Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Te nasze dzieci to jakas zmowe maja ;) Moja cale popoludnie wczoraj nie spala, tylko jesc, jesc...po 3 godz. maratonie moje cyce tez zaswiecily pustkami :( Nie bylo wyjscia, dalam jej flache bo bym spac nie poszla. Zjadla 40 ml i w koncu po 20 min bujania usnela na mnie, ale przynjamniej przespala do 5 rano, dostala cyca i dospala do 8 :) A rano akcja kupa, zalatwila wszystko - rozek, moja posciel :( Moze moja wina, ale ja chcialam tylko jej zmienic pieluszke, a ona kupke pod cisnieniem robi, a sika jak chlopak do gory ;) no i teraz wlasnie piore :) A moja tez ma potowki na twarzy, ale smaruje kremem do twarzy Weleda i uwazam ze bardzo lagodzi jej wszelkie podraznienia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania, piekna galeria na tych motylkach :) A synek rosnie wspaniale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam!!! NICK/WIEK.......MIEJSCOWOŚĆ... PŁEĆ.....TP.........TC...IMIE tak tylko/....... Bielsko-Biała......córcia......12.06....39.....Julka guska***............X..................córcia.....13.06. ...37.....X majka81/27........Szczecin........córcia.... 15.06....26.....Zuzia Aprilia1000/31.....Belgia............coreczka..20.06.... 38.....Lilka lolusia1505/24.....Dobrzeń.........córcia.....21.06..... 39....Maja Alkatraz/28........Elbląg............córcia.....23.06 ... .35....Hania Obca/24...........Wołomin..........synuś.....28.06.... 38....Kubuś SylaT................Warm-maz.......córcia....03.07..... 37....Dominika mala_mi27/30.....Szczecin.........córcia ...09.07......39....Hania NASZE URODZONE DZIECI NICK----------D.P.------P.D.P.---DŁUGOŚĆ--WAGA---IMIĘ -------PORÓD Iza_----------18.04----15.06---- 43 ------------1380------Bartosz-----cc malinka***----09.05----21.06-----X-------------2300---- --Emilka--------SN przyszła-----13.05----28.05-----51-------------3480---- -Eliasek---- ---CC Merana-------23.05 ---05.06-----52-------------2700------Aleksand-----SN Ewcia24------28.05----02.06-----52------------3200------ Eryk-----------SN bezire--------31.05----07.06-----51----------3000----- -Krystianek----CC karka_81----31.05----01.06-----60------------4010------D awidek------Cc milka----------03.06----12.06----50-------------3360---- --Maya----------CC karolinna7----04.06---20.06-----54----------3100-------- --Julian--------cc mierzejka----05.06----05.06----51-------------2780------ Ania-----------CC AnetkaG27------05.06-----------------55-----3370-------- --julcia---------sn martusia-----08.06----29.06----X-------------3260------J ulia------------SN Melania-------09.06----05.06----58-------------3250----- -Mikołaj--------SN el-mir-ka-----09.06----29.06----57------------2800------ Kaja------------CC gosia29------10.06----20.06----51----------3440--------- Tobias--------Cc kasia78-------11.06----14.06---------------2800--------- Julia------------CC weronika-----12.06---------------49---------2970-------m artynka-----cc malgonia80---12.06---13.06----56----------4080-------Kub us----------sn kirysek--------12.06----08.06----------------3920------- tomaszek-----sn katrina0408----13.06----21.06-----60------4035-------van essa--------sn masterek28------14.06----18.06-----60------4350-------Fr anuś--------cc surfitka--------16.06----14.06----55-----------3490----- -Ninka----------sn klakowska84.....17.06....27.0 6.....57....3750............Aleksandra ewunia626/29------18,06-----14,06----57------4200------- Mateusz----sn Jotka79.........19.06....21.06....53.........3190....... Czaruś.......SN Goba1----------21.06-----13.06----59--------3600-------- -Kubus--------sn agula78........21.06......20.06......51.......3400.....G abrysia....sn abii33..........21.06.....16.06.......52.......3500.....Dorota........cc Perłakrynicy32....23.06.......18.06........4050......Mik ołaj.......cc beja---24.06-21.06........58-------3710-----------kinga- --------sn Demiluna------27.06-------21.06------------------------- ---Julian---------- oliwka100-----21.06-------29.06----3420--------------Oli wia-------- Monika82.......22.06....22.06... 55 .....3200 ....Ania.......sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszę krótko - nie było dobrze, ale już wszystko ok, mała fajnie rośnie, śpi, siusia, robi kupy, płacze, je i tak na okrągło. Nie dam rady przeczytać wszystkich zaległości, ale mam nadzieje że u Was wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny U mnie bez zmian :( Chociaz dziękuje Panu Bogu ,że mała jest naprawde grzeczna i kochana Zje cycusia zrobi kupkę i idzie spac .Wczoraj jak ja przebierałam strzeliła taką salwę ,że kupę miałam nawet na włosach :) ale ona odrazu zrobiła się pogodna Nieźlejej musiało tam zalegać :)) No coż takie teraz nasze uroki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania podaje maila jerzy.maciejewski6@neostrada.pl na Nasza klase mam namiary wiec tylko na interie poprosze pozdrawiam:) Aha...moja mała tez miała potowki na szyi-posmarowałam Sudocremem i po sprawie-drugiego dnia nie bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,bylam na zakupach, kupilam 2 kurtki i spodnice na chrziny, kurcze jestem happy, bo wrocilam do swoich rozmiarow XS hihi .. ale i tak jeszcze z 2kg bym chciala spasc.. tylko, ze bez cycek zostane :p maly ok, nawet posci w nocy ok 6h ale w dzien oka nie zmruzy, dzis dal mi popalic od 1:30 do 4 ramo a potem od 6 juz wstal i nie chcial spac :O zalamka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma tu dzis nikogo? Kurcze moja mała dzis kaprysna jest-tak jak wstala o 9 rano tak do 16 nie spała potem na spacerze spala i do wieczora tzn do 22 znowu nic-masakra nie wiem co jej jest?????????Nigdy tak nie robiła!!!!Teraz spi ale widze ze niespokojnie jakos a po kapaniu i mleczku zawsze jak zabita spała,,,,,holercia nie wiem jaka moze byc przyczyna?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuzwa, tyle napisalam i wszystko mi zniklo ............ KOrzystam z chwili i nadrabiam zaleglosci. Maz zabral moja mame i Kamilke na mala wycieczke po Chicago. A ja odpoczywam sobie w domku, a dokladniej to odpoczywam od Kamilki :( Od paru dni jest nie do wytrzymania, ciagle marudzi , wszystko robi na przekor, dzisiaj tak plakala przed spaniem , ze az zwymiotowala :( . NIe wiem jak to bedzie , jak moja mama pojedzie...... Demiluna , Elektryczna ale wam zazdroszcze tej wagi. Ja o XS z przed pierwszej ciazy moge sobie na razie pomarzyc, cieszylabym sie gdybym weszla w S , taki mialam rozmiar 9 miesiecy temu, a tu jeszcze 6,5 kg na plusie {beksa} Martusia dobra hemoglobina powinna byc powyzej 12.0 , ja w ciazy mialam 11,0 i lekarz mowil ze nie jest jeszcze tak zle, kazal jesc duzo czerwonego miesa i zielonych warzwy no i zaczac lykac jakies witaminki bogate w zelazo Abii gratulacje coreczki!!!! No to mamy troje dzieciaczkow z 21.06 , moja Gabi, Kubus Goby i Dorotka. Martynka , moja tez czasami malo spi, kaprysi , ale chyba wszystkie dzieci tak maja, czasem maja lepszy a czasem gorszy dzien. Tak samo jak my dorosli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurza mnie ta roznica czasu pomiedzy stanami a Poska, gdy ja mam chwilke czasu popisac z wami, Wy wszystkie spicie 😭 Surfitka, ty tez juz pewnie w lozku. Ja czekam na moich podroznikow, a Gabrysia grzecznie spi, ale pewnie zaraz wstanie na jedzonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzalam sobie zdjecia na interi, ale te wasze Dzieciaczki slodkie!!!! a przy okazji dodalam zdjecia Gabrysi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien _Doberek spiochy:) Słuchajcie kupiłam małej Infacol i teraz nie wiem czy podawac jej go przed kazdym jedzonkiem? Bo nic tu na ten temat nie pisza......czy to nie bedzie za duzo? Prosze pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:)) mam takie pytanie,czy po porodzie miesiączka trwa tak długo??bo ja mam juz 8 dzien ale od dwoch dni jest skapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Martynka ja też mam infacol dla małego dałam go kilka razy ale nie przed każdym karmieniem bo wydaje mi się że za dużo, bo on naprade często je. Wiec dałam tylko popołudniu i w nocy i pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamy!mam pytanko bo wy nie dawno po porodach-gratulacje!!u mnie 7 miesiac i od 2 tyg bola mnie nogi do gory z tylu, nie jest to razem z bolem kregoslupa a raczej razem z bolem szyjki!co do tego bolu to nie jest jakis mocny bol tylko takie dziwne jej czucie zwlaszcza jakbym dluzej stala!!!!!!boje sie ze moze sie szyjka rozwiera chociaz czuje ja juz od dawna a na razie jakos sie trzymam!!prosze o rade czy ktoras miala podobnie i spowodowalo to wczesniejszy porod!!!!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madgae-chyba kazda miała cos takiego-wydaje mi się ze to dziecko uciska na nerwy. my juz po spacerku-wieje ale duchota ze ja jestem mokra;-( mały wcziraj mi dał cały dzień na cycu i płacz;-) a w dodatku oczko mu ropieje:-( a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochaniutkie u nas nocka dość spokojna pobudka 2 razy była ale za to znowu duzo tych kupek ciekawe kiedy to się wkońcu zmniejszy... My dzisiaj kończymy miesiąc nawet nie wiem kiedy to mineło🌼 agula czasem kochana dzieciaczki tak moją moja czasem przesypia cały dzień a czasm bardzo malo sypia więc to chyba noramalne..Ja to samo mam z moim urwisem chociaz że ma 7 lat to jest ostatnio poprostu nie do zniesienia.Oczywiście za małą jest bardzo ale nas to wogóle nie słucha ja czasem się zastanawiam czy do ściany nie mówie.już czasami mnie takie nerwy puszczaja a on przy tym jeszcze bardzieej złosliwy juz nie wiem jak mam go traktować.Czy krzyczec czy dać odrazu w tyłek bo tumaczenie wogole nie pomaga:(:(:( Iza po pierwszej ciąży tez mi się okres zmienił miałam krutrzy trwał 4 dni a przed ciążą trwał 6 dni.Ciekawe jak teraz będzie... magdae to normalne bo ja naprzyklad miałam straszne boleści takie jak ty opisujesz już 2 miesiące przed porodem a jak pojechałam na porodówke to się okazalo że rozwarcia zero więc nie koniecznie ci się szyjka rozwiera.Chociaz każda kobieta przechodzi to inaczej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam zdjecia Bartusia na interie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Urodziłam córeczke 18 czerwca o 8 55 ważyła 2900 i miała 50 cm. Poród miałam straszny mała nie chciała na ten świat wyjść - naciskali mi na brzuch potem wyciągali ja wakum a na koniec miałam łyżeczkowanie bo całe łozysko rozwaliło mi się. Więc nie było za fajnie ale mała wszystko wynagrodziła i już jakoś o tym zapominam. Narazie nie mam co na nią narzekać bo w miare jest grzeczna i nie ma z Nią problemów. Nie czytałam wszystkiego bo nie miałam dostępu do netu ale już jestem w sieci i nadrobie zaległości jak tylko czas mi na to pozwoli. Narazie pozdrawiam wszytkie kobitki i ich pociechy i oczywiście gratuluje pociech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MArtynka, mail poszedl do ciebie... Alkatraz, wspolczuje ciezkiego porodu - najwazniejsze jednak ze wszystko dobrze sie skonczylo... gratuluje córy !! ciezki dzien... ide spac chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowienia od beji i małej_mi-ta nadal w dwu paku-termin na jutro-a jak nic nie bedzie to 15 wywoływanie,niemają dostepu do netu-beja w piatek dopiero:-) a mi dzisiaj kafe nie działało. ogólnie dzień ok.mały wykapany najedzony teraz lezyy ale 30 min drzemka za nim;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie:) Ale dlugo mnie nie bylo, ho, ho, ale czytalam, tylko na pisanie czasu nie bylo. Alkatraz, Abii- Gratuluje Coreczek🌻 Alkatraz, napewno masz juz imie dla corci, tylko chycialybysmy wiedziec jakie??? Bardzo spodobal mi sie pomysl z nowa tabelka- super;) U nas w porzadeczku, mala tylko domaga sie wiekszej uwagi, nie lezy juz chetnie w wozku (stoi w pokoju), teraz chce byc noszona, i ewentualnie polezy w lozeczku , pare razy dziennie wietrzymy pupcie. Je lapczywie, dlawi sie przy tym, i denerwuje, ale na szczescie na brak mleka nie narzekam. Niestety musze leciec, bo wzywa. Postaram sie pozniej odezwac; papatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za maila ale za holere nie moge wejsc na ta stronke,jak wy to robicie? komp mi troche nawala,moze to przez to ale wole zapytac jeszcze jak tam wejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Gratulacje dla nowych mamus :) U mnie tez kafe nie dzialalo. Niestety od dwoch dni mam troszke mniej mleka, mala sie nie najada, wola co pol godziny jesc i juz dwa razy zrobilam jej flaszke - zjada okolo 50 ml, ale to zaraz po moim cycu i w miare najedzona idzie spac. A tak po za tym to upaly straszne. Agula corcia przsliczna, Iza a twoj synus to juz tez duzy fajny chlopczyk. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka www.poczta.interia.pl i tam wpisujesz dane ktore otrzymalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick------imie dziecka---d.u.-----w.u.-----cm-----d.o.w.----o.w.----cm martusia 82-Julia------- 08.06----3260----?-------26.06------3520-----?? Melania---MIkołaj-------09.06-----3250----58----25.06--- ---3600-----?? goba-------kubuś---------21.06----3600----59------25.06- ----3640------?? Iza_--------Bartosz-------18.04----1380----43-----5.07--------3690----???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki dzionek u nas dość trudny mała dostała kolki ale mąż kupil jej Gripe water i przeszło jak ręką odjoł więc jak by co polecam. Iza malutki fajny chłopaszek. Wysłałam zdjęcia małej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick------imie dziecka---d.u.-----w.u.-----cm-----d.o.w.----o.w.----cm Iza_--------Bartosz-------18.04----1380----43-----5.07-- ------3690----??? martusia 82-Julia------- 08.06----3260----?-------26.06------3520-----?? Melania---MIkołaj-------09.06-----3250----58----25.06--- ---3600-----?? goba-------kubuś---------21.06----3600----59------25.06- ----3640------?? Izuś wrzuciłam cię wyżej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza Bartus ladnie przybiera, duzy chlopczyk z niego:) Agula, malutka slodka dziewczynka, Surfitka, przyznaje, ze macierzynstwo ci sluzy, widze taka radosc w twarzy, szczesliwa jestes ze swoja malutka, co?? Ja bez mojej \"Bombasy\"[tatus ja tak nazywa ostatnio] zycia juz sobie nie wyobrazym, chociaz ciezko momentami jest, tzn poswiecamy caly czas dziecku, i to jest troche wyczerpujace, ale jak sie mala usmiechnie, to wynagradza wszystko, czlowieka jakas wewnetrzna radosc ogarnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×