Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Gratulacje pierwszego zabka dla Kubusia , 🌻 zeby reszta wychodzila tak samo bezbolowo :) U nas na obiad bedzie gulasz wieprzowy , kasza gryczana i ogorek kiszony . Nagotuje wiecej gulaszu to bede miala na jutro do ziemniakow :) , a co sie bede przemeczac :P Kasiu78 pisalac , ze inchalujesz Julcie roztworem soli fizjologicznej. Powiesz jaki mocny robisz ten roztwor ? Dzwonilam wlasnie do lekarki, spytac sie o szczepienia , bo Gabrysia powinna za tydzien isc na 6 miesiecy, a on juz 2 ( na 4 i 5 miesiac) opuscila :( Powiedziala , zeby sie jeszcze wstrzymac jak mala ma katar , a potem beda jej dawac po 4 szczepionki na jeden raz !!!!!!! Plakac mi sie chce na samo mysl o tym buuuuuu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny... dawno u was niebylam... zbierałam sie codziennie zeby cos napisac ale niewiedziałam co.... moj maciek jutro konczy pol roku i zero przekrecania sie na bok... nic zero... niesprezynuje tez choc chwile postoji na sztywnych nogach... zaczynam sie martwic pomału.... chyba zebu mu beda szły bo jest taki marudny i tylko cycka w buzi non stop i haruje poreszta zle mi sypia w nocy od 2dni i robi mi kupy zielone,.... niewiem juz co grane jest.. w piatek mamy szczepienie i musze sie popytac... mam pytanie do was... co wy gotujecie do jedzenia waszym dzieciaczkom bo ja zupe marchew, pietruszka ziemniak i miesko, ale co jeszcze mozna bo codziennie jedno i to samo to boje sie ze mu sie znudzi, dobrze ze te słoiczki sa jescze.... napiszcie jakies przepisy prosze... zycze duzo zdrowka dla chorowitkow.... dla solenizantow szczescia i zdrowka zycze...... i gratuluje kubalkowi pierwszego zebula..... całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula 78 ja kupuje jej w aptece sol fiziologiczna jest tam 5ml i inhaluje ja 5 min potem opukuje plecyk i i wyciagam gilki u mnie woda fiziologiczn jest na recepte bo ja uzywaja narkomani ponoc az sie nie chce wiezyc dobra uciekam pa .kUBUSIU GRATULUJE PIERWSZEGO ZABKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelona tu jest tabelka podajaca jakie produkty i warzywa mozna zaczac podawac po 6 miesiacu http://www.osesek.pl/co-kiedy-w-diecie-dziecka/produkty-spozywcze-w-diecie-dziecka-ktore-ukonczylo-6-miesiac-z-3.html Jest tam jeszcze sporo przepisow na papki :) Kasiu , dzieki z odpowiedz :) U nas okazuje sie ze sol fizjologiczna jest takze na recepte :O Zadzwonilam po raz kolejny do lekarki i mowie o co chodzi z tym nebulizatorem ( ktorego jeszcze do tej pory nie mam !!!!! 😠 ) . a ona zebym przyjechala , bo nie wie czy to malej potrzebne ! ( ta sol znaczy sie ) . Boze , dziecko ma od 2 miesiecy katar , a ona w kolko kaze podawac jej wode morska !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek, Ania napisąła też super życzenia dla Kubulka z okazji pierwszego ząbka, ale wszystko jej się skasowało, ale powiedzmy, że w tym wcześniejszym poście były życzenia:) Gosiek, dzięki za zdyscyplinowanie mnie z tym ginem. Oświadczam Ci, że już wizyta zaliczona:) I wszystko ok, u tego gina byłam pierwszy raz, bo nie chciało mi się jechać do tego co prowadził mi ciążę, a ten jaki rozmowny, każda pacjentak siedziała u niego ok 20-30 min, ja byłam ok 20 a badanie trwało może ze dwie minuty. A wogóle to jakiś luzak, od razu mówił mi na ty, wypytywał o róże rzeczy, seks, pyta się czy mi nie przeszkadza gumka itp, kurcze jakis taki dziwny. Przy badaniu oczywiście byłąm zestresowana a on do mnie żebym się nie chwaliła że jestem taka ciasna, szok. Chyba jak dla mnie był za bardzo bezpośredni. Mam nadzieję, że Ania wkrótce załapie do czego ma nóżki:) Dziś chciałam zamówić Ani-Muzyczny ogródek zabaw 5w1 (od babci na gwiazdkę) ale coś w ostatniej chwili mnie tchnęlo, by zapytać się mojej bratowej, czy oni tego czasmi Anulce nie kupili a moja bratowa odpisuje mi, że to właśnie jej kupili i skąd ja wiem, ale zbieg okoliczności, dobrze, ze ni kupiłam tego a już byłam o krok od tego, miałam już wciskać kup teraz. A tak wogóle to jak myślicie, bo mnie si e wydaję, ze taie poważniejsze prezenty należałoby skonsultować z rodzicami(czyli z nami)by właśnie uniknąć zakupu tej samej rzeczy. Po porodzie też chciałam Ani zamówić leżaczek a tu przyjeżdża mój brat i co kupili...leżaczek, a co jeżeli my byśmy to już mieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajcia śpi, mąż szama kolację, więc mam chwilkę. Mierzejka no to faktycznie luzak z tego lekarza chyba aż za bardzo. Mój też jest bardzo bezpośredni i rozgadany, ale to facet z klasą i jego żarty są na odpowiednim poziomie. Nie wyobrażam sobie, żeby mógł coś takiego do pacjentki powiedzieć. Chociaż pewnie ten lekarz przez swój sposób bycia też ma swoje zwolenniczki. Najważniejsze, że wizyta zaliczona, ja 13 stycznia będę już miała drugą po porodzie. Chwaliłam się, że @ mi się skończyła, a tu klops, teraz wieczorem coś tam się rozkręca :p Anulka super pościk napisała.🌻 Dobra uciekam, bo mamy z mężusiem coś sobie obejrzeć, jakiś filmik wreszcie wspólnie bez zasypiania. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo:) Tez poprosze o porcje pozytywnej energii do porzadkow domowych!!:P Z nowosci to Claudii wyszla chyba dolna prawa jedynka,jak dotkne palcem to czuje cos ostrego,tak samo jak lyzeczka do dzwoni,tyle ze jeszcze nie widac.Siedzi tez sama,ale trzeba pilnowac zeby nie fiknela:)Ostatnio posadzilam ja w rowerek i sie spodobalo,chyba ma po mnie bo ja zapalona cyklistka:)A dzis rano chwila grozy,jadlam mandarynke,a ona jak zwykle tez chciala,dalam troche sprobowac na jezyczek,raz,drugi i...wchlonela kawalek mandarynki,cale szczescie wyjelam ah juz nie bede tak jej dawac o maly wlos.. A ja chyba dopuscilam sie nieswiadomego chomikobojstwa:(Wczoraj padl mi ostatni z trzech w przeciagu 2 tygodni,niedawno poznalam prawdopodobna przyczyne-zwirek dla kotow:(Ostatnio jak poszlam po wiorki facet nie mial,ale powiedzial ze zwirek dla kotow tak samo dobry i ze on stosuje,no to wzielam durna,a dzis przeczytalam ze jest trujacy dla gryzoni:( I taki dziad ma sklep zoologiczny😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
El-mir-ka z tego co wiem to, pacjentek, które lubią jego żarty jest sporo ale mi raczej nie podpasował. canomilla cóż za laik z tego sprzedawcy, żeby takiej rzeczy nie wiedzieć, to ja już sobie wyobrażam ile już takich gryzoni mógł tym wykończyć...biedne zwierzątka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulek zasnęłą, pewnie za ok pół godzinki będzie pierwsz pobudka, pózniej ok 23, 1, 3, 5, 7 och zapomniałam już co to znaczy przespana noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Gorace pozdrowienia dla wszystkich buziaczki dla małych solenizantów i gratulacje za wszystkie pierwsze ząbki. U nas powoli się poprawia, Wiki już lepiej, Julek jeszcze trochę kaszle ale teraz to juz nie wiem czy to wina choroby czy ilości sliny. TAk bardzo się slini że az ma wysypke na buzi wokól ust. U lekarza nie byliśmy z Juleczkiem bo dwa dni z rzędu nie mieli wolnych miejsc a teraz jest lepiej więc nie będę z nim szła bo panuje tutaj jakiś okropny wirus objawiający się biegunka i wymiotami. Aha doniesienia z ostatniej chwili - Julek od dzisiaj siedzi sam bez podtrzymywania i to całkiem długo- podpiera się z przodu lub trzyma za stopki i jest przeszczęsliwy i strasznie płacze kiedy go kładziemy(a nie chcę żeby długo siedział.) Dostałam wczoraj sms-a od martusi - kazała Was serdecznie pozdrowić i złożyć zyczenia Wesołych Świat i Szczęśliwego Nowego Roku. Nie odzywała się ostatnio bo miała problemy z internetem a za 2 dni wyjeżdża do Polski i obiecała się że odezwie się po powrocie. Dziewczyny czy u waszych dzieciaczków pierwsze ząbki to dolne jedynki?? U nas wygląda jakby pierwsza miała wyjść dolna dwójka dziąsełko wyrażnie jest rozpulchnione. Surfitka pisałaś chyba że u ciebie podobnie. Ok uciekam teraz bo dzisiaj jeszcze nie wykonałam planu ale za to umyłam szafki w kuchni na jutro zostanie tylko lodówka. Teraz wybieram się na podbój łazienki- trzeba poszorować i kafelki pomyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demiluna, witaj, dobrze, że dzieciaczkom juz lepiej:)no i ząbek już się szykuje, gratuluje Ania też już potrafi chwilkę siedzieć, podpiera się sama, swieże zdjęcia posłałam na interię Gosiek, my też za wiele ćwiczeń nie dostaliśmy, najważniejsze to takie dwa, jedno masz pokazane na zdjęciu(Ania musi opodpirać się na rączkach), które wysłałam a drugie to takie, które właśnie przygotowuje do siadu, Ania ma siedzieć i mamy jej tak rączki wyprowadzać, zeby się utrzymywała na nich(tak z boczku) widać trochę chyba to pomogło bo już widać jakieś efekty w postaci coraz bardziej samodzielnego siedzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało byc podpierać. Ta druga rehabilitantka kazała nam kłaść Anulkę na takiej dużej piłce, ale jeszcze jej nie kupiliśmy, no i ona wogóle stawiała na dotyk tzn mamy Anię masować, gładzić, dotykać róznymi dziwnymi przedmiotami o róznej strukturze np pędzlem ją głaskać. I raz dziennie mamy ćwiczyć tak: Ania siedzi ja ją trzymam za rączki i powolutku pociągam ją do przodu, do tyłu, pochylam ją na prawo, na lewo, i tak ze dwa razy. Mam nadzieję, że w miarę jasno to wytłumaczyłam, a jeśli nie to jak będziesz chciała to Ci postaram się lepiej wytłumaczyć. A ty jakie masz ćwiczonka dla Kubulka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim zyczę przespanej nocki, zwłaszcza Ewci, Aguli, Melani, no i oczywiście sobie też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc, zycze prespanej nocki !!! Anulka bardzo uzdolniona z pisaniem :) Wszystkiego najlepszego dla jutrzejszych solenizantow, bo mnie raczej nie bedzie. Mam jutro dos ciasny dzien :o Papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kachane mamusie :) Dziekuje za gratulacje z okazji pierwszego zabka Mateuszka. Teraz chyba juz drugi sie powoli bedzie wykuwał, bo płyną hektolitry śliny :) Beja, bardzo sie ciesze, ze z Kingusia wszystko dobrze :) A co do klotni przedswiatecznych z mezem - u nas równiez nie obylo sie bez. Nie mamy nigdy \"cichych dni\", ale za to potrafimy pokłócic sie, wypłakać i pogodzic jednego wieczoru :) a raczej jednej nocy :) Ja tez ide do gina, teraz w poniedzialek. Bylam w zeszlym tygodniu no i okazalo sie, ze nadzerka mi sie odnowila i musze ja leczyc. Niestety musialam skonczyc karmic piersia, wiec od dobrego tygodnia moj Mateusz pije mleczko z butelki. Ryczalam jak glupia, bo chcialam jeszcze karmic, no ale nie mialam wyjscia... elmirko, trzymam kciuki mocno :) gosiek, gratulcje pierwszego zabka dla Kubusia :) Chyba z moim synkiem sie jakos zgadali :) bo Mateuszowi wyklul sie zabek dzien wczesniej :) ewelona, moj synek od kilku dni dopiero zaczal sie przewracac na boki. Po prostu sa dzieci, ktore potrzebuja na to wiecej czasu :) Rehabilitantka mowila mi, ze to dlatego, ze Mati ma troszke slabsze miesnie brzuszka i musze z nim cwiczyc :) Mati jeszcze nie sprezynuje, jak go postawie i podtrzymuje to on ugina i prostuje nozki :), ale jeszcze nie sprezynuje. demiluna, gratuluje, ze synek juz sam siedzi i super, ze z dziecmi juz dobrze :) gosiek, ja mam troszke cwiczen, ale generalnie najwiecej to masaz. Robie codziennie Mateuszowi masaz Shantala i kilka cwiczonek na wzmocnienie miesni brzuszka i na przewroty. No i oczywiscie musialam sie nauczyc, jak podnosic, przewijac itp itd. Bardzo duzo pomogla mi w tym ksiazka Zawitkowskiego. Pozdrawiam wszystkie mamusie i ich śliczne dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jj ty o k 8888888888888888888888888888k ,J;;//IUY,Y888JI6 B VN, V JFZSTYYIOKNGHH UB NJKN K PRZESLANIE OD NINKI :) DOBRANOC 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane,jejku juz nie wiem co komu odpisac ,zypomnialam,dziekuje za gratulacje od wszystkichi gratuluje tez wszystkich zabkow,samodzielnego siedzenia i zycze zdrowia chorowitkom. Mierzejka,dzieki za opisane cwiczenia,ja mam te same hehehehe no i jeszcze obroty na brzuszek,musze po prostu pilnowac by kuba mial ramiona pochylone do przodu ba racze nie chowal do tylu,nie prostowal sie tak po prostu,musi byc w pochylonej pozycji do przodu jak najczesciej. Pom mamo,dzieki tez za wskazowki!!!!!!!!! Pani wczoraj powiedziala ze z Kuba jest ok,nie ma zadnych problemow ktore moglyby sie odbic na jego zdrowiu,po prostu chodzi tu o rozruszenie miesni dlatego mam cwiczyc w formie zabawy,duuuuuuuuzo sie bawic.Pani powiedziala ze sa duze postepy tak wiec ok Elmirka!!!!!!!!!Jak z twoja dziesiejsza energia,podruc troche! Dziewczynki wszystko bedzie ok z naszymi dzieciaczkami. Demiluna,mojemu wczoraj wyszla dolna jedynka,ale wiem ze to roznie bywa jesli chodzi o kolejnosc.Gratulacje dla Julcia,on jest drugim jajmlodszym na tym topiku i siedzi slicznie sam brawo:) Ewelona wszystkiego naj naj naj dla Maciusia na urodzinki Ja bym na Twoim miejscu moze zapytala pediatre na poczatek,by zobaczyl Macka,czy wszystko ok.Moze po prostu potrzebuje on wiecej czasu,moj Kuba tez,choc juz prawie siedzi jak mu pomoge,ale to jeszcze nie to.Moze dostaniesz skierowanie na cwiczonka wtedy maly szybciej nauczy sie wszystkiego,bo w sumie w tym wieku to juz powinien na boczki sie przekrecac,to nie znaczy ze cos z nim zle ,moze taki leniuszek ,moj tez taki len troche jest,a raczej byl.Powiedz,czy on lezy po prostu caly czas plasko?????Na boczki nic pisalas,a na brszek przekreca sie sam juz????????A jak jest z siadaniem,jak go podciagasz to probuje siadac??????????Mi sie wydaje ze cwiczenia dobrze mu zrobia,nawet te domowe,wygibasy rozne,zeby zmusic go do ruchu twojego leniuszka. I zapomnialam o najwazniejszym,stawiam kawke !!!!!!!!!!!!!!!!!hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe,zapomnialam pochwalic wszystkie zdolne dzieciaczki,ktore juz potrafia pisac na komputerze!!!!!Musze tez mojemu pozwolic niech ma radoche,ale on tak bardziej kocha telefony kom i piloty do TV:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa skasowało mi sie uuuuuuuuuuuuu jak spale napisze na nowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u mnie nocka znowu jakas dziwna na noc nic nie zjadl a o 11 obudzil sie z plczem i przez 15min nie moglismy go uspokoic ale to był inny placz tylko niewiem jaki... pomaranczowa mamo jakie to cwiczenia moge z nim wykonywac w domu? gosiek35- na boczki przekreca sie, do siadania tez probuje jak tylko lezy to odrazu chce na nozkach tez przez chwile stoi sztywno, jak lezy na brzuchu to sztywno podnosi głowe i rece tez z tego co widze to jest z nim wszystko ok ale te przekrecanie na brzuch i z powrotem mnie nie pokoi wszedzie czytałam ze juz 6miesieczne musi sie przekrecac a on nic... moze sie juz nauczył ze to ja mu pomagam w tym a on sam nie.... niewiem juz tymczasem dzis 6miesiecy konczy.... kiedy to zleciało... dzieki za kartki swiateczne i za komentarze na nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick------imie dziecka---d.u.-----w.u.-----cm----d.o.w.----o.w.----cm Iza_--------Bartosz------18.04----1380----43----18.12-- 6700----68 malinka*****---emilka----09.05---2300-----43-----28.07 -- 5900 --- 56 Ewcia24----Eryk---------28.05----3200-----52----03.12- --7600-- -80 Merana----Akeksander- 23.05---2700-----52----28.08----5260--- 61 Milka76------Maya--------03.06---3360-----50----19.09- --6400--- 61 camomilla_22-Claudia-- 03.06.-- 3980-----52--- 07.10---7200-- 64 mierzejka----Ania-------05.06----2770-----51---- 23.09---5000----?? martusia 82-Julia------- 08.06--- 3260--- -?------04.12-- -7560----?? el-mir-ka ----Kaja--------09.06---2850-----57---- 17.10-- -5280--- -? Melania---Mikołaj------- 09.06---3250---- 58--- 18.11---8000-- -74 gosia29----Tobias-------10.06----3440--- -51----19.09-- -7450-- -64 kasia78----julcia--------11.06----2800--- -52--- -15.09--- 7000-- 64 Kirysek---Tomaszek....12.06... 3920.... 55.....23.07. ..4600....?? Surfitka---Nina----------16.06----3490-----55-----05.12 - -7930-- 74 Alkatraz---Hanna--------18.06---2900-----50-----05.08-- -5100-- 58 Jotka79---Czaruś-------19.06----3190----53---- 31.07--- -4550---59 MAMA MELI--MELANIA--19.06----2490----46-----23.09-----5150-- 61 hanio.k--Ruben Jan-----20.06---3150-----53---- 23.09-- --6240---62 goba-------kubuś---------21.06---3600-----59----5.11.--- 8140---67 agula -----Gabrysia------21.06---3460-----51----25.08-----6400 --64 oliwka100---Oliwia------21.06----3420----53--- 30.07--- -4450---60 abii........Dorota.......21.06....3500.....53.. .06.10.. ..5700...60 lolusia-------maja--------23.06----4250-----59-----???? -------????-----?? Beja1981-----Kinga----- 24.06---3710 --- -59-- 14.08-----4570---59 gosiek35-Jacob(Kuba) 26.06----3580-----52----09.10-----7150--64 demiluna---Julian--------27.06....3640-----???----22.09 .--6659----?? mała_mi----hania--------10.07----3000-----57----24.07- -5250- - 59 Ollas--------Weronika----13.06---4070----57-----09.10--- -6370---?? ewelona....MACIUS.....18.06....3150....55....6.11...7300 ...69 U Bartusia już coś dzieje się z dziąsełkami są opuchniete:)))takze lada dzien moze cos bedzie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszego solenizanta 👄 🌻❤️👄🌻❤️ Gratki dla wszystkich nowych umiejętńości naszych kochanych dzieciaczków :classic_cool: i oczywiście gratuluje pierwszych ząbków 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba!!!!!!!!!!!!!jeszcze nie spalilas????heheheheheheh ewelona ,to nie jest tak jak to zrozumialam,wszastko ok,wiadomo,ze juz powinien przekrecac sie sam na brzuch,ale pewnie jest tak jak piszesz,u mnie jest tak samo z tym brzuchem!!!!!!!!!Dojdzie do wprawy ,a moze pomyli kolejnosc i najpierw bedzie siadal a potem chwyci przekladanie na brzuch.Ja tak sobie caly czas probuje przypomniec jak to bylo u mojego jasia,on tez nienawidzil lezenia na brzuchu i w zyciu nie pamietam czy sam przekrecal sie na brzuch,jak byl starszy to wiadomo ze tak ale w wieku 6 miesiecy na 99pro nie,bo nie chcial,a byl bardzo dobrze fizycznie rozwiniety,nie mial zadnych problemow,a jak mial siodmy miesiac to sam siedzial i sam siadal z pozycji na plecach.Dzisiaj ma 5 lat i wszystko jest z nim ok,zawsze bylo.Ja chyba wyluzuje z tym brzuchem i przestane sie przejmowac,bo z kuba tez jest w miare ok,no troszke cwiczen rozluzniajacych potrzebuje,ale jak widze to on szybciej zacznie siadac niz opanuje samodzielne przekrecanie sie na brzuch,bo on tego nie lubi wiec nie robi tego,do siadania sie rwie bo lubi to wiec chyba nie ma sie czym martwic,wazne ze dziecko jest zdrowe a jak ominie jakas kolejnosc to chyba nic strasznego,jak bedzie siedzial to nie raz wyladuje na brzuchu i sie nauczy i polubi.bartosz natomiast nie umial raczkowac,nie chcial,od razu poszedl na nogi,jak mial9-10miws,chodzil przy meblach a 11 chodzil samodzielnie czyli ok,wczesniej na takie kolejnosci nie zwracalam jakos uwagi,niedoswiadczenie???????Ale wszystko jest dobrze i kazde dziecko wszystkiego sie nauczy w swoim indywidualnym czasie,najwazniejsze by w razie stwierdzenia asymetrii czy napiecia miesn. zareagowac szybko a jesli Macius tego nie ma to wszystko jest ok i nie martw sie,moj Kuba na szczescie nie ma asymetri i innych dupereli wiec juz wyluzowalam ,zmuszam go do przekrecania na brzuch,ale do siadu rwie sie sam,wiec po co sie zamartwiac,bedzie dobrze Ewelona,jest dobrze. Ciekawe czy Goba juz spalila heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba heheheheh na moje oko to juz prawie 3godziny palisz tego fajka,hehehe taki dlugi ten Twoj mietowy??????????????????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spalilal posprzatałam wrr1 cvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv 6 v nvnnnnnnnnnnnnnnnnn info od kuby hihi ale oni maja tematy co wszystko na swita posprzatane, a wie kuba tez sam siedzi przez pare chwil a potem leci do przodu albo na boki w chodziku skacze i tym sposobem przemieszcza sie z pokoju do pokoju a wczoraj była szwagierka z 9 miesiecznym synkiem który juz chodz za rece i sam z asykuracja no i sie zaczeło::jaki on madry szybki cudowny a na kube nic-moja tesciowa tak sie nim zachwyca ze szok a na kube nie powie słowa kurwa jak mnie to wkurwia-sorka ale musiałam bo tego na dłuzsza mete zniesc nienidzie a ze mój skacze na nózkach jak na trampolinie i ze ładnie stoi to tego nie widzi-buuu jak ja nie lubie porównywania.wiki jak byłamała z kuzynka róznica wieku 6 dni to wiki była wicher i td a ta druga niekumata jak diabli to tamta lubila bo spokojna a moja ze szatan-buuuuuuuuuuuu gosiek a spaliłam juz chyba pól paczki bo sprzatanie łazienki było cięzkie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×