Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

A to dla Surfitki z okazji urodzin , spoznione ale szczere :) __000000___00000 _00000000_0000000 _0000000000000000 __00000000000000 ____00000000000 _______00000 _________0 ________*__000000___00000 _______*__00000000_0000000 ______*___0000000000000000 ______*____00000000000000 _______*_____00000000000 ________*_______00000 _________*________0 _000000___00000___* 00000000_0000000___* 0000000000000000____* _00000000000000_____* ___00000000000_____* ______00000_______* ________0________* ________*__000000___00000 _______*__00000000_0000000 ______*___0000000000000000 ______*____00000000000000 ______*______00000000000 _______*________00000 ________*_________ 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia ja mam ten sam problem, jestem przeziebiona a nie moge wziasc zadnych lekarstw :( lecze sie wiec czosnkiem, mlekiem z miodem i sokiem malinowym. Pomaranczowa mamo... synek sliczniutki, a ta bujna czuprynka - cudna :) 🌻 Kinguni na 1 zabek 🌻 dla Vanesski na pol roczku i szybkiego powrotu do zdrowia Demiluna a ty tez jestes chora ???? Biedne te twoje dzieciaczki :( Goba to jak sie rozkrecisz z tym sprzataniem to moze wpadniesz do mnie :P . Robilas mase solna ? Ja tez biore sie dzisiaj za swiateczne pozadki, maz zabiera Kamilke do babci na caly dzien wiec trzeba wykorzystac okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, bardzo dziekuje za mile slowa o moim synku tutaj i na NK :) Rzeczywiscie ta jego czuprynka robi furorę gdziekolwiek mały sie pokaże :) Szkoda, ze nie moge mu spinek zakładac :) i kitek czesac :) hehe Choc i tak czesto myla go z dziewczynka :) kasiu, trzymam kciuki za Twoje badanie, na pewno wszystko jest dobrze, nie martw sie i głowa do góry :) gratuluje pierwszego zabka dla mojej małej imienniczki :) u nas dziasełka opuchniete, ale zabki niewidoczne, zobaczymy, kiedy sie wyklują :) Wszystkiego naj naj najlepszego z okazji pół roczku dla Vanesski Ewcia, Twoj maluszek bardzo fajny i jak ładnie juz siedzi :) Dużo zdrówka dla choruszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu trzymam kciuki za badania i pozytywne wyniki,trzymaj się dzielnie będzie dobrze :) demiluna dużo zdrówka dla całej rodzinki 🌻🌻 pomarańczowa mamo synuś jest słodki,a włoski poprostu zniewalające takie gęste i długie - suuper :) dziękuje za miłe komentarze na nk. Eryczek już tak ślicznie sobie siedzi :) ale pamiętajcie on już ma 6 mc i 2 tyg. agula no tak dla nas pozostały domowe sposoby leczenia :) a nie wiem czy można pić miód i cytryne - bo one uczulają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia ja caly czas pije herbate z cytryna , a miod tez juz jadlam i nic malej nie bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI WROCIŁAM JUZ Z REZONANSU ALE JESZCZE WYNIKOW NIE MAM ZA TYDZIEN MAJA PRZESŁAC DO LEKARZA KIERUJACEGO NA BADANIE I MAM SIE ZGŁOSIC PO WYNIK TAK SIE BOJE ALE JAK SIE PYTAINNE MOZLIWE NIE PRAWIDŁOWOSCI TO MI POWIE LEKARZ TO WIEC NIE WSIEM JAK PRZEZYJE TEN TYDZIEN I CZY MOZNA WIEZYC TEMU TECHNIKOWIŁAM TEJ TECHNICZKI TO POWIEDZIAŁA ZE GUZA NIE MA A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula78 mojej Julci zostało kawałek ciemieniuchy na ciemiaczku i sie jej boje ruszac jak niewiem ale musze sie za nia wziasc pozdrawiem cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki :) Zapraszam na kawuśie :) Życze miłej niedzielki,dużo zdrówka i słoneczka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaa..23
witam dziewczyny:] parę dni temu robiłam test-wyszedł pozytywny:) a 2dni temu lekarz zleciła mi ilościowe beta hcg,bo wizytę mam dopiero na środę,i wyszło mi 5290tych jednostek. kurcze bo nie mogę uwierzyć----czy ja naprawdę bede mamą...?? ( bo czuję się dobrze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to sie dzieje, gdzie wy wszystkie sie podziewacie :( Jedynie Ewcia na posterunku :D U mnie 6 rano , jak zwykle zasiadam z kubkiem herbatki do kompa poczytac co u was slychac a tu pustki , myslalam ze mi komp sie zawiesil czy co ????? :P gosiaa..23 Gratuluje !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ztrzymam kciuki za pozytywne wyniki , musisz kochana uzbroic sie w cierpliwosc przez ten tydzien ( wiem , latwo sie pisze ). Ewcia i co probowalac miodu albo cytryne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiotam dziewczynki moja Juleczka dostała katarku cała noc nie spałam czy macie sprawdzony sposob na katarek naspiszcie mi cos prosze bo jestem załamana ,narazie jej odciagam frida i oklepuje plecyki moze jechac po inhalator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze niebyłam tu dwa dni a tu takie nieciekawe wiadomości, dużo zdrówka dla chorowitków i oczywiście jak najszybszego powrotu do zdrowia U nas wczoraj wielkie świeto, bo Ania zaczęła pić mleko z butli:) spróbowałam najpierw dać jej soczek jak siedziała na leżaczku i zaciągnęła!(ku moiemu wielkiemu zdziwieniu) a później spróbowałam dać jej właśnie mleczko i wypiła 60 ml, a dziś rano już 90, tak się cieszę, bo może ją troszkę podtucze:) Zmykam, bo jestem u rodziców i odezwę się dopiero jutro jak będę w domku Jeszcze raz życze wszystkim chorującym duuuuuuużo, duuuuuuuuuuużo, duuuuuuuuuuuuuuuuuużo zdrówka Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ja tez zmagam sie z Gabrysi katarkiem , zapuszczam jej wode morska, nawilzam powietrze w domu , pod materacyk wlozylam ksiazke, aby wyzej lezala , saruje nozdrza mascia majerankowa a katar nadal nie przechodzi :( Zamowilam dla niej nebulizator i czekam na przesylke, miala przyjsc w piatek. Czekalam caly dzien w piatek i nic , zadzwonilam do nich i pytam co jest grane. A oni , ze maja duzo zamowien przed swietami i bedzie dopiero po niedzieli, ale sie wpienilam. Kuzwa zaplacilam za expresowa przesylke a tu nic z tego 😠 , moze pomogl by Malej na ten wstretny katar. Kasiu jesli Mala ma dodatkowo kaszel moze posmaruj jej placki i klatke piersiowo Vick Baby ? Mierzejko ciesze sie razem z toba, ze Ania zapala technike picia przez smoczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Agula, zadaj zwrotu kasy za ekspressowa przesylke. Ja pomalu wychodze z siebie za te przesylki :( A to czegos nie przysla bo zapomna, a to nie przysla bo nie ma i nawet nie laska poinformowac :o Ostatnio sie wpienilam i nawet na ebayu gosciowi dalam negatywa. Ponad 3 tygodnie czekalam na przesylke, na stronie podal ze wysyla w 1 dzien, a wyslal po ponad 2 tygodniach i jeszcze bezczelnie mi powiedzial, ze on nie obiecywal ekspressowej przesylki. Mierzejka, trzymam kciuki by Anulce wreszcie buteleczka spasowala i tak juz zostalo. Zeby sie ten brzusiu jej zaokraglil ;) Kasiu, duzo zdrowka dla Jucli !!! Ja niewiem jak radzic sobie z katarkiem u takiego dziecka. Chyba tak jak z przeziebieniem, musi trwac :( I trzeba uwazac zeby nie przeszlo na cos gorszego. POmaranczowa mamo, poslalam ci zaproszenie na nk. A synus zniewalajacy :) Gratulacji dla Kinguni za pierwszy zabek :D Dla Vaneski spoznione zyczenia z okazji pol roczku. Deminula - zdrowia !!! Ewcia - przeszedl katar? U nas normalnie, czyli dobrze. Nina spi to mam chwilke, ale zaraz musze isc jej zupke gotowac - poludnie nadchodzi a to male ma zegarek w pupie :P Wrzucialm pare zdjec na bobasy. Pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) agula próbowałam miodu i cytrynki,Erysia nic nie wysypało a więc git :) Ja nadal zakatarzona,kicham co troszke :(:( a nochol mnie tak boli,och :O Eryś jeszcze troszke ma katarek,ja mu glutki ściągam gruszką i psikam aerozolem homeopatycznym Euphorbium. mierzejko super że Anulka podłapała picie z butelki,ciesze się bardzo :D:D teraz kochana kruszynka na pewno przybierze wagi :):) Surfitko super Ninka siedzi !!!! śiłaczka przecudna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka , od razu pytalam sie co z moja kasa za expresowo przesylke, a co :D . Powiedzieli ze policza mi jak za zwykala. Tyle ze ja wybralam akurat to firme bo mieli ekspresowe przesylki, a mi zalezy na czasie . W innych mieli w podobnych a nawet troszke nizszych cenach , ale nie gwarantowali ,ze przesylka dojdzie na czas. A ci zapewniali , ze owszem , bedzie w piatek a jak zaplacilam , dopiero wyszlo ( i to sama do mich wydzwanialam ) ze niestety nie bedzie na czas 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem dzisiaj pierwsza :) :) :) Melduję, że wszystko przeczytałam, ale napisze później - teraz mam trochę sprzątania i usypianie Kajci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!!!!!!!!!!!!!!!! dzieki za gratulacje za ząbek i życzenia zdrowia dla mojej księzniczki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! My jutro na kontrole do lekarza idziemy-katar ma nadal prawie nie kaszle tak mi sie wydaje-tylko w nocy dzis ze 2razy jeszcze antybityk dzis dostanie i syrop tez.mam nadzieje ze bedzie ok!!!!!!!!!!!!!!! Agula ale Cie zrobili w balona z tą przesyłką!!!!!!!!!ile mozna czekać????????? wiecie co ja nie lubie świąt wrecz nie cierpie!!!!!!!!!dziwna jestem co nie???????niby kazdy lubi ale ja bu..................... ęch trzeba to jakos przezyć!!!!!!!!! Zycze zdrówka dla naszych dzieciaczków!!!!!!!!!!!!Bidoczki małe! Ja daje juz bebilon pepti 2 i jak na razi e ładnie pije.a antybiotyk jak daje to cuda wyprawiam przez strzykawe don buzi musze ją rozśmieszać zeby buzie otworzyła a reszte zbieram łyzecka jak jej poleci ..........i tak poł godziny minie ech cwaniara mała wie ze matka coś kombinuje i juz sie krzywi! GOBA-wiesz co ja od mojego pracodawcy nawet bon swiateczny dostałam !!!!!!!!!!!!ale sie wyżarł 50zł!!!!!!!!!!!!!!a zwykli pracownicy co nie sa na chorobowym czy wychowawczym to po 300zł dostali!!!!!!!!!!!!!sprawiedliwosc!ech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka,witam Panie!! U nas ok,wczoraj zrobilismy sobie calodzienna wycieczke nad morze,bylo fajnie i pogoda ok.Moj kubek spi teraz,zdrowiutki,tylko ja troche przeziebiona.Nocki,karmienie wszystko bez zmian czyli super,nie narzekamy na nic na razie,w srode gimnastyka,zobaczymy co pani powie,ale postepy widac,siadanie bardzo mu sie podoba.Od dlugiego czasu nie mamy problemow ze skorka jest ladna ,bez zadnych wypryskow i nawilzona uffffffffffffff wreszcie,uczulen brak:) Beja ja uwielbiam swieta!!!!!!Tylko to gotowanie brrrrrrrrrrrrrrrr,ale nie bede dla nas robic duzo ,bo musialabym sama to potem jesc. Jakie dania proponujecie na wigilie,podzielcie sie menu.papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas na Wigilii bedzie rybka panga,pierogi z kapusta i grzybami,uszka,zupka grzybowa,sernik z rosa i ciasto z grysikiem i nie wiem co jeszcze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane julcia ma katarek kupiłam jej wczoraj inhalator mam nadzieje ze jej to pomoze jest trocge marudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyzby wiekszosc zajeta byla przedswiatecznymi porzadkami :) Ja jak mieszkalam jeszcze w Polsce to bardzo lubilam swieta. a teraz to mam obojetny stosunek do tego, jakos nie czuje magicznej atmostwery tych swiat :( , nie ciesza mnie jak kiedys. My co roku jezdzimy do tesciowej na Wigilie, i to glownie ona przygotowuje potrawy. Na stole mamy niezla mieszanke potraw z roznych czesci Polski. Iza_ co to za ciasto z grysikiem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Dzisiaj cały dzień mi net nie chodził :( no w koncu teraz już działa :) Ja lubię święta :) jest tak fajnie rodzinnie,mąż w domku rodzinka w komplecie :D Przedtem jak mieszkalismy razem z rodzicami to z mamusią zawsze szykowałyśmy kolacje wigilijną i w tym roku również :) - mamy fajnie bo mieszkamy na tym samym placu z rodzicami :) a więc nie mam problemu aby dojechać do rodziców i zawsze moge na ich pomoc liczyć bo są pod nosem ;) Na kolacje na pewno bedzie : rybka karp,panga,woda śledziowa z śledzia,kartofelki,kapustka z grochem i grzybkami,zupa z suszonych owoców,makówki,barszczyk czerwony z uszkami i pewnie to wszystko bo więcej się nie zje.A na reszte świąt na pewno jakieś sałatki,śledziki i ciacha :) goba,elmirka dziewczynki bardzo wam dziękuje za prześliczne kartki świąteczne buźiaczki dla was i dzieciaczków 👄👄 Zdrówka dla wszystkich 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba, Elmirka ja takze bardzo dziekuje za kartki :) Ja wy wysylacie te kartki, bo ja jakas ciemna jestem :P Ewcia , fajnie ci ze masz rodzinke obok siebie. Ja gdybym miala tutaj swoja rodzine to inaczej odnosilabym sie do swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki, Agula mam przepis na ciasto grysikowe- pycha!!!! Co prawda nie wiem czy to to samo co ma Iza, ale jest pyszne. Bylismy dzisiaj na badaniu, i wszystko ok, bioderka sprawdzone, i na szczescie nie ma dysplazji, a ta dodatkowa faldka, to poprostu tluszczyk nierownomiernie sie rozlozyl. Mala rozwija sie super, zadnej asymetrii, czy napiecia nie ma. Jeszcze sama nie siedzi tak jak Ninka:), ale moge juz ja karmic w krzeselku na siedziaco. Witaminki bierzemy dalej, poniewaz gotuje sama, wiec trzeba. Mierzejka dobrze doradzil Ci lekarz- jedzonko ze sloiczkow zawiera wiecej witaminek:), a przez to i niunia lepij na wadze bedzie przybierac. Surfitka Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzinek🌻 A przeczytalam, ze lekarka Twoja zdziwila sie, ze miesko podajesz- moja nam zalecila indyka, cielecine, natomiast wieprzowiny nieeee. Dla wszystkich chorowitkow- duzo zdrowka Bylismy wczoraj na imprezce wigilijnej zorganizowanej przez znajomych w przedszkolu. Mala poznala nowe kolezanki, jeden kolega(2 latka) tak sie na Maye napalil, ze gdy ta lezala sobie na macie polozyl sie na niej;) i zaczal glaskac po glowce. Ludzie jak to wygladalo;). Bylo chyba 15 dzieci malej podobalo sie, nie plakala. Chyba bedziemy czesciej sobie organizowac takie spotkania, bo dla dzieciakow to naprawde frajda, a koszt wynajecia przedszkola- 35 euro na caly dzien wiec niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula fajnie mieć rodzinke za płotem :) ja też jestem zielona,nie mam pojęcia jak tą kartke się wysyła :( Milka ciesze się że Maya zdrowa dziewuszka :) Buźiaczki dla niej 👄👄 ja nie wiem jak się wysyła fotki na interie :( ale mam pare zdjęć na stronie garnek,jeśli chcecie zobaczyc moje fotki to dane na moją strone są na interii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×