Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

No i w tajemnicy Wam zdradzę, że na forum lipcówek też już jesteśmy na 511 stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO i unas dalszy ciag katarku inhaluje juleczke 3 x dziennie z roztworu wody fiziologicznej ale nadal katarek jest do tego podaje jej eurespal mam nadzieje ze do swiat jej przejdzie ,do tego dokuczaja jej straszne gazy cały czas pryka tak jagby ja brzuszek bolał ja juz nie wiem co jest grane soczkow nie pije deserkow nie je a nadal ma bolesci brzuszka ja juz do tago nie mam sily i cały czas chce na raczkach i jeszcze w dodatku slini sie jak niewiem az sie ktusi slinka to chyba na zabki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia mnie sie wydaje, ze Julcia moze mniec po mleku wzdecia;( A tak wogole witam nocna pora:). Caly dzien zalatana, a do tego maz chory, i musze jeszcze co chwila herbatki mu parzyc, podawac leki, mierzyc goraczke....ech ludze sie tylko, ze mala chora nie bedzie;( Wszystkiego Najlepszego Dla Ninki🌻👄 pomaranczowa mamo- Gratuluje pierwszego zabka:) wszystkie dziewczyny zachwycaja sie Twoim malenstwem, a ja nie widzialam, bo nie mam profilu na NK, a przez meza nie chce wchodzic. Moglabys wyslac wasze zdecia na interie???? Hanio k Rubenek sliczny, taki powazny kawaler:) Elmirka widze, ze wszystko ku lepszemu zmierza, i tak trzymac- starszym trzeba ustepowac, bo i tak ich nie zmienisz, zycze przyjaznej atmosfry swiatecznej, i nie kloccie sie juz, bo tak bedzie sie to ciagnoc przez nastepny caly rok, no!!!! Ja juz 2 @ mam za soba, i musze termin do lekarza zrobic, bo czas sie zabezpieczyc. Ciekawe co u Camomili slychac???? Melania, a jak pedzlujesz Nawisinem???? Zycze duuuuzo zdrowka dla Mikolajka, i zaraz zerkne na motylki do Ciebie, bo dawno malego nie widzialam:) Agula mam ten przepis, tylko musze jeszcze zlozyc go w logiczna calosc hmmm, za moment podam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania- Mikolajek przeslodki!!!!!;) Szczegolnie w tej czapie mikolajowej wyglada suuuper!!! Agula Ciasto z masa grysikowa Masa 2 szklanki mleka 1 cukier waniliowy 3 lyzki kaszki manny 20 dkg masla 12 dkg cukru pudru Wszystkie skladniki utrzec dodajac przestudzona ugotowana na mleku kaszke manna Ciasto 2 jajka 7 dkg masla 2 czubate lyzki miodu 1\2lyzeczki proszku do pieczenia 1\2lyzeczki sody oczyszczonej 1\2 kg maki 2 lyzki mleka 20 dkg cukru Wykonanie miod, maslo, mleko rozpuscic na malym ogniu w rondlu. przestudzic. Dodac make z soda i proszkiem, cukier i zoltka- wyrobic ciasto, na koniec dodac piane z bialek. Ciasto podzielic na 3 czesci- piec zlote placki w temp 180 st. Upieczone, wystudzone placki przelozyc masa. Ciasto polac polewa czekoladowa Polewa czekoladowa: 10dkg czekolady 1 lyzka masla 1 lyzka mleka 2 lyzeczki spirytusu Skladniki rorpuscic, dokladnie wymieszac, i polac ciasto. Wierzch posypac np wiorkami kokosowymi Ufff jest przy tym troche roboty, ale pyyycha!!!! Moze sama zrobie tak sie na to napalilam;) Milej nocki dziewuszki, Dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mi ukosnik nie wyskoczyl;) oczywiscie ma byc: o,5 lyzeczki pr. do piecz. 0,5 lyzeczki sody 0,5 kg maki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka , dzieki za przepis :) Brzmi bardzo apetycznie :D Rzeczywscie jest roboty przy nim , ale jak tak zachwalacie to chyba warto poswiecic troche czasu na wykonanie . Milka duzo zdrowka dla meza :) Czy wszystkie chlopy sa takie marudne jak choruja? Moj jest gorszy niz dwojka chorych dzieciakow ;) , boli go glowka a zachowuje sie jakby mial smiertelna chorobe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane,stawiam goraca kawke,ja tez chora ,teraz bierze mojego chlopa i bartek chrycha,boje sie tylko o maluszka na razie zdrowiutki. Dzisiaj jedziemy na gimnastyke ,zobaczymy jak pojdzie nam.pozdrawiam wszystkie mamy,a Goba i Gosia dostana lanie za nieobecnosc hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dawno nie pisałam bo nie mogłam sie zebrać ale jestem na bieżąco z czytaniem :) witam nowe oleżanki u nas oki chociaż mała przez ostatnie trzy noce była nieswoja budziła sie ok 12 i nie mogła zasnąć ale dzis mi ładnie spała położyłam ją o 20 30 i spała do 7 40 oczywiście obudziła sie o 12 i 4 na picie w nocy. Nie daje jej mleczka w nocy bo zauważyłam ze jak dostanie tylko pić to lepiej spi. Moja królewna kończy jutro pół roczku nawet nie wiem kiedy to zleciało. Też chodziłyśmy na rechabilitacje żeby poćwiczyc ale błam z nia 2 dni temu na kontroli i wszystko jest oki. Nie mam z nia problemów nie choruje i nie marudzi narazie nawet kataru nie miała. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alkatraz🖐️,wreszcie zawitalas,pisz czesciej,wzsystkiego naj dla corci juz na jutro,zebym nie zapomniala🌻 Super ze malutka zdrowa,moj tez jeszcze nawet kataru nie mial....odpukac.....,tak trzymajcie,pdziel sie nowinkami o corci pa , a gdzie reszta spi?????????czy buja w oblokach?????Dzisiaj mam humor niezly,chyba dlatego ze wstalam o 5.30,zeby z mezem kawke wypic ,tak mnie prosil bidula .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć melduje ze zyje ale przepraszam na biezaco z czytaniem jestem ale mam takiego lenia ze szok pisac nawet mi sie nie chce hihi prosze o wybaczenie. u nas ok wiki lekko chora wirus gardła kuba ok gryzie nogi wycwiczona rączka wiec nie narzekam ostatnio go zwazyłam u siory miał :::::9,300-masakra normalnie a ja ide dalej udawac ze cos robie-no i do tego okres:-( buuuuuu pozdrawiam wszystkie mamy i dzieci 🌻dla Ninki i Dla Mateuszka na ząbek i dla jutrzejszej solenizantki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie. u nas wszystko ok,Bartusiowi katarek juz mija,jutro ma juz 8 miesiecy:))przygotowania do swiat w toku,prawie posprzatane,zostala tylko lazienka i przetrzec okna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki :) Ja dzisiaj wstałam lewą nogą :( Bardzo mam doła :( Wpadłam się przywitać i życze miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka__ 🌼 ❤️ dla Ninki z okazji półroczku !! Pomaranczowa__ twoj synek ma boskie afro !! :-) przeslodki... jestem na chwilke tylko... z pracy oczywiscie...jakos tak zimno, piec przykręcili i ręce ciężko chodzą :-( nocka u nas troszke lepsza, ale i tak pobudki co 2 godzinki :-( kiedy to sie skonczy !!?? Dziewczyny karmiące macie jakiś plan albo doswiadczenia jak zakonczyc takie nocne pobudki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Popijam kawke, maz lezy polprzytomny, a Maya skacze w hopserze. Mam dolka malego, wczoraj zasnelam dopiero o 2. Alakatraz jeszcze Hani nie widzialam, podeslesz zdjecia na interie???? Ewcia[czesc} Gosiek obyscie sie wszyscy nie pochorowali. Teraz jakis taki okres na choroby, jak bylam z Maja na kontroli to chyba ze 30 dzieci czekalo na wizyte!!!! masakra. Goba milej pracki, i caluski dla maluchow, ale Kuba duuuzyyy. Maja wazy 8300, i ma juz 67 cm. Lekarka powiedziala ze super, jest w sam raz:) Melania odezwij sie, i napisz mi co z tym pedzlowaniem. Ewcia a dlaczego masz dola??? Agula moj chlop tak nie marudzi tylko lezy i mierzy goraczke co chwila;) Iza- wszystkiego najlepszego dla Bartusia naszego pierwszego topikowego chlopca🌻❤️ Lece zaraz po jakies zakupy, bo ldowka swieci prawie pustkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Mała śpi już drugą godzinkę to mam trochę czasu na kompa, bo jak zwykle nie mogę się z niczym wyrobić. Gosiek, dziś chyba w koncu wybiorę się do tego gina(jak znajdę do niego telefon). A robił wam lekarz usg, żeby sprawdzić czy jest tam wszystko ok? Dzięki za kartki na nk, ja jeszcze nie miałam czsu żeby sie tym zająć, zresztą nie wiem czy będę umiała je wysyłać. El-mir-ka, widzę, że Kajunia taki sam jadek jak moja Anula, u Ani szczyt możliwości wypicia mleczka sztucznego to 60 ml, raz wypiła aż 90! ale najważniejsze, że zaczęła pić z butli, cyca jej jeszcze daje też, zwłaszcza w nocy, pobudki częste, buuuuuuuuuu, żeby chociaż przespałą ciągiem 3-4 godziny a ona budzi się co 2, szok padam ze zmęczenia Agula a ty próbowałaś dać butlę małej na noc, bo Ania na noc to tylko chce przy cycu zasnąć, niewiem, czy by spała lepiej jak bym w nią jakoś wmusiła butle. Na śpiąco nie daje się nabrać Och idę bo chyba moja królewna wstała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania właśnie też ciągle się zastanawiam jak można skończyć te nocne pobudki, bo wydaje mi się to troszkę nienaturalne, żeby dzieciaczki w tym wieku budziły się w nocy tak często:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak Anuś jeszcze śpi, dziewczynki ja znowu się martwię, bo piszecie, ze wasze dzieciaczki już sprężynują, stoją a moja Ania jak ją chce postawić to ma nóżki jak z waty i się denerwuje jka ją stawiam o teraz to już wstała napewno bo coś gada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,moj wlasnie ucina sobie drzemke,a ja ide umyc wlosy :) Mierzejka ,jak ja bylam u gina to mialam robione usg dopochwowo brrrrrrrrrrrrr,ale bylo fajnie hehehehehehzarcik!! Idz kochana bedziesz miala to juz za soba,ja wiem jak to sie odklada,ale znajdziesz czas.No i wspolczuje tych nocek,ja juz daaaaaaaaaaaawno przestalam wstawac w nocy,jak maly skonczyl 2 miesiace.Mierzejka a jak na rehabilitacjach i z cwiczeniami,wiadac postepy???????? jesuuuuuuuuuu,co tu zrobic na obiad??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Czytam wszystko od rana ale nie miałam czasu odpisać. Jakiegoś powera dostałam i mnie rozpiera energia, szkoda, że wózka nie mam bo bym poszła na 2h na spacer. Gosia nie wiesz co na obiad, to może barszcz czerwony i ziemniaczki dobierane, wczoraj u mamy mojej jadłam mniam :p Kajcia dała mi dzisiaj pospać jak nigdy. Obudziła się 5,40 zjadła mleko i zaczęła się bawić w łóżeczku, więc wzięłam ją do nas, a ona momentalnie zasnęła. Spałyśmy do 8,10 - normalnie rekord świata, bo codziennie jak w zegarku pobudka 6,50, ostatnio 7,20. Potem była jakaś marudna i ciągle chciała na ręce, ale jak zasnęła to ja poprasowałam, wygotowałam butelki i smoczki (raz na jakiś czas się by przydało), poprzeglądałam jej ubranka i odłożyłam przyciasne, umyłam włosy wysprzątałam pokój, wstawiłam pranie i... Kaja się obudziła :D Ale jestem z siebie dumna, że nie przesiedziałam tego czasu przed kompem :p Teraz leży na macie i coś stęka, pewnie mnie woła ;) Uwielbia jak siedzę koło niej na podłodze przy macie, wtedy może się dłuuuugo bawić. Dobra lecę do niej pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć!byłam wczoraj na kontroli zKingusia i jest ok ale ma do konca tyg,brac jescze wapno i syrop!uf! Goba ,elmirka dzieki za kartki!-Agula ja tez jestem ciemna i nie wiem jak sie je wysyła! Pomaranczowa mamo -gratuluję ząbka u synusia! U nas ciche dni!!!!!!!!!!!!pokłocilismy sie z małzonem !ech i jescze te głupie świeta!!!!!!!!!! poszło o bzdure prosiłam zeby chwile popilnował mała a ja dokoncze czytac bajke Krystianowi a on se lezał i ogladał tv i zaczeł pod nosem marudzić,ze nie moze spokojnie ogladać i od słowa do słowa wylalismy nasze zale!!!!!!!!!!!!! lece bo mała kwili !pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
el-mir-ka podrzuć troszkę energii:) Gosiek my mamy ćwiczyć w domku i jechać na kontrol dopiero za miesiąc, myślę, ze po mału jakieś postępy widać, lepiej już się podpiera na rączkach, ale ostatnio włąśnie martwi mnie to, ze Ania nie sprężynuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka__ sorki ale nie doczytałam wszystkich wcześniejszych postów - pędzluje nasivinem, tzn. zanurzam patyczek do uszu ( taki dla niemowląt ) i smaruje nosek od wewnątrz - bo takim maluchom nie można zakraplać... Mierzejka, a próbowałaś już coś zrobić z tymi pobudkami ?? Nie martw się o Anulkę, na pewno wszystko z nią dobrze, tylko rozwija się w swoim tempie :-) mój Miko też nie sprężynuje, tylko staję na sztywnych nóżkach :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , u mnie pobudka o 5.30 !!!!! Nocki bez zmian pobudka co 1 -1,5 h . Pare dni temu i wczoraj na noc dostala flaszke ( wczoraj wypila 150 ml !!!! jak dla nas to bardzo duzo) i ladnie zasnela a po niespelna godzinie znowu pobudka :( , przytulilam ja i zasnela , ale po kolejnej h domagala sie cycka :O , napewno nie byla jeszcze glodna , ale musiala pomietolic w buzi mojego cycka .W naszym przypadku butelka nie zalatwia sprawy. Przedwczoraj dostala o 18 kaszke lyzeczka, potem o 19,30 popila cyckiem i to tez nic nie dalo. Starsza corke karmilam tak samo i bez problemu szla spac o 19 i pierwsza pobudka byla dopiero o 2 !! , kolejna o 5 i jeszcze do 7 pospala. Mierzejko , cztalam ze do konca 7 miesiaca dziecko powinno choc przez chwile utrzymac ciezar ciala na nozkach. A nia ma jeszcze troche czasu, moja Gabi tez jeszcze nie sprezynuje, a na sztywnych nozkach wytrzymuje moze sekunde :O Elmirka, Gosiek podzielcie sie swoja energia i humorem :) , bo ja jakas bez zycia dzisiaj jestem , a jeszcze dzis zajmuje sie dzieckiem kolezanki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też poprosze troszke energgiiii :) Milka mam doła bo dziś sprzątałam w szafie i patrze a tam na płycie tylnej pleśń ;( nie wiem czy coś wrzuciłam mokrego,chyba że to przez reklamówki - schowałam w nich ubranka po Eryku,i wrzuciłam do szafy i tak sobie tam leżały. Mam już wszystkiego dość :( męża w domu nie ma,przyjeżdza bardzo późno wszystko na mojej głowie,obiad,sprzątanie dzieciaczki dosłownie wysiadam :( pewnie to wina tych nocek okropnych co 1,2 pobudka :( U nas też butelka nie pomaga :( nie mam zielonego pojęcia co zrobić aby Eryś przesypiał nocki. Ja dziś na obiad serwuje kartofelki duszone,maślanka i barszczyk czerwony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My po obiadku,elmirka dzieki za pomysl,ja uwielbiam barszczyk,ale moje chlopy niet:( Ja wzielam przyklad z elmirki i do swojego dobrego humoru dodaje pracowitosc,no moze nie tak jak elmirka ale porobilam troche,no i posciel zmienilam wszedzie hehehehe,fliudy elmirki tak na mnie podzialaly ze butelki tez wygotowalam hehehehe,elmirka dzieki,przynajmniej caly dzien nie poszedl na marne i cos zrobione w domu,a na 17 jedziemy na gimnastyke ,zawsze mam stresika przed tym. Mierzejka termin do gina zrobiony????????Teraz bede cie pilnowac i nie dam ci spokoju.Mierzejka napisz mi prosze jak cwiczysz z ania,moze cos sciagne,od goby juz sciagnelam troche,bo ja w zasadzie nie dostalam jakichs konkretnych cwiczen,takie tam wygibasy no i odpowiednie podnoszenie z pozycji lezacej. Pozdrawiam laski,humor mija jak pomysle o tej gimnastyce dzisiaj,ale bedzie dobrze papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysyłam pozytywne fluidy :D :D :D :D Kajcia zjadła prawie cały wysoki słoiczek kaszki mannej z owocami, z Hippa, na prawdę dobre. Byłam z nią w nosidełku na poczcie wysłać 12 kartek i aplikację w sprawie pracy do Urzędu Skarbowego do Oławy. Więc dziewczyny trzymajcie kciuki. Zasnęło moje Maleństwo. Zjadłam kanapkę i idę wieszać pranie bo oczywiście ten brudas - czytaj brat męża - nie ruszy dupy. Nie ważne, że mnie nie było i prały się tam też i jego gacie, ale ja wstawiłam. Ach szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i powieszone :) Gosiek na pewno będzie wszystko ok, nie denerwuj się tak tą gimnastyką. Kurcze jeszcze bym przejrzała Kajci ubranka za duże, bo może coś już jest dobre ale kręgosłup mi wysiada, więc chyba sobie odpuszczę. Był jeszcze na chwilkę Kajci chrzestny przed momentem, musiał zabrać parę rzeczy dla mojej siostry, a ja teraz oglądam serial i jak myślę o naszej sytuacji to wszystko mnie dobija. Boże jak ja bym chciała mieszkać na swoim, i żeby to zdrowie dopisywało. Ostatnio mało mi wydatków związanych z moim zdrowiem, to jeszcze wypadła mi plomba w zębie i muszę iść do dentysty, ale chyba pójdę w Brzegu, nie do swojego we Wrocławiu, bo kasy nie mam, tam zapłacę 150zł a tutaj 80zł. Sama nie wiem, w sumie nie boli i staram się przeczekać jak najdłużej, choć wiem, że nie powinnam. Chciałam się jeszcze pochwalić że ja już po @. Pierwszy dzień normalnie, drugi prawie nic, a dziś trzeci i ani widu ani słychu. Możecie mi zazdrościć :p - żart. Coś jeszcze miałam napisać, ale mi ze łba wyleciało. Jak sobie przypomnę to napiszę. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!!!!!!!!! HUUUUUURRRRRRRRRAAAAAAAAA Zmienilam stopke boooooooooooo wyszedl \"nam\" pierwszy zabek,ale fajnie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje z okazji pierwszego zabka dla Kubusia :D Mierzejka, Ninka czasem cos podskoczy, ale gora 2-3 razy i juz sie zwija..ogolnie nie lubi tego, stac tez postoi przez 5 sekund i juz nozki do gory, albo pupa na dol..zalezy jak zareaguje ja :P Nie martw sie, napewno wszystko z Ania dobrze. Jutro idziemy do tego ortopedy, zobaczymy co to bedzie. Biedulki wy z tym spaniem, chyba bym padla tak co 2h. Moja nawet jak byla na cycu juz jak miala 2 tyg przesypiala 5-6 h, wiec nie bylo zle. Ja nie mam rad, bo po prostu nie mialam problemu z tym. Teraz Ninka dostaje kolacje o 9 wieczor, i po niej spi do 5-6 rano, zje butle i nadal idzie spac do 7-8. Czasem jej sie zdarzy przebudzic kolo 3-4, to daje smoka, a jak nie pomaga to wode i zasypia, ale juz w naszym lozku a nie u siebie. Wiem, ze robie blad, ale nauczylam ja zasypiac u nas i przenosze ja do jej lozeczka na noc. I rano juz tez laduje u nas po jedzeniu. Ale mnie tak ma malo, ze chce nadrobic wszystko i poprzytulac sie z nia. A nawet moj maz sie cieszy jak Ninka go zagaduje i laskocze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×