Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

jak widze ile dzieciaczki przybraly na wadze to mi sie wydaje ze moj malo,i tak sobie mysle ze moze mam za lichy pokarm :( a ja jeszcze nie wiem co na obiadek mam zrobic :( teraz zmykam podlogi pomyc,moze ktoras z was ma ochote,zapraszam - mopy mam dwa :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem też za spotkaniem, tylko rzeczywiście jest to trudne do zrealizowania ze względu na tą rozbieżność jeżeli chodzi o nasze miejsca zamieszkania. Jeżeli już to proponuje centrum Polski(może być u mnie)tylko gdzie ja bym Was wszystkie pomieściła:o Dziewczynki w czym kąpiecie maluszki i czym je smamrujecie po kąpieli, bo ja kąpie jeszcze w oilatum ale tak się zastanawiam , że może już można kąpać w czymś tańszym. Po kąpieli smaruje Anię kremem bambino, ale dość ciężko się rozprowadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello !witajcie wczoraj wróciłysmy z kingusią ze szpitala.była 6 dni masakra mówiewam szok!!!!!!!!!!!!!na sali było dziecko 2 letnie z nami non stop ryczało i mało co spała.ryczało to mało powiedziane darło pape!!!!!!!!!!!!!w nocy jeszcze gorzej!myślałam ze oszaleje!no ale juz w domciu!jak am pisałam miała zapalenie ucha srodkowego,zapalenie spojówek i stwirdzili w badaniach niedokrwistosć,mam za 2tyg,zrobic morfologie i jak bedzie zła to zelazo dostanie.w szpitalu dostawała mleko takie jakie pije czyli bebilon pepti co 3 godz.o 8,11,14 ,17,20,24,5 rano a wdomu mi przespała do rana bez tych 2 butli a tam to taki zarłok!wazy juz 5540 troche za duzo ...nie chce zeby była gruba...za 2 tygbedzie miała 4 miechy to 1 butla w dzien odpadnie bedzie deserek albo obiadek mleka juz nie dam!!!!!!!tzn.po tym deserku odczekam 3 godz,i wtedy mleko. dzieki za słowa otuchy i zyczenia zdrówka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja cala połamana po tym szpiyalu spałam na fotelu i co 2 godz,sie budziła wszystkie leki miała dozylnie i pokłuya jest troszke.do domu szłam na 2 godz,i znów do szpitala .Krystan tesknił wczoraj nie mógł sie odkleić ode mnie.a kinius ładnie spała w nocy od 21.30 do 7.30 bez pobudki na dodatkowe mleko. od dis daje jej 150ml co 4 godz.czyli 8.12.16i 20.zamiast 120co 3 godz,ide teraz was nadrobić i mleko robic na razie śpi ale juz pewnie sie obudzi lada chwila na butle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheheh Ewcia ja sie pisze na mycie podlog,uWIELBIAM to zajecie hihihi,no co trzeba sie pokazac z dobrej strony!!!!!!!!!!!!!!!! U mnie zupka gotowa!!!!!!!!!!!!!!Zapraszam na talerzyk zupki,smaczna wyszla mi. Brzdac siedz w wozku,zjadl 180ml mleczka,wypil 60ml soczku jablkowego z herbatka rumiankowa i patrzy w TV ,na kubusia Puchatka.Ja to go tak stawiam b daleko od telewizora,no wiecie OCZKA!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beja witaj cieplutko.to super ze w koncu jestescie w domku!🌻dla Kini.Wyobrazam sobie co przeszlas,ale dzieki bogu wszystko jest ok.Mysle ze Twoja malutka nie wazy za duzo,to moje zdanie,popatrz w tabelke jakie bobaski juz sa.Ale pewnie,lepiej zeby dziewczynka szczuplutka na przyszlosc byla,no i zdrowa. Moj jakis spokojny ,gada z Kubusiem Puchatkiem hehehhe GosiA29,proponuje do diety Twojej,duzo grejpfrutow jesc i sokow z grejpfruita.Maja malo kalorii,,powoduja szybsza przemiane materii i szybsze spalanie tluszczow.Juz kiedys slyszalam ze grejpfruty dobrze dzialaja na odchudzanie tak jak kiszona kapusta paaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick------imie dziecka---d.u.-----w.u.-----cm----d.o.w.----o.w.----cm Iza_--------Bartosz------18.04----1380----43-----2.10-- 5485----62 malinka*****---emilka----09.05---2300-----43-------28.07 --5900---56 Ewcia24----Eryk---------28.05----3200-----52------03.10- - ---6400---?? Merana----Akeksander-23.05---2700------52------28.08---- ---5260---61 Milka76------Maya--------03.06----3360-----50-----19.09- - ----6400---61 camomilla_22-Claudia--03.06.---3980------52---04.08---- ----5250--57 mierzejka----Ania-------05.06----2770-----51-----23.09-- - -----5000----?? martusia 82-Julia------- 08.06----3260----?--------14.08------5310----?? el-mir-ka ----Kaja--------09.06----2850-----57----07.10--------5130--- -? Melania---Mikołaj-------09.06-----3250----58----29.09--- -----7400-----74 gosia29----Tobias-------10.06-----3440-----51----19.09-- -----7450----64 kasia78----julcia--------11.06----2800-----52-------15.0 9-------7000--64 Kirysek---Tomaszek....12.06.... 3920....55.....23.07.........4600....?? Surfitka---Nina----------16.06----3490------55-----20.08 - - ----5120--59 Alkatraz---Hanna--------18.06----2900-----50-----05.08-- ------5100--58 Jotka79---Czaruś-------19.06----3190------53----31.07--- ---4550----59 MAMA MELI--MELANIA--19.06----2490-----46-----23.09-------5150---- 61 hanio.k--Ruben Jan-----20.06---3150-------53----23.09-------6240----62 goba-------kubuś---------21.06---3600------59----23.09-- ----6900-----?? agula -----Gabrysia------21.06----3460-----51----25.08-------6400 ---64 oliwka100---Oliwia------21.06----3420------53---30.07--- ----4450-----60 abii........Dorota.......21.06.....3500.....53...06.10.. ......5700....60 lolusia-------maja--------23.06----4250-----59------???? ---------????-----?? Beja1981-----Kinga----- 24.06----3710 ----59------14.08-------4570---59 gosiek35--Jacob(Kuba)26.06-----3580-----52-------22.08-- ----5980---59 demiluna---Julian--------27.06....3640-----???-----22.09 .------6659----?? mała_mi----hania--------10.07----3000-----57------24.07- ------5250-59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beja ciesze sie ze juz do domku wrocilyscie :) Kingusi duzo,duzo zdroweczka zycze 🌻 gosiek - kurde juz umylam :) ,ale nastepnym razem nie zapomne o twojej pomocy,obiecuje dam ci sie wykazac :);) maly wlasnie sie budzi,fajnie bo zdarzylam zrobic prawie wszystko. Teraz przy cycu,wcina :) , zaraz mu pampersa przebiore i ubiore cieplutko no i na dworek,troszke sie dotlenimy :) Pozniej zajrze do was :) gosiek po spacerku chetnie skosztuje twojej zupki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki, Beja, buziaki dla Kingi, bidula, takie maleństwo, a już tyle musiała przejść. Mierzejka, moja Dorcia to też kruszynka, nie uzupełniałam tabelki, bo mi głupio było, że ktoś pomyśli, że może głodze dziecko :) Ale jesteśmy po wizycie i lekarka powiedziała, że taka uroda, skoro mama szczupła, to córka też. Bo przybiera na wadze na szczęście. Od paru dni coś jej się pozmieniało i budzi mnie w nocy na karmienie, a co sie nagada przy tym :) Mądrala, odsypia to w dzień, a ja się nawet porządnej kawy nie mogę napić :( Gosiek, skąd pochodzisz? Czyżby ze Śląska? Oliwka miałam nadzieję, że Twój mąż zmądrzał i wrócił do Was, życze Ci by tak się stało. Czy ja Wam pisałam, że mnie się kiedyś śniło, że się spotkałyśmy? W jednej knajpie byłyśmy my i dziewczyny z maja, o ile dobrze pamiętam. I piłyśmy drinki z palemką :) A że to był mój sen, to spotkanie było w moim mieście, ha, ha. A u nas słoneczko powoli przebija sie przez chmury, więc chyba też wybierzemy sie na spacerek. Ewcia, czy Ty tez karmisz przed monitorem ? :) Współczesne macierzyństwo, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj znow drzemie oooooooooooooooooooooooo wlasnie sie budzi musze leciec Abii ja pochodze z Warszawy,a o becnie od 6 lat mieszkam w Niemczech pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no takie spotkanie super by bylo :-) o grejfrutach tez slyszalam i nawet baaardzo lubie musze sie zaopatrzyc a moj madry chlop wrocil wczesniej z pracy i kupil po drodze cala gore pierogow ruskich z kartoflami i inne z miesem i teraz lazi i mnie kusi chyba go powiesze za juz wy wiecie co na suchej galezi kurde zawsze mi utrudnia odchudzanie i kusi smakolykami mi to sie wydaje ze moj chyba za gruby jest, prawie 8 kilo chlopak, no ale na szctucznym jedzonku jest to moze przez to tez bardziej tyje niz dzieci na cycku...albo poprostu wdal sie w mamusie :-P maly jeszcze spi, ja sie troche z nim zdrzemnelam zamaist cos w domu pozytecznego porobic, moje podlogi tez czekaja na umycie ja w sumie podlogi lubie myc nie nawidze tylko jednego PRASOWANIA :-( pranie wyprane chowam do szaf a prasuje dopiero jak musze ubrac za cholere nie umiem systemacznie po upraniu od razu poprasowac :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, to ja w zamian za umycie podłogi wyprasuję Ci wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe Gosia ja mam w zamrazalce kilka paczek zamrozonych pierogow z miesem,kapusta i grzybami no i ruskie ,ktore uwielbiam i krokiety z pieczarkami i co mam zrobic??????????Wiesz jak to kusi????????Ty wiesz hahahaha Moj cos marudny teraz,ide z nim na spacer a potem musze poprasowac KOSZMAR!!!!!!!!!! Gosia ten Twoj maz fajny jest tak jak moj tylko kusi i mowi ze jeszcze mam czAS i kiedys schudne,Madrala!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja jutro bede wiedziala ile moj kolosik wazy,ciekawe!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) my juz po spacerku,fajnie dzisiaj,sloneczka nie ma,ale cieplutko :) malutki pospal sobie na swierzym powietrzu,a ja zrobilam porzadki w ogrodzie. abii ja czasami tak mam,ze z malym przy kompie.teraz zrobil sie taki cwaniak,wszystko go interesuje co mama tam oglada,poje troszke a pozniej odwraca glowke w strone monitora,popatrzy,popatrzy i dalej wcina - moj cudaczek kochany.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja pereleczka byla tak zmeczona ze musial zdrzemnac sie,a ile sie przy tym naplakal!!!!!!!!!!!!Jak jest porzadnie zmeczony to czasami tak ma.Ja tez musze ktoregos dnia zrobic porzadek w moim ogrodeczku!!!!!!Juz sie ciesze na sama mysl hahahahNa wiosne to lubie w ziemii troszke pogrzebac,kwiatki wsadzic,ale na jesien !!!!!!!!brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek tak super jest wiosna pogrzebac w ziemi uwielbiam,przed zajsciem w ciaze ja pracowalam w szkolce z krzewami,roslinami ozdobnymi i sie ta piekna przyroda zarazilam od kuzynki u ktorej pracowalam,super! a kiedys jeszcze wczesniej sie smialam ze jak bede miala swoj wlasny domek to przed domem bedzie asfald hihihi moj Erys zwalil big kupe po tyg.umylam go a teraz przy cycu mi zasnol,ide go polorzyc do lozeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez lubie kwiatki sadzic niestety mam tylko balkon, na wiosne kupa uciechy jak wszystko budzi sie do zycia a na jesien jak mam posprzatac doniczki itd to mnie trafia w tym roku pozbylam sie juz kwiatow z balkonu bo mi jakos beznadziejnie rosly i ciagle zapominalam o podlewaniu :-O w domu za to mam sporo roznych takich duzych, mam duzo okien i rosna jak dzikie az nie mam ich gdzie przstawiac i wystawiam na klatke na korytarz moj maly dzisiaj tez niezly zmierzluch brr moze to przez ta pogoda :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick------imie dziecka---d.u.-----w.u.-----cm----d.o.w.----o.w.----cm Iza_--------Bartosz------18.04----1380----43-----2.10-- 5485----62 malinka*****---emilka----09.05---2300-----43-------28.07 --5900---56 Ewcia24----Eryk---------28.05----3200-----52------03.10- - ---6400---?? Merana----Akeksander-23.05---2700------52------28.08---- ---5260---61 Milka76------Maya--------03.06----3360-----50-----19.09- - ----6400---61 camomilla_22-Claudia--03.06.---3980------52---07.10---- ----7200--64 mierzejka----Ania-------05.06----2770-----51-----23.09-- - -----5000----?? martusia 82-Julia------- 08.06----3260----?--------14.08------5310----?? el-mir-ka ----Kaja--------09.06----2850-----57----07.10--------5130--- -? Melania---Mikołaj-------09.06-----3250----58----29.09--- -----7400-----74 gosia29----Tobias-------10.06-----3440-----51----19.09-- -----7450----64 kasia78----julcia--------11.06----2800-----52-------15.0 9-------7000--64 Kirysek---Tomaszek....12.06.... 3920....55.....23.07.........4600....?? Surfitka---Nina----------16.06----3490------55-----20.08 - - ----5120--59 Alkatraz---Hanna--------18.06----2900-----50-----05.08-- ------5100--58 Jotka79---Czaruś-------19.06----3190------53----31.07--- ---4550----59 MAMA MELI--MELANIA--19.06----2490-----46-----23.09-------5150---- 61 hanio.k--Ruben Jan-----20.06---3150-------53----23.09-------6240----62 goba-------kubuś---------21.06---3600------59----23.09-- ----6900-----?? agula -----Gabrysia------21.06----3460-----51----25.08-------6400 ---64 oliwka100---Oliwia------21.06----3420------53---30.07--- ----4450-----60 abii........Dorota.......21.06.....3500.....53...06.10.. ......5700....60 lolusia-------maja--------23.06----4250-----59------???? ---------????-----?? Beja1981-----Kinga----- 24.06----3710 ----59------14.08-------4570---59 gosiek35--Jacob(Kuba)26.06-----3580-----52-------22.08-- ----5980---59 demiluna---Julian--------27.06....3640-----???-----22.09 .------6659----?? mała_mi----hania--------10.07----3000-----57------24.07- ------5250-59 no to uzupelnilam tabelke:)nie jestem pewna co do wagi,bo nie spytalam sie czy lekarka uwzglednila to ze 5 min przed wazeniem mala wsunela prawie 200ml:) ja w ostatnich dniach na diecie z przerwa na dzis i wczoraj przez moje urodziny-dostalam tort no i pokusa zawazyla nad rozsadkiem:D:D tortu juz nie ma,wiec od jutra startuje od nowa.dzis spotkalam byla sasiadke i powiedziala ze znacznie schudlam przez ten miesiac co mnie nie widziala,wiec a tam tort byl przynajmniej dobry:p teraz czekam az moj pulpecik sie obudzi to pojdziemy sie troche przejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi kwiatki w mieszkaniu jakas zaraza zlapala walcze o nie juz 2 msc i nic im nie pomaga,nie wiem co im jest- usychaja,nie nie -myslicie ze nie podlewam,ale ja pamietam o podlewaniu,one chore sa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ale sie rozpisałyscie dziewczyny:P jeszcze nie zdarzylam wszystkiego poczytac ale nadrobie:) Dzis idziemy do sasiadow na drineczka ,pierwszy raz ich odwiedzimy a mieszkaja za sciana:) Martynka na ogol grzeczna tylko wczoraj tak mnie wystraszyla,pila herbatke i nagle tak sie zaczela dlawic i dusic i bralo ja na wymioty jeny mowie wam ze myslalam ze oszaleje ze strachu !!!!Cala sie trzesłam ale na szczescia o paru minutach jej przeszlo.Wygladalo to powaznie ,nie jak zwykle zadlawienie.Co ja sie strachu najadłam:( Nocki ok ale.......................zmienila malej mleko na nastene czyli Nan 2 i stopniowo jej to wprowadzam.Pomyslalam ze jak dam jej na noc to bedzie spala dluzej bo to mleczko przeciez bardziej kaloryczne...a tu znowu o 5 pobudka.... Dostala tez jabluszko przy czym krzywila sie strasznie hehe na poczatku 3 lyzeczki dzis triszke wiecej :) Tak za tydzien wproawdze kaszke na noc tylko nie wiem jaka?Ryzowa? Uciekam bo musze sie rzygotowac milego woeczorku paaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. No rosna te nasze dzieciaczki i coraz bardziej cwane i ciekawe swiata :) A moja mala wczoraj podobno obudzila sie z takim placzem, ze babcia jej nie mogla uspokoic. Dopiero udalo sie tatusiowi. A jak przyszlam do domu, to z 15 min mi opowiadala, co to sie dzialo..a piszczy przy tym, ze szok. :) Nina juz ladnie przesypiala mi nocke, budzila sie o 4-5 rano na karmienie, a od kilku dni uparcie budzi sie kolo drugiej, i domaga flachy. I musze jej dac. Musze pogadac o tym z lekarka, ale to chyba znak, ze jest gotowa na jakas kaszke ;) Martynka, podobno ryzowa na poczatek najlepsza. Zazdroszcze wam tych kwiatkow, ogrodow..juz nie moge sie doczekac powrotu do domu.... beja, dobrze, ze juz w domu. przeszlyscie w tym szpitalu swoje :( zmykam do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Gabi tez z ery dzieci komputerowych , karmienie rowna sie komputer, mam bardzo wygodny fotel przy komp. i super mi karmic na nim mala :P , tyle , ze nie lubie pisac jedna reka gonia dawaj mi troche tu zurku , ja tez wstawilam zurek na obiad i stoi, nie nadaje sie do jedzenia!!!!!!! Zakwas byl popsuty, a skosztowalam dopiero na koniec! Musze zadzwonic do P niech cos kupi na miescie :O , a mialam takiego smaka na zurek :( Kurcze moja przybrala juz ok.4 kg od urodzenia , wazy ok 7400, a jest na samym cycku, chyba taka narura moich dziewczyn, z Kamilka mialm to samo, urodzila sie z waga 3200, a na 6 miesiecy mila juz 9 kg ( tylko cycek prze z 5 mies.) . Do 2 lat pyzior niesamowity, a teraz zaczyna wyciaga sie, waga stoi , a ona rosnie w gore :) U nas pogoda paskudna , deszczowo , zimno i ponuro. Siedzimy w domku, a Kamci odbijaz nudow 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kapie mala w plynie do kapieli Huggies , nie kremuje jej niczym potem. Mala ma ladna skore, dobrze nawilzona.Uwazam , ze nie ma po co przyzwyczajac skory do subst. nawilzajacych, bo sama rozleniwia sie i przestaje produkowac substancje natluszczajace :) gosia29 podeslij do mnie prasowanie, dla mnie to relaks :D Ale za to bedziesz musiala powycierac u mnie kurze :P , jak ja tego nienawidze , bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula,przyslij swojego chlopa do nas na zurek jeszcze zostalo na jutro troszke,Ty tez wpadaj.Gdyby nie dieta to sama bym pol gara zjadla,bo naprawde dobry mi wyszedl. Agula ja lubie kurze wycierac,serio wiec wpadnij na zurek to poprasujesz ,bo wlasnie dzisiaj zdjelam pranie ale prasowanie odlozylam na jutro. Moj spi od 20.00 i na razie nie budzi sie w nocy i niech tak lepiej zostanie heheheheh Ja do kapieli dolewam troche olejku kapielowego,nie pamietam nazwy ale to niemiecki specyfik,a po kapieli smarowalam go mleczkiem do ciala,nie zawsze,a teraz smaruje go mascia penthanol z powodu tych plamek szorstkich,nic nie pomaga ale jutro ide do pediatry.Jak mu sie skorka wyleczy to po kapieli nie bede niczym smarowac,bo po tym olejku w ktorym go kapie ma b ladnie nawilzona skorke,super.Uwazam tak jak Agula,nie ma co przyzwaczajac skore jesli nie jest to naprawde potrzebne,chybaze dzidzia ma sucha skorke to tak.Laski ja znow zaraz spac ,nie chce mi sie samej siedziec,bo moje wszystkie chlopy juz w lozkach.Ciekawe czy zasne,wczoraj jak polozylam sie o 21.20 to do 1.00 jeszcze nie spalam .SZOOOOOOK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Eryczka kapie w oilatum na przemian z mydlem szarym,po kapieli prawie zawsze smaruje oliwa z oliwek - tak doradzil mi moj lekarz a dlatego ze oliwa dobrze natluszcza a moj ma szorstka skorke bo ma skaze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie walcze z tymi nieszczesnymi kurzami, i co polka , to wpadam na komp. zobaczyc co slychac na swiecie, w takim tepie to mi do jutra z tym zejdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dziewczynki , o ktorej Wasze maluszki chodza spac ? Moja usypia koło 20 i budzi mi sie dwa razy na butle .I jeszcze jedno te dziewczyny ,ktore karmia butelka czy dodajecie juz cos do mleka np jakis kleik ryżowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj Oliwka , moja mala idzie spac tez o 20.00 , budzi sie dwa razy na cycka i 6-6.30 koniec spania :) ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula jejku to strasznie wczesnie Oliwka śpi do 8.30 :) ale cała noc wierci sie i kreci wiec tez nie przesypiam nocy ale to chyba przez te moje nerwy w ciazy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×