Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Goba wpadaj,Ty daleko nie masz z Poznania do Niemiec heheheh.Juz szykuje driny ,a co pijesz? Moj tez wypil mleko z domieszka kaszki ryzowej i az sie martwie troche bo za duzo mu dowalilam tej kaszki 3 lyzki,ale zjadl i zasnal ,nic mu chyba nie bedzie hmmmmmmmmm Na opakowaniu od kaszki bylo tak napisane ze 200ml mleczka plus 3-4 lyzki kaszki,ja dalam 3.Wyszla taka gesta ale przeszla przez smoczek heheh.Jutro dam delikatnie tylko 1 lyzke ,mam stracha!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja daje zawsze 2 miarki takie jak od mleka-a jutro jade i mam kaszke malinową ze soba spakowaną. gosiek mi to pochodz martini albo gin ale z wodą cytrynową wszystko więc jak masz to chętnia. surfitka OK przecież my się nie pokłócimy bo za dobrze sie znamy no nie?:-)mój juz spi. ciekawe co u Malinki i jej córeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki moja córunia już śpi była marudna i ją uśpiłam w foteliku nie chciało mi się czekać aż zaśnie sama w łóżeczku jestem przeziębiona i mam lenia. Chyba jakaś cholerstwo się do mnie przyplątało mam straszny katar i kaszelek mnie łapie. Mam tylko nadzieje że nie przejdzie na mała. Dziś byłyśmy na spacerku w lesie mieszkamy niedaleko lasku więc poszłyśmy popatrzec jakie kolory ma jesień. Wczoraj jak zabrałam ją do lasu spała mi 5 h a dziś jakoś nie miała ochoty na sen więc wróciłyśmy po 3 h do domeczku. Moje dziecko jak nie śpi to płacze na spacerku bo chce na rączki i patrzeć na świat. Ja boje się ją wyjmować z wózeczka żeby mi się nie przeziębiła. W pozycjisiędziącej też jej nie sadzam chyba że jesteśmy 2 min od domu żeby mi nie płakała. Dziewczyny kiedy można sadzać dziecko w wózku. Moja jak jest w pozycji półleżacej to sie podnosi i siedzi. a jak leży na płasko to unosi główke na jakieś 3 -4 cm. pozdrawiam i życze miłej nocki ja jeszcze musze dzis pomyć butelki a strasznie mi sie nie chfce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce drinka!! duuze go i mocnego!! egal z czego i czym byle by mnie znieczlilo :-P moj maly jeszcze nie spi w pizamce se lezy i spiewa do zabawek zaraz mu kaszke podam bo jeszcze ie wczagnol swojej porcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam bo mnie coś bierze katar mam juz a o bólu gardła nie wspominanm.do jutra babeczki przespanych nocek życze papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz dziekuje wszystkim bardzo serdrcznie za zyczenia urodzinowe 😘 Gosiek ty mi tu gosci nie podkradaj,bo dzisiaj imprezka u mnie :P {kwiat] 🌻 🌻 🌻 dla Tobiaska :) A co do chodzika , to ja jestem przeciw, ale oczywiscie to moje zdanie :) . Ale pozwalalam Kamilce na jumper, podobne do chodzika, tyle , ze dziecko nie moze w nim chodzic :P , ale skacze i kreci sie w kolko, tyle ze ona nie chciala zadlugo w tym siedziec.Moze dlatego , ze wkladajam ja tam dopiero jak portafila juz sama stac, i on wolala chodzic przy kanapach http://www.walmart.com/catalog/product.do?product_id=7732701 http://www.walmart.com/catalog/product.do?product_id=8056431 Kaszke tez pewnie bede dawac przez smoczek. Ja mam smoczki do kaszki z Avent trojstopniowe I II III , takie z kreska .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z mezem swietowanie ( zreszto co tu swietowac , trzeci krzyzyk mi skoczyl ) przelkadamy na jutro. Wieczorem wpadnie do nas Gabi chrzesny z dziewczyna , popilnuja dziewczynek a mnie maz zabieze na miasto do knajpki na 2 godzinki :) No ale moze kwiatka jakiegos dzis dostane od starego, bo narazie jeszcze w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widzejuz sporo nas po trzydziesce agula wszystkiego naj naj ja konczyłam trzydziestke 9 czerwca a 11 urodziłam julcie ale przestrzeliłam o dni a chcialam sobie zrobic prezent.Od dwoch dni podaje julci jabuszko i dopieriero powoli zaczyna jej smaklowac bo dwa tyg wczesniej nim pluła kurde pieknie mi zawsze spala całe dnie a teraz jej sie odmieniło i normalnie teraz pare razy dziennie ale tylko po pare min i przez to nie mam czasu na nic dziewczynki zauwarzyłam ze moja julcia lubi trzymac jak spi głowke w jedna strone i nie wiem czy sie mam tym martwic .Jutro moja juleczka konczy cztery miesiace❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu musisz zobic z mala proste cwiczenia, nie mozesz jej na to pozwolic, bo bedzie miala nieksztaltna glowke ( bardziej plasko z tej strony na ktorej spi ) i przykurcz w szyi , moja siostra tak miala z synkiem :( Moja Gabi tez tak robila, ale wystarczyl tydzien cwiczen jakie polecil mi lekarz i juz byla widoczna poprawa. Teraz jest juz wszystko OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Jak Wam pisałam przylecieli moi rodzice więc nie mam czasu żeby tu zaglądać, teraz znalazłam chwilkę to poczytałam trochę.Mój Julek ostatnio okres buntu chyba przechodzi albo tak działa na niego ciągły gwar w domu. Wiadomo dodatkowe 2 osoby, a i mążna urlopie jest i ciągle coś się dzieje. Teraz uciekam. Pozdrawiam i JUBILATCE najlepsze życzenia składam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znzlalazlam moj stary wpis Moja tez przekrecala glowke w jedna strone ( konkretnie w prawo ) i lekarka kazala mi robic bardzo proste cwiczenie: polozyc dziecko na kocyku, na pleckach, prawa reka przycisnac prawy bark dziecka do podlogi ; a lewa , otwarta reka przekrecic glowke dziecka tak, aby lewy policzek dotknal podlogi. U nas rezultaty byly juz po tygodniu. Mam nadzieje , ze zrozumiale to opisalam , wiadomo , jak przekreca glowke w lewo , to wszystko robimy odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba 🌻 - glupio to wyszlo, przepraszam. A my dzis po szczepieniu, mala troszke plakala, ale juz jest dobrze i spi :) Znaczy plakala mniej niz ostatnio i mam nadzieje, ze i reakcja po szczepieniowa bedzie lzejsza. Mam zaczac dawac jej kaszke ryzowa, tak przez 3-4 dni i co tyle dni mniej wiecej wprowadzac nowe produkty do jej diety. Za kilka tygodni bedzie zupka, a w 6 miesiacu miesko :) Bardzo Ninke pochwalila, bo mala swietnie sobie radzi fizycznie i socjalnie, a i nawet na glos zaczela sie smiac w gabinecie do tatusia jak sie wyglupial :D No i zmiana tabelki : nick------imie dziecka---d.u.-----w.u.-----cm----d.o.w.----o.w.----cm Iza_--------Bartosz------18.04----1380----43---- 09.10-- 5650 ----62 malinka*****---emilka----09.05---2300-----43-----28.07 -- 5900 --- 56 Ewcia24----Eryk---------28.05----3200-----52----03.10- --6400-- -?? Merana----Akeksander- 23.05---2700-----52----28.08----5260--- 61 Milka76------Maya--------03.06---3360-----50----19.09- --6400--- 61 camomilla_22-Claudia-- 03.06.-- 3980-----52--- 07.10---7200-- 64 mierzejka----Ania-------05.06----2770-----51---- 23.09---5000----?? martusia 82-Julia------- 08.06--- 3260--- -?------14.08-- -5310----?? el-mir-ka ----Kaja--------09.06---2850-----57---- 07.10-- -5130--- -? Melania---Mikołaj------- 09.06---3250---- 58--- 29.09-- -7400-- -74 gosia29----Tobias-------10.06----3440--- -51----19.09-- -7450-- -64 kasia78----julcia--------11.06----2800--- -52--- -15.09--- 7000-- 64 Kirysek---Tomaszek....12.06... 3920.... 55.....23.07. ..4600....?? Surfitka---Nina----------16.06----3490-----55-----10.10 - -6440-- 66 Alkatraz---Hanna--------18.06---2900-----50-----05.08-- -5100-- 58 Jotka79---Czaruś-------19.06----3190----53---- 31.07--- -4550---59 MAMA MELI--MELANIA--19.06----2490----46-----23.09-----5150-- 61 hanio.k--Ruben Jan-----20.06---3150-----53---- 23.09-- --6240---62 goba-------kubuś---------21.06---3600-----59----23.09-- --6900----?? agula -----Gabrysia------21.06---3460-----51----25.08-----6400 --64 oliwka100---Oliwia------21.06----3420----53--- 30.07--- -4450---60 abii........Dorota.......21.06....3500.....53.. .06.10.. ..5700...60 lolusia-------maja--------23.06----4250-----59-----???? -------????-----?? Beja1981-----Kinga----- 24.06---3710 --- -59-- 14.08-----4570---59 gosiek35-Jacob(Kuba) 26.06----3580-----52----09.10-----7150--64 demiluna---Julian--------27.06....3640-----???----22.09 .--6659----?? mała_mi----hania--------10.07----3000-----57----24.07- -5250- - 59 Ollas--------Weronika----13.06---4070----57-----09.10--- -6370---?? Zycze milego weekendu. Nina nie podwoila swojej wagi, ale jest nadal na 50 centylu, wiec wszystko super. Lekarka mowi, ze jest taka w sam raz ze wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dziewczyny. Ja tylko na chwile. Jutro mam chrzciny. Ale mam zapieprz. Nie wiem w co ręce włożyć. Nigdy już takiej imprezy nie będę robic w domu. To pomyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kupilam wczoraj mojemu chustawke na ebay nowa :-), producent wystawil patre za 1 € i udalo mi sie kupic ja za 2 wiec spoko jeszcze troche za wczesniej bo ona cyba dosc taka siedzaca ale o tam jak przyjdzie to obczaje i niech poczeka na malego miesiac dwa i bedzie ok :-) tak sie laseczki zastanawiam...ktora z nas czerwcowek bedzie niedlugo w kolejnej ciazy :-P ja mialam takie obawy jakis czas temu ale odkad biore tabletki to ulga psychiczna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,u nas OK maly wstal o 8.30 i znow marudzi do spania,heeeeeeeee.Ja o ciazy nawe nie mysle hehehehe,ale ma stracha przy gumkach ,wiec musze cos pewniejszego wymyslec hehe Uciekam wroce poetem pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula ja nie rozumiem tego mam ja połozyc na pleckach i przekrecac na boki ja juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu,nie denerwuj sie ,wiem o co Ci chodzi,czytalam Twoj post.Moj tez tak mial,ukladal glowke tylko na prawo strone,przy spaniu i podczas jak go nosilam w pozycji pionowej,zawsze.Zmuszalam go po prostu do zmiany pozycji,nie robilam zadnych cwiczen,jak zasnal na prawej stronie to ja podczas snu obracalam mu gowke na lewo i tak coagle do skutku.W lozeczku ukladalam mu zabawki na lewa strone i podchodzilam do niego z lewej strony lozeczka,tak mi doradzil lekarz.A przede wszystkim zmiana pozycji,ciagle.Trwalo to moze niecale 1 tygodnie i wszystko samo sie naprawilo bez specjalnych cwiczen ,musisz tylko pilnowac mala.Glowka u mojego przez to zle ukladanie byla z prawej strony troszke splaszczona,ale juz dawno doszla do formy ,jest okraglutka i sliczna.Zmiana pozycji Kasiu,to wazne!!!!!!!!!!!!!!! Ja mojemu kupilam tydzien temu mate edukacyjna i czekam na paczke heheh sama nie moge sie doczekac!!!!!!!!Kuba temperatury juz nie ma ufffffffffffffff W nocy tez bylo ok. I zdarzyl sie cud!!!!!!!!!!!!!Wszystkie plamki ktore mial na ciele po jednym smarowaniu specjalna mascia zginely Huuuura!!!!!!!!!Ale badania krwi i tak chce zrobic,pa wracam potem,bo moj marudzi ,spiacy jak cholera pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Muszę skorzystac z waszych rad i zacząc pracowac nad wieczornym usypianiem małej i rannym wstawaniem:)Ale wczoraj to przeszła sama siebie nie chciała w ogóle spac,zasnęła dopiero przed północą!!!Męczy ją ząbkowanie,cały czas szoruje sobie rączkami po dziąsełkach i jest strasznie marudna,poza tym nie chce mi jeśc i martwię się tym najbardziej,nie wiem czy jej nie podac wit d3,lekarka mi nie kazała bo jest w mleku ale skoro ona teraz tak mało je to sama nie wiem,jak myślicie?Z nowości moja niunia pije jedynie wode mineralną z sokiem jabłkowym,taką kupiłam od hippa,jabłuszko wypluwa i koniec.Teraz kupiłam marchewkę z ziemniaczkiem,zobaczymy jak to jej posmakuje,mam nadzieję że zacznie jeśc bo masakra ostatnio z nią jest:(W poniedziałek kończy 4 miesiace także wprowadzę jej już nową mieszankę czyli bebiko 2 i zacznę dawac kaszkę,oby jadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu przekecac sama glowke , przytrzymujac w tym czsie bark aby nie odrywal sie od podlogi to jest taki cwiczonko ,wykonywane przy zmianie pieluch :) , a reszta to jak pisala Gosiek:) JA reaguje moze troche przesadnie, ale naprawde zaniedbanie tego ma dalsze skutki. Moj siostrzeniec ma teraz leko splaczona glowke z jednej strony, male problemyz obroceniem glowy i do 2 latek chodzil przechylony w bok i do przodu :( . Kasiu ja nie chce cie straszych, wystarczy przekrecac glowke i troszke rosciagnac miesien i po sprawie. A to cwiczonko jast na rozciagniecie tego miesnia .U mnie i u Gosiek problem zniknal prawie po tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas sliczna jesiennna pogoda, troszke ogarne mieszkanie i zabieram dziewczynki do parku. Surfitka...jak nocka po szczepieniu? Obeszlo sie bez goraczki ? Mala_mi duzo sily zycze :) w poniedzilalek juz bedzie po wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej,My juz dawno po obiadku i wlasnie po spacerku.Kubus slicznie sobie pospal ,jest suuuper pogoda ,23 stopnie.Opchnal teraz 240ml mleczka z domieszka kaszki ryzowej i bawi sie grzechotka.Pcha ja do buzki oczywiscie.Wszystkie skutki uboczne po szczepionce minely na szczescie. Zrobilam porzadki jesienne na mojej malutkiej dzialeczce i mam z glowy!powinnam jeszcze poprasowac dzisiaj,chyba zaraz sie wezme.Uwielbiam randki z moim zelazkiem heheheh.Moj man sie na chwile polozyl,bo dzisiajma znow nocke ,a ja spadam dwiedzic deske do prasowania.I tak dzien za dniem ..........leci.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. wczoraj bylismy na szczepieniu,Bartus byl dzielny podczas szczepienia malo plakal,najgorzej bylo przy ubieraniu.a pozniej pojechalismy do neurologa i jest poprawa,lekarz powiedzial ze jest dobrze.aa i jeszcze jedno pediatra powiedziala ze najlepiej podawac posilki w sloiczkach do 1roku bo maja atest i sa przygotowywane z produktow BIO.i powiedziala ze moge podawac juz miesko ze sloiczkow bo sa od 6miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) My dzisiaj z rodzinka jezdzilismy po sklepach meblowych,chcemy kupic sobie nowe mebelki do salonu.Obiezdzilismy prawie wszystkie sklepy i nic konkretnie nie wpadlo mi w oko :( Stracilismy tyle czasu :(,zaraz po powrocie do domku,wzielam sie za obiad,teraz sie juz obrobilam z porzadkami i mam chwilke czasu dla siebie - przed kompem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia a jakie mebelki szukacie? ja bardzo lubie swoje mieszkanie meblowac ciagle cos zmieiac przestawiac malowac sciany itp, jak za dlugo nie ma zmian to jakos mi sie tak to wszystko opatrzy i jest nudno ja bylam dzisiaj malym rano u kumpeli na sniadanku i zabawilismy w sumie do 15 :-) ale fajnie bylo hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×