Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Czesc Ja rowniez dziekuje za karteczki :) Dziewczyny, ja tez nie wiem jak sie te kartki wysyla :P Ewcia, zdjecia dodajesz w zakladce profil, i na samym dole masz dodaj zdjecie. Z tym, ze musi byc ono dosc male, bo duze nie wchodza. Ja podobnie jak Agula nie czuje klimatu swiat. W piatek mielismy juz impreze swiateczna w pracy i nawet choinki na sali nie bylo :o Tak dziwnie mi jakos. W weekend mysle ubrac z Ninka jej pierwsza choinke :D Co do potraw, to bedzie to co sie kupi. Ja niestety w wigilie do pracy, moja mam jest anty kucharka, maz tez do pracy..wiec barszczyk ugotujemy, kapuste z grochem kupimy, uszka kupimy, rybe ( jeszcze nie wiem jaka - ja bym chciala pstraga) - kupimy, nawet ciasto kupimy ;) Salatke jakas bym nakroila, ale nie wiem czy zdaze i kiedy, moze we wtorek wieczorem. Z Ninka i jej sprawnoscia to powiem wam ze jest roznie, czasem ma dni ze jej sie po prostu nie chce nic robic, a czasem by ciagle fikala. Pozdrawiam i wracam do roboty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie przepis na to ciasto z grysikiem :D Milka super , ze Maya prawidlowo sie rozwija , zdrowa panna z niej :) U tesciowej to juz zaczely sie przygotowania w kuchni do Swiat - zrobila zakwas na barszcz i cos tam jeszcze,bo ona kucharka nie do pobicia. A mi to na reka, bo z dwojka malych dzieci to nie mam za duzo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia ogladalam twoje zdjecia ,gratuluje ci takich wspanialych trzech mezczyzn w domu , cudowna masz rodzinke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka, tez sie ciesze, ze u majeczki wszystko dobrze :) Agula, nie jestem pewna, ale ciasto z grysikiem to takie z miodem i masa ucierana z grysiku..jak dla mnie za duzo roboty :P Kto by tarl ;) Ale jest pyszne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez raczej wszystko kupne bedzie tzn uszka, pierogi,sledziki, ciasta. Zrobie tylko rybe po grecku, kluski z makiem i barszcz, moze pieczen do tego sos sliwkowy, salatka, buraczki i to wsio. Ewcia zaraz obejrze zdjecia Agula musze wyciagnac zeszyt z przepisami- jutro podesle przepis tutaj na kafeterie. Choinke ubieramy w przyszlym tygodniu mloda bedzie miala czym sie zachwycac- tyle swiecidelek;) koled juz sluchamy codziennie;);) A Sylwester bedzie u mnie w domu, spedzimy ze znajomymi- nie wiem jak to bedzie, bo oni maja core 2 tygodnie starszy od Maii, wiec zobaczymy czy panny dadza nam \"poszalec\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt, chyba jest troche roboty przy tym ciescie. Ja tylko jadlam, a nigdy nie robilam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bedzie duzo roboty przy nim to podsune przepis tesciowej :P , ona co piatek sama piecze ciasto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie wszystkich wywiało?? I znów jestem pierwsza, miałam się wczoraj odezwać ale Kajcia mi nie pozwoliła. Teraz idę ją usypiać i się odezwę jak trochę ogarnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kobitki. U mnie w pracy lekkie rozprężenie - spowodowane troche kryzysem a troche czasem przedswiątecznym... no to sie melduje... u nas dobrze w miare, choć katarek nadal się utrzymuje - któraś z was widziałam pytała co robić - ja psikam wodą morską, odsysam fridą, pędzluje nasivinem ( kropelki ) i smaruje pod noskiem maścią majerankową... dodatkowo na noc i rano piersi i plecki smaruje pulmexem baby ( po 6 miesiącu )... no i na razie dzięki bogu powolutku mu przechodzi... widzę, że niektóre dzieciaczki już siedza same - u nas jeszcze ten etap nie nastąpił - przekreca sie na brzuch i plecki z łatwością, podnosi pupe jak do raczkowania ale usiąść nie potrafi... ale to i dobrze bo on jest długi to mogłby kregoslup sobie nadwyrężyc... poza tym jest przekochany, smieje sie dużo i ma juz swoje humorki - denerwuje się jak czegos nie moze dosiegnąć albo włożyć do buźki... w nocy tylko niegrzeczny bo czesto sie budzi... ale dzis dostanie kolejną nowość- kleik- to moze coś mu lepiej bedzie :-) buziaczki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszastkie dziewczynki pozdrawiam Dziekuje za kartki sw na nk Milka super ze Maya zdrowiutka wiedze ze masz ten sam "problem" co ja ,ta faldka,moj Kuba tez ja ma,a ja zaczelam panikowac bo myslalam ze przepuklina,pojechalismy do szpitala ,na drugi dzien do lekarza,usg i lekarz potwierdzil ze to nic,tylko po prostu,babyspeck,czyli tluszczyk dzieciecy.Nigdy o tym nie slyszalam ale teraz upewniam sie w przekonaniu,bo Ty potwierdzilas to u Mai Moja perelka sama tez nie siada ale podciaga sie ladnie za raczki i kilka sekund usiedzi sam ,a potem pada!!!!!!!!!!!!Ogolnie jest bardzo grzeczny i radosny,wzorowe dziecko!!!!!!!!!!!!! Teraz gada sobie zaraz musimy 5minutek pocwiczyc. U mnie na wigilie bedzie na pewno kapustka wigilijna,pierozki z kap. i grzybami,karp,losos pieczony,rybka po grecku i b bym chciala uszka i barszczyk ale moje chlopy nie lubia:( sledziki ,no i cos jeszcze nie wiem ,ogolnie nie za duzo bo jestesmy sami i kto to zje??????????? pa do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie zasnęła ale już z płaczem ze zmęczenia. Przynajmniej na śpiąco zjadła 150ml mleka, bo z jej jedzeniem to szkoda gadać. U nas atmosfera w domu trochę się poprawia. Myszy nas pojednały. Jak widać temat myszy nadal na topie. Wczoraj zeszłam z Kajcią do pralni po wózek, patrzę a tam mysie bobki na jej śpiworku. Załamka normalnie. Wzięłam ją pod pachę poszłam z nią na rękach, bo szłam do siostry, a mam tylko jakieś 10 minut więc stwierdziłam, że nie chce mi się wracać po nosidełko na szelkach do domu. Wieczorem mąż poszedł tam wszystko posprawdzać, rozebrał wózek do prania, a resztę wziął do samochodu. No i okazało się, że nasz drugi wózek spacerówka jest cały pogryziony, zaszczany i w ogóle. Tragedia normalnie. A jeszcze tydzień temu mu się przyglądałam, że chyba się na niego przerzucę, bo ma fajny śpiworek na zimę i Kaja mogłaby w pozycji półsiedzącej coś sobie pooglądać na spacerkach, miał zajebisty kosz na zakupy i w ogóle był super. A ona ani razu w nim nie jeździła, kiedyś tylko raz moja siostrzenica, żeby sprawdzić jak się nim jeździ. Dziś już się widziałam z administratorką budynku i powiedziałam jej, że będę się ubiegać od spółdzielni mieszkaniowej o zwrot kosztów za wózek. Niech chociaż część oddadzą, wózek to przecież spory wydatek. Akurat mi się udało go kupić (a właściwie mojej mamie - ale na moją prośbę) używany za 100zł, bo był w super stanie, jak nowy. Ale teraz będę musiała kupić nowy, a przecież nikt nie musi wiedzieć, że był tani, chociaż stówa też piechotą nie chodzi. No a wczoraj musiałam zejść z mężem na dół, więc zostawiłam Kajcię teściowi, w szoku był, ale widziałam, że się ucieszył. No a potem jak wróciliśmy to siedziałam chwilę u nich w pokoju i rozmawiałam, więc chyba zacznie wszystko normalnieć, choć mąż z teściem dalej się nie odzywają, przynajmniej z mamą już rozmawia. Oczywiście z jego bratem nie będę dalej gadać. Pierwszy w łachę przyjdzie, bo on taki dziecinny, stary a głupi. Usunął mnie na n-k i założył sobie byle jakie konto jakieś asasaas żeby chyba sprawdzić, czy ja go widzę. I chyba myśli, że będę z tego powodu płakać :D:D:D:D:D:D:D:D:D U nas na wigilii zawsze są pierogi z kapustą i grzybami, uszka, ruskie(bo wszyscy lubią, a teraz szczególnie, że ja nie mogę jeść nic ciężkiego jak kapusta) ryba karp, tołpyga, śledzie, ryba po grecku, sałatki, ciasta pewnie i nie wiem co jeszcze, a u rodziców moich to będzie prowizorka jak nigdy, bo będzie 6 dzieci, najstarsze ma 18 m-cy, więc wiadomo. Na n-k kartkę można wysłać bardzo łatwo, wystarczy wejść na czyjś profil i tam gdzie się wybiera galerię lub znajomych pojawia się też zakładka \"wyślij kartkę\", tam trzeba wybrać którąś, napisać życzenia i dać wyślij i już ;) Wszystkim chorym ślę buziaki, gratulacje dla ząbków, siedzenia itd.. Dobra idę jej pomyć butelki bo potem znów nie będę miała jak. Jak o czymś zapomniałam to sorry ale się spieszę, żeby wykorzystać czas spania Kajci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny :) Surfitko, dziękuję za zaproszenie na Nk :) U nas dzisiaj wykluł sie pierwszy ząbek :) Widzę, że przygotowywania do świąt pełną parą :) My spędzamy je co roku u moich rodziców, wiec generalnie zawsze moja mama wszystko przygotowuje. W tym roku przyjedziemy troszkę wczesniej i bede mogla tez uczestniczyc w przygotowaniach :) Zawsze na Wigilii jest barszczyk z uszkami, zupa grzybowa, panga i karp, makiełki, kutia, kapusta z grzybami, kompot z suszonych śliwek, ryba po grecku. A z ciast to obowiązkowo makowiec i sernik :) Mam cicha nadzieje, ze bedzie śnieg na święta, bo jak jest bialo to jest tak bardziej swiatecznie. No zabaczymy, czy pogoda dopisze :) A moje dziecko od dobrych kilku dni \"wygina śmiało ciało\" :) prawie staje na głowie i mostkuje niesamowicie. Smiesznie to wygląda, a zwłaszcza, jak z takiej pozycji uda mu się na brzuszek przewrócic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki :) Dzięki agula,do tych panów przydalaby mi się panienka ;) elmirka och te myszy fajnie że powoli sytuacja w domu się polepsza :) a męża brat to jakiś pokopany :O:O hmm nadal nie wiem jak mam wysłać tą kartke gosiek,Melania pomaranczowa mamo gratuluje ząbka 🌻🌻 a co u martusi ??? już dawno jej nie było. Eryś już tak sztywno stoi na nóżkach,ja go chce położyc a piernik mi nóżki prostuje :) - a ja się martwiłam że mi nie sprężynuje. Dużo zdróweczka dla wszystkich,buźiolki pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowa mamo gratulacje dla małego zucha za ząbek. A ja się Wam zapomniałam pochwalić :) dziś drugi dzień mam pierwszy @ odkąd zaszłam w ciążę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmirka moja @ trwa już 8 dzień :( właśnie wyprałam swojego persa :) już na święta nie morze sie wybrudzić ;) Eryczek śpi a ja mam czas na kawusie - zapraszm :) obiadek mam od wczoraj,a więc dzisiaj laba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia weź mnie tą ósemką nie strasz. Ja mam wyjątkowo skąpy, ale może się jeszcze rozkręci. Kajcia właśnie zjadła 1/3 słoiczka, królik z warzywami hurra!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka,moj jeszcze drzemie!!!!!!!!!!U mnie dzisiaj latwy obiadek i szybki,ziemniaczki,jajka sadzone i salatka z sosem amerykanskim,w sumie to nawet smacznie mi sie wydaje :) Pom.mamo gratulacje zabka u nas chyba tez lada dzien to nastapi,ewcia Erys zuch ,nielugo na nozki pojdzie,a tak sie martwilas :) a gdzie sie Gosia29 podziewa????????Gosia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Prezenty juz wszastkie macie??????????ja mam,paczki codziennie do domu przychodza ,bp czesc kupilam przez neta. Ewcia!!!!!!!!!!!!!!trenuj wysylanie kartki z nk,na pewno sie uda,oby nie po swietach hehehehhe to byl zart!!!!!!!!!!!!!!Ewcia pije kawke z Toba,a inne laseczki,co porabiacie,oprocz tych pracujacych mamus??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmirka ja na początku dość obfity miałam,teraz po malutku zanika ;) Brawo dla Kajci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek nie wiem jak sie wysyla te kartki :( chyba faktycznie naucze sie po swietach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski :) Melania chyba wszystkie nasze cycusiowe dzieciaczki tak maja z tym spaniem w nocy :( . Ja biore Gabrysie juz okolo polnocy do siebie do lozka , bo mi sie nie chce wstawac co godzine do niej. A dzisiaj jeszcze Kamilka wpakowala nam sie do lozka , spalismy jak sardynki w puszce ;) No i 5.30 koniec spania !!! MArtynka tez cos zginela, moze znalazla prace? A Goba to nas olewa ostatnoi :P :D Gosiek mnie juz krew zalewa z tymi przesylkami , po wielkich opoznieniach przesylka nebulizatorem miala przyjsc wczoraj i co ??? Nadal nie ma !!!! Ale mnie ku***ca bierze ! Pomaranczowa mamo gratulacje pierwszego zabka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula jak zdrówko ??? ja już ok. prawie zdrowa ;) och te przesyłki,brak słów :(:( tak,tak dziewczynki nas zaniedbują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ewcia, nic sie nie martw z tymi kartkami, ta funkcja jest teraz wylaczona. Jak wchodzisz na nasze swieta widac kostke sera ze zgryzem :P Nie dziala teraz ;) Ja tez nie umiem wyslac kartki i pewnie sie nie naucze. jak wchodze na profil osoby nie mam opcji wyslania kartki, jak pod otrzymana kartke klikam wyslij kartke to widze ten ser :P Agula, a niech to :( To po co obiecuja szybka dostawe? Ni emma slow :( Elmirka , brawo dla Kajuni :D Pomaranczowa mamo, gratulacje dla synusia za pierwszy zabek :) Chcialabym by Ninka juz miala..tak ja biedula mecza te zeby czasem, tak mocno gryzie gryzaki... A dzis nasze male swieto i obchodzimy polroczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia a dziekuje, juz lepiej :) Jeszcze meczy nie bol gadla ale tylko rano, po przebudzeniu,serwuje sobie herbarke z sokiem malinowym i jest OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrówka i sto lat dla Ninki na pół roczku. A ja zostałam zmuszona do wyjścia z chaty dzisiaj, bo sąsiadowi drzwi wymieniali i wiercili i stukali od 13, skończyli chyba koło 19. Więc nie miałabym jak Kajci spać położyć. Ubrałam ją, wzięłam w nosidło i poszłam do mamy. Jutro też siedzę w domu, bo wózek schnie. Do kitu wszystko. Dziewczyny ja nie wiem czemu na n-k nie pokazuje się ta opcja u mnie teraz już jej nie widać, bo wszystkim wysłałam, ale trudności z tym nie było. Bez sensu. A dzisiaj u mamy wypiłam sobie gin z tonikiem, może wstyd się przyznać ale pierwszy raz to próbowałam i pyyyyycha :p :P :P jeszcze bym się napiła, ale w domu nie mam :( Dobra spadam chyba jeszcze może na allegro i do spania, Kaja śpi więc trzeba odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 dla Ninki na polroczku :) i88 ./,...............].[/ji /m,l mk bnm ,k jkm --- a to kolezanka z Chicago dolacza sie do zyczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula, dam jej to przeczytac - napewno zrozumie bo mowi tez w takim jezyku :P Dziekuje dziewczynki za zyczonka dla Ninki tutaj i na naszej klasie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURFITKO GRATULACJIE DLA NINKI NA PÓŁ ROCZKU ALERZ TEN CZAS ZASUWA NIEDAWNO RODZIŁYSMY A TU JUZ ZABKI SIADANIE I NASZE DZIECIACZKI TO JUZ POŁROCZNIACZKI DLA NINKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pięknie, buziaczki dla Ninki! Ruben w sobotę kończy pół roku i jestem w szoku, bo rzeczywiście - niedawno rodziłyśmy... A tu zima i katary, kaszelki ble. mój Rubi ochrypł :( ale byliśmy u lekarza i płucka czyste. No więc na razie mamy calcium i witaminkę C, także może uda się wyleczyć bez antybiotyków... Bardzo bym chciała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×