Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

zgłaszam się z jedną kreseczką na teście! hurra! ale @ dalej nie ma. Idę się upić kawą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A najlepiej było wczoraj wieczorem (bo mąż nie wiedział, że test kupiłam, jak coś to chciałam mu o ciąży jakoś inaczej powiedzieć, niż "2 kreski' - leżę taka zestresowana w łóżku i w końcu włażę na męża i mówię, że się boję A on na to "no jejku, i co? przecież L&A (nasi przyjaciele, którzy mają synka 6 tygodni młodszego od R, a starają się juz o drugie) nie mogą mieć wcześniej drugiego niż my! Albo my bedziemy mieć teraz, albo oni poczekają ze dwa lata. Zajechać po test? (o północy!) hehehe. No a jakieś 10 min później mówie: odstresuj mnie jakoś. A on na to: no będzie córeczka, będzie! Niie ma to jak pocieszanie męża jakkolwiek miło, że tak pozytywnie zareagował mimo całej wpadką pachnącej sytuacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyszna kawa z rana, Goba Ja tam nie wiem czy z Maii taka spryciula poza domem wszedzie beczy. Wydaje mi sie ze to chodzi o ludzi, ona chce miec mame i tate tylko dla siebie. Dobrze, ze nigdy nie bralam jej do naszego lozka, bo dopiero bylyby cyrki. A Kubus jak? Alergia juz przeszla? Jada wszystkie jarzynki? My ostatnio tylko na sloiczkach, i mala znowu ma takie suche swedzace placki. Od dzisiaj znowu jej gotuje:) Hanio to kamien z serca Ci spadl Iza kuruj Bartusia, oby mu sie nie pogorszylo. Agula ja Gabrysia dalej zmagacie sie z katarem? Mialam podobny problem, i podejrzewam, ze to od zebow, badz alergii- nagle sie zaczynal- nagle konczyl bez zadnych innych objawow przeziebieniowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka, prawda, prawda... Bardzo mu wdzięczna wczoraj byłam za to; nieplanowana ciąża pewnie zazwyczaj bywa przedmoitem stresu, ale gdybym jeszcze miała sie stresowac tym, ze mąż będzie zły albo coś w tym stylu, to bym chyba zwariowała ;) co jak co, ale męża to mam najlepszego na świecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki :) goba dzięki za kawke ;) hanio gratuluje 1 kreseczki,reakcja mężan super . a to mały robaczek z Maii ;) mała mi,Iza dużo zdróweczka dla dzieciaczków 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello ja juz zdrowa!pilam herbata z cytryna i febrisan i mi przeszlo. krystian juz zdrowy jutro do przedszkola pojdzie. na glodowie dotrwalam do piatku-efekt mam teraz 65,5czuje sie bosko!i ide powtórzyć te wyniki bo mnie meczy ten wynik-czytałam,ze z takim to juz 1noga na tamtym swiecie sie jest!Zeby było fajniej-małzon juz nie chce byc ze mna a ja z nim!wszystko sie wali!!!!!!!!!!!!ale co bedzie to bedzie dam se rade a na sile nie bede nic ratowac,ech wpadnre potem i napisze wiecej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,dopiero terza dosiadlam kompa Izunia zdrowka dla bartusia,i dla wszystkich chorych dzidzi MILKA,piekna ta twoja slicznotka,moj odwrotnie nikogo sie nie boi,nie wiem co lepsze;) Jesli chodzi o alergie,to moj Kuba chyba na nic nie jest uczulony:)Jadl juz wiele warzyw,owocow,nawet cytrusy i nic tak wiec ok,z glutenem tez ok. Hanio,super ze tym razem ci sie udalo,uwazaj nastepnym;)a meza masz super,taka powinna byc reakcja,meza ni opiekunczosc,ja tez nie narzekam:) beja co ty chrzanisz o swoim mezolu,bedzie dobrze, Dzisiaj mu Kubek ma urodzinki :)Juz leci osmy i z tej okazji zjadl dzisiaj obiadek od 8 miesiaca,byly w nim duze kawalki,troche za duze jak dla mojej niemotki i musialam troche zmiksowac i zjadl,ale troche grudek zostawilam.Moj kubek je chetnie jogurciki od 7 mieisaca,dobrze ze nie ma na to uczulenia:)dzisiaj kupilam mu wafle ryzowe,lubi,tylko ze gryzie duze kawaly i sie dusi troche,bo one tak latwo sie nie rozpuszczaja,boje sie mu dawac ale pod kontrola troszke zje sobie.Kupilismy kubek niekapek i caly szczesliwy ze sam pije,ale wiecej sie nim bawi hehehehe pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gosiek, udalo sie, udalo. chociaz @ dalej nie widac. jak cos, to za 3 dni powtórka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie, czy Wasze dzieci robia cos takiego, ze tak sie napinaja dos mocno? Moj Mateusz tak robi dosc czesto nawet, napina sie, prostuje rece i nozki, zaciska piastki. Nie wiem co to oznacza? Czy go cos boli, czy sie denerwuje, czy mu cos przeszkadza? Czy tak po prostu w tym wieku dzieci tak maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek, wszystkiego najlepszego dla Kubusia :) Beja, ty normalnie zadziwiasz z tym odchudzaniem. Ja od tygodnia, a wlasciwie dwoch na diecie i zgubialam 2 kg :P Ale ja nastawiam sie na wolne odchudzanie by nie bylo jojo. Hanio, no to czekamy na @. Cos czuje ze bede w tym cyklu przezywac to samo co ty :P A maz super. Milka, a moze Maya sie wstydzi ? Izka, duzo zdrowia dla Bartusia. A ja juz w pracy, robota mnie zasypuje wiec zmykam z netu i do pracy :) Nie jestem pewna, ale chyba wyszedl juz Ninie drugi zab bo zaczela znow przesypiac cale noce i to u siebie w lozeczku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko-ja znam siebie i co najwyzej ze 2kg utyje jak dojde do wymarzonej 60!wystarczy silna wola ale jak ja teraznic nie jdLAM PRZEZ 5dni to nie rzucam sie na zarcie-dziś 2litry wody nieg.3herbatki,pu-erth,2kawy-musze bo bez tego ciezko-mój nawyk!i pół kg gotowanej marchwi zjem teraz sie gotuje!poprosze synka zeby mi zrobił zdjecie odchudzonej co by nie było ze bajery wciskam! Gosiek35-to juz ostatni dzwonek zeby coś zmienic!mam 28lat i juz mamdosyć albo sie coś zmieni albo rozstanie.jak przyjdzie z pracy i jak ma wolne to nawet na chwile dzieciakami sie nie zajmnie-jak mi sie chce do kibla to mala w fotel i ącha smrody bo tatuś w kompie.on mowi,ze ja jestem od zajmowania sie domem i dzieciakami jak dupa od srania!sorry za wyrazenie ale dosłownie szlag mnie bierze! od swiąt udajemy przed rodziną,ze jest ok alemysle że czas najwyzszy,skonczyć ten teatr!no na dzien dzisiejszy tak to wygl ada! dosyc uzalania sie! Hanio k-ale mieliscie farta!he,he!ale ztego co czytałam to mąż by sie nie zbyt zmartwił jak by był 2 dzidziuś! Mojej Kiniusi badzo smakują chrupki kukurydziane lepiej niz biszkopty,chciałabym zeby przesypiała nocki ale co zrobić raz sie budzi na mleko probowalam dac herbaty ale wielki krzyk był!!!!ale daje tylko 90ml w nocy zeby ją zatkać i zaraz zasypia nie musze z nia tańcowac po nocy. Ale musze metode usypiania obrać inna bo bedzie niedługo ciezko-w foteliku samochodowym bujam i usniea jak wyrosnie to bedzie problem-he,he!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi... mąż wrócił z pracy i przywiózł mi test ciążowy :P bo on nie wie, ze robilam :P hihihihi powiedzialam, ze zrobie w srode, bo \"cos mnie zbiera\". i mam nadzieje, ze rzeczywiscie to na @ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beja, ale ja ci wierze, ze schudlas, z reszta widzialam na nk, :) Ja po prostu Cie podziwiam, bo lubie jesc i ne umialabym tak. Z reszta w zyciu trzeba miec jakies przyjemnosci, a dla mnie jedzenie to przyjemnosc ;) Teraz dieta glownie ze wzgledu na zdrowie, ale nie jest to glodowka, a niskoweglowadonowa dieta. Nie jem pieczywa, ziemniakow, slodyczy i takie tam, no i porcje mniejsze. Jak czytam o twoim mezu to troszke jak moj. Co prawda mi pomaga w inych obowiazkach, posprzata, ugotuje, ale z Nina to wogole prawie sie nie bawi. Wczoraj pol dnia spal - pytam, czy pobawi sie z Nina, zeby znala tatusia, a on ze jest zmeczony :o. A jak ja bede zmeczona ? Troszke mi przykro, ze nie chca z nia pobyc wiecej. Chociaz i tak zauwazam ogromna porpawe od tego jak byla nowordkiem, a teraz. Po prostu dawniej to sie zblizyc bal, zagladnal do lozeczka, usmiechnal sie i go nie bylo. Teraz Nina sama z nim zaczyna, rzuca zabawkami, wola tata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz trzymajcie za mnie kciuki !!!! Bede dzis robic test ciazowy :O , ale dopiero jak maz przywiezie mi test, bo w domu nie mam. Jajniki dalej pobolewaja, a @ nie ma. Gabrysie karmie od jakis 2 tyg tylko w nocy i mysle , ze juz powinnam dostac. Czy ktoras z karmiacych nie miala jeszcze @ po porodzie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanio... bardzo ladnie twoj maz zareagowal na ewentualna ciaze :) Milka , fajne , ze sie odnalazlas zgubo ;) . Ja tez podejzewam , ze Gabi ma karat alergiczny :( ( po moim mezu ) , a lekarka powiedziala, ze w takim przypadku nic tu nie pomoze, bo takim malym dzieciom niz przeciwalergicznego nie daja . Gosiek 🌻 dla Kubusia :) Iza... duzo zdrowka dla Bartusia 😘 Beja... 5 dni !!!! wowwww , mi to zoladek przykleilby sie do kregoslupa ;) Moj P to do roku tez nie zajmowal sie Kamilka, nie bral jej na rece, nie wiedzial jak sie z nia bawic itd. , ale gdy mala skaczyla rok zaczela sie budowac relacja ojciec-corka i teraz tatus jest numer jeden na swiecie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula, wczoraj spotkałam się z przyjaciółmi - mają 13-miesięczną córkę, i ona nadal nie ma @! gorzej, bo ccą już drugie, a jak tu się starać, kiedy jajniki wakacje sobie robią? ja trochę zazdroszczę, bo u mnie 3 miesiące po porodzie już miesiączki się pojawiły, mimo że karmiłam wyłącznie piersią. A ona [łącznie z ciążą] już prawie dwa lata @ nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez dostalam @ szybko, bo juz 7 tygodni po porodzie. A tez karmilam piersia wtedy jeszcze. A jak czlowiek na nia czeka to sie nie zjawia :( Agula, no to znowu trzymam kciuki do jutra za jedna kreche ;) Mysle, ze bedzie u ciebie jedna, skoro sie zabezpieczacie. A jak nie mialas @ to prawie na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, co Wy tak wszystkie marzycie o tej jednej kresce? Byłoby mi raźniej, gdyby któraś z Was TEŻ miała dwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuuuuuuuuuuuu no brawo mamy następna brzuchatą na topiku???? BRAWO a ciekawe co u camomilli jezus jak tam czytam to az mi miło-super co aischa???? boże ciesze sie razem z wami hihi aż człowiek tęskni czasami do tego stanu żeby powiedzieć wszem i wobec-JESTEM W CIĄŻY ciesze się dziewczynki razem z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, miałam poczekać jeszcze trochę z rozgłaszaniem newsa, ale nie mogłam się już powstrzymać:) 7tc:) Ciąża planowana co prawda pół roku później, ale co tam, tak też jest dobrze:) A @ miałam tylko 2 od porodu, nieregularne hehehee i do tej pory karmię piersią:) No cóż, mój mąż to chyba snajper:) On bardzo się ucieszył, chyba bardziej nawet niż ja w pierwszym momencie. A muszę go pochwalić, że to taki 100% tata - cały wolny czas z dzieckiem:) Taki troche "super tata";) Ale nie będę go za bardzo chwalić, bo się jeszcze zepsuje;) Proszę tylko o niekomentowanie mojej ciąży na NK, bo tak na prawdę, to niewiele moich bliskich o tym wie, a nie chciałabym, żeby się dowiedzieli z neta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszke bym chciala jeszcze jednego bobaska, ale nie teraz. Jetem tu bez rodziny ( tesciowej nie licze, bo ona jak ma humor to jet OK , a jak nie to ma nas daleko w d.... ), maz ciagle w pracy i byloby ciezko z 3 malych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha .. GRATULACJE :) :) :) :) :) :) :) Zycze bezproblemwej ciazy i zdrowego dzidziusia !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to GRATULACJE !!!!! :D:D:D Super, to miedzy dziecmi bedzie tylko rok kalendarzowy roznicy :D Dla mnie byloby za szybko, chociaz nie bylabym zalamana gdybym miala dwie kreski. Ale raczej to nie bedzie takie latwe. Na Ninke czekalam bardzo dlugo i pewne na drugie tez sobie poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooo aisha, gratuluję!!! nasza pierwsza opcja tez byla za pol roku (tak w czerwcu najwczesniej, najlepiej niedzy lipcem a pazdziernikiem), no ale teraz.... sama czytałaś ;) z tym, ze @ nadal nie ma, i nie wiem czy to powtorka testu sie nie skonczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×