Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Ewalona, ofizjane gratulacje :) Bardzo sie ciesze. Ja jutro wyjezdzam na Slowacje. Sie dzis wkurzylam, bo nie dawalo mi spokoju to , ze Ninie nie schodza niby te pokaszenia i ma powiekszone wezly chlonne i poszlam do pediatry. Ale innego niz w ub. tygodniu. A ten na wstepie ze dziecko ma ospe, ktora wlasciwie juz sie konczy :/ Jak mozna nie rozpoznac ospy u dziecka??? Co za konowaly nas lecza? Za to z pieluchami sie chyba zegnamy w ciagu dnia. Poszlo nam szybko. Dzis caly dzien bez pieluchy, nie pomoczyla sie ani razu. Pieknie wola, chodzimy na spacerek, do sklepu a nawet lekarza bez pieluszki. Nawet juz jej specjalnie nie przypominam , sama pamieta. Jedynie zakladam jej na noc, bo jednak nie chce mi sie poscieli zbyt czesto zmieniac ;) Wiec trzymajcie sie dzielnie !!!! Do poklikania za kilka tygodni, bo nie wiem czy bede miec net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski:) Ewelona - no to gratuluję i z całego serca życzę Ci spokojnej ciąży:) Surfitko - no chyba żartujesz?????????? Masakra jakaś z tymi lekarzami. My chodzimy z dziećmi prywatnie do ordynatorki z naszego szpitala i jest cudowna. Bo w ośrodku to też niestety różnie bywało:( No i gratuluję rozstania z pieluchą:) Ewcia - my się wybieramy na Fuertaverturę, ale to dopiero we wrześniu:) Agula - współczuję Ci tego niespania 🌻 Moje dzieci wyspały się dziś: Filip do 7.15, Ola do 8.30:D a my razem z nią, bo babcia wzięła Filipka:P A później pojechaliśmy na basen miejski. Ludzi zatrzęsienie, a woda zimna jak lód, ale dzieciaki były zachwycone. Pływali w kółkach i cali szczęśliwi obydwoje:) Byliśmy jakieś 3 godzinki, a po powrocie dzieci przespały kolejne 3;) A teraz dla odmiany chlapią się w baseniku w ogrodzie. Kupiłam dla nas wszystkich bransoletki przeciw komarom i powiem Wam, że nawet działąją:) A my wieczorkiem wybieramy się na rynek na koncerty, bo dziś różni wykonawcy śpiewają piosenki Grechuty, a potem gra Hey. Miłego popołudnia mamuśki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelona gratulacje kochana :D Surfitka , milego wypoczynku !!!!!!!!!!! Aisha, jak tam po koncecrcie, udal sie ? My tez mamy te bransoletki ale naprawde skuteczna oslone przeciw komarom daja takie przypinane wiatraczki http://www.cvs.com/CVSApp/catalog/shop_product_detail.jsp?filterBy=&skuId=487257&productId=487257&navAction=jump&navCount=3 troche kosztuja , ale warte sa ceny :) Hej , mamuski czy wszystkie ogladacie mecz, ze tu takie pustki ;) Moj P chcial dzieciom sprawic dzis niespodzianke i zabral nas nad jezioro , wypozyczyl lodke na 2h a po 20 min przejazdzi wracalismy juz do brzegu, bo dziewczyny marudzily i nie chcialy plywac ...... Katrina , jak mijaja wakacje w PL ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Jestem mamą z Majówek 2008 i odkryłam kilka ciekawych produktów, którymi się zachwyciłam i które stosuję od ponad roku. Głównie interesowała mnie kwestia zużytych pampersów i ich zalegania na Ziemi 500lat zanim się rozłożą... Wynalazłam więc pieluchy wielorazowe- Super w użyciu, chłonne, mięciutkie :) Bardzo podobne do tych dostępnych na naszym rynku firmowych- Fuzzi Bunz czy Bummgenius, tylko o 70% tańsze !!!! Ponadto getry i legginsy- śliczne i idealne do tych pieluch... Ostatnio natomiast będąc na etapie nauki nocnikowania wynalazłam w USA majteczki treningowe- bawełniane- sprawdzają się super :) :) Zajrzyjcie tu, bo warto http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=47077 Pozdrawiam Karola ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 Ludwiczek, ur. 5 maja 2008 o godz 10.55, 3500g, 57cm ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 Mateusz, ur. 5 lipca 2003o godz 23.23, 3260g, 58cm ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 Wiecznie: "Ja siam!!!" i "To mooje!!!" :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) ewelona gratuluję serdecznie i życzę spokojnej ciąży :) surfitko miłego wypoczynku Wam życzę :) kurcze to szok że lekarz nie poznał ospy :O dobrze,że wszystko oki się skończyło :) aisha jak po koncercie ? oj agula to faktycznie dziewczynki miały niespodzianke tylko szkoda,że panieneczką się nie podobało :( u nas ok... Eryś robi postępy z sikaniem ale jeszcze nie zawsze zawoła :( dzięki tak pięknej pogodzie korzystamy z baseniku i cieszymy się latem :) w weekendzik byliśmy całą rodzinką i ze znajomymi nad wodą było wspaniale :) pozdrawiam Was dziewczynki... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U nas tez upaly :( Ja lece do pracy a P z dziecmi na plaze :) Ewelona, jak sie czujesz , masz mdlosci ? Ewcia, jak tam prace przed domem skonczone ? Milego dnia zycze !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ho ho ale nas tu duzo... u nas jakos leci..... nie pisalam nic bo musialam miec pewnac bo troche sie działo.... tydzien temu bylam na usg brzusznym a on do mnie ze tu ciazy niema i koniec...bylam w szoku....zadzwonilam szybko do prywatnej przychodni i pojechalismy od razuna usg dopochwowe. tam pani doktor mowi ze ciaza jest tzw pecherzyk ciazowy ale wedlug okresu to powinno byc juz widac zarodek i mowi ze to jest albo wczesna ciza albo poprostu zrobilo sie jajo i tyle czyli ciaza bez ciazy..... kazała czekac i brac duphaston i dzis mialam jechac znow na usg czy ten pecherz rosnie.... i bylam.... w poniedzialek ten pecherz mial 6mm a dzis 1,5 cm....takze rosnie pecherzyk ładnie pojawilo sie to ciałko zóltei jest mini zarodek a wyszlo ze to 6tydzien gdzie powinno juz byc slychac serduszko... ona powiedziala ze najwazniejsze ze rosnie i na dzien dzisiejszy jest wszystko ok ze to wszystko nadrobi...... a ja niewiem wmawiam sobie niewiadomo co...... sorry ze tak was mowie o tym ale niemam kogo zapytac a moze ktores tez tak miała...... a tak ogolnie to super maciek grzeczny tylko z tym sikaniem mamy nadal problem.... od 4dni chodzi non stop w majtkach tylko do spania zakladam... i co i nic jak go wysadze to sie wysika a na na dworze jak jestesmy ok3godz to popusci tylko i trzyma do domu..... na dworze niema szans zeby zrobil siku wogole ani na stojaco ani na kucaco,,,, juz chodzimy z innymi kto idzie sikac z jego kolegow i nic ma jakos blokade i koniec juz niewiem co robic,,,aha i jeszcze to ze niezawoła sikac wogole... mniejwiecej widze kiedy mu sie chce. niewiem co robic czy poczekac i znow zaczac??????? doradzcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) surfitko życzę wam udanego wypoczynku :) agula u nas płyteczki prawie położone :O prawie bo od tygodnia ciągle brak fugi i cokolika :( płytki kładzie nam męża montażysta i niestety jakoś nigdy nie ma czasu aby to skończyć bo albo ma montaż okien albo drzwi albo już musi jechać do domu :( ale jestem wściekła na niego ewelona oj bidulko to się pewnie strachu najadłaś z tym wszystkim :( kochana życzę ci aby z ciążą już było ok !! i aby dzieciątko rosło w tobie zdrowiusieńkie ❤️ a jeśli chodzi o załatwianie się Maciusia to może potrzeba mu jeszcze czasu aby się przekonał do siusiania na dworze i może się przełamie i zacznie wołać siku :) u nas wszystko oki :) Eryk mnie zadziwia już tak super kontroluje sikanie iż budzi się w nocy i woła siku :) w dzień cały czas siusia do nocniczka a gdy jesteśmy na dworze to nie ma problemu z załatwianiem na stojąco :) nawet jak byliśmy nad wodą to trzymał i wołał siku i się załatwił wdtedy jak mu majtusie ściągłam :) boziu jestem normalnie w szoku jakie postęp zrobił mój syncio :) jeszcze jakiś czas temu nie było mowy o siadaniu na nocnik a teraz tak ślicznie na nim siedzi :) W domciu mamy 2 nocniki jeden na dole drugi na górze i jaki siedzi na górze i słyszę jak Eryś woła brawo to wiem,że zrobił siku :) po każdym załatwianiu się woła i bije sobie brawo ;) kiedyś na samym początku gdy chodził bez pampa to zasikał mi panele i kurcze te panele mi napęczniały po całej nocy :( Eryczek uwielbia bawić się traktorami i koparami pewnie mały rolnik z niego będzie ;) a jak się bawi to wydaje z siebie takie dzwięki i tak wszystko fajnie opowiada :) Pozdrawiam was dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhej.... co to wszystkie na wakacje pojechały????? ewcia brawa dla eryczka!! tez bym juz tak chciala ale na wszystko przyjdzie pora..... narazie znow zaczelam pieluchowac ale od jutra znow majty w ruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) U nas wakacje dopiero w drugiej polowie sierpnia . Powiem wam szczerze, ze jakos specjalnie nie ciesze sie na mysl o wakacjach :( Wrecz przeraza mnie to cale pakowanie sie, pamietanie o wszystkich "potrzebnych do przezycie " rzeczach, ktorych polowy i tak nawet nie wyciagne z torby ,dluga jazda samochodem z dziecmi itd.... najchetniej to chyba zostalabym w domu...... Rano znalazlam fajny artykul na onecie, polecam przeczytac wszystkim wybierajacym sie na wakacje ;) http://facet.onet.pl/impulsy/jak-przezyc-wakacje-i-nie-zwariowac,1,3319487,artykul.html Ewelona, trzymam kciuki za maluszka w brzuszku , niech zdrowo rosnie :) Ewcia, no to ciagnie sie wam z tymi plytkami :( Gratuluje Eryczkowi takich postepow z siusianiem , zuch z niego :) Gabryska, tez budzi sie w nocy na sikanie, ale ona nie zawola tylko zaczyna mi plakac i wiercic sie dopuki jej nie wysadze. Teraz stoi przy mnie i nie da mi nic wiecej napisac :( Sprobuje potem .... PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dalej pusto.... ciekawe czy jeszcze ktos czyta ? Gabryska miala wczoraj zostac na noc u dzidkow , ale przed 20 przywiezli ja do domu, bo wymiekla ;) Zostawala juz u nich ale zawsze z Kamilka a wczoraj sama. Dziadek zabral juz po poludniu , bo ja jechalam z K do lekarza , myslalam, ze bede miec troche spokoju z jedna a tu na odwrot !!! Kamilka ciagle marudzila ze nie ma sie z kim bawic, lazila krok w krok za mna , steskniona na maksa za siostra :D a jak sa razem to wiecznie wojna o wszystko ! Rosnie mi z Gabryski straszny lobuz :( Wszystko niszczy, co tylko wezmie w rece to popsute, podarte , porozrywane . Najbardziej wkurza mie , ze nie szanuje ksiazeczek , nie zabieram jej bo bardzo lubi je ogladac ale przeszlo polowa bibiolteczki nie nadaje sie do urzytku :( A mialy tyle pieknych ksiazek z Polski i tych najbardziej mi szkoda.... No ale u niej dluzsze posiedzenie na nocniku ( czytaj kupa ) nie obedzie sie bez czegos do czytania :P Minimum 5 ksizeczek kladzie sobie z lewej strony i dopiero jak wszystkie zostana przejzane i odlozone na prawa strone to wola , ze "juz zrobila " :P :P :P A poza tym jestem wsiekla na Kamilke ! Z 2 tyg temu wymazala dlugopisem pol sciany w naszej sypialni a dzis pomadka sciane u nich w sypialni , a z 3 miesiace temu malaowalam im caly pokoj !!!!!!!!!! ( tak tatus ich pilnuje O: ) Mam nadzieje, ze rano pojawia sie jakies wpisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuśki:) Ewelona - dobrze, że juz wszystko się wyjaśniło:) No i najważniejsze, że pozytywnie:D Teraz dbaj o siebie i kruszynkę w brzuszku:) Ewcia - gratuluję Erysiowych postępów z nocniczkiem. U nas jest tak, że jak jest na polu, to pięknie sika na nocnik i kupę też robi do niego, a jak jesteśmy w domu to nic z tego:( Na basenie też pieknie woła, że chce zrobić siku na trawkę. Bo ostatnio często chodzimy na basen z dziećmi, nie na długo, ale 2-3 godzinki a oni mają wielką frajdę z tego. Agula - moja Ola za nic nie zostałaby u dziadków na noc. Zawsze, jak ją tam zostawiamy, to pyta, czy przyjedziemy po nią zanim się zrobi ciemno:) A do Filipka tez jest bardzo przywiązana i jak on śpi, to chętnie by go obudziła;) Kończę dziewczynki, miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pozdrawiam ze slonecznej Slowacji :) Ewalona, ja mysle, ze mialas pozna owulacje i wszystko bedzie dobrze :) Ewcia, gratki da Eryczka. My tez juz nie mamy pieluszek, zakladam na noc, ale czesto jest sucha po nocy. A tak to sika wszedzie, na nocnik, trawke, do toalety i niezaleznie gdzie jest - czy w parku, na basenie czy w domu - zawsze wola, a wlasciwie nauczyla sie tego w 3 dni. Nie odzywam sie bo po prostu sie wczasuje i rzadko zagladam na neta. Buziaczki dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku dziewczyny ja juz nie moge z tym mackiem chodzi mi o to sikanie..... chodzi w majtkach i leje gdzie popadnie.... jak go niewyczaje ze mu sie chce to leje na dywan.. nie powiem bo pare razy zawolal lub sam poszedl sie wysikac.... szkoda mi tych pieluch zakladac na dupine w ten upał.... w zyciu nie sadzilam ze tak dlugo nam to zejdzie..... tłumacze mu non stp, nawet przekupuje, prosba, grazba i nic.... chodzimy podgladac inne dzieci jak sikaja...... juz nie mam pomysłu.... pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny!!!!!!!!!!!11 zyjecie!!!!!!!!!!!!!!!! mam wrazenie ze tylko ja tu zagladam...... smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ewalona, no ja juz tez zagladam :) Wczoraj wrocilismy ze Slowacji. Bylo bardzo przyjemnie chociaz dom w ktorym bylismy nie byl wogole przystosowany dla malych dzieci, schody azurowe, kamienie na podworku , brak ogrodzenia itp...No i przez to chyba jestem zmeczona troche , bo uwaga musiala byc skupiona non stop na dzieciach. A co do pieluchowania, to z nami byl chlopczyk z konca maja 2008 i przez 2 tyg. probowano go nauczyc robic na nocnik i nic ! Zbyt zajety otaczajacym go swiatem i w zaden sposob nie mozna bylo do niego dotrzec. Widocznie nie jest jeszcze gotowy i moze twoj Macius tez. Daj mu jeszcze troche czasu. Swoja droga nie wiedzialam ze dwulatki moga byc az tak zbuntowane jak ten chlopczyk co z nami byl ;) Pozdrawiam serdecznie i odzywajcie sie cos !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Ewelona a probowalas pielucho-majtki ? My mielismy takie z wkladem, ktory wywolywal uczucie zimna , jak mala sikala w gatki . A jak ty sie czujesz ? Surfitka , witaj po wakacjach :D Mnie wyjazd wakacyjny stresuje na mysl wlasnie tego latania za dzieciakami, pilnowania na kazdym kroku, bo z domu jest wyjscie prosto nad jezioro itd :( Moja Gabi padla dzis o 17.30 i spi, zobaczymy o ktorej wstanie ... U nas czas leci , z P ciagle sie mijamy, zmieniamy sie tylko opieka nad dziecmi : on do poludnia a potem ja . Ciagle mamy upaly , temp powyzej 30 C wiec nie idzie wytrzymac na dworze , chlodzimy sie w basenie . K wyglada juz jak murzynka :P , Gabi spedza tyle samo czasu na sloncu a jej skorka nadal pozostaje jasna . Pozdrawiam wszystkie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was unas jakos tak..... od niedzieli boli mnie zoladek zwijam sie poprostu... wczoraj bylam u lekarza dostalam leki( oczywiscie na jednych pisze ze niemozna ich uzywac w 1trymestrze, wzielam jedna i mam nadzieje ze nic zlego nie bedzie) dzis znow boli, jezeli do jutra nieprzejdzie to ide do szpitala chyba...... a tak niechce ze szok!!!! co do macka to jest taki kochany..... przez to ze boli ten brzuch to caly czas leze a on... sam sie caly czas bawi i jest grzeczny.... ze az mi go szkoda..... co do majtek.... to od 2dni woła ze chce kupe, a sikanie gorzej.... jak niewysadze go sama to mowi mi ze sika ale jak juz sika i zatrzymac niemoze..... idziemy malymi kroczkami pomalutku... do przodu.... piszcie dziewczyny.... bo jakos nudno bez was tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) u nas wszystko oki :) na maksika korzystamy z wakacji ;) och tylko teraz od kilku dni pogoda nam się popsuła :( pada,pada i zimno :( Eryczek już na dobre pożegnał się z pampersami a ja jestem cała happy :) ewelona jak się czujesz ? mam nadzieje,że wszystko ok. na interie wysłałam nasze nowe foteczki :) pozdrawiam Was i milusiej sobotki życzę,papapa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was mamuśki:) U nas też aktywny wypoczynek, tymsamym brak czasu na kompa. W zeszły weekend pojechałam z Olą na 3-dniowy zlot babeczek z mojego chóru do Freniszówki (to taki boski domek do wynajęcia www.freniszowka.pl). Było super, 13 bab + 3 małe dziewczynki. Młode bawiły się ze sobą pięknie, a starsze miło spędzały czas:D Ola była zachwycona, bo spała ze mną na takim dużym dmuchanym materacu, pod śpiworem:) Normalnie mega zachwyt:) Było na prawdę super:D A w domku Ola jakoś mniej grzeczna. Woła ładnie siku i kupę, ale na noc i na spacery dalej pielucha jest. Poza tym nic u nas nowego. Ewelona - pisz co z tym Twoim brzuchem. I trzymaj się kochana 🌻 Agula - no to miejsce na wakacje nie najfortunniej wybrane:( My wybieraliśmy wczasy pod kontem dzieci, mam nadzieję, że będzie ok. Ewcia - gratki dla Eryczka za pieluszki:) No i dla Ciebie za konsekwencję:) Miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc aisha zazdroszcze ci takiego wypadu z kolezankami.... tez bym tak pojechala .... ale coz.... u mnie juz w porzadku... chociaz mam juz podwyzszone proby watrobowe a to przeciez dopiero poczatek.... bylam na usg...serduszko bije takze ok.... a co do macka i sikania to stoimy w miejscu.... kupe woła a siku jak juz robi siku..... ale nie poddajemy sie... a najlepsze jest to ze nie da sobie pieluchy załozyc.... a tak wszystko po staremu czyli nic nowego.... pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Widze, ze malo kto juz zaglada nawet, skoro czesc nie ma ;) U nas dzien jak codzien...kazdy taki sam. Szara rzeczywistosc. Dni sie dluza, Nina juz wogole nie spi w dzien, chodzi spac ok. 20.30 wstaje ok. 7 - 7.30 a przez dzien nawet 5 min drzemki :o No ale co zrobic, skoro usypianie po obiadku trwa godzine a i tak nie usnie... W pieluchach juz tez nie chodzi. Z wlasnej wygody zakladam na noc, bo dwie noce sucho a na trzecia posikana pielucha, a mi sie nie chce zmieniac poscieli tak czesto. Z reszta jest jeszcze mala i na nauczenie sie nie sikania w nocy ma duzo czasu. Ewalona, ciesze sie ze juz serduszko bije :) Zycze zdrowej ciazy ! Aisza, a gdzie sie wybieracie na wakacje? I sami jedziecie czy ktos z wami jeszcze? Agula no i jak tam? Jedziecie nad to jeziorko? ( A znajac amerykanskie jeziora, to pewnie jezioro ze konca nie widac :P ) Pozdrawiam serdecznie i piszcie cos dziewczeta !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×