Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

goba na goraczke to moze rob oklady z recznika namoczonego w zimnej wodzie? wiadomo nie pomoze to niewiadomo jak ale zawsze troche ulzy ja u mojego syna tez tak robie, ostatnio mial goraczke , co troche spadlo po leku to zas szybko roslo jedynie te oklady jeszcze jakos pomagaly po 2 dniach goraczki wszystko przeszlo ja mlodego chyba bede dawac do chodzika, ale jeszcze nie kupilam zadnego, moj starszy tez chodzil i nic mu sie nie powykrzywialo, zreszta chodzik jest dobry nie tylko do samegi chodzenia ale idzie aby dziecko fajnie w nim posadzic i se moze siedziec i sie bawic moj tez ma problemy skorne juz nie wiedialam co stosowac co lekarz to inna masc nie pomagalo w sumie nic jakos szczegolnie i ostatnio lekarz doradzil zeby twarz ( taka czerwona, strasznie sucha i z malymi pryszczykami) wysmarowac mu kilka razy dziennie kremem penatenem co jest do dupci jak sa problemy...troche mnie tym zaskoczyl ten krem przeciez ciezko wogole rozsmarowac, ale robilam tak i z domu nie wychodzilam 2 dni bo maly to wygladal jak by mial maseczka na twarzy...hehe caly bialy...i o dziwo suuper pomoglo, juz ma super twarz i ta skora sie taka mieciutka zrobila tak ze polecam na egzemy, nie zaszkodzi a moze akurat pomoze moj mauzonek poszedl na zakupy...zaznaczyl ze musi sam hihi dopbrze wiem gdzie poszedl po prezencik ciekawe co dostane :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!! Ja tylko na chwilkę,moja Vanesska już zdrowa!!!!:)Co prawda jet jeszcze na antybiotyku do świąt ale już jest ok,mówię wam tak się martwiłam że szok.Teraz wiadomo wielkie latanie tym bardziej że w drugi dzień świąt robimy chrzciny.Jutro nareszcie przylatuje mój mąż,już się tak stęskniłam że szok,nie widzieliśmy się 6 tygodni,ciekawe jak mała zareaguje. Zyczę wszystkim chorowitkom dużo zdrówka,a wam wesołych i spokojnych świąt!!!! Odezwe nsię po świętach,wrzucę wtedy kilka fotek na interię z chrzcin,buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U nas tez gonitwa sie zaczyna, Nina spi wiec mam chwilke ;) A tak naprawde powinnam juz prasowac, ale mam lenia i juz. Mierzejka, a no u nas co roku w firmie jest tak, ze zamiast by kazdy otzrzymal jakis upominek na tym obiedzie jest losowanie. Prezenty rozne. Najwiecej bylo tych koszow z winkiem i slodyczami. Ale jak widac chyba na zdjeciu najwiekszy farciarz ( wszyscy wiemy ze te chopak sie w czepku urodzil i zawsze ma szczescie) wygral odtwarzacz Sony DVD Blue Ray. Byly tez GPS, Ipody, aparat cyfrowy, ramki cyfrowe ( ja chcialam wygrac :P, bo nie mam i bym sobie Ninke wgrala, za to wylosowalam dla kolegi ;) ),inny kolega drugi raz z rzedu wygral aparat telefoniczny..ma juz w sumie w domu 7 sluchawek ;) A ja dostalam winko, troche slodyczy, duza kokarde i w sumie fajny kosz..bedzie do swiecenia dobry :P A moj ma jutro imieniny. Wczoraj byli goscie i jak Nina jeszcze 3 tygodnie temu szla do obcych na rece, tak wczoraj ryk..i tylko mama. Mogla siedziec przy stole ze wszystkimi, ale tylko u mamy. Chyba zaczela sie wstydzic i bac obcych. Katrina, bawcie sie dobrze na chrzcinach :) Ewcia, ja tez wysylam kartki na raty, mam nadzieje, ze do swiat zdaze ;) Pewnie dlatego blokowali ta obcje, bo sie nie spodziewali, ze nagle miliony kartek zaczna byc wysylane ;) Ewalona, czyli jak pisalam posta wczesniej - kazde dziecko jest inne i rozwija sie w swoim tempie. Moja sistrzennica np. nigdy nie raczkowala. Od razu zaczela chodzic - przy meblach jak miala 7 miesiecy, puscila sie sama jak miala 9. Kasia, no to dzieciaki twoje beda zadowolone :) My myslimy jutro podjechac za jakims prezentem dla malej. Mojemu to chyba slipki kupie ;) Mamie juz kupilam krem, a tacie album na monety, bo zbiera. Dobra, zmykam. Na razie, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas ok mały bez tempki ale antybiotyk daje od wczoraj marudny,smutny ale nocki przespane hihi dzisiaj pojechaliśmny po zakupy-jedzenie na świeta ale jeszcze nie koniec-matko ile to kosztuje masakra:-( ja na prezenty straciłam duzo bo mam oprócz swoich jeszcze 6 dzieci do kupienia wiec:WIKI-domek czjnik ponnyville,kucyki w tubie ponnywille,petschopa,i duperelki-długopisy różdzki i breloczki KUBA:szczeniaczek uczniaczek-tylko MĄŻ:bluza i perfum z żelem adidasa jeden siostrzeniec:czołgający sie żołnież i gra na kompa drugi:2 gry na kompa i komplet adidasa od meza siostry córa:mebelki do lalki barbie i flet:-) a synek:samolot grający i jeżdżacy i skuter z ludkiem grający i jężdzący od ciotki-mój mąż jest chrzestnym:grza na kompa i żołnież a od mojej ciotki córka:malowidła do lalek troche się uzbierało co????ale prezenty innych(moje dzieci inaczej są liczone)nie przekroczyły po 50zł:-( ale mimo to sie nazbierało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) no pustki,pustki :( kawusia pyycha :) U nas jak zawsze nocka KOSZMARNA !!!! :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka i ja ju z po pierwszej kawusi jestem. U nas na szczęście nocki wróciły do normy 19.30 do 7.30 z przerwą o 5 na mleczko. Wczoraj Julek poszedł spać dopiero o 21 bo yliśmy popołudniu u znajomych i spał w drodze powrotnej w aucie. Teraz Juleczek leży i odpoczywa po jedzeniu a za chwilkę położe go spać a ja wracam do przygotowań świątecznych bo nadal daleko w lesie jestem a najgorsze dopiero przedemną musimy z córcią posprzątać jej królestwo . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka u mnie luzik chata posprzatana, pranie wyprane ( 5 pralek wczoraj) a teraz obiad sie robi o dziwo 2 dania bo przewaznie to robie tylko jedno no ale cos mnie tak dzisiaj naszlo na pomidorowa, kartofle pieczone i smazony kurak + salata z pekinskiej maly lobuz siedzi obok w swoim foteliku ale powoli cos mi z niego wyrasta a mowilam wam ile wazy? wazylam tydz temu w ciuchach ( gacie i koszulka) i mial 9550 g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello ja poprosze 2 kawke na pobudke kubol w nocy 39 tempki masakra i katar dostał dla KUBUSIA(mojego hihi),GABRYSI I OLIWKI🌻kwiat]🌻👄👄👄 z okazju ukończenia dzisiaj pół roczku:-):-):-):-) a tak ogólnie ok. wiki poszła z tata do kościoła na msze i po opłatki na wigilie moze wróci odmieniona bo dibełaek w nia wstępuje.a jak u was z koścoiłem???bo chodzimy rzadko:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale byki sorka ale szybko pisze bo musze sie wziąćś za obiad my chodzimy rzadko 🌻dla wszystkich półroczniaków na forum👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla wszystkich jubilatkow 🌻,ja jak mieszkalam w polsce to co niedziela do kosciola,nawet na prwie wszystkie rozance,drogi krzyzowe,roraty itp,nie powiem ze taka modlaca bylam ale jakos tyk bylo,a teraz tutaj to na chrzty wlsnych dzieci i komunie chodzimy no i raz na wielkanoc bylismy o zgroooooozo!!!Moj man nie bardzo uwielbia koscioly i ksiezy tez nieeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!!!!!!!!!!!!!!! Juz ze 3 razt zbierałam sie do pisania ale zawsze coś.......... GOSIEK i Pomarańczowa mamo-gratulacje dla Kubusia i Matiego za ząbki!!!!!!!!! GOBA-niech Kubus zdrowieje!!!!!!!!wiem przez co przechodzisz-ja tydzien temu to miałam tea Kinia antybiotyk brała ale nie miała temperatury.Mi było bardzo ciężko zaaplikowac ten antybiotyk !!!!!!!!!szok!!!!!!!!!!!!!ja dawałam ceclor-tak samo sie go robi jakn ten zinnat dawałam przez strzykawke!!!!!co ja z nią miałam boże!!!!!!!!!!!Mam nadzieje ,ze masz wiecej cierpliwosci i Kubuś ładnie Ci bierze ten lek! Gratulacje dla dzieciaczków .które ukończyły poł roczku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!boze jak ten czas leci!moja w wigili e skonczy !!!!!!!!!!!!!!!!!! GOsia 29-niech małżonek zdrowieje ładnie sie nim opiekuj........... DZIewczyny jeszcze raz dzieki za kartki na nk!!!!!!!!1 ELMIRKO-mam nadzieję,że ten rok bedzie dla Ciebie i męża i Kajuni szcześliwy ,ze w końcu znajdziecie swój kąt aTy prace!!!!!Dobrze,ze dałas teściowi do wiwatu!!!!!!!!!!!!!!!To o czym piszesz jest mi szczególnie bliskie -sama przez to przechodziłam.............. wierze,ze Wam sie uda!!!!!!!!!!!!!!Przytocze jedną sytuacje jak mieszkalismy z tesciami to jak wstaliśmy i ja szłam do kuchni to tesciowa potrafiła powiedzieć,,NO,No słychać było że robota wam szła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslalam pare fotek na interie, odezwe sie wieczorkiem, pa pa A Gosiek wysle ci na meila fotki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka swietnie wygladasz!! no i maya boska ale ma fajne wloski hihihihih moj to straszny lysolek musze wam cos tez wyslac na interie obiecuje ze jeszdze dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!!! Najlepsze zyczenia dla naszych polroczniakow 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Wstyd sie przyznac , ale dopiero po Goby wpisie gapnelam sie , ze moje szczescie konczy dzis polroczku :D Milka , Malutka bardzo podobna jest do ciebie :) Obie slicznie wygladacie , a Mayi wloski sa super fajne . Gosia , czekamy na zdjecia Beja ... ale masz tesciowa :O , nie zazdroszcze . Ewcia , wpolczuje ci koszmarnych nocek, bardzo dobrze cie rozumie :( , u mnie Gabi przespala dzis 2,5 h ciagiem !!!! to duzy sukces :P . Co raz czesciej podaje jej butelke , bo strasznie gryzie mnie po brodawkach. Widze, ze ida jej jedynki z gory, az boje sie myslec co bedzie jak mnie wtedy dziabnie :O. A z nowych osiagniec , to Gabrysia zaczela pelzac do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia dzieki:), i wysylaj zdjecia, bo dawno Tobiaska nie widzialam. Ale tu dzisiaj pustki, dziewczyny gdzie wy sie podziewacie??? Agula jak tam zima w Chicago??? zasypani jestescie?? U nas niestety pogoda do bani, sniegu ani sladu, dzisiaj bylo 5 st i deszcz- nic mi sie nie chce w taka pogode, a sprzatania kupa. Dzisiaj wzielam sie za pranie. Wszystkim dzisiejszym solenizantom- duzo slodkosci🌻 Ewcia mam nadzieje, ze juz wszystko ok, i dola nie masz;) goba dlugo ta goraczka trzyma Kube, musi byc jakis stan zapalny:( moze lepiej idz jutro z nim do lekarza, niech sprawdzi, czy osluchowo wszystko ok. Beja 🖐️ a Kinga akurat ma w Wigilie urodzinki.... fajnie:) demiluna- przyjemnych porzadkow Ewcia, a probowalas dawac Erykowi kaszke na gesto przed snem??? Powinien po tym troche dluzej pospac. Surfitka, no co tu duzo gadac- troche pechowe to losowanie mialas, szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo dla Gabi!!!! U nas zebow ani widu, ani slychu, ciekawe kiedy sie pojawia??? Agula, a zageszczasz to mleczko przed snem kleikiem???? Jak odstawialam Maya od piersi, tez na poczatku czesto sie budzila pomimo, ze mleczko wypila, nie dawalam wtedy piersi, tylko smoka, i czekalam az zasnie. Po paru dniach przesypiala juz cala nocke. Teraz ostatnia flaszke wciaga o 23, a rano budzi sie okolo 6, wypije, i spi dalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demilunahejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja sprzątam na raty ale jest dobrze bo został mi tylko reszta prania i pokój Wikusi i zrobimy go wieczorem jak Julek już będzie spał a jutro trzea zacząc gotować itd. Julek ucina sobie 3 drzemkę a ja robie kolacje dla męża bo wróci z pracy dopiero za godzinę - dzisiaj spaghetti bolognese. lecę teraz gotować makaron bo sosik juz prawie gotowy. Aha i buziaczki dla naszych solenizantów, ależ ten czas leci. A my bedziemy teraz świętować 5 dni z rzędu - wigilia i święta, 27 Julek kończy 6 miesięcy a 28 mamy 6 rocznicę ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez powinnam sie wziasc za jakies sprzatanie, ale jak moj P jest w domu to mi sie nie oplaca, bo i tak ciagle jest rozpiernicz w domu :O , razem z Kamilka cuda odstawiaja. U nas pogoda barrrrdzo zimowa :) mamy - 21 C i duzo sniegu , nikomu sie nie chce wystawic nosa z domu . Gdy dam Gabi mleczko na noc , to po pierwszej pobudce ( czytaj po jakies 0,5 - 1 h ) nie dale jej cycka, tylko tez smoczek, przytulanie i jakos zasypia, ale potem nie jest tak dobrze. Widze, ze z dnia na dzien sytuacja polepsza sie , moze powoli jakos unormujemy jej sen :) . Probowalam tez podawac jej kaszke ryzowo przed snem , ale nie pomaga .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka gosia zdjęcia super-a dzieciaczki jakie słodkie gosia mam pytanie:czy ty wozisz tobiaska juz w takim wózku czy tylko na chwilke-bo tez mam taki i jak tam mały siedzi wygodnie mu?nie wieje itd? kuba dzisiaj bez tempki zobaczymy noc-podobno od gardła do 3 dni moze goraczkowac wysoko a tak ogólnie to kuba super sie podnisi sam ale jeszcze nie umie ale wychodzi mu super nawet na bok jak sie przekreci to próbuje usią,sc-cały tułów podnisi hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ale Tobi wydoroslal- bardzo na buzce sie zmienil:), a to ostatnie zdjecie gdzie zrobiliscie? Ciekawie tam. Ja narazie jeszcze bujam mala w gondoli!!! Cala sie miesci ze spiworkiem, zadowolona jestem, bo oparcie moge podniesc, i jak mala nie spi to podziwia, a na wiosne planuje taka spacerowke kupic http://cgi.ebay.de/Luxusmodell-Buggy-Sportwagen-Kinderwagen-Haberkorn-2533_W0QQitemZ390000693769QQcmdZViewItemQQptZDE_AllesUmsKind_Baby_Kinderwagen_Buggies?hash=item390000693769&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1229|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1307 luuuudzieee jaki dlugasny ten link!!!!! Mam nadzieje, ze sie otworzy;) Goba byleby na oskrzela Kubie nie poszlo, mnie teraz tez gardlo bolalo, i wit c sie wyleczylam- to byl wirus, bo przy bakteriach to od razu angina z czopami. Agulka napewno nocki sie unormuja, tylko pewnie dluzej to bedzie trwalo niz u mnie- Maya miala 4 mies jak od piersi odstawilam- wtedy jeszcze nie kumala za bardzo o co chodzi, i jak zaciagnela flaszeczke, brzuszek byl pelny, to i pelnia szczescia byla. Im dziecko starsze, tym gorzej rezygnuje z natury, i przyzwyczajen. Demiluna ja dzis kuchnie przygotowalam do jutrzejszego pichcenia. Dziewczyny macie jakis sprawdzony przepis na makowca???? Podajcie prosze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba ja mam ta spacerowka rozkladana,a do tego mam tez spiworek, ale mam tez 2 wozek taki co sie z glebokiego na spacerowy przerabialo i woze raz w tym raz w tym, ten maly biore jak autem gdzies jade bo to raz dwa do bagaznika wpakuje milka to ostatnio foto to bylo robione w koblenz ok 80 km od nas pojechalismy sobie na spacerek wzdluz renu ja w sumie mieszkam ok kilometr od renu ale inne miejsca sa zawsze tez jakies takie ciekawsze :-) milka ta spacerowka super i te rozne bajery podoba mi sie :-) ja jestem do bani jesli idzie o pieczenie ciast :-( kupuje gotowca i spoko zakupy mam w sumie w wiekszosci porobione juz na swieta i karpie i sledziki itd wiec w sumie luz rano zawoze mauzonka na operacja lokcia mam nadzieje ze wszystko pojdzie ok i po godz czy dwoch bedzie do odebrania milej nocki zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej widze ze przygotowanie do świąt u was ida, u mnie lipa nic mi sie nie chce miałam juz w piątek posprzatnane mieszkanko ale mąz miał wolne i znów bałagan posprzatam w wigilię bo wtedy nie zdąży nabrudzic:). ja na świeta nie gotuje bo mamy 3 wigilie i napewno dostaniemy jedzonka na wynos wiec mam wolne. Prezenty kupione narazie dla małej i mężą reszte kupie w wigilie:) Jakoś nie chce mi sie teeraz latac po sklepach. Mała oki teraz sobie spi a ja mam czas na kompik. Tylko zaczeła budzic mi sie w nocy 2 razy kiedys było raz ale dostawała mleczko i szła daslj spac a teraz dostaje tylko pic pewnie dlatego. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba usunąć spacje hihi nocka ok bez tempki poszedł spać o 20 obudził sie po 8 fajnie co????ach jak mi to pasuje. odezwe sie potem bo teraz wicia idzie grac na kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej pozdrawiam lud wymarty hihi tornado przeszło czy co????bo nam topik usuną dziewczynki meldowac sie nyguski elmirka na nk siedzisz a tu co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×