Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Erys chodzi spac o 22 w nocy budzi sie 2 razy na cyca czasami 3 i do 9-9.30 spi. nie wiem co bedzie dzisiaj bo dalam mu cyca i bidulek zasnol,a kapiel? jak wstanie to go wykapie a jesli nie to zeby mu sie niepoprzestawialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe jeszcze jestem!!!!!!!!!!!!!Agula zupa wstawiona mnia mniam He moze i ja wyprobuje te oliwe z oliwek skoro tak ci Ewcia lekarz doradzil............A ta oliwa nie uczula?????????Bo ja to juz w nic nie wierze. Agula zostaw te polki w spokoju i wpadaj ,bo sie zupa przypali i bede ci musiala w sloiku te przypalona w paczce wyslac hehehe Oliwka100 moj tez chodzi o 20.spac czasami nawet wczesniej,ale ja mam to szczescie ze moj juz tak od ponad miesiaca sie nie budzi,nawet na jedzenie nie .Moj przesypia cale noce dokladnie od 26.08!!! ,zapamietalam hehehe,Spi tak do 8-9 rano HUURRA Oliwka ja nie dodaje do mleczka nic, podaje jedynke i to na razie musi wystarczyc juz niedlugo dojda kaszki itp.Moj wypija tak 200-220ml mleczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezuuuuuuuuuuuuuuuu!Ewcia nie budz juz tego biedulka na kapiel,po co go meczyc i wybudzac.A moze lepiej bedzie spal jak wczesniej zasnie i go nie bedziesz wybudzac.Ja na poczatku robilam podobniei wydaje mi sie ze to bylo zle.Moj zasypial o 19.00 a ja o 22.00 budzilam go na mleczko bo balam sie ,ze bedzie glodny.I co?mimo ze zjadl o 22 to i tak sie budzil o 3 a potem to juz rano.Od momentu kiedy go nie wybudzam ze snu nawet jak o 19 zasnie to przesypia cale noce ,nie budzi sie ,bo tak sie przyzwyczail.Ale zawsze dbam o to by o 19 moj kochany byl juz gotowy do spanka,wykapany ,przebrany w pizamke i najedzony.Wtedy moze zasypiac i naprawde juz od tak dawna spi jak stary!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Acha,jak przestalam go wybudzac,to na druga noc obudzil sie o tej 3 pewnie na mleczko hehehea ja oszukalam go smokiem i tak zostalo.Teraz byloby ciezko ,bo za cholerke nie chce smoka w ogole,nawet jak beczy a chce mu dac smoka to wrzeszczy jeszcze bardziej,dobrze a troszke i szkoda ,bo czasami ten smok sie przydaje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie dadza mi pospac moje dziewczynki :( Gabrysia raz spala najdluzej do 7.30 , a Kamilka najdluzej 8.40 przez 2 lata!!!! Takie ranne z nich ptaszki, Kamilke nawet jak polozylam po polnocy w Sylwestra , to i tak wstala przed 8 - szybciej niz mama . Gosia podeslij mi zurek expresem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek lekarz mi powiedzial ze oliwa z oliwek(z pierwszego tloczenia) jest najlepsza bo niby naturalna,Eryczek ma fajna skorke,miekka ale jednak te plamki skazowe gdzie niegdzie sa szorstkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek oliwa podobno nie uczula agula to faktycznie masz ranne ptaszki,ale pewnie przez te 2 lata juz twoj organizm przystosowal sie do takiego wczesnego wstawania. Erys spi a wiec go nie budze,a co tam...z kurami sie nie bil,jak swinka nie wyglada ;) tylko dzisiaj nie bedzie relaksujacej kapieli,ktora uwielbia :) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula i wlasnie masz pecha ,Zurek sie zjaral,zaraz wysylam heheheh Moj zawsze tez lubil kapiele ,ale od jakiegos czasu nie za bardzo jest szczesliwy jak go kapie hihihiBrudasek bedzie????????????????? Ewcia ale mam kupic taka normalna jak w sklepie spozywczym????????Tak do smazenia?????????Chyba tak,czy nie!!!!!!!!! Ach ,przypomnialo mi sie gdzies przeczytalam,chociaz slyszalam juz o tym ,ze dziecko w 3-4miesiacu swojego zycia powinno podwoic swoja wage urodzeniowa,mniej wiecej!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, czy kapiecie dzieci codziennie? Bo ja nie. W szpitalu i moja lekarka kazali kapac co 2-3 dni, tak to tylko obmyc tylek i raczki, jezeli dziecko sie nie spocilo. Ja kapie ja teraz co 2 dzien, w lecie codziennie, bo bylo goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane teraz wrecz sie odstaje od codziennego kapania niemowlat(oszczednosc wodyhehehe),zartowalam,ale mi w szpitalu mowili,moj lekarz tez ipolozna ze nie powinno sie nawet kapac codziennie tak malego dziecka,gdyz nie jest to dobre dla jego skory.Co 2-3 dzien,ale wiadomo pupke i raczki i buzke codziennie tak jak napisala Agula.Ja kapie co 2 dzien.Kilka razy zdarzylo mi sie co trzeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek tak kupujesz w slkepie taka spozywcza oliwe z oliwek jak do salatek czy do smazenia :) jak bylam na szczepieniu to lekarz wlasnie mi mowil ze dobrze maly juz podwoil swoja mase urodzeniowa,ale ja nie pytalam czy to dobrze - to teraz wiem,ze wazy dobrze :) ja malego kapie codziennie,moze tak ze 5 razy zdarzylo mi sie go nie wykapac,bo gdzies tam bylismy i pozno wrocilismy.ale z tego co gdzies czytalam to dzieci ze skaza nalezy kapac codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ma codzienna rutyna i do niej nalezy kapiel :) Wiec codzinnie kapie w Oilatum, czasem myje ja huggisami - tu sa takie gotowe szmatki nasaczone plynem. I zero problemow ze skora. Tylko problemy natury emocjonalnej, bo codziennie jest \"mama nieeeee\" :P Tez ciekawa jestem ile Nina wazy..wedlug tego co piszecie to powinna juz kolo 7 kg. Ciekawe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli nie kapiecie codziennie to maluszka sie niepoprzestawia? bo moj jak go nie wykapie to bardzo ciezko w nocy spi,czesto wybudza sie,dlatego boje sie co bedzie dzisiaj w nocy. Wydaje mi sie ze Erys jest przyzwyczajony do codziennego rytualu tzn.tego ze jest kapany,pozniej cycolek i dopiero na noc lulu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja chodzi spac o 19.30 gora 20 i wstaje o 7-8:)czasem sie zdarza ze o 5 sie wybudzi,ale mysle ze to przez to ze moj wstaje akurat do pracy.w tym tyg ma na popoludnie tak wiec spimy dluzej.ja malej po kapieli niczym nie smaruje,bo jej skora akurat tego nie potrzebuje,do kapieli uzywalam plynu chicco od dzis z nivea,bo tamten sie skonczyl.kapie ja co 2-3 dni a tak to pod kranem bidet jak kupke strzeli. ja slyszalam z kolei ze dziecko powinno podwoic swoja wage urodzeniowa w 6 mies,ale jak widze rozne sa poglady na to,ten ze w wieku 3-4 mies bardziej mi sie podoba,bo jak bedzie przybierac jak do tej pory to bedzie u niej w 5 mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziewczynki zmykam do wanny,zaoszczedzilam na wodzie bo Erysia nie kopalam,a co....ja skorzystam,mamie tez nalezy sie dzien relaksu hihihi do jutra kolorowych,kosmatych ;) snow buziolki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zmykam,moj Pan nie lubi jak mnie wlozku obok niego nie ma hihihi,zawsze mnie ciagnie ze soba,ale dzisiaj moje wszystkie chlopy juz okolo 20.15 poszli spac!!!!!!!!!!!dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, bo juz myslalam ze tylko moja to brudasek :P NIe zauwazylam, aby to wplywalo na sen malej. Ok 20 jest taka padnieta ,ze marzy tylko o spaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj P to sie cieszy jak ma caaaaale lozko dla siebie, najchetniej to wygonilby mnie do Kamilki spac , po wieczornych przytulankach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobudka baby zapraszam na kawke wcale nie jestem ranny ptaszek :-O maly mi sie juz wyspal i z lozka mnie wygonil buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooooooooooooo.witam pierwsza Gosie,parz kawke ,z mleczkiem i ciukrem pije hehehetaka bardziej kaloryczna.Witam wszystkie Panie,moj jeszcze spi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mojego tez kapiel nie ma wiekszego wplywu na sen ,on o 19 pokazuje juz po sobi eze zaraz chce do lozka ,padnie ty ze hohoho.Ponc dzieci lepiej spia i zasypiaja po kapieli ale moj nie jest tego dowodem.On nie wytrzyma dalej niz do 20.o 19.30 zaczynaja sie wszystkie wieczorne ceremonie,takze 20 juz chrapie,leniuch maly Ach,chcialam jeszcze zapytac Was laski,gdzie spia wasze dzieci ,tzn. same w swoich pokojach ,czy z Wami w sypialni.Moj spi osobno ,u siebie ,ale zostawiam mu lampke na noc.Cholerka ta lampke swieci sie juz ponad 3 miesiace kazdego wieczoru,ciekawe ile za swiatlo przyjdziee nadaplaty!!!!!! hehehe Kupilam mu lampke na baterie ,ale po baterie wybieram sie juz od ponad tygodnia,zapominam ciagle,skleroza!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek a ty juz na nk? ja wróciłam ze szkoły ale mnie laski gardłlo boli masakra.co dzisiaj na obiad????dajcie pomysła u nas noc od 20 do 7:30 wiec super niewiem czy kaszka pomaga czy zmeczony bo mało spi-a wczoraj marydny był jak byk. ja go kapie w mydle antyalergicznym z AA i smaruje czasami emulsja EMOLIUM a uszko bo ma brzydkie w środku pamiętacie wycieki itd to maścia robioną.kawe robie chce któraś?i tabletke biore bo mnie boli-strepsils

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia mojego kapie raczej codziennie chyba ze mam lenia to co 2 dni. mój śpi z nami w kołysce a w pokoju wiki i jego w ciągu dnia a na noc do nas.tylko do kiedy ma z nami być?sama nieiwme a słyszysz gosia wszystko bo ja jak zasne to 2 razy się przebudze spojrze na niego i dalej w kikime i to mnie wkurza ze mam twardy sen i jak pójsdzie obok to go nie usłysze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn moze ja tak mocno spie bo mały w nocy grzecznie spi i sie nie kreci a teraz krzyczy coś opowieada lać mozna bbllleeeei takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Dołaczam do kawusi:) Wczoraj u sasiadow bylo bardzo fajnie,maja psa Golden Retiever jest duuuuzy i slodki:) Mysmy tez chcieli maiec takiego ale ze martynka narazie taka mala to nie ma sensu bo maz nie raz caly dzien w pracy i kto by z nim wyszedl? Mała byla z nami i spala ładnie w drugim pokoju ,wrocilismy okolo 1 w nocy:) i pomyslalam sobie ze podam jej mleczko i da mamie pospac ...ojj ale niestety godzina 5:40 i placz za mleczkiem,,,,koniecznie musze kupic ta kaszke Od wczoraj mala ma tak czerwona i wysypana pryszczami pupe i cip... ze szok,jeju nie wiem po czym to.Przy kazdym przewijaniu smarowlam Sudocremem albo talkiem i bylo ok ona nawet jak byla mala to w zyciu nie miala odpazonej puy .Kolezanka powiedziala ze to moze byc o antybiotyku i polecila masc Tormentiol,pojde dzis kupic jak tylko apteke otworza bo tak mi jest jej zal...... Od wczoraj pozwalam Martynce ogladac 10 minut bajki:P:P ale z dosyc daleka-jest tym zachwycona:P:P Dla malej nie ma znaczenia czy jest po kapieli czy nie,jest godzina 20 jest mleczko i lozeczko i sama idzie spac tak ma swoj organizm przyzwyczajone . Musze teraz isc na chwile do niej bo po bajkach jest czas na zabawe z mama:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba1!Bylam chwilke na NK,bo moja znajoma jest w Turcji na wczasach i pisze do mnie mejle przez NK i bylam sprawdzic poczte,ale Ciebie nie widzialam w aktywnych!!!!!!!!!Nawet jak sie od raz wylogujesz to i zak cie jeszcze przez krotki czas widza jakbys zalogowana byla.Juz to mam sprawdzone hehehe Moj jeszcze spi,starszy w przedszkolu,najst. w szkole a ja pije 2 kawke.Goba zapraszam na kawunie!!!!!! Wiesz ja slysze jakos wszystko,niby spie dobrze zdaje sie ze twrado,a jak on tylko pisnie to slasze,ale i tak nie wstaje od razu,w sumie to nigdy nie wstaje tylko czekam na rozwoj wydarzen,heheh.Moj tak ma,ze np jest 3 i pisnie sobie,pokreci sie,ale to jest prze sen ,to nasluchuje a za 1-2 minutki juz przestaje i dalej twardo spi.Na poczatku oczywiscie spalam u niego w pokoju,ale trwalo to tak do okolo 1miesiaca,a teraz laba!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj tez nie mial nigdy pupki odparzonej,i ja niczym nigdy nie smarowalam.W szpitalu jak chcialam posmarowac to zwrocili mi uwage ,ze absolutnie nie ma takiej potrzeby jesli pupie nic nie dolega.Wiec nie smaruje i jest sliczna i tak.Nie ma co przyzwyczajac do kosmetykow ,bo potem raz,dwa nie uzyjesz i juz sa problemy bo cialko domaga sie.Ja przemywam mu pupke po kazdym przebieraniu,albo woda albo chusteczkami nawilzajacymi,a potem poprawiam chusteczkami olejowymi i jest zawsze ok.Wlasnie cos slysze,chyba powoli sie wybudza,ale jeszcze najpierw pogada sobie i pooglada swoje samoloty zanim mnie zawola.Ide szykowac mleczko paaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. W niedzielę mam chrzest Hani. Robię obiad w domu tak na 10,12 osób. Powiedzcie mi czy miałyście tort na chrzcie? Bo sama nie wiem czy zamawiać, I jak z alkoholem? Jakis był? Bo zastanawiam się nad winem i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała mi ja robiłam chrzest w sobote na 18 a w domu bylismy po 19 wiec słodkiego nie miałam i nie żałuje bo jedzenia mi wystarczyło ale jak wiki miała chrzest na 12 w niedziele to miałam obiad słodkie i kolacje no i na każdym chrzcie miałam wódke i winko białe vermut.ale kazdy robi jak uwaza niektórzy wogóle alkoholu nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała mi ja mialam chrzest na 18:00 ,torcik maly zamowilam tak symbolicznie i wtedy kolacja na cieplo. Alkoholu nie mielismy ale to sprawa indywidualna.Zrob tak jak uwazasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ewcia sorry za tabelkę. ;) Kaja prybrała niewiele ponad 2200, ważne żeby na jednym centylu w miarę dziecko się utrzymywało. Agula Kajcia je co 4-6 h i je bardzo szybko. Ssie pełną pierś około 10 minut i opróżnia ją do końca. Pomimo tak krótkiego czasu najada się, bo jak ją częściej chcę przystawić to płacze i odwraca główkę. Mierzejka faktycznie nasze dzieci podobnie ważą, pewnie też znasz problem, że wszystko za szerokie ;) My kąpiemy Kajusię codziennie, zdarzyło się kilka razy, że poszła spać bez mycia, ale to były wyjątkowe sytuacje. Mąż ją kąpie, to jego zadanie, w mydełku w płynie dla dzieci z Rossmana Babydream. No i jeszcze jedno. Kajcia przespała całą noc w swoim łóżeczku!!!!!!!!!!!!! Pierwszy raz od nie wiem kiedy, zaraz po jedzeniu ją odkładałam do łóżeczka, a ona spała. Mam nadzieję, że już jej się znudziło spanie z nami :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×