......Dobrzeń.....córeczka....21.06...... 37.......Maja Alkatraz/28............Elbląg........córeczka.....23.06. ... ..35....Hania Perłakrynicy/32.......Pajęczno....synek....23.06........ .35....Mikołaj klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków.......córeczka......... 28.06......37..Anna Obca/24................Wołomin.....synek...28.06.08..... 37....Kubuś el-mir-ka/22..........Brzeg.......córeczka......29.0 6.......38...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....37..Julia oliwka100...........Wrocław........córcia....29.06...... 37.....Oliwia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......35....Hania NASZE URODZONE DZIECI Nick----------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IM IĘ ------PORÓD Iza_---------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC malinka***--9.05--------21.06-------------------2300---- --Emilka---------SN przyszła---13.05-------28.05----51------------3480---- E liasek------- -CC Merana-----23.05 ------5.06-----52------------2700----- Aleksander-----SN Ewcia24----28.05-------2.06-----52------------3200------ Eryk------------SN bezire------31.05--------7.06-----51-----------3000----- Krystianek-----cc karka_81--31.05--------1.06-----60-----------4010------ Dawidek--------cc milka---------3.06-----12.06------50-----------3360---- --Zosia------------cc mierzejka------5.06-----5.06-------51------ 2780------ Ania-------------cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ale teraz to sie wszystko zmienia w strasznym tempie *_* Ja mam dalej brzuch pod nosem i juz ledwo co chodzę ale mam jeden sukces .... PRZESPAŁAM CAŁĄ NOC !! :) sama nie mam pojęcia jak to się stało ale obudziłam się dopiero rano Muszę jednak przyznać ,że czuję się tak samo jak po nocnym łazikowamiu po domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka12czerwiec
Witajcie dziewczyny!! Ale dzis cieplo :) bylan na krotkim spacerku i normalnie padam na pyszczek!!!!!!! W nocy znow brzuch bolał,oj nie wiedzialam ze tak to bedzie wygladac pod koniec ciazy;) mowicie o czopie...hmmm....a jak wyglada? Ja chodze z pierwszym dzeciatkiem w ciazy i nie bardzo sie orientuje dlatego bardzo prosze o odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzejka gratulacje i trzymam kciuki za corunie. U nas wszystko bez zmian. W nocy dostalam strasznie silnego skurcza lydki, ze dzis kuleje :o Ale rodzic jeszcze nie rodze :) Ciekawe kiedy Milka wroci ze szpitala i pochwali sie Zosia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pisalam do milki sms kiedy wraca i jak idzie jej karmienie i wogole jak sie czuje ale nie odpisal pewnie ma niezly mlyn przy malej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka12czerwiec
Chyba mnie tu nikt nie widzi :( ;( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie tak, albo nie moze w szpitalu komorki uzywac.. u mnie nie wolno, trzeba na holl wychodzic. Ciekawe jak daleko ten hol ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka12czerwiec Z tego co nam mówili na szkole rodzenia czop przypomina galaretke moze byc tez zaplamiony krwia także żebyś nie wpadła w panikę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martynka tylko sie nie denerwuj nie w tym stanie nie wolno ci :-P a co do czopu to ja nie wiem jak wyglada w pierwszej ciazy mi to nie odeszlo no chyba ze w szpitalu razem z wodami czego nie zauwazylam a w necie z tego co pisza to to ponoc jakas galareta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka12czerwiec czop to rzeczywiście jest brązowawa galaretka może być podbarwiona krwią. U mnie akurat krwi nie było widać tylko ta galaretka :) raczej nie będziesz miała wątpliwości co do tego bo da się zauważyć że to coś innego niż zwykła wydzielina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a poza tym pozostawia brązowe plamy na bieliźnie. U mnie to było bardzo widoczne na wkładce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka12czerwiec
Gosia,Oliwka dziekuje za odpowiedz;)) a jak u Was samopoczucie przed porodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka12czerwiec
Tobie Ewuniu rowniez;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka12czerwiec
Swoja droga to szkoda ze nie mozemy na tym forum umiescic naszych fotek,fajnie byloby Was wszystkie zobaczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm u mnie w miare nudze sie :-P nie puchne nie mam boli troche ciezko ale da sie zyc bardziej denerwuje mnie takie zniecierpliwienie i juz bym to chciala miec za soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×