Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Hej Ewcia, widze, ze teraz wszyscy zapisuja dzieci na wiele roznych zajec. :) Moja siostrzennica z wieku Oska, tez chodzi na tance, basen, zajecia plastyczne i jeszcze chciala karate..ale siostra juz jej powiedziala nie, bo tance ma 2 x w tygodniu. Wiec nawet dnia wolnego by nie miala. A my juz wkrotce odlatujemy. Juz czesciowo spakowane. Troche sie stresuje jak Ninka zniesie podroz i zmiane srodowiska. ALe mam nadzieje, ze jakos sie ulozy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane a unas wszystko postaremu Julcia na nowo sie rozbrykała chyba leczenie przynosi efekty ozdrawiam Was goraco kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dzowczynki wy tu piszecie co u was a ja nic kuba zaraz skonczy dokładnie za 2 dni 28 miesiecy a paulinka za tydzien pół roczku teraz mi choruje-uszko kuba gada jak najety wszystko juz tylko ndal w pieluchy robi maął grzeczna wiki pannica a ogólnie rok 2010 katastrofa śmierc ojca a po niecałym miesiacy mama w szpitalu spedziała tam 3 tyg bo dysk jej wypadł wyła z bólu nadal nie chodzi dzis idzie do domu i czeka na szpital rehabilitacyjny ale cóż trzeba dac rade pozdrawiam was kochane i całuje mocno i serdecznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba wszystkiego najlepszego bo widziałam na nk że masz urodzinki:) U nas po staremu,też Vanesska nadal jest pieluszakiem niestety bo za nic nie chce siadać na nocnik:(Gada za to coraz więcej odkąd pożegnałyśmy smoka:)))Teraz przybłąkała nam się jakaś paskudna infekcja gardła i już 3 dzień nie chce jeść,lekarz przepisał jakiś syrop na gardło ale nie widzę poprawy jak na razie:( Mati zdrowy na szczęście i rośnie jak na drożdżach,kochany jest i grzeczny:) Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki musze wam sie pochwalic ze wczoraj w południe jak byłam z Julcia na spacerku to na stacji benzynowej wyrzuciła dwa swoje smoczki i mowi do mnie tak dydy nie Julia duza i od wczoraj jestesmy bez dydka chociarz bez niego w pierwsza noc spała tylko do 6 rano i niedawno dopiero usneła ,cały czas gada wszystkim ze wyrzuciła dydy i jest duza no zobaczymy jak bedzie dalej ,bede was informowac na bierzaco pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) kasiu gratki dla Julusi !! trzymam kciuki za wytrwałość Juleńki :) goba ojej biedna ty,współczuję ci strasznie 🌻 życzę dużo zdróweczka dla aniołeczka 👄🌻 katrina dla Vanesski również dużo zdróweczka 🌻👄 bidulka mała niech szybciuchno wraca do zdróweczka,,,, fajnie,że już tak dużo mówi ! buziak dla Mateuszka 👄 surfitko napewno wam się ułoży !! trzymam za was mocno kciuki ! a kiedy wylatujecie ? agula,aisha a co tam słychać u was ?? beja napisała mi wiadomość na nk i kazała mi was pozdrowić serdecznie ! u niej wszystko oki tylko czasu brak :( u nas wszystko ok ! dzieciaczki zdrowe i git ;) w sobote wybywamy z mężusiem na trzydziestke koleżanki,imprezka organizowana będzie w lokalu i obowiązkowy jest strój pankowo - rockowy :O normalnie nie wiem w czym ja pójdę :( buziam was laseczki 👄 papa......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) Oj dawno mnie tu nie bylo.... Czytam was w sumie regularnie, ale to samo co pewnie u wiekszosci nie piszacych - brak czasu :O Dziewczyny sa poprostu niemozliwe do wytrzymania i naprawde uwierzcie mi nie przesadzam :( Moja mama byla u mnie we wrzesniu na niecale 3 tyg . Po tygodniu powiedziala mi, ze gdyby musiala pilnowac mioch dzieci to wolala by dac mi pieniadze na nianke a nie siedzialaby z mini :( A kobieta wychowala piatke swoich i cale wakacje miala u siebie wnuczke ( siostry corke ) tak, ze cos nieco wie o zachowaniu dzieci . Wczesniej gdy z nia rozmawialam przez telefon to ciagle mowila jaki to Kuba ( syn siorki , lat 7 ) lobuz i urwis . A gdy ode mnie dzwonila do mojej siostry to mowi : Kasiu , twoj Kuba to grzeczniutkie dzieco w porownaniu z Agnieszki dziecmi ! Gabi gada jak nakrecona , powie juz praktycznie wszystko . Mowi pelnymi zdaniami i zadaje duzo, duuuuuuuuzo pytan !!! Ciagle jest a czemu, a na co , a po co ?????? Od pukac na razie mi nie choruje . Za oknem mamy piekna zlota jesien i mnostwo czasu spedzamy na dworze. Tak naprawde to dopiero teraz korzystamy z pobytu na zewnatrz , bo cale lato bylo tak goraco , duszno i wilgotno , ze nie chcialao sie wychodzic z klimatyzowanego mieszkania . A teraz cieplutko , sucho ....piekna pogoda - choc od soboty zapowiadaj deszcze :( W sobote mamy chrziny a impreza jak na wesele - cala impreza zaczyna sie dopiero o 18 , muzyka do tanca , setka ludzi i zabawa w lokalu do rana . A ja bez kiecki jestem ( Ewcia witam w klubie ;) ) i nawet nie mam jak sama jechac za czyms sie rozejzec a z tymi moimi dwiema lalkami to idzie sie nerwicy w sklepie nabawic a nie poprzymierzac sukienki. Chyba, ze wsadze ich do wozka sklepowego i dam po tuzinie lizakow to bedzie spokoju z 20 min :P Buziaczki dziewczyny dla wszystkich bez wyjatku , pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Agula ja ci wierzę w to że twoje córeczki to małe diabełki ja mam jednego diabełka w domu.Vanessa czasami mnie wykańcza na maksa,coraz bardziej jestem znerwicowana,depresja mnie dopada-masakra:(((Jest niegrzeczna do kwadratu,zawsze taka była,od urodzenia daje nam w kość,cały czas się pocieszam że wyrośnie z tego,pytanie tylko kiedy???Mateusz jest jak na razie grzeczny ale ciekawe jak podrośnie i będą razem dokazywać-już się boję.Cały dzień spędzam sama z dziećmi i uwierzcie jest mi czasami bardzo ciężko,nie raz płakałam z nerwów.Podziwiam wszystkie mamy które są takie cierpliwe do swoich dzieci,naprawde.Nie myślcie że nie kocham moich dzieci-kocham je bardzo!!!Ale czasami potrzeba odrobina wytchnienia a ja tu nawet mamy nie mam:((((No to się troszkę wygadałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczeta. Witam z drugiej czesci globu :) Przylecialysmy w poniedzialek, ja od poczatku tygodnia ide do pracy a Ninka na razie z rodzicami, a od pierwszego listopada idzie do przedszkola. Jestem ciekawa jak jej sie to bedzie podobalo, poki co chce..tylko mam obawy jesli chodzi o spanie. Bo ona nie spi w dzien juz od dawna. Zobaczymy. Nic sie dziewczyny nie martwcie i nie dolujcie..ja tez nie mam cierpliwosci do dzieci a przede wszystkim w domu non stop zle sie czuje. Naprawde sie ciesze ze ide do pracy, do ludzi... Gratulacje dla Julci za smoczka.!!! Oby tak dalej. Agula, twoje dzieczynki na zdjeciach wygladaja na prawdziwe aniolki, wiec sie nie dziw ze nikt nie wierzy ze z nich male diabelki ;) Goba, przykro mi ze tak sie nie uklada :( Ale 2010 rok przyniosl ci cudowna coreczke i trzeba myslec pozytywnie. Mama wkrotce poczuje sie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane... troszke mnie nie było ale jakos tak wyszło poreszta przez ostatni tydzien bylam w szpitalu niestety.... a od dzis juz w domku jestem juz w 19tc i juz zaczynaja sie problemy tzn mam skurcze i skrocona szyjke, jak bylam z mackiem w ciazy to mialam to samo, a mowia ze kazda ciaza inna..... i niestety mam juz oszczedzanie sie totalne i lezenie... jakos damy rade!!! maciek bylam na ten tydzien u babci i dziadki, wszyscy go rozpieszczali i niestety widac efekty...ale mamusia zaraz go wyprostuje hi hi.... a pozatym to ok surfitko trzymam kciuki zeby ci sie wszysctko udało tak jakbys chciała.... i zeby ninka sie odnalazla w nowej sytuacji!! katrina a jak tam dietka??? i nie przejmuj sie kazdy chyba ma takie dni, chwile ze ma dosc to normalne, ja pewnie tez niedługo bede tak miala..... agula twoje corki diabełki?? niewierze!!!! ona takie sliczne aniołki na zdjeciach wychodza..... całuje was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki my juz tydzien baz smoczka jaka ja jestem szczesliwa teraz musze tylko zarzegnac pampersy w nocy bo w dzien to juz z 3 miesiace nie sika pieknie woła pozdrawiam was goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Dzięki za dobre słowa:)Za tydzień przyjeżdża moja mama to troszkę odsapne,już się nie mogę doczekać:)))) Surfitka powodzenia po drugiej stronie globu,oby sie wszystko ułożyło po twojej myśli!!!! Kasia gratulacje za pozbycie się smoczka!!!Wiem jak to cieszy bo my to już chyba ponad miesiąc jesteśmy bez dydka:))))Super:) Ewelona teraz na weekendzie byliśmy u Ani i Janusza w odwiedzinach,powiedziałam jej o twojej ciąży i bardzo się ucieszyła i kazała cie pozdrowić i życzyć wszystkiego dobrego!!!!Oni to się chyba nie zdecydują na drugiego potomka,a szkoda... Co do mojej diety to nadal trwam:)Już dwa miesiące i 10,5 mniej także jestem bardzo szczęśliwa bo czuję się o niebo lepiej!!!!To jeszcze nie koniec:) Ewelona a już wiesz kogo nosisz w brzuszku????Dużo zdrówka dla ciebie i dbaj o siebie i dzidzię!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze pogoda super to i tutaj pustki.... kasia 78 gratuluje odstawienie od smoczka...a co do pieluch w nocy to moj tez jeszcze leje w nie, i nie moge mu ich zdjac bo codziennie rano cała ulana takze my jeszcze zaczekamy z tym... surfitko jak tam wam leci? jak powrot do pracy no i oczywiscie jak ninka???? katrina smiac mi sie chce z panstwa strunków ze przez ciebie skladaja mi gratulacje a przeciez moze napisac ania do mnie... ale coz ty tez tez ich pozdrow i ucaluj i gratuluje chudniecia zazdroszcze ci silnej woli bardzo bo ja niestety jej nie mam... a powiedz mi jak ty go tujesz w domu tzn na tak zwane 3gary??? bo ty jesz co innego, mateuszek tez no i mąz i vaneska, jak ty dajesz rade kobito???? niestety jeszcze nie wiem co nosze w brzuszku tzn ze dziecko to wiem ale płec jaka niewiem, moze w listopadzie bede wiedziec... u nas jakos leci, maciek łobuzuje i nic sie nie dzieje ciekawego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Ewelona ja tam nie wiem czemu Ania do ciebie nie napisze,w sumie mogłaby...wiesz jak jest:) Życzę ci dziewczynki bo synusia już masz a miło jest mieć córeczkę tak dla równowagi:)Oczywiście najważniejsze żeby było zdrowe!!! Co do mojej diety to tak gotuje dla siebie osobno,dla męża i Vanessy osobno a Mateuszkowi na razie kupuje słoiczki bo on do warzywek to ma długie zęby i jak mu gotowałam to wszystko trafiało do śmietnika bo coś tam pojadł i więcej nie chciał,słoiczek łatwiej dać:)Jak już zacznie ładnie jeść to mu będe gotować i będe miała wesoło na 3 garnki:)))Jakoś daje radę,jestem wytrwała bo bardzo chce schudnąć,już mi ciężko było bo za dużo mnie było znacznie:)Już mam 11,5 mniej,już jestem szczęśliwa:)Jeszcze 16 kg!Albo chociaż 10:) Dziewczyny co tam u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katrina a jaką dietę stosujesz? podczytuje Was czasem bo moja córcia teżz czerwca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz zauważyłam na twojej stopce że ty chyba też stosujesz diete Dukana:)Trwaj bo warto,wiem co mówie:)W razie co pisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tez stosuje ta dietę jak na razie mi odpowiada bo mogę się najeść :) ale u mnie to dopiero początek , mam nadzieję że dotrwam chociaż do 70 , oj chyba się wtedy upiję ze szczęścia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczysz że się uda,potrzeba tylko dużo wytrwałości bo są momenty że waga stoi w miejscu i jedzenie zaczyna się nudzić ale warto zacisnąć zęby i iść dalej:)Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc.my jestesmy w szpitalu,bartus wylał kawe na siebie i ma poprzona twarz i klatke piersiowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Boziu Iza , tak mi przykro :( Biedny Bartus 😘 🌻 😘 to zeby bardzo nie cierpial :( Duzy obszar tego poparzenia ? Moja starsza ok poltora roku temu wylala sobie goraca wode na bark-obojczyk i raczke , a dzis nie ma prawie sladu po tym . Zycze i wam , aby wszystko ladnie sie zagoilo :) Katrina ale masz samozaparcie , gratuluje takich postepow :) Surfitka, witak sasiadko ;) Jak wam idzie , jak Ninka radzi sobie w przedszkolu ? Poslalas ja do amerykanskiego czy polskiego przedszkola ? Ewa J zagladaj do nas czesciej i napisz cos o swojej corci :) Ewelona ale ten czas leci , ty juz na polmetku :D Kasiu , gratulacje dla Julci za pozbycie sie smoczka ! A tak polzartem, to pielucha w nocy nie jest taka zla, bo nie trzeba wstawac i wysadzac dziecka w nocy :P U mnie na samo sikanie 2 razy pobudka ! Nie wspomne, ze dalej sie budza obie w nocy bez powodu ...... Tak, tak smiejcie sie ze one takie aniolki na zdjeciach ;) Widac dobre z nich modelki :P Zastanawiam sie czy wyslac Kamile do przedszkola dzisiac bo jest przeziebiona a perspektywa siedzenia z nia w domu caly dzien mnie przeraza ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc No i znow mam wpisy nocna pora ;) Iza, duzo zdrowia dla Bartusia !!! Nina jeszcze nie chodzi do przedszkola, poki co jest w domu z dziadkami. Zapisalam ja do nowego przedszkola ktore czeka na inspektora przed otwarciem. Mialo byc od poczatku listopada, ale cos sie opoznia :o zobaczymy , jak dlugo nie otworza bede zmuszona poslac ja gdzie indziej. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
itam.ciag dalszy pobytu w szpitalu.Bartus mial poparzona buzke ale juz sie zagoila.pozostał jeszcze bark i brzuszek.tylko ze narazie na barku ma martwice:((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na sekunde... bylam na usg i na 99% to chlopak.... bardzo siie ciesze bo wglebi duszy mialam taka nadzieje.... bedzie bartus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza bardzo współczuje!!!!Dużo zdrówka dla Bartusia!!!! Ewelona to super,gratulacje!!!! A ja mam teraz mame i dzisiaj tata przylatuje także jestem zadowolona i mam mało czasu na kompa.Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Iza biedny Bartuś :( dużo zdróweczka życzę 🌻 te nasze dzieciaczki kochane to tak trzeba pilnować,one są takie szybkie i sprytne wszędzie ich pełno,a źle to szybko się zrobi :( ewelona kochana gratuluję chłopczyka !!!!!!! pamiętam jak kiedyś pisałaś,że bardzo chciałabyś mieć drugiego chłopca :) super i masz :D:D katrina fajnie,że masz rodziców przy sobie :) teraz napewno jest ci o wiele łatwiej i weselej :) a na długo rodzice przylecieli ? surfitko co tam u was ???? kasia,agula buziaczki dla waszych laleczek 👄👄 piszcie dziewczynki piszcie...... ja jakoś teraz mam bardzo mało czasu :( codziennie wchodzę na naszą stronke i jak chcę coś skrobnąć to zawsze coś mi przerwie :( u nas wszystko ok. Eryś to taki mały cudaczek mój kochaniutki :) papuga wszystko papuguje po starszym bracie ;) między nimi bywa różnie czasem siedzą cichutko i jest git ;) a czasem jak dwa diabły... biją się i tak dalej itd. Laseczki pozdrawiam was bardzo serdecznie,,,buźka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki iza współczuje bardzo biedny bartus musi sie nameczyc ja jestem po 8 dniowym pobycie w szpitalu z paulinką-zapalenie płuc nieiwem jak bo co 2 dzien byłam u lekarza a jednak wiec brak słów na choroby ale jest ok wiec niemam się czym martwic-jedyne co skad wziasc ponad 600 zł na szczepienie przeciw pneumokokom bo mamy takie zalecenie-ale cóż trzeba to trzeba ewelona gratuluje synka w brzuszku surfitka ja nie doczytałąm z sumie wczesniej dlaczego ty znowu na emigracie co?przeciez chate i wszystko tu mieliscie i co? ewcia całuski-i inne moje kochane dziewuszki katrina gdzie mam szukac przepisu na dunkana? acha kuba gada jak najety masakra ale pieluchy nosi cały czas:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×