Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

hej :) pom.mamo gratuluję zakupu działeczki,oby wszystko potoczyło się wam bezproblemowo.bardzo się ciesze że Mateuszek tak świetnie się rozwija :) ...a to mały cwaniaczek,super wam psikusa zrobił u lekarza :) gratki za nowe umiejętności 🌻 agula to super że mężuś tak sprytnie poradził sobie z Gabrysią,a wam wypaliła imprezka :) Eryczek też już dość dawno robi kosi - kosi,papa i czasem przybija pione :) Teraz go uczę robić cacy,cacy ale mój szkrabek najchętniej bije rączkami po buzi jak go proszę aby zrobił cacy,cacy ;) ale już kuma o co chodzi :) Och ten mój wyczynowy ślizg naszczęście odbył się u nas na placu (tz.u moich rodziców) na zjeżdzalni Oskarka.Mój mążuś i synek jak mnie widzieli w akcji to ze śmiechu pękali,bo tak śmiesznie to wyglądało,niestety dla mnie to nie było śmieszne :( boli mnie tyłek,a o rękach nie wspomne,porażka :O najgorsze jest to że te kamyczki są wbite i tak mnie to rwie,na lewej ręce mam taką skóre naderwaną :( mówie wam dziewczyny strasznie mnie boli :( agula dobrze że ty tak nie fikłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek, a to zuch z Kubusia :D sie zabraly te nasze dzieci ostatnio...a takie nyguski byly :P:P:P Nina tez wcina z talerza rozne rzeczy. Ewcia, no to jakos musisz te ranki zaleczyc. Agula, a to w czerwcu bedzie imprezka :) A dzwonil moj doktor, na szczescie nie musze brac zadnych lekow na tarczyce :D Jedynie w lipcu sprawdzic jeszcze raz hormonki. Podobno hormonki moga byc nawet rok po prodzie podniesione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti88
czesc a ja mam termin na sierpien nie mam wielkiego brzuszka a wy jak przyszle mamusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamunie, dziekuje za mile slowa :) i bardzo sie ciesze, ze Wasze dzieci tez super sie rozwijają. Gosiek, pamietam, jak sie martwilysmy, ale widocznie tak jak piszesz, taka już nasza natura :) A teraz Kubus dzielny chłopczyk i silny, i jaki spryciarz mały :) Wyslij koniecznie zdjecia z nowa fryzurka Kubusia. Surfitko, gratulacje dla Ninusi za nowe umiejetnosci. Moj Mateusz jest taki, ze jak ja chce aby pokazal kosi kosi to on ma to w nosie i tylko sie smieje. A tak jak sam sie bawi to siedzi i klaszcze. Czasami jeszcze mu to nie wychodzi i nie trafia w raczke :) ale idzie mu coraz lepiej :) Za to ostatnio namietnie robi dylu dylu i kolysze sie w takt muzyki :) Umie robic tryk glowka, jak mu tak mowie, to pochyla glowke, zeby czolkiem w czolko trafic. Noski noski eskimoski to kreci glowka. I umie pokazac gdzie jest piesek, ale mnie i meza jeszcze nie kojarzy z mama i tatą. A czy Wasze dzieci pokazuja juz gdzie misiu ma nosek, oczko itp? Ja Mateusza ucze czasami i jak ja mu pokaze palcem to on tez pokazuje, ale po jakims czasie juz chyba nie pamieta. Ewcia, wspołczuje bolacych łapek. A ja jak mylam zeby to szczoteczka mi zjechala z zebów i okaleczylam sobie mocno dziasła. Dziewczyny, wierzcie mi, ze lepszej diety nie mialam w zyciu. Po prostu tak mnie bolalo, ze nie moglam jesc. A jak troszke pokarmu sie dostało do tej rany to szczypalo, ze szok i bolalo strasznie. I tak z tydzien czasu to sie goiło. Efekt: schudłam 3 kg i to przez święta. Ale nie zycze nikomu takiej diety :) agula :) budowe chcemy zaczac w przyszłym roku :) juz naprawde mam dosyc mieszkania w kawalerce. Ciasnota niesmowita. Ciesze sie, ze imprezka sie udala :) Dobrej nocy kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej WITAJCIE Ale mnie tutaj dawno nie było, nie mam czasu nawet spokojnie zjeść obiadu, Julek w miejscu nie usiedzi ani chwili więc biegam za nim cały dzień bo cały czas chce wstawać nie ważne czy przy meblach czy przy ścianie ale sobie super radzi jednak jeszcze się boję zostawić go samemu sobie więc ciągle jestem przy nim zważywszy że wydaje mu się że potrafi stać bez trzymanki i puszcza rączki i wtedy leci na pupę. Chociaż i to ma opanowane do perfekcji. Raczkuje jak odrzutowiec i wszędzie go pełno i chyba tak mu się spodobała ta samodzielnośc że zapomniał że w dzień i w nocy trzeba spać, w dzień po 30 minutach jest wyspany a i w nocy budzi sie czasami po kilka razy(tylko niestety w nocy płacze - myślałam że może jakiś ząbek w końcu się pojawi ale nic się jednak nie zanosi) W dodatku mamy problemy z zasypianiem, odkąd wstaje w łóżeczku to nie ma siły żeby sam zasnął więc trzeba go troche poprzytulać (i tu jest chyba ukryty problem ze spaniem w nocy- poprostu nauczył się że do zasypiania potrzebna jest mama). Tak więc dziewczyny jestem zmęczona, Wiki ma wakacje i nudzi się bez towarzystwa dzieci a pogoda nie sprzyja spacerkom więc zamęcza mnie, mąż całe dni i noce poza domem a ja w dodatku wczoraj pożegnałam się z zębem i trochę spuchłam(ale podobno nic w przyrodzie nie ginie więc może u JUleczka jakiś się pojawi). Ok koniec marudzenia,postaram się częściej zaglądać. Aha martusia przepraszam za to że nie przekazałam życzeń dziewczynom ale nie miałam kiedy ja sama nie złożyłam życzeń za co zresztą i Was wszystkie przepraszam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry mamusie :) stawiam kawusie i pyszne pączusie - prosto z piekarni jeszcze ciepłe :) Moje łapki mnie już dziś bolą mniej. Buziaczki dla wszystkich,miłej sobotki życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u nas wszystko ok,Bartus ma dzis roczek:))) ale za tydzien mu wyprawiamy urodzinki.pieknie stawia kroczki trzymany pod pachy.ale niestety z waga jest problem,stanela wazy 7600 a powinien 8300,ma jesc to co my tylko lekkostrawnie i mleko pic tylko 2 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Njaszczersze zyczenia dla bartusia❤️.Super chlopczyk,jako pierwszy z naszego topiku obchodzi dzisiaj roczek,ale super!!!!!!!!!!!jak ten czas leci.Iza caluski dla synka. Nie martw sie waga,dogoni,zreszta teraz jest w ciaglym ruchu wiec dlatego nie przybywa,najwazniejsze ,ze nie chudnie skarbek,bedzie dobrze:) My po calodniowym pobycie na powietrzu ,oczywiscie z krotkimi przerwami juz w domku.Super pogoda, u was na pewno tez,bo puchy tu u nas dzisiaj,nie zagladacie,bo caly dzien na dworku wszyscy:):):) Ja powoli bede szykowac kolacyjke i szykowac dzieci spac,o 20 w lozkach musza byc maluchy,wiec do potem kochane,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻DLA NASZEGO PIERWSZEGO DZIDZIUSIA NA TOPIKU WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA BARTUSIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) no tak dziewczynki korzystają z pięknej pogody :) he,he my też ;) Dla Bartusia 👄🌻❤️ W dniu Twoich pierwszych urodzinek życzę Ci Bartusiu aby wszystkie dziecięce dni w żółwim tempie upływały, by co dzień uśmiechał się do Ciebie Świat cały. By nigdy nie było już porannej pobudki i zawsze wiał wiatr specjalny, co rozwiewa wszystkie smutki! Niech na ten roczek zniesie Ci kilka sroczek moc prezentów, dużo zdrowia, no i serca Twich bliskich.... Mnóstwo wielkich buziaczków przesyła: Eryczek z rodzinką :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Bartusia 🌻 Przedreptałem kawał drogi Aż mnie teraz bolą nogi Oraz ręce zabolały Na czworaka wędrowały Zapytajcie,dokąd to Na imprezę,że ho ho Bo mi roczek właśnie mija A to dla mnie ważna chwila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartusiu : Sto lat! Sto lat! wujek krzyczy, ciocia wręcza kosz słodyczy, dziadek w nowej swej koszuli, babcia Cię do siebie tuli, mama torcik dekoruje, tato wszystko to filmuje... Skąd to całe zamieszanie? Urodzinki masz kochanie! Wszystkiego najlepszego !!! Duzo zdrowia malenki. My dzis poszalalysmy w parku. Plecy mnie troche bola bo gonilam z Ninka za pieskami :) A potem jak wrocilysmy do domu bylo opowiadania tacie..hau hau, hau :P Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolaczamy sie do zyczen:)Bartus juz prawdziwy mezczyzna!!:):) A co u nas...ostatnie dni a wlasciwie noce uplywaja pod znakiem sraczki i bolow brzuszka:(Ta noc akurat przespala,obudzila sie z jekiem o 7 z pielucha maksymalnie wypelniona tak ze od razu cala pod kran i do przebrania.Zeszlej nocy to musialam przewijac co 10 min normalnie,co umylam to zaraz kleks i sie wkurzylam i zakladalam jej wtedy tetrowe-tyle tego mam nieuzywane,mialam ostatnio na sciery wziasc....jutro idziemy jednak z nia do lekarza,mam nadzieje ze to nie to co podejrzewam,a zeby sa przyczna sraczki... Gratulacje za postepy dla Ninki i Matiego-super:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Wczoraj mielismy gosci wieczorem, siedzieli do 2 w nocy a o 5 Gabrysia zrobila mi pobudke i koniec spania 😭 Wrzucilam na interie filmik jak Gabrysia uczy sie chodzic :P ;) Camomilla , biedna Claudia :( , dupinka pewnie cala czerwona . Ty tez pewnie zmaczona jestes bardzo. Male dziecko, ciaza i jeszcze sudia - dzielna z ciebie babka :) !!!!! Podejzewasz jakies zatrucie pokarmowe ?? Surfitka, to ladnie poszalalas z Ninka w parku :) Widze, ze mala nie boi sie psow ? Gabrysia jak zobaczyla ostatnio psa u tesciowej to placz, moze tego ze psiko wieksze od niej ;) Ewcia , widzialam zdjecia CUDNE !!! Eryczek robi takie smieszne minki, szkoda ze nie mozesz wrzucic filmiku jak moj ziecio sam chodzi ! Chyba pomolestuje ce troche to znajdziesz kogos , kto ci pomoze :P . Chba swietnie sie \'\'dogaduja \'\' z Oskarkiem , co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabrysia wlasnie zasnela , Kamlika u tesciow to i ja lece zdrzemnac sie troche , bo ledwo zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dzien dobry, wedlug Ninki samo \"by\" ;) Jak jej ktos mowi dzien dobry odpowiada by. Agula, no pieski byly dwa i male. Nawet jeden wabil sie Gabi ;) Nie znam sie na rasach, ale takie puszki domowe wyszly na spacer. A wlasciciele akurat Polacy,bo tak do obcych calkiem to bym nie miala odwagi malej doprowadzic :P A twoja corcia wyjatkowo pomyslowa :) Slicznie sobie radzi, zapewne zaraz pojdziew slady narzeczonego :P Ja sie zastanawialam nad zakupem czegos takiego do nauki chodzenia : http://www.amazon.com/Hasbro-Playskool-Step-Start-Walk/dp/B00004T2WP/ref=pd_bbs_4?ie=UTF8&s=toys-and-games&qid=1240151088&sr=8-4i w sumie chyba kupie, bo juz czasem nie wyrabiam, i nie dziewie sie ze mama narzeka na plecy. Ewcia, ogladnelam zdjecia na garnku. Erys ma przecudne oczka, takie ogromnie niebieskie:D A i oslawiona zjzdzalnie widzialam :P U na sw parku jest, ale zawsze duzo dzieci i poki co z Ninka nie idziemy. Czasem tylko hustawki zaiczamy. Trzymajcie sie zdrowo. Do poklikania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka, bardzo fajne to do chodzenia, Kamilka zaczynala przy takim podobnym chodzic i miala wiele radosci, teraz Gabi cwiczy przy wozku dla lalek :P , bo tamto bylo pozyczone, a wiecej gratow do domu nie kupuje, bo nie mam juz gdzie tego upychac ;) Wczoraj dziadek kupil Kamilce rowerek na 2 kolkach, do tej pory jezdzila na 3-kolowym i zastanawiam sie gdzie bede go trzymac :O . NA klatce nie zostawie, a ciagac codziennie na gore po schodach to sobie nie wyobrazam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mi sie cos przypomnialo ;) W Pl macie takie fajne czapeczki dla dzieci z nausznikami i wiazane , musze na jesien zamowic sobie takie bo w stanach nie ma wyboru :O , wszystkie takie na czubek glowy . Teraz na wiosne to ciagle walcze z Gabrysia o czapke - ja zakladam a ona sciaga i tak w kolko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane my juz po chrzcinach julcia wygladała przepieknie na interie przesle wam pare foteczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Mamusie, wybaczcie ze was zaniedbywałam przez ostatni tydzien ale po pierwsze w pracy miałam istny sajgon a po drugie pogoda była tak piękna ze spedzałam cały wolny czas na spacerkach i wycieczkach... wczoraj bylismy na naszej działeczce, domek robi się coraz piekniejszy, robimy juz zewnetrzna elewacje, chociaz w srodku jeszcze kupa roboty :) moze w sierpniu uda nam sie wprowadzic... mimo to wspaniale było pospacerowac po swoim kawałku ziemii i popatrzec na nasz przyszły dom... a w nocy Miko ma dziwne przebudzenia - obudzi sie- zje, ale zasnąc nie moze... i tak godzinę chyba trwa zanim zasnie... ja juz sie wsciekam bo rano do pracy trzeba wstac a on mi wyspiewuje serenady o 1 w nocy !!!!!! dzis jeszcze noga w kolanie mi napieprzała, bo wczoraj jakos zle stanęłam i chyba sobie skręciłam... więc dodatkowo byłam wkurzona na to jego niespanie... az mnie mąż ochrzanił że jak ja nim potrząsam :-P wstyd mi za to, ale czasami brak mi cierpliwosci, a szczególnie w nocy... pozdrawiam was wszystkie razem i każdą z osobna !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm Ja też czuje sie troszkę winna, że Was zaniedbałam ostatnio, ale jakoś tak nie miałam weny do pisania pozatym byłąm cały tydzień u rodziców a tam nie zawsze dostęp do kompa tak jak w domku u siebie. Melania zazdroszczę Ci tego swojego kawałaka ziemi no i my będziemy mieli gdzie się zatrzymać jak będziemy jechać w góry, hihihi:) U nas wszystko ok, Anulek próbuje już robić pierwszre kroczki na czworaczkach chociaż jeszcze chyba troszkę brakuje, by ruszyła ostro w przód, no ale już chociaż widać światełko w tunelu, wczoraj też chciała w łóżeczku podnieść się na kolanka, to jak na razie jej pierwsz próba do wstania, mam nadzieję, ze już niedługo będziemy mieć to za sobą. Iza wszystkiego co najlepsze dla Bartusia, jejku jak sobie przypomnę, twój wpiz na topiku, ze już jesteś po to aż mi się łezka w oku kręci, to było takie niespodziewane. A tu proszę nasz pierwszy chłopak już stawia pierwsze kroczki. Super, ze Bartuś tak dobrze się rozwija. Później napiszę coś więcej bo mam duużo sprzątania, prania, prasowania a chcemy się wybrać jeszcze do Warszawki na jakieś zakupki no zobaczymy czy nam się to uda Melania kochana nie przejmuj się tym, że byłaś zła na Mikołajka, przecież w takiej sytuacji każdemu mogą nerwy puścić zwłaszcza, że w perspektywie masz wczesne wstanie i pójście do pracy, oby już tych nocek było jak najmniej Ania też ostatnio jakoś dziwnie sypia dzisiaj akurat obudziłą się tylko raz 0 4.30, ale jak byłam u mamy to budziął mi się co chwilkę niewiem może czułą że nie jest w swoim łóżeczku Pa pa kochane Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×