Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Ano wakacje , wakacje. ;) Czesc Ja jestem w Polsce poki co i jakos wogole nie mam weny na pisanie. Nina zrobila sie taka wymagajaca, ciagle o wszystko mnie pyta. Wiec juz musialam tlumaczyc skad sie bierze wiatr, cien, dlaczego swieci slonko...a ostatnio skad sie biorą dzieci ! Wszystko doskonale pamieta, nie wolno jej za bardzo zmyslac bo potem laczy fakty i wypomina, no i wszystko powtarza innym..a co inni mowili tez sie mozna dowiedziec ;) Ale do tego wydaje jej sie ze jest wszechmocna, i ciagle cos sobie robi, a to siniak, a to otarcie, a ostatnio tak bardzo sie zakrztusila, ze myslalam, ze zemdleję i stanie sie najgorsze :( A to wszystko przez to, ze mnie nie slucha, nie usiedzi normalnie przy jedzeniu tylko ciagle cos robi, albo sie kreci albo gada :o Trzymajcie sie cieplutko. Ewcia, poglaskaj brzusio. Ewalona, mysle, ze Maciek probuje zwrocic na siebie uwage i tym samym odciagnac cie od malenstwa. Pozdrawiam wszystkich i szkoda ze tak malo piszecie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu - cieszę się bardzo, że Dzidziuchna zdrowa! Ewelona - no, my tą przyjemność będziemy spłacać do emerytury... Ale my nie mamy swojego "m", mieszkamy u teściów i aktualnie przestało to być wygodne i komfortowe. Czas na swoje! Surfitko, jak tu pisać, kiedy cisza? często wchodzę i przez kilka dni mój wpis wisi jako ostatni. Z samą sobą rozmawiam, owszem, ale pod prysznicem :P my dziś kończymy 4 tygodnie. Trochę refleksji mnie nachodzi wiecie, jestem pod wielkim wrażeniem, jak przez ten prawie miesiąc wydoroślał Ruben. Jest znacznie posłuszniejszy, skończyły się awantury, dużo mi pomaga, ubiera się sam, sam je - umiał wcześniej, owszem, ale często po prostu mu się nie chciało, leniuszkowi. A teraz wie, że musi sam. Owszem, mieliśmy kilka spięć, kiedy przegiął z niegrzecznym zachowaniem. Z resztą, teraz też zdarza mu się niegrzecznie zachowywać, kiedy karmię. Ale to już nie jest to, co na początku. Widzę, że już całkiem zaakceptował braciszka, nie chce go nikomu oddać, ba - nawet broni Jonatanka przed intruzami :D ostatnio znajomy teściów chciał zajrzeć do wózka, a Rubi na to: to jest mój Jonatanek! Hehehe jak tylko widzi braciszka, chce go przytulać, całować, trzymać na rączkach. Muszę uważać, żeby nie za mocno, ale cieszę się, że tak się angażuje i troszczy o Jonka! Ok, ja już powoli idę spać. Jonatan ostatnio gorzej w nocy śpi :( nie wiem, czy to przez te wzdęcia, czy moze skok rozwojowy - budzi się co 1-2h i chce jeść... Znów okłady z szałwii uruchomione, bo mam tak "objedzone" piersi, że aż boli, jak przystawiam. "W nagrodę" waga drgnęła - 56,5 kg, czyli mam jeszcze 4,5 kg do przodu (+ ewentualnie 2 przybrane przed ciążą ;) ) dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) ewelona ha,ha a to ci się wycwanił Maciuś ;) zdolna bestia z niego :) fajną masz córunie surfitko !!!! przesyłam buziaczki dla małej artystki 👄 :) brzusio pogłaskany :) ..... a wy kochana działacie coś nad drugim ??? haniu och jak troszczy się Rubenek o Jonatanka ❤️ wzorowy braciszek :) u nas wszystko oki. brzusio rośnie już 90 cm mam w brzuszku i 5 kg na plusie.... maluszek już wierci się na całego :) Eryczek tak słodziuchno przytula się do brzuszka,całuje go i tak ciepło opowiada o dzidziusiu :) jutro jadę na usg... może dowiem się co noszę pod serduszkiem :) pozdrawiam Was bardzo serdecznie laseczki :) buźka mauu :* 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) ewelona ha,ha a to ci się wycwanił Maciuś ;) zdolna bestia z niego :) fajną masz córunie surfitko !!!! przesyłam buziaczki dla małej artystki 👄 :) brzusio pogłaskany :) ..... a wy kochana działacie coś nad drugim ??? haniu och jak troszczy się Rubenek o Jonatanka ❤️ wzorowy braciszek :) u nas wszystko oki. brzusio rośnie już 90 cm mam w brzuszku i 5 kg na plusie.... maluszek już wierci się na całego :) Eryczek tak słodziuchno przytula się do brzuszka,całuje go i tak ciepło opowiada o dzidziusiu :) jutro jadę na usg... może dowiem się co noszę pod serduszkiem :) pozdrawiam Was bardzo serdecznie laseczki :) buźka mauu :* 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewunia, pisz jutro szybciutko co tam po usg :) Chyba ze ten ktos nadal bedzie wstydliwy i zachowa "to" w sekrecie ;) Hanio, masz absolutna racje, ze samemu to sie nie da ze soba tak :P Ale bardzo chcialabym wiedziec co u naszych pociech i mam o ktorych naprawde juz dawno nic nie slychac... Ewcia, my dzialamy, dzialamy ..a tak na serio to konkretnie zczniemy dzialac chyba od nastepnego cyklu. Wiec jak cos to bede was prosic o trzymanie kciukow a Ciebie o fluidki ciazowe 😘 Pozdrawiam. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo Surfitko, dobrze czytać! Powodzenia!!! Życzę Wam maleństwa z całego serca :) Ewciu - no, Rubenek naprawdę jest super braciszkiem :) jestem z niego dumna! Kochany mój :) A ja powoli czuję ostrze na gardle ;-) maj, sesja się zbliża, a ja nie dość że cały rok akademicki się opieprzałam i na zajęcia nie chodziłam, to nawet lektur nie przeczytałam. A egzaminy tuż, tuż! praca licencjacka nie dokończona, oddać trzeba... Holender, ciężki miesiąc przede mną. I jeszcze ciągle sama z chłopcami, bo mąż dogląda budowy... Wieczorem padam na twarz. Dziś zasnęłam o 20! o 22 Jonatan mnie obudził, nakarmiłam i napisałam parę @ z prośbą o notatki ;-) mam nadzieję, że ktoś odpisze. Aaaa..... A teraz spać :P Ach, jeszcze jedno - jakie planujecie prezenty urodzinowe dla naszych trzylatków? My myślimy o czymś takim: http://allegro.pl/wader-25450-zestaw-play-farm-farma-swiat-zabaw-i1598808747.html bo mój Rubiś jest wielkim fanem kombajnów, traktorów i wszelkich maszyn rolniczych. I bardzo dobrze, bo będziemy mieszkać na wsi, ktoś musi te hektary kosić (no dobra, jedne hektar ;-) bo budujemy się jako rolnicy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:)) U nas wszystko ok,Bartuś rośnie ,dużo mówi.Waga w końcu drgnela 13kg,my już po urodzinkach był zachwycony tortem bo był w kształcie ciuchci Tomka:)Troche jestem zdenerwowana bo niedostał sie do przedszkola ,echhh czyli jeszcze rok siedzenia w domku.Wlipcu kupujemy pieska z hodowli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry laseczki :) surfitko ja już trzymam kciuki za Wasze staranki :*:* !!!! i przesyłam pozytywne fluidy ciążowe ;) :) hanio trzymam kciukasy za Ciebie !! ja Eryczkowi na urodzinki kupiłam pufe piłke i dostał ją z małym wyprzedzeniem ;) och a jak zachwycony jest nią :) Iza fajnie,że piszesz :) a mój Eryś waży tylko 13,5 kg ja już po wizycie u gina i pani dr. powiedziała że na 80 % jest to dziewczynka :) hmm zobaczymy :) pozdrawiam Was dziewczynki :) i piszcie kochane,piszcie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ewcia, no to super. Bedziesz miec swoja krolewne :) Hanio, no ciezki czas przed toba. Powodzenia na sesji. Nina marzy o takim robocie: http://www.amazon.com/Playskool-39350-Alphie/dp/B003CRJU36/ref=sr_1_4?s=toys-and-games&ie=UTF8&qid=1305756386&sr=1-4.....reklama dzwignia handlu. Ale mi sie tez dosc podoba i chyba jej takie cos sprawimy. Moja wazy duzo, ponad 17 kg. Wiec jest z waga na 90 centylu, ale ze wzrostem tez, bo ostatnio miala chyba 99 cm. A jak wysokie sa wasze dzieci ? A za kciuki nie dziekuje bo sie nie uda. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczynki surfitko dziękuje za gratulacje :* mi jakoś ciężko w to uwierzyć,że pod serduszkiem noszę córcie tak czasami sobie myślę,że może lekarz się pomylił :O albo dzidziuniowi coś między nóżkami się schowało ?? już sama nie wiem czy to możliwe ?? byłam u 3 ginów i jeden powiedział,że wygląda mu to na dziewczynkę,drugi powiedział,że w 80 % to dziewczynka a trzeci zapewnił nas,że to w 100 % lalunia :) ale czytam na temat pomyłeg na usg i boję się :( a jak Wy myślicie,mogło się tam coś schować ?? Ja z mężem postanowiliśmy,że nie będziemy mówić nikomu o płci dzidziolka (wie tylko moja mama,tata siostra,brat i niech tak zostanie ;) no i oczywiście Wam się musiałam pochwalić :D ) a jak maluszek się urodzi to ludzie też się dowiedzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, Ewcia, obstawiałam córeczkę! gratuluję! wiesz co, być może jakieś niewielkie prawdopodobieństwo pomyłki jest, ale nikłe raczej. jednak siuraczka dobrze widać - u nas na usg już w 12tc był widoczny. Teraz sprzęt jest tak dobry, że naprawdę myślę, że można wierzyć. Tym bardziej, że masz potwierdzenie od trzech lekarzy. jejku, dziewczyny, jak mi się nie chce uczyć... teraz teoretycznie mam chwilę czasu i mogłabym coś zrobić, ale jestem tak padnięta po całym dniu (tygodniu!), że nie mam najmniejszej ochoty na czytanie, myślenie, pisanie. Ba, ja nawet nie umiem wymyślić, co jutro na obiad ugotować... odzywać się, laseczki, chyba że nie przetrwałyście końca świata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hanio :) oj bidulko :( wierzę Ci,że teraz jest Ci ciężko :( głowa do góry,życzę powodzenia na sesji :) !!!!!!!! musi być dobrze !! a jak tam chłopcy,Jonatanek daje pospać ? przesyłam buziaczki dla chłopców 👄👄 ...aa i kochana dziękuje za gratulacje :) a co do płci to już sama nie wiem... czy cieszyć się,że będziemy mieć córcie czy też nie nastawiać się na córcie ?? (kurde nie umiem tak :( ) boje się,że może się okazać,że jednak synusia pod serduszkiem noszę a wtedy będe rozczarowana :( oczywiście wiadomo,że najważniejsze aby dzidziuś zdrowiuchny był ! a co sądzicie o tych pomyłkach na usg ?? my właśnie przed chwilką pożegnaliśmy ostatnich gości,bo dziś chłopcom robiłam urodzinki :) chłopcy bardzo zadowoleni z imprezki a ja padnięta :O mieliśmy 14 osób + 6 dzieciaczków ;) szło zwariować ;) laseczki życzę Wam spokojnej nocki,papa :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki :) co tam u Was ?? ja dziś wybieram się do kościółka z Oskarkiem na dzień matki a póżniej do szkoły na przedstawienie i poczęstunek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!! Dawno nie pisałam bo jakoś nie było czasu,ciągle coś. U nas nic się nie dzieje specjalnego,dzień jak co dzień...poza tym że Mati w końcu zaczął chodzić:)Jest super pocieszny tylko ciągle łazi do sprzętów typu tv,dekodery itp.a nawet za tv do kabli:(Włazi tam co 5 sekund także mam pełne ręce roboty z nim. Vanesska pięknie się już sama załatwia,została pielucha na noc jeszcze bo dużo pije i pielucha rano zawsze pełna.Jak długo wasze dzieci się odzwyczajały od pieluchy w nocy? Ewcia super że będzie dziewczynka!!!!Życzyłam ci tego bardzo mocno:)Masz już imię wybrane? Hanio ja to tobie zazdroszcze tej wagi!!!!Ja tyle ważyłam jak miałam 19 lat:(Kiedy to było?Co u was?Jak mały Jonatanek? Ewelona a jak ty dajesz rade? Surfitka ale macie psisko:)Ninka ma niezłego przyjaciela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry laseczki :) Katrina gratuluję Mateuszkowi samodzielnego spacerowania :) 🌻 bardzo się cieszę,że Vanesska już sama ślicznie się załatwia :) u nas pożegnanie z pieluszką było bardzo szybciutko,jakoś tak maj,czerwiec czyli coś po 2 urodzinkach Erysia :) dziękuje za gratulacje :* ja jakoś nie jestem pewna co do płci mojego maleństwa :( normalnie wariuje z tego powodu :( mimo iż lekarz powiedział,że na 100 % mieszka u mnie w brzuszku dziewczynka to jest mi ciężko w to uwierzyć.... a może się pomylił :O może za wcześnie by coś tam dostrzeć :( podobno 100 % pewności daje tylko usg 3d 4d .... czytam w necie o pomyłkach i się załamuje :(:( Katrina mi bardzo podoba się imie Liwia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia nie będzie pomyłki zobaczysz!!!!!!!!!Małego siusiaka tak jak napisała Hanio bardzo szybko jest widać a jak go nie widać to będzie dziewczynka:)Liwia to bardzo ładne imie:)Oskarek,Eryczek i Liwia-super trójeczke będziesz miała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrina dziękuje Ci kochana za życzenia małej dziewczynki :* :* !!!!!!!!!! a tak wogóle Wszystkie jesteście takie cudowne,że mi tak kibicowałyście :) !!!!!!! ..teraz mam tylko taką wielką nadzieję,że we wrześniu urodzi nam się mała Liwia :) i moje marzenia się spełnią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) co tam u was,jak po dniu matki ?? ja od moich smyków dostałam po laurce i kwiatuszku od babci z ogrdu ;) szkoda,że tak mało już nas pisze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny...dlugo nie pisalam bo znow mialam kompa w naprawie... unas jakos leci pomalu, michal rosnie jak na drozdzach, jutro konczy 3miesiace.... juz pomalu przechodzi mu bol brzucha i staje sie radosnym bobasem... maciek juz troche lepiej z jego zachowaniem a co do brata to uwielbia go, a michal tylko oczami go szuka gdzie jest... pogoda super to siedzimy non stop na dworze bo tam dopiero odpoczywam bo maly spi tylko na dworze a w domu to 30min i dzien dobry... pomalu zaczynam siepsychicznie przyzwyczajac ze moj cycus mamusi czyli maciek bedzie prawie duzy bo idzie do przedszkola...przeraza mnie jak to bedzie!!! piszcie dziewczynki bo jakies pustki tutaj.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) ewelona oj tak nasze pociechy są już takie duże :) czas szybko leci... hanio a co tam u Was,jak synowie ?? katrina pewnie Mati już ładnie zapiernicza :) a jak Vanesska z tym siusianiem ? agula,surfitka,goba,aisha,kasia i inne dziewczynki napiszcie co u Was ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!!No wy w Polsce macie już długo upały a do nas dopiero dzisiaj zawitało znowu słońce i jest gorąco-hurrrraaaaa!!!!! Ja z dziećmi za 2,5 tyg lecę do Polski na 2 miesiące i jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu bo nie byłam już rok i tęskno mi:) Tak Ewcia Mati już nieźle zapiernicza i wszędzie włazi,ostatnio uwielbia włazić na krzesła w kuchni więc mam teraz ręce pełne roboty:) Vanesska coś ostatnio często posikuje majtki ale staram się jakoś to przetrwać,w nocy nadal pielucha niestety bo wciąż pije w nocy i dużo siusia:(Ech te pieluchy...to jest chyba najtrudniejsze czego trzeba nauczyć dzieci:(Ale mam nadzieje że w te wakacje pożegnamy się na stałe z pieluchami. Na dzień dziecka kupiliśmy dzieciom trampolinę do ogrodu i mówie wam ile jest radości,dla rodziców też:))) Ewcia a jak ty się czujesz w te upały???Dajesz rade? Ewelona,Surfitka,Hanio co u was laski?? Ja ciągle na diecie mówie wam walcze i walcze zwłaszcza z brzuchem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Katrina :) ale Wam fajnie,już nie długo do polski lecicie :D o fajnie na 2 miesiące - super :D:D babcia i dziadziuś będą wniebowzięci :) dzięki kochana ja się czuje dobrze,zawsze lubiałam słoneczko i gorąc i teraz jak narazie spoko jest ;) jutro idę na badania krwi i moczu..... brrrrrrr :( a we wtorek do gina :) może zobaczę moją dzidziunie i mam nadzieję,że lekarz potwierdzi mi na 100 % córcie :) no a może nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ewcia, pewnie ze potwierdzi dziewczynke, w koncu czasem te dziewczynki sie rodza ;) Wczoraj mi znajoma opowiadala, ze jej kolezanka urodzila wlasnie piąte dziecko...kolejnego chlopaka ;) Katrina, czy ja wiem czy pielucha najcieższa? Ja myślę, ze to wszystko zalezy od dziecka i rodzica. Ale glowa do gory! U nas Ninka w dzien wolala wszystko na ok. 2 latka; a w nocy pieluche zakladalam jej jeszcze z pol roku temu, ku zdziwieniu mojej siostry, ktorej corka w dzien przestala chodzic w pieluszce jak miala 20 miesiecy a w nocy do 5 lat spala bo co najmniej raz w tygodniu miala ja mokra. A pediatra powiedzial, ze w nocy dziecko moze sie moczyc nawet do 6 lat i to nie jest zaden problem. A ja juz spowrotem w USA. No i w pracy. Ninka chodzi do przedszkola, tatus ja prowadzi ;) I wszystko toczy sie normalnym torem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) Surfitko to Wy już w USA.. ale to zleciało ........ a teraz jesteś tam z mężusiem czytam :D:D powodzonka życzę pod każdym kątem ;) !!!!!!!!! i trzymam kciukasy za staranke :) teraz jak mężuś na miejscu będzie łatwiej :):) ..hah tak mówisz dziewczynki też się rodzą ;) moja znojaoma też ostatnio mi opowiadała,że jej koleżanka urodziła 5 chłopca ;) 3 synków ma z jednego małżeństwa a 2 z drugiego ;) Eryczek jeszcze śpi a ja dziś na pobranie krwi :( zaraz muszę iść go budzić i zmykamy..... miłego dzioneczka życzę Wam dziewczynki :) pa,pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Katrina - nie przejmuj się za bardzo tymi pieluchami, Vanesska sama dojdzie do tego, że ich nie będzie chciała. Ja z moją Olą długo przekonywałam do spania bez pieluchy, ale ona miała swoje argumenty. Kiedyś powiedziała mi tak: "- A jak będzie mi sie chciało siku? - to zawołasz mame i wysikasz się do nocnika - Chyba żartujesz ze mnie mamo, żebym w nocy miała wstawać???" No i skończyłam przekonywanie. Ale kiedy kupiliśmy jej nowe łóżko - takie dorosłe, sama wieczorem stwierdziła, że ma duże łóżko bo jest dużą dziewczynką i proszę nie zakładać mi pielucvhy jak jakiemuś dzidziusiowi:))) Oczywiście na początku różnie bywało, ale teraz sama idzie w nocy do łazienki. Założyłam tylko w łazience taką lampkę do kontaktu, żeby nie było ciemno. Ewcia - z całego serca życzę Ci córeczki:) Chociaż chłopiec na pewno też Cię nie zmartwi:))) Surfitko - powodzenia w dzieciowych planach:) A moje dzieci już taaaaaaaakie duże:) Ola dziś kończy 3 lata, Filip już prawie 2... My kupilismy im trampolinę w tamtym roku i jest nieustanna radocha:) Ola robi już fajne ewolucje - wujek wuefista ją uczy:) A Filip po prostu skacze, ale z taka radością, że aż miło na niego patrzeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka laseczki :) my trampolinę też w zeszłym roku kupiliśmy chłopcom :) och mają radoche taką,że ho,ho !!!!! Aisha dziękuje kochana :* wczoraj byłam u gina i moja dzidzia nadal lekarzowi wygląda na dziewczynke :) u mnie po badaniach okazało się,że mam anemie :( mam brać tabletki Sorbifer Durules mam nadzieję,że anemia mi przejdzie ! do tego ostatnio często boli i twardnieje mi brzuch :( niby wszystko oki z szyjką i łożyskiem ale znów mam brać luteine :( ehh a ja dopiero 25 tc. a gdzie 40 tc. ? no już Wam nie smęce o sobie :O lepiej napiszcie co u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ewcia, bedzie dobrze !!! Aisza, no dzieci to sa udane. Moja niby nie slucha, bawi sie w swoim pokoju a wszystko wie co sie mowi w kuchni. A co do stwierdzen to podobnie ma jak twoja Ola. W tamtym tygodniu jechalismy w pewnej sprawie za Boston. I sie jej pytamm czy chce jechac? A dlugo to bedzie - zapytala. A ja ze no dosc dlugo. A tyle co w samolocie ? No ja do niej ze troche mniej, ale tez dlugo. A ona do mnie tak: Wiesz mama, ja jestem zbyt leniwa zeby tyle jechac. Wole zostac z dziadkiem w domu i isc do parku. :P A tak wogole to ja tez posmece, wczoraj bylam u gina, no i sie okazalo, ze mam cyste :( I poki co nici z planow bejbikowych. Nic mi na nia nie dal, kazal przyjsc za miesiac zobaczyc czy sama sie wchlonie. I znow pod gorke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to opowiem Wam wczorajszą rozmowę z moją Olą: Ola - Mamo, co jest pod ziemią? ja - Różne rzeczy, robaczki, kamyczki... Ola - mamo, ale Ty mi o tych skałach roztopionych z gorąca powiedz, a nie o jakichś robaczkach :D Muszę wracać do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!!! Ja na chwilke bo nie mam czasu,Vanesska chora:(Od wczoraj gorączka i pół nocy zwracała bidulka:(Teraz śpi to mam chwilke,Mati też drzemie więc korzystam. Dzięki dziewczyny za dobre rady jeśli chodzi o pieluchy,myśle że w końcu nadejdzie czas i na nas. Aisha ja zawsze twoją Olcie podziwiałam jeśli chodzi o mowe,jest super!!!Vanessa odkąd chodzi do przedszkola zaczęła bardzo niewyraźnie znowu gadać,myśle że to wina innego języka i ona może coś tam próbuje mieszać. Za 11 dni lecimy do Polski,bardzo się ciesze!!!Tylko dzieci muszą być zdrowe.Oho młody się obudził,uciekam laseczki!!! Pozdrawiam was!!!!! Surfitka współczuje,trzymaj się kochana!!!! Ewcia to już 25 tydz o matko!!!!!Będzie laska zobaczysz!!!!!Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!! u nas leci jakospomalu.. za tydzien mamy juz 3latka macka....oj to juz 3lata!!! kupilismy mu rowerek niech sie nauczy wreszcie jezdzic....ale ciezko to widze.... a wasze dzieci umia jezdzic na rowerku?? a za 2tygodnie chrzciny mamy... imprezy co tydzien... a za 3tygodnie zaczynamy remont w przedpokoju a ja na ten czas do tesciowej ide z dziecmi...ocipieje chyba z nia!!!! ewcia dziewczynka na bank bedzie, duza sliczna i zdrowiutka!!! surfitka , wylecz to swinstwo i do dzieła!!! musi ci sie udac!! katrina, super ze przylatujesz do rodziny!! a co u strunkow?? niemam zadnych od nich wiadomosci... hanio a ty kochana jak sobie radzisz??? pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×