Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Cześć Ale tu sie porobiło :) Zdjęcia, mejle, nowe osoby... Fajnie, topik kwitnie. Surfitka, ja mam jasnozielone ściany i pomarańczowe dodatki, wygląda to super, tak ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Panie. Moje maleństwo na dobre się rozbrykało, łaskocze już po całym brzuszku :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej co tu sie dzieje :P zatracilam czujnosc hehe patrzcie ile nowych osob, komp mi sie zepsul dopiero wczoraj w nocy naprawiali :p co slyczac i kto nowy, bo nie chce mi sie czytac wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nowa od kilku dni:))) Dzień dobry dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki! Uff! u mnie szał. w pracy kupa roboty, tak że wczoraj w ogólne niec noie udało mi sę do Was napisać a do domku tez przychodzę ledwo żywa. Ale zmieniłam trochę charakter pracy, a nawet można powiedzieć dostałam awnas bo z przedstawiciela handlowego zostałam mianowana koordynatorem ds. zamówień więc chyba warto na początku się troszkę pomęczyć i przyzwyczaić się do nowych obowiązków. A tak w ogóle po raz pierwszy w życiu jestem odpowiedzialna za pracę innych więc nie ma żartów. Poza tym u mnie po staremu. Maluszek buszuje już po moim brzuszku non stop i to coraz mocniej, ale jakże mnie to cieszy!:)fiu fiu p.s. Witam wszystkie nowe panie na forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również witam \"nowe\" mamusie i pozdrawiam \"stare\". Dziewczynki, czy któraś z Was jest od początku na zwolnieniu lekarskim? Ja jestem z zawodu nauczycielką, pracuje w szkole z wyjątkowo absorbującymi dzieciaczkami. w związku z tym, że jest to moja 3 ciąża(2 poronione) wolałam iść na zwolnienie poza tym jak może pamiętacie początki u mnie były okropne(wymioty) , miałam też lekkie plamienia. Na początku lekarz dawał mi zwolnienie prawie bez problemu, ale teraz, gdy mu powiedziałam, że czuje się już trochę lepiej i nie wymiotuje to stwierdził, że powinnam wrócić do pracy, bo ciąża rozwija sie prawidłowo i nie jest zagrożona(na szczęście zresztą), po czym wypisał mi tylko zwolnienie na 9 dni i powiedział, że więcej mi nie da. Dla niego fakt, że pracuje w szkole nie jest żadnym argumentem. Moja dyrekcja uważa, że powinnam być na zwolnieniu, tym bardziej, że zna moje dzieciaczki. Szczerze mówiąc to za bardzo sama nie czuję się na siłach wrócić i boję się różnych infekcji, które ewentualnie mogłabym złapać od moich uczniów. Mam teraz okropny dylemat, bo nie wiem co mam robić. niewiem, czy, gdybym poszła do jakiegoś innego ginekologa prywatnie to dałby mi te zwolnienie, czy również będzie z tym jakiś problem. Jestem wściekła, wiem, że ciąża to nie choroba jak podkreślał mój lekarz, ale gdyby nie daj boże coś się stało z ciążą przez to, że poszłam do pracy to bym sobie w życiu tego nie wybaczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzejko! Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie zwolnienie od lekarza rodzinnego puierwszego kontaktu. Jest ono przez pracodawcę tak samo uznawane jak to od ginekologa i jest w 100% płatne. Ja takie zwolnienie miałam i nie było żadnego problemu. Musi być tam jednak zaznaczone że jest to zwolnienie kobiety w ciązy. Proponuję iść do lekarza rodzinnego, bo w przypadku prywatnej wizyty opłata za nią mogłaby być brana jak łapówka. Z resztą wydaje mi się że lepiej te pieniążki wydać na coś dla maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) MOżna sie dołączyć ?? :) Termin mam na 26-go czerwca :) W domu już jeden diabełek jest. Czekam na drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika82
Cześć! Mam termin na koniec czerwca, 27 czerwca, oczywiście lekarz mówił, ze tak 3 tygodnie wczesniej lub 3 później to też jest OK. Jesli chodzi o L4, to niestety tak jest,że najlepiej to chodzić prywatnie. Ja na poczatku ciąży tez miałam plamienia więc byłam na zwolnieniu ( chodzę do lekarza prywatnie) potem już chciałam wrócić do pracy. Zreszta lekarz pytał czy chce, ale gdybym tylko chciała sobie posiedzieć w domu to bez problemu wystawłby mi L4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika82
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...20...Elias karka81............Stalowa Wola.............x............01.06...18......x Ewcia24..............śląsk......................x....... ....02.06.. ..20....x aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....19....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..18.......x Merana/25 .............Zielona Góra ....... x............ 05.06...19..... x *Melania*/27.........Jasło......................x...... ... 05.06...19.......x Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...13.....X surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....16.....x Surfitka/28...........Krakow/NY...............X......... 14. 06....18....X abii/32..............Chorzów...................X....... . .16.06.....15.....x masterek28/24.....Bielsko=Biała............x........... 18 .06.....17....x kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz.....................x...... .....19.06....17.....x świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29..................Mainz...................X...... ...20.06......17....X ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X perłakrynicy31......Pajęczno.................x.......... ..23.06....9.....x Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...13 ... x martusia 82/24....Kalisz/WB..........X.........29.06.15...Julia,Wikto r ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Monika82...............Kraków..............X............27.30......15.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszka mamuska
helooo.... o widze, ze nas coraz wiecej hehe super :) ja sie najadlam, robilam pycha obiadek, maz lata i ciagle cos wierci w scianie, bo musi to to przyczepic, to stolik kupil jakis i montuje.. a niech robi, tylko tyle , ze dzis idzie na noc , wiec ja znow sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe dziewczynki robi sie u nas coraz ciekawiej ale fajnie ze dołanczaja do nas nowe osoby::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Nie jestem pewna na 100% ale chyba od wczoraj czuję ruchy dziecka. Sama nie wiem może to pobożne życzenia. Ale wczoraj i dzisiaj kilka razy poczułam w tym samym miejscu takie delikatne gilgotanie.Jakby skoczyła rybka. Jeśli przez najbliższe dni to się powtórzy to na pewno jest to maleństwo. Ale jestem podekscytowana. Mam wrażenie jakby mi skrzydła urosły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...20...Elias karka81............Stalowa Wola.............x............01.06...18......x Ewcia24..............śląsk......................x....... ....02.06.. ..20....x aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....19....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..18.......x Merana/25 .............Zielona Góra ....... x............ 05.06...19..... x *Melania*/27.........Jasło......................x...... ... 05.06...19.......x Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...13.....X surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....16.....x Surfitka/28...........Krakow/NY...............X......... 14. 06....18....X abii/32..............Chorzów...................X....... . .16.06.....15.....x masterek28/24.....Bielsko=Biała............x........... 18 .06.....17....x kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz.....................x...... .....19.06....17.....x świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29..................Mainz...................X...... ...20.06......17....X ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X perłakrynicy31......Pajęczno.................x.......... ..23.06....9.....x Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...13 ... x martusia 82/24....Kalisz/WB..........X.........29.06.15...Julia,Wikto r ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Monika82...............Kraków..............X............ 27.30......15....... mala_mi27/30.........Szczecin............x.............06.07.......15......x Wpisuje się drugi raz bo ktoś mnie wykasował z tabelki :(((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...20...Elias karka81............Stalowa Wola.............x............01.06...18......x Ewcia24..............śląsk......................x....... ....02.06.. ..20....x aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....19....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..18.......x Merana/25 .............Zielona Góra ....... x............ 05.06...19..... x *Melania*/27.........Jasło......................x...... ... 05.06...19.......x Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...13.....X surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....16.....x Surfitka/28...........Krakow/NY...............X......... 14. 06....18....X abii/32..............Chorzów...................X....... . .16.06.....15.....x masterek28/24.....Bielsko=Biała............x........... 18 .06.....17....x kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz.....................x...... .....19.06....17.....x świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29..................Mainz...................X...... ...20.06......17....X ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X perłakrynicy31......Pajęczno.................x.......... ..23.06....9.....x Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...13 ... x martusia 82/24....Kalisz/WB..........X.........29.06.15...Julia,Wikto r ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Monika82...............Kraków..............X............ 27.30......15....... mala_mi27/30.........Szczecin............x.............0 6.07.......15......x Iza_............Świętochłowice.................x .....15.06.....17........x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Jak sie dzis macie? mala mi gratuluje pierwszych ruchow, bo to na pewno dzidzia. Ja przynajmniej tez rybke czuje w brzuszku :) Chociaz ilka razy juz zdarzylo sie, ze malenstwo cos mocniej mnie potraktowalo :) Witaj Moniko, miki mama :) Dziewczyny co do L4 to nie doradzam niestety. moge jedynie powiedziec - zazdroszcze wam bo sama bym sobie w domku pobyla teraz a tu nie ma takich mozliwosci. Zeby isc na zwolnienie ciaza musi byc zagrozona i musi byc przykaz ciaglego lezenia. A ja wczoraj dostalam paczke od tesciowe..wlasciwie nie ja a moje dziecko :) I sporo tego jest, ale niestety czesci chyba nie uda nam sie zalozyc. Ech trudno...Tesciowka nie mysli chyba ze w spiochach 62 dziecko wystapi na swieta ;) Milego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Surtitka i wszystkie mamuski! moj maly juz kopie okropmnie, wiem ze w nocy nie spi, dopiero ok 1-2 idzie lulu i wtaje ok 14tej i dalej rozrabia. Moze to przez moj byly tryb pracy nocnej i przez to, ze nie chodze ostatnio szybciej spac. w czwartek idziemy do ginekologa i mam nadzieje, ze lozysko sie podnioslo i wszystko bedzie dobrze. Brzuch mnie juz nie boli, tylko od czasu do czasu. surfitka ja od tesciowej paczki nie wzielam bo jak narazie to mi tylko pokazala co kupila, ale nie dala. Bo to jej dziecko przeciez a nie moje, w dodatku kupila rzeczy,ktore w ogole mi sie nie podobaja, jakas wiesniacka kolderka do wozka, biala , sztywna , haftowana, ktorej nigdy dziecku nie dam do wozka, bo chce bawelniana a nie elastyk, a ona na to:a co mnie to obchodzi?to ja bede wozic nie wy :/ az mi sie dzis koszmar snil, ze mi dziecko zabrala po urodzeniu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mamuska, wiem cos o tym. Moja tesciowa w Polsce i jechal szwagier to podala paczke przez niego. Czesc ubranek jest fajniutka, ale niesty czesc nie trafiona :( Przede wszystkim rodzimy na lato i chyba dresy i pajacyki pluszowe, welniana malenka czapeczka z szaliczkiem nie pasuja do pory roku. Jeszcze w Nowym jorku, gdzie cale lato jest goraco, o wiele bardziej niz w Polsce. I jakos nie widza mi sie ciemne kolory na ubrankach dla niemowlat ( prawie czarny granat). Ale jak nie ubiore ja, moze bedzie drugie, albo ktos kto urodzi dzidzie na jesien dostanie w prezencie :) I nie boj sie nikt nie zabierze ci dzidzia po urodzeniu :) Moj dzidzia najwiecej rozrabia po jedzeniu, wiec klasycznie. A noce spie cale, nawet sie siku nie budze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesz si ze jest tak daleko!!!!! bo moja mieszka 1km ode mnie i wpierdziela sie we wszystko, ale wkoncu dojdzie do tego, ze powiem jej co o niej mysle i ze ma sie odpierdzielic od mojego dziecko i wychowywania go, ubierania a najlepszy jej tekst: do poki ja jestem to na pewno dziecko nie bedzie chodzic brudne i glodne :/ gdzie ja w przeciwienstwie do niej potrafie podwinac rekawy i posprzatac, ugotowac, w miedzy czasie skoczyc do roboty, a nie tak jak ona ksiezniczka pelna para.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz daleko..ale w Pl po sasiedzku :p Tak na serio ja sie juz przyzwyczailam, jestesmy 7 lat po slubie i troche ja znam. Da sie zyc i mam z nia w sumie lepszy kontakt niz z wlasna mama :o Swoje przeszlysmy, nawet jakies miesiace bez dzien dobry :p, ale teraz juz jest spoko. A jak na razie szaleje bo cieszy sie ..tyle lat czekala razem z nami na dzieciatko. Jeszcze nie jest babcia. Ale nie bedzie sie wtracac, a jesli..to tesciu i moj maz sprowadzi ja do pionu :P Bo tesciu zawsze po mojej stronie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja to mam fajna tesciowa :-P fajna bo 1000km od nas mieszka no i nie przyjezdza do nas nie dzwoni i ogolnie ma nas w dupie co mnie nawet cieszy :-) nie dostaje od niej nawet kartki na urodziny ani na swieta no i mojego syna traktuje tak jak mnie wiec mam swiety spokoj aby dupy nie zawraca :-) rodzice tez mieszkaja 1000 km od nas wiec cale wychowanie dzieciaka spoczywa na nas i nikt sie nie wtraca nie poucza i aby ja sie nie musze stresowac mnie male kopie ale slabo jeszcze, musze sie dobrze wsluchac w brzuchol zeby te kopniaki wyczuc, choc sa jeszcze bardzo zadkie we wtorek ide do lekarza i strasznie jestem ciekawa co i jak z malenstwem...juz sie nie moge doczekac tej wizyty :-) wlasnie opracowalam jajeczniczke i lece troche w wannie polezec z nowym katalogiem z rzeczami dla dzieciaczkow :-) trzymajcie sie cieplo mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) Moja teściowa fajna kobieta,też cieszy się z nami z dziecka,choć juz wnuczke i wnuka ma.Jak narazie mieszka 40km od nas ale za miesiąc bedzie nieco blizej:))ale myślę ze będzie wszystko ok.Narazie zadnych ciuszków nie dostaje,chyba jeszcze za wczesnie na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza-zazdroszcze gosia-nie lubie cie :p nie moglysmy sie podzelic pol na pol, bylo by po 500km :p hehe ide spac, jutro, zeby wam narobic smaka, robie pierozki ruskie, z serkiem polskim, do tego cebulka podsmazona i smietanka... mniam, oczywiscie pelna konspiracja, tesciow nie zapraszam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masterek28, dzięki za odpowiedź w sprawie L4. Nie wiedziałam, że zwolnienie można też dostać od lekarza rodzinnego i będzie też 100% płatne. Dziewczynki ja też chyba czuję ruchy dziecka, choć są jeszcze słabe, ale mam nadzieję, że z każdym dniem będą coraz mocniejsze. Pozdrawiam NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...20...Elias karka81............Stalowa Wola.............x............01.06...18......x Ewcia24..............śląsk......................x....... ....02.06.. ..20....x aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....19....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..19.......x Merana/25 .............Zielona Góra ....... x............ 05.06...19..... x *Melania*/27.........Jasło......................x...... ... 05.06...19.......x Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...13.....X surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....16.....x Surfitka/28...........Krakow/NY...............X......... 14. 06....18....X abii/32..............Chorzów...................X....... . .16.06.....15.....x masterek28/24.....Bielsko=Biała............x........... 18 .06.....17....x kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz.....................x...... .....19.06....17.....x świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29..................Mainz...................X...... ...20.06......17....X ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X perłakrynicy31......Pajęczno.................x.......... ..23.06....9.....x Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...13 ... x martusia 82/24....Kalisz/WB..........X.........29.06.15...Julia,Wikto r ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Monika82...............Kraków..............X............27.30......15....... mala_mi27/30.........Szczecin............x.............06.07.......15....x Iza_............Świętochłowice.................x .....15.06.....17........x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja teściowa niestety mieszka 25km ode mnie. I niestety nie mamy zbyt najlepszych kontaktów. Ja jestem tą złą. Zabrałam jej jedynego cudownego synusia. Przy mnie zaczął palić(jakby wcześniej nie zauważała że pali) Odsunęłam go od niej bo rzadko teraz do niej zagląda. I w ogóle ją skrzywdziłam. Jeśli ją odwiedzam jest wobec mnie niemiła i udaje że nie słyszy tego co mówię. A gdy chce powiedzieć coś do mnie mówi to mojemu mężowi żeby przekazał to mnie. No i raczy nas rozgotowanymi i niedoprawionymi lub przesolonymi obiadkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi nie ma to jak tesciowe... moja jak jestesmy u niej w odwiedzinach nawet nie raczy nas przesolonym obiadkiem i dobrze bo balabym sie go zjesc z obawy czy nie naszpikowala mojej porcji jakims cyjankiem :-P rany jak sie ciesze ze ona tak daleko mieszka....kiedys bylismy blisko niej i robila mi regularne naloty wrrr wstretne babsko przyszla mamusko ty mnie tu pierogiami nie draznij bo cie znajde i pozre te ruskie ze smietanka mniam mniam :-) ja robie dzisiaj pieczen z pieczarkami , moje chlopy pogonilam do kosciola bo maly w tym roku ma 1 komunie to musi chodzic czy chce czy nie chce :-P a ja sie w domu lenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×