Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

wow przyszla mamusko.. az mnie wbilo w fotel :-O ale z ciebie laska!! a oczy to masz poprostu odlotowe szok no a mezusia nie znam ta swinia swietna hihihihi jak napastowana haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie naszlo na cole light bezkofeinowa :-) a przy okazji opracowalam kanapki hehe bigos mam w zamrazalce wiec w razie czego zawsze idzie go na szybciocha podgrzac a tak wogole to napilabym sie jakiegos winka albo piwka mam jedno bezalkoholowe no ale nie chce mi sie po nie isc do kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjecia poszly do P.M. ;) i gosia, martusia juz widziala :) Wszystkie jestescie laskami i bedziecie mialy sliczne bobasy. A teraz zmykam i zycze dobrej nocy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjecia super mamuska laseczka z ciebie i nie gadaj gupot gosia czekam na twoje jeszcze bo nie moge otworzyć tego linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki:) wy tez wygladacie super :) ale dupsko mi uroslo juz... i moje 34 moge sobie zalozyc do kolan :p hehe ale mam to gdzies.. kurde maly zasnal to zaczelam dziobem ruszac bo jesc mi sie chce i sie obudzil, ide zaraz sie myc i spac ... jutro trzeba wczesniej wstac, nie wiem czy jutro sie odezwe, moze dopiero pod wieczor albo z rana samego,bo goscie bede, tesciowie o 15tej reszta o 17tej juz widze jak to sie skonczy, popadaja na pyski :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc kochana kolorowych i kosmatych opowiedzjutro co tam ci sie przyśniło.Wiecie ja jak jestem w ciaży to mam tak realne sny i wszystko pamiętam dziwne bo wczesniej nic .To samo mialam przy pierwszej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi przyszla mamusko doszlo ta fotka z brzuszkiem az sie wierzyc nie chce :-) surfika twoje fotki tez juz mam :-) kurcze jeszcze was nie kojaze kto jest kto tak mniej wiecej tylko...surfika chyba ty mowilas o duzym biuescie? to ja cie pociesze mam wiekszy :-( co wcale mnie nie cieszy taloe balony teraz to rozmiar E nosza brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie wczoraj snilo, ze myslalam, ze kopie mnie dzidzius a to byla zaba w brzuchu i ona tak wyskakiwala i naciagala mi skore :/ a potem ze babka powedziala mi,ze moge wrocic do pracy bo moje dziecko nie zyje ... :( co za koszmar... juz wole, zeby mi sie nic nie snilo, nie lubie byc w nocy sama w domu, maz w robocie.. kopnijcie mnie w tylek bo bede tak siedziec do 24 tej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc przyszla m. martusia fotki juz sie posylaja :-) ja tez mam w ciazy sny realne i dlugo je pamietam i wogole sa takie inne dlugie i conoc praktycznie sni mi sie straaasznie duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu samotne noce tos ty biedna :-( twoj maz musi caly czas robic te nocki czy pracuje na jakies zmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok czekam .Co mnie najbardziej rośmieszylo to to że na poczatku ciąży mialam sny bardzo erotyczne(ale nie będe ich opowiadać) bylo to pewnie spowodowane brakiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on ma 3 prace, w weekendy robi zawsze w nocy w pt i nd, ja mialam czasem 5 nocek pod rzad, potem ze wzgledu na ciaze tylko 2 , a teraz ze wzgledu na wieksza ciaze :P wcale, trzeba sie naganiac, w dodatku moze to i dobrze, moj maz strasznie zazdrosny :p a pracowalismy razem :) ale fajnie bylo i mam nadzieje, ze wroce tam, powiedzieli, ze czekaja na mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieeee bo sie wstydze Zdjęcia dostałam super a twój synek ile ma latek bo wyglada tak na 10 i super kocurka masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia-czekamy:D dobra to ja ide sie umyc i przebrac i wpadne zaraz na sekunde... a jak juz rozkminie jak dziala to male cos co moj maz nazywa aparatem fotograficznym... to zrobie jakies zdjecia i przesle :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi rob fotki rob czekamy moj syn bedzie miec w kwietniu 9 lat ale faktycznie spory z niego facet date urodzin ma podobna do twojego dzieciaka moj sie urodzil 22.04.99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tylek nie boli ale mam wrazenie ze brzuch jakos bardzej boli od siedzenia przy kompie chyba by sie trzebabylo faktycznie zmyc do wyrka jeszcze jakis prysznic zaliczyc i smarowanie brzucha przeciw rozstepom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.M. zdjecia sa super wygladasz :) Taka mlodziutka jestes :) No ja mam biust DD przed ciaza a teraz to nie wiem..nie znam sie na rozmiarach :P Stanikow nie kupuje tylko chodze w tych najluznieszych i \"rozciagnietych\" a kupie dopiero chyba na karmienie bo nawet nie wiem do jakiego rozmiaru to moze urosnac, bo urosly ostatnio... Pozdrawiam i teraz juz na serio zmykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka-dzieki, no to faktycznie masz czym oddychac hehe , ja przed ciaza niewiele bo B, a teraz C juz sie robi ciasne, kupilam tylko 3 nowe staniki bo nie mialam w czym chodzic, a nastpne kupie na karmienie :) tez zmykam, do jutra,buzka papa:* ps czekam na zdjecia od was\'!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×