Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Ja tylko chce się przywitac i uciekam bo mala marudna nie samowicie... Goba wysłałam ci cos ma mejla zerknij pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka, nic nie wiem na temat przepukliny... a co do weledy to ja mam krem to pupy, ale jeszcze nie próbowałam, na razie stosuje sudokrem... musze w koncu go wypróbowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Malinka, tez mysle, ze Weleda robi fajne kosmetyki. Co prawda mam tylko krem do twarzy, ale jak posmaruje malej po kapieli wieczorem rano budzi mi sie z ladna, gladka buzia. A potem znowu przez dzien cos tam jej wychodzi, mam wrazenie , ze to jest tradzik niemowlecy :( Czyzby moje hormony tak na nia dzialaly? Miala tez w tydzien po porodzie pseudomiesiaczke. Moja na wieczor dostaje butle, bo ssie moje piersi przez 40 min, az mnie zaczynaja bolec i jak juz odstawiam to zaczyna plakac :( Dam jej flaszke, doje sobie troszke - zjada 30 - 50 ml, i najedzona idzie spac. Dzis spala 6 h bez przerwy :D I musialam ja budzic na cyca. Malinka, ja tez nie pomoge z przepuklina. Melania, a czemu nie chcesz dokarmic malego? Skoro dziecko glodne to czemu sie wahasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu udalo mi sie usiasc do kompa! powiedzcie mi prosze co oznaczaja 3 ostatnie skroty w tabelce to jak cos to sie dopisze jesli moge:) surfitka 18 h-no to sie nameczylas:/ my tez walczymy z katarem i wlasciwie to od poczatku,z mizernym rezultatem,sol morska tez na nic,probowalam nawet gruszka odessac-moja mama mi powiedziala ze w moim przypadku doskonale sie to sprawdzalo,ale tez nic:(od tego kataru lyka niepotrzebnie powietrze i potem ma niekonczaca sie czkawke. katrina szkoda by bylo odzwyczajac od piersi,sa masci na sutki,wiem bo dziewczyny na tamtym topiku sobie ja polecaly,nie pamietam niestety nazwy .ja osobiscie uzywalam takiego olejku-100% witaminy E i musze powiedziec ze efekt byl prawie ze natychmiastowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camomilla, ostatnie 3 skroty to data ostatniego wazenia, ostatnia waga i dlugosc babla :) Katrina, a probowalas tych nakladek, naprawde przynosza ulge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick------imie dziecka---d.u.-----w.u.-----cm-----d.o.w.----o.w.----cm Iza_--------Bartosz-------18.04----1380----43-----9.07-- ------3700----??? Milka76---Maya----------03.06----3360-----50-----24.06-- ----3850------??camomilla_22---Claudia Natalia--03.06.---3980---52----2.07---4220---? mierzejka...Ania.........05.06....2770.....51.....3.07.. ......3500.....? martusia 82-Julia------- 08.06----3260----?-------26.06------3520-----?? Melania---MIkołaj-------09.06-----3250----58----25.06--- ---3600-----?? gosia29----Tobias-------10.06-----3440-----51-----8.07-- -----4750----54 Surfitka---Nina----------16.06----3490------55---1.07--- -----3550------56 Alkatraz---Hanna--------18.06----2900-----50------------ -------------------- goba-------kubuś---------21.06----3600----59------09.07- ----4100------? agula GAbrysia.......21.06......3460....51......27.06.....3465.... .52 no to dopisalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick------imie dziecka---d.u.-----w.u.-----cm-----d.o.w.----o.w.----cm Iza_--------Bartosz-------18.04----1380----43-----9.07-- ------3700----??? Milka76---Maya----------03.06----3360-----50-----24.06-- ----3850------? camomilla_22---Claudia Natalia--03.06.---3980---52----2.07---4220---? mierzejka...Ania.........05.06....2770.....51.....3.07.. ......3500.....? martusia 82-Julia------- 08.06----3260----?-------26.06------3520-----?? Melania---MIkołaj-------09.06-----3250----58----25.06--- ---3600-----?? gosia29----Tobias-------10.06-----3440-----51-----8.07-- -----4750----54 Surfitka---Nina----------16.06----3490------55---1.07--- -----3550------56 Alkatraz---Hanna--------18.06----2900-----50------------ -------------------- goba-------kubuś---------21.06----3600----59------09.07- ----4100------? agula GAbrysia.......21.06......3460....51......27.06.....3465.... .52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka, nie chce dokarmiac, bo boje sie ze jak zaczne to mleka bede miec coraz mniej, a mlody tez chetniej bedzie butle ssał... a chce jak najdluzej karmic piersią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja też amm wrażenie, że ostatnio mam coraz mniej pokarmu, jak odciągam laktatorem to prawie nic mi nie leci a jutro chciałabym wyskoczyć na małe zakupy i zostawić małą z mężem, ale nie wiem co z jedzonkiem dla niej, może podać jej wtedy wodę z glukozą, tylko nie wiem w jakich proporcjach, Goba ty chyba wcześniej pisałaś ile dać na 100 ml? Co do seksu to ja juz jestem po i było całkiem, całkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki.Jestem znowu!Melania masz sluszna racje.Dzisiaj byla u mnie polozna i dokladnie to samo mi tlumaczyla.Jak chcesz karmic jak najdluzej piersia to musisz jak najczesciej przystawiac dzidzie do piersi i powinna dzidzia ssac okolo przynajmniej 20min kazda z piersi.Wtedy zwieksza sie laktacja i jest wiecej pokarmu.Wazne jest zebys przystawiala nie krocej niz 20min do kazdej z piersi.A jesli dzidzi zaproponujesz butle to masz racje,po niedlugim czaasie zrezygnuje z cyca.Ja tez chcialam karmic piersia ale zrobilam ten blad i zaczelam dokarmiac butelka,bo mi szkoda bylo maluszka ze jest glodny.eraz je prawie tylko butle a cycka daje mu jeszcze dla zabawy albo jak jest marudny miedzy posilkami,bo staram sie trzymac przerwe 3godzin od jedzeniado nastepnego.Melania uwazam ze robisz slusznie pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melania ja mam to samo-mam kupione ale wolenie dawac bo boje sie ze sie przyzwyczai-a ja dieta bezbiałkowa-a dzsiaj jeszcze wiecej chrost-moze to te hormony dodatkowa wychodza? mierzejka na 100ml jedna łyżeczka glukozy:-) malinka moja wiki miała podejrzenie o przepukline pepkowa była pod obserwacja ale zanikło-podobno od płaczu to jest-moja miała kolki i dlatego ciagle beczała;-) mała mi na porodówce-dzisiaj jej wywołuja narazie nic wiecej nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick------imie dziecka---d.u.-----w.u.-----cm-----d.o.w.----o.w.----cm Iza_--------Bartosz-------18.04----1380----43-----9.07-- ------3700----??? Milka76---Maya----------03.06----3360-----50-----24.06-- ----3850------? camomilla_22---Claudia Natalia--03.06.---3980---52----2.07---4220---? mierzejka...Ania.........05.06....2770.....51.....3.07.. ......3500.....? martusia 82-Julia------- 08.06----3260----?-------26.06------3520-----?? Melania---MIkołaj-------09.06-----3250----58----25.06--- ---3600-----?? gosia29----Tobias-------10.06-----3440-----51-----8.07-- -----4750----54 Surfitka---Nina----------16.06----3490------55---1.07--- -----3550------56 Alkatraz---Hanna--------18.06----2900-----50------------ -------------------- goba-------kubuś---------21.06----3600----59------09.07- ----4100------? agula GAbrysia.......21.06......3460....51......27.06.....3465.... .52 lolusia---maja--------23.06----------4250----------59???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała mi urodziła o 16:40 57cm 3000gr.HANIA GRATULUJE OSTATNIEJ MAMUSI FORUMOWEJ🌻🌻🌻 nick------imie dziecka---d.u.-----w.u.-----cm-----d.o.w.----o.w.----cm Iza_--------Bartosz-------18.04----1380----43-----9.07-- ------3700----??? Milka76---Maya----------03.06----3360-----50-----24.06-- ----3850------? camomilla_22---Claudia Natalia--03.06.---3980---52----2.07---4220---? mierzejka...Ania.........05.06....2770.....51.....3.07.. ......3500.....? martusia 82-Julia------- 08.06----3260----?-------26.06------3520-----?? Melania---MIkołaj-------09.06-----3250----58----25.06--- ---3600-----?? gosia29----Tobias-------10.06-----3440-----51-----8.07-- -----4750----54 Surfitka---Nina----------16.06----3490------55---1.07--- -----3550------56 Alkatraz---Hanna--------18.06----2900-----50------------ -------------------- goba-------kubuś---------21.06----3600----59------09.07- ----4100------? agula GAbrysia.......21.06......3460....51......27.06.....3465.... .52 lolusia---maja--------23.06----------4250----------59??? ???????????????? mała_mi---hania---10.07-------3000gr----57-------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i pytanie-jakimi szczepionkami szczepicie dzieci w polse-płatne czy te darmowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba ja moją malutką mamy zamiar szczepić płatnymi, pierwsza dawka kosztuje 120 zł. Ania też ma krosteczki na policzku i tak jak u Melanii Mikołajka jak leży na boczku to się zaczerwieniają. Mam nadzieję, że to potówki a nie skaza. Nabiał jednak narazie odstawiłam. W następnym tygodniu będę u lekarza na szczepieniu to się zapytamy o to panią doktor. Mała mi gratulacje w końcu i ty doczekałaś się swojego maleństwa, czekamy na zdjęcia małej Hani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! Ja jak zwylke wieczorowa pora :) Moja mama wyjezdza jutro, a ja zostaje z dziewczynkami sama, ciekawe jak sobie poradze? Kartina , trzymaj sie bidulko, jestesmy w tej samej sytuacji, mi dochodzi dodatkowo do opieki zbuntowana 2-latka! Mala-mi GRATULACJE!!!!!!!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, malej nie odpadl jeszcze pepuszek :( Goba.Oliwka, a jak u waszych brzdacow, bo nasze dzieci sa z tego samego dnia. Dziewczynki, a jak u reszty, po jakim czasie odpadaly pepuszki? U starszej trzymal sie przez 8 TYGODNI!!!! Pewnie znowu to samo bedzie u Gabrysi 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula mojej odpadł po 8 dniach...mowisz ze u starszej corki trwało to az 8 tygodni?? Strasznie dlugo nie?Ale to nie jest wcale powiedziane ze teraz tez tak bedzie:) a ktorego urodzilas? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka , mala jest z 21.06, ma juz 19 dni :) TAk , az 8 tygodni, oczywiscie latalam z nia ciagle do lekarza, bo balam sie jakiegos zapalenia. Uciekam spac, a wam milego dnia zycze :) , fotki zobacze juz jutro, bo mala mnie wzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula nie martw sie,małej napewno odpadnie pepuszek szybciej niz sie wydaje:) widocznie tak nie ktore dzieci maja a skoro Twoja starsza corcia tak miała to faktycznie moze byc prawdopodobne ze Gabi tez pozno odpadnie Głowa do gory,bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba ja sie wlasnie zastanawiam jakie szczepionki wybrac,to niesprawiedliwe ze te darmowe trzeba wkluwac az trzy razy a płatne raz,wiadomo ze kazdy rodzic chce zeby malenstwo jak najmniej cierpialo ale nie kazdego na nie stac,taka jest zas**ana sprawiedliwosc w Polsce!!!!! a czy to prawda ze jesli sie na nie zdecyduje to bede musiala juz cały czas mala szczepic prywatnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martynka niestety tak,pierwsza jak ma 6 tyg potem znowu po 6 tyg i znowu po 6 tyg i po roku. agula mój kubus ma tez jeszcze pepek:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim juz obecnym... przede wszystkim gratulacje dla Malej Mi - w koncu sie doczekała Hanulki...ostatnie tygodnie na pewno nie byly dla ciebie łatwe, tymbardziej sie ciesze ze juz jestes po i ze z Malą Hanią wszystko dobrze... jakas taka padnieta dzis jestem, cisnienie chyba niskie - usypialam mlodego o 8 i sama zasnelam z tego wszystkiego, a teraz jakos tak chlodno mi sie zrobilo... oby to jakas choroba sie nie przyplątała... co do szczepionek, to ja raczej nie bede kupowac, lekarz wyliczyl mi ze jakbym tak wszystkie szczepionki chciala wykupic to przez rok wyjdzie to okolo 2500 zł !!!!!!!!!!! to troche za duzo, moim zdaniem - wole te pieniadze przeznaczyc na szczepionki dodatkowe, nieuwzglednione w harmonogramie... ide na interie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poczatku gratuluje dla swiezo upieczonej mamy:)ja juz od paru dni chodze niedospana,bo mala sobie wybrala godzinie na karmienie o 3 nad ranem i scisle sie tego trzyma-jak w zegarku.jak miala infekcje i lezala w szpitalu, pielegniarka w pierwszym dniu jak wzielam claudie na karmienie piersia mi powiedziala ze tylko marnuje czas,bo ona jak juz sprobowala butli,to nie bedzie chciala piersi.tamtego dnia rzeczywiscie nie chciala,ale wtedy to byla na antybiotyku.ja w domu przez caly czas sciagalam pokarm i zawozilam do szpitala,a w czasie wizyt i tak karmilam piersia i szczerze mowiac nie widze zbytniej roznicy teraz,ssie jak szalona,a jak widze ze jeszcze nie jest syta to daje butle:)pepek odpadl u niej nastepnego dnia jak wyszlysmy ze szpitala czyli w 4 dobie-ja od razu panika,bo saczylo sie cos jeszcze z tej ranki i moja pierwsza mysl ze sie oderwal przez pieluszke:))no to rozpisalam sie,ide teraz karmic,bo trzeba wyjsc poki nie ma jeszcze upalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Witam Waskochane! Mam pytanie co sie u Was sprawdziło na odparzoną pupe malenstwa,bo ja juz nie wiem ,puder nie krem Sudokrem nie to co :/???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ja jakaś od wczoraj zalatana i dzisiaj tez roboty w brud a popoludniu jeszcze do dętysty lece się zapisać bo dwa ząbki mam do robienia.Nie bolą ale widze że po ciąży robią mi się już małe dziurki i wkońcu sobie wybiele... Mojej pępuszek odpad po 2 tygodniach ale do tej pory delikatnie cos tam się wydobywa nie jest tego durzo to przemywam codziennie spirytusikiem. Na odpazony tyłeczek jak pisałam juz wczesniej to polecam zwykłą oliwke bambini i na to krem termętiol.Dziewczyny jak dziecko ma odpażony tyłeczek nie wycierajcie go husteczkami nawilżającymi bo dziecko może dostać nawet pieluszkowego zapalenia skury.Przy każdym prześcielaniu przemywac ciepłą wodą osuszyć nałożyć oliwke i na to krem.Obca u mnie to super się sprawdziło i jak jednej nocy mała dużej spała i strasznie odpażyła sobie tyłeczek to zaleczyłam jej w jeden dzień tym sposobem.Jak już wyleczysz to zapobiegawczo zawsze smaruj tyłeczek oliwką a jak pojawi się jakies zaczerwienienie to posmaruj termętiolem.Ja wogóle nie używam husteczek nawilżających chyba że nie ma mnie w domu to wtedy mus... Goba wyśle ci linka to sobie sama zrobisz... No i MALA MI gratulacje🌼❤️ A mnie dzisiaj dość mocno pobolewe podzbrzusze chyba zaraz wezme tabletke...:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×