Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Agula, super masz corcie :) Gabi swietnie stoi i widac sprawa jej to frajde. Nina jak pisalam sie boi jescze tak calkiem sama. Ale pewnie sie Gabi slizga tak bez buciow. Melania, prcusiu !!! Ewcia, no te domy duze, fakt. Ale uwierz mi na slowo, ze nie chcialabys te tandety miec - plastik i drzewo :o Milego weekendu. A golabki wydaja sie bardzo smaczne. Sprobujemy :) Wczoraj dziadek nauczyl Nine robic pii,pii - czyli palec naciska nosek, i mowisz pii. No i jedzie taki sztywny palec do twej twarzy, problem, ze nie zawsze trafia w nos, w razie czego oczy trzeba zamykac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane dziewczynki dzieki ze zyczycie mi okresu robiłam test i nadal jedna krecha a okresu jak nie było tak nie ma pozdrawiam was goraco.Julcia cała zasliniona zakatarzona trzy zabki na gorze jej ida i do tego znow potowki na szyjce pozdrawiam was goraco pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas w koncu piekny sloneczny dzien :D Gabrysia spi , Kamilka pojechala z tata do babci a ja mam brac sie za sprzatanie , a tak mi sie nie chce :P Ewcia , dzieki takim domkom Polki maja prace w stanach ;) u mojej tesciowej dom trzy razy taki jak nasze mieszkanie a mieszka dwoje doroslych i 2 psy :O , kazdy piesek ma swoj pokoj :P ( zartuje ;) ) a tesciowka nawet nie ma czasu posprzatac go Surfitka, Gabrysia ma rajstopy a guma pod spodem i nie ma w nich problemu ze slizganiem sie, ale dzis juz za cieplo na rajstopy :D ona nienawidzi butow , chwila i juz zrzucone . No ale musi sie przyzwyczajac , bo dzis zrobila 2 kroki do przodu sama :D :D :D , niech sie uczy chodzic w bucikach -dla dobra jej stopek Ninka to mala spryciulka, bardzo zdolna nasz corcie :) Juz widze jak zacznie mowic , to przegada wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gartaulacje dla Gabrysi za pierwsze kroczki :D Zuch dziewczynka. Widac, ze sie z Erysiem dobrali ;) Nina lubi butki, tylko jak jej zakladam to mi stope w kulke zwija i mam problem z zalozeniem. ;) A moja z Kubusiem stonowia spokojna parke :P Mysle, ze Nina zacznie chodzic na roczek, moze 13 miesiecy. Dzis wymyslila wspinaczke na krzeslo :o potrafi sie chwycic oparcia, nogi do gory i wisiec na nim. A i nauczyla sie mowic daj. :) Dzis mi kurcze spadla z lozka :o Zostawilam a lezaca na plecach i przeszlam metr by wyjac jej swieza bluzke z szafy, moze 10 sek, i slysze bach..a Nina na ziemi. Poplakala z 3 min i przeszlo. Mam nadzieje, ze jej nic sie nie stalo. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. wyslalam kilka zdjec z roczku :))))u nas bez zmian.Bartus chodzi ale trzymany za 2 rączki.wypowiada mama,baba.jak cos nie chce to kreci glowa lub macha lapkami,robi kosi,kosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dawno mnie nie było ale mam wytłumaczenie :D Dostaliśmy działkę ogrodową i doprowadzamy ją do porządku codziennie i jeszcze końca nie widać w kopaniu i sprzątaniu altanki. A dziś byliśmy z Kajcią w zoo. Bardzo jej się podobało aż byłam w szoku, że tak oglądała zwierzęta. Wyślę zaraz kilka zdjęć na interię. Kaja zaczyna się puszczać i próbować stać samodzielnie, jednak do chodzenia jeszcze daleka droga i chyba roczku nie podepcze :( Ale niech rozwija się w swoim tempie, ważne że prawidłowo. Oprócz tego jej chrzestna urodziła synka, miała bardzo ciężki poród ale na szczęście wszystko z nimi ok a my pojedziemy w odwiedzinki dopiero pod koniec maja :( bo to daleko i mąż wolnego nie będzie miał. kaja zaczęła jeść, tzn. coś tam dziubdzia jakąś zupkę, ziemniaczki z masełkiem i mięskiem, kanapeczkę już coraz więcej, a nie mleko i suchy chleb. Zaczęła bo ograniczyłam jej mleko i okazało się, że można jeść też inne rzeczy. Teraz jak chce to oczywiście jej daję mleko, nie głodzę jej (żeby mi tu jakaś pomarańczka ze znęcaniem się nie wyskoczyła ;) ) ale przynajmniej coś próbuje. jak czytam jakie Wasze dzieci grzeczne to Wam zazdroszczę. Kaja jest w sumie grzeczna ale jakaś nadpobudliwa. Nigdy nie usiedziała 2 minuty na miejscu, mówimy w żartach, że ma ADHD Nauczyła się robić nununu i kiwa tak śmiesznie paluszkiem, np. podchodzi do komputera, czy innego sprzętu gdzie nie może dotykać, staje patrzy na nas i pokazuje nununu po czym oczywiście wyciąga ku temu rączkę :P Cwaniara mała wie, że nie może i próbuje hihi Wielkie gratulacje dla wszystkich nowych wyczynów naszych maluszków, współczucia dla cierpiących i życzenia dla solenizantów. A mamom życzę spełnienia ich marzeń typu okres, wyspanie itd.. Dobra lecę jeszcze wysłać jakieś fotki i kompukompu i nynu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane dostałam dzis okres ogromny kamien spadł mi z serca tak strasznie sie bałam teraz to ja juz bede uwazała na max TAKI STRES TYLE DNI TO NIE DLAMNIE JULA JUZ STAJE KOŁO MEBLI I ZACZYNA SIE PUSZCZAC I WOGOLE SIE NIE BOJI NAUCZYŁA SIE SŁOWA DAJ I TYLKO WOŁA DAJ DAJ A JAK SIE NIE DA JEJ TEGO CZEGO CHCE TO WRZESZCZY MOJ ŁOBUZIAK MAŁY KOCHANY DOBRA UCIEKAM BO PŁACZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane gdzie wy sie podziewacie ja własnie dałam juli obiadek i połozyłam ja lulu a potem wyruszamy na spacerek ,mowie wam dziewczeta jakich jula dostala potuweczek od tego slinienia sie na szyjce no ikatarek tez jej leci te zabki sa bez litosne.Kurcze juz zaraz nasze dzieciaczki koncza 11miesiecy jak ten czas leci ,pozdrawiam was goraco,a wiecie co miałam wyjechac na wczasy i nawet wpłaciłam zaliczke ale rezygnuje bo jula wymiotuje w aucie i strasznie sie poci az z niej cieknie zawsze wysiada mokrusienka,on wogole sie strasznie poci i nie wiem czy powinnam sie tym martwic jak uwazacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wy sie gdzies przeniosłyscie a ja o niczym nie wiem dziewczynki gdzie wy jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, sama sie zastanawiam czemu juz malo kto pisze :( Nina tez wlasnie sie nauczyla mowic daj, i wszystko mamy jej dac :P Nikt obcy nam nie wierzy ze ma dopeiro 10 miesiecy, bo taka rezolutna i rozgadana ..i duza :) Ciesze sie ze dostalas @, przynajmniej kamien spadl ci z serca. Ninka tez dostala potowek jak Julcia, ale teraz jej zeszly . Musisz ja rozbierac , przebierac jak sie tylko upoci. A moze nawet kapac 2 razy dnia ? Nie wiem, ale ja Nince szyje mylam nawet czesciej, bo tam dostala potowek. Pozdrawiam wszystkie mamy i dzieciackzi i odezwijcie sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moze rzeczywiscie dziewczyny zmienily sobie forum i na zostawily ;) Meldowac sie tu prosze !!!!!!! Jak po majowym weekendzie ??? My przesiedzielsmy niedziele u tesciow na dzialce :) Tesiowa caly czas mi truje, abym siedziala tam takze na tygodniu z dziecmi, bo maja fajna dzialke- ogrodzona , piaskownice , slizgawki ale jakos mi sie nie usmiecha :P , wiecie jak to jest : nie ma jak u siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka 🖐️ Kasiu, moja jak miala potowki to pudrowalam ja maka ziemniaczana po kapieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pudrowalam zwyklym pudrem dla niemowlat te potowki. Agula, od czasu do czasu na pewno by sie dziewczynkom odmienilo jakby posiedzialy na ogrodzie dziadkow. A moze mowie tak bo jestem spragniona bycia na zwyklym podworku :( Juz sie nie moge doczekac, jutro bedzie cos wiadomo. W koncu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) JA was przez ten tydzien czytalam regularnie,tyle ze z pisaniem bylo roznie-3 razy sie zabieralam,ale zawsze cos albo KTOS mi przerywalo... Jak spi to staram sie cos z robic w dmu,albo chociaz cwiczenia z gramatyki.Ostatnio zrobila sie niemozliwa wieczorami tzn wymusza zebysmy obydwje byli z nia jak idzie spac-inaczej nie ma mowy zeby zasnela,wstaje i stoi!!Wczoraj padla przed 22.Najwidoczniej skonczyla sie era kiedy szla spac przed 18.Na szczescie rano to teraz najwczesniej o 8 sie budzi,jak widzi ze ja jeszcze polprzytomna to siada i sie bawi smokiem:)Nauczyla sie czestowac jedzeniem albo najchetniej smoczkiem:) Co do mnie to teraz mnie pali zgaga,ze zaraz chyba zione ogniem:(:(Od 2 nocy spac nie moge,zaczely sie chyba te skurcze przepowiadajace-tak mi ie wydaje przynajmniej,bo przy Claudii takich nocek nie mialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki agula gratki za pierwsze kroczki dla mojej synowej 🌻 surfitko,gosiek tak,tak Ninka i Kubuś idealnie pasują do siebie,dobrana para :) Iza - Bartuś śliczniuchny chłopczyk i już taki duży :) prawdziwy gentelmen :) elmirka - Kajunia jest przeurocza !! cukiereczek kochany :) kasiu super,ciesze się ze dostałaś @ :D na potówki też polecam mąke ziemniaczaną. camomilla cóż ta Claudusia się tak buntuje ? czyżby była zazdrosna o siostrzyczke ? u nas jak ząbków nie było tak nie ma :( naszczęście gorączki tez nie ma,Eryczek nadal jest marudny :( nie wiem co mu jest,jeście nie chce nawet naszego jedzonka :( martwie się o niego,on taki mizerniutki się zrobił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No narezcie Ewcia, bo juz mialam tam wybrac sie do ciebie ;) Biedny Erys :( , moze cos jeszcze mu dolega oprocz zabkow ? Gabrysia po 4 dniach goraczki i marudzenia nadal nie ma nowych zabkow, ale jak juz pisalam poprzednie pojawialy sie 2 tygodnie po goraczkowaniu... Camomilla , ale ten czas leci...dopiero copiasalas o 2 kreskach na tescie a tu juz pomalutku szykujesz sie do porodu :) Surfita, wiesz gdyby to bylo u moich rodzicow to pewnie siedzialabym tam cale lato :) , ale tesciowa to tesciowa :P Oni maja 2 psy ktorym wolno wszystko i w domu jest pelno siersci , wiem ze nie ktorym to nie przeszkadza, ale ja boje sie aby Gabrysia nie najadla sie wlosow, bo ona wszystko wklada do buzi :O no i ze spaniem Gabrysi jest tam problem, bo nie za bardzo chce spac w lozeczku turystycznym i w nowy miejscu . Kamilka ma tam jak w raju , dziadek ( taki przyszywanu, bo to drugi maz tesciowki ) oszalal na jej punkcie i pozwala je na wszystko , no i spedza tam ostatnio wszystkie weekendy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja Was czytam, tylko z pisaniem problem. Dziś byłam u koleżanki co ma córcię miesiąc starszą i Kajka oszalała, Kinga z resztą też. Tłukły się cały czas, szarpały, popychały, jadły chrupki na wyścigi po trzy na raz i darły się przeokropnie, a my ubaw z nich miałyśmy jak nie wiem. Kaja jest przyzwyczajona do dzieci siostry, a tutaj proszę. Kiedyś z Kingą widziała się codziennie, ale odkąd jej mamusia poszła do pracy to o sobie zapomniały i to może dlatego :o Agula to Kamilkę posyłaj na ogródek jak się tam świetnie bawi, a Gabrysia podrośnie i niech też pokocha dziadków pomimo Twojego podejścia ;) Kasiu gratulacje @ wiem jak to jest, jaki to stres hihi. Surfitka Nincia faktycznie jest zdolniacha jak na swój wiek, duża też, więc nie dziw się, że dają jej więcej niż ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewica nie martw się o Eryczka, już w kilku programach widziałam, że dziecko się nie zagłodzi na śmierć. Wiem, że mu współczujesz ale Kajcia czasem też nie chce jeść przez kilka godzin, a potem tylko kęs i dalej rajcuje. Kasiu jeśli Julcia się poci może to wina niedoboru witaminy D3? Poobserwuj przede wszystkim jej główkę i jeśli się nadmiernie poci, to zapytaj o to jej pediatrę. Kajcia od tych upałów też dostała potówek, na pleckach i klatce piersiowej, w tamtym roku miała to samo. Jeszcze skwarów nie ma, a ona bez czapki już od dawna, w krótkim rękawku, bez skarpet(bo sama ściąga) a i tak jej za gorąco, nie wiem co temu mojemu piecykowi poradzić. Kupuję jej markowe bawełniane dobre gatunkowo ubranka, tylko skórzane buciki, przewiewne i naturalne, o czapce mogę zapomnieć odkąd jest więcej niż 10 stopni, a stopy to ma tak gorące jak kaloryfer zimą, nawet jak się bawi na kafelkach, w domu tylko w body, czasem w cieniutkich spodniach czy rajtuzach. Może to i dobrze, ludzie mi na chodniku uwagę zwracają, że dziecko za cienko ubrane, że uszy przewieje itp... patrzą na mnie jak na wariatkę, a ona gorąca, więc jestem pewna, że jest jej ciepło. Za to ja też patrzę na inne dzieci poubierane w polary pod kocami, że matki durne i im gorąco i weź tu wypośrodkuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry zapraszam na kawusie :) agula bardzo chętnie - zapraszam do siebie :D elmirka to z Kajunią miałyście wesoło :) u nas nocka ok. i Eryś ładnie mi przed chwilką kaszke zjadł :) kurcze ale się ciesze że sobie pojadł :) ostatnio zjadał łyżeczke i to wszystko :( myśle że może ten kącik na ustach go bolał,bo innych niepokojących objawów nie miał. Pogoda nam się popsuła :( brrr zimno się dziś zrobiło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam widze , ze nadal pusto na naszym topiku :( :( Ewcia, dobrze ze Erysiowi juz sie poprawilo :D , bo juz wystarczajaco bidulek sie wycierpial..... buziaczki dla niego 😘 Elmirka, ja nigdy nie bronilam kontaktow dzieciom z dziadkami, nawet jak bylam na stopie wojennej z tesiowka, to maz jezdzil z Kamilka do ich :) dzis tez przyjezdza po nia i zostanie tam do jurta, a ja sama z Gabrysia w domu A Kajcia to goraca dziewczyna ;) Surfitka, daj znac jak maz po egzaminie na obywatelstwo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie jestem, czytam ale niemam czasu. dzisiaj moja Wiki ma piąte urodziny więc jest troche roboty. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla Wiki z okazji urodzin !!!!! 🌻 Tesiowa przed chwila zabrala Kamilke a ja mam w planie wielkie sprzatanie , obiad z glowy bo malzonek jedzie prosto po pracy tez do tesiowej , bedzie cos robil w ogrodzie to u niej sie posili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzo zdrowka dla dzieciaczkow !!!! Wszystkiego najlepszego dla Wiki 🌻🌻🌻 Agula, moj nie mial egzaminu, musial tylko dowiezc troche papierow. Egzamin mial juz w marcu. Ustawili mu przysiege na 20 maja, bo w NY przysiega jest w sadzie a nie w urzedzie imigracyjnym. Wiec sprawa z gorki :) Ewcia, ciesze sie ze Erys ma sie lepiej. A co do pasowania z Kubusiem, to nie wiem, czy Gosiek chcialaby tak \"pyskata\" synowa :P No i mowi sie ze przeciwienstwa sie przyciagaja ;), wiec moze nie idziemy dobrze dobierajac dzieci podobne do siebie :P Ja tam takiego ziecia jak Kubus chcialabym miec :D Elmirka, szczegolnie taki czas jak wiosna i jesien sprzyja nieporozumieniom w kwestii ubioru dzieci ..i doroslych. Wtedy tez dochodzi do najwiekszej ilosci przeziebien. Ludziom wydaje sie ze jest cieplo, a ziemia jeszcze zimna, pogoda sie zmienia. Ale tez latwo przegrzac dziecko. U nas upaly 30 stopniowe zaczely sie nagle i Nina dostala potowek, mimo, ze rozebralam ja do bodziaka z krotkim rekawem. Nie lubie tego czasu, bo nie wiem jak ubrac mala zeby nie zmarzla, albo sie nie przegrzala. A kAjunia goraca jest. Nina tez prawie cala noc spi odkryta, bo jej goraco. I najlepiej na bosaka, bo chyba najlepiej jej rownowage utrzymac jak stoi calkiem boso ;) Z tego co piszesz to z Kajuni niezla agentka ;) Camomilla, jak to zlecialo :) Juz niedlugo i bedziesz miala dwie dziewczynki :D Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demiluna, przypomialas mi , ze moja siostra ma tez dzisiaj urodziny :P , musze zaraz do niej przedzwonic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 lat,100 lat dla Wikusi 🌻👄 agula i wszystkiego najlepszego dla siostry 🌻 surfitko no niby przeciwieństwa się przyciągajśą,akurat w naszym małżeństwie tak jest :) ciekawe jak nam wyjdzie z naszych swatów ;) agula no to dziś wielkie sprzątanie ;) zmykam bo mój kochany wrócił z pracy i jedziemy na zakupy,muszę chłopców ubrać,zajrze jak wrócimy :) milusiego popołudnia życzę i przyjemnego sprzątanka 👄 papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ale mam dzisiaj dzień. Z samego rana zaraz po 8 ukradli mi portfel :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( Dowód, kartę do bankomatu, legitymację studencką, do biblioteki, no i kaski troszkę 65 zł. Zgłosiłam to wszędzie ale i tak wiadomo, że policja nawet takiego czegoś nie zaczyna szukać, więc muszę jeszcze dodatkowo wydać kasę na wyrobienie tego wszystkiego. Normalnie załamka do dupy bo dla mnie to już nie mała sumka + jeszcze koszty wyrabiania dokumentów. No trudno, teraz już nic nie poradzę. A miałam dziś pokupić Kajce jakieś bluzeczki i nasionka ogóreczków na działkę buuuu Buziaki i słodkości dla Wiki z okazji urodzin 🌻🌻 Agula dobrze, że masz takie podejście do kontaktów dzieci z teściami. Wszystkie matki powinny brać z Ciebie przykład :) Surfitka co do ubioru to ja zawsze biorę coś cieplejszego ze sobą (choć nigdy nie potrzebnie ;)) i zawsze tak, żebym mogła ją rozebrać. Jednym słowem każdy spacer to wielkie pakowanie ubranek hehe a Kajcia i tak sama ustala sobie garderobę, bo jak nie tak to ściąga. A co do przeciwieństw, to faktycznie się przyciągają. Ja i mój mąż jesteśmy z dwóch różnych światów, czasem to dobrze, czasem kończy się awanturą ale co tam :p ja byłam straszną imprezowiczką do białego rana, a on klasowy kujon. Nigdy nie rozmawialiśmy, aż tu nagle bam, plotka po szkole że jesteśmy razem, huczały o nas wszystkie klasy maturalne (bo wtedy właśnie byliśmy w ostatniej klasie) i jakoś się udało i jest dobrze i mamy Kajcię i siebie!! Do tej pory ja chcę ratować świat, najchętniej pracowałabym charytatywnie :p a mąż jest maszynką do robienia pieniędzy, chce nam zapewnić wszystko w miarę jego sił i możliwości. On ma gorący temperament w sypialni, a na zewnątrz przy ludziach cicho sza, a ja lubię pikantnie pożartować, a w sypialni yyyy najchętniej spać idę hihi. Ale przynajmniej inni mu zazdroszczą i mówią jak to on musi mieć tam ze mną dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny może któraś potrzebuje kropelki na kolkę sab simplex zostaly mi 2 opakowania odsprzedam nie drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) my już po zakupach :) elmirka strasznie mi przykro :( wspólczuje kochana. no to fajnie masz z mężem :) - i ja też :) mój mężuś też niezły ogier w łóżku ;) a ja lubie sobie tylko pogadać - yhm podobne jesteśmy do siebie :) mnie coś łebek boli po tych zakupach :( Eryczek i Oskarek już smacznie sobie śpią a ja zmykam się wykąpać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane gdy czytałam wasze posty teraz to az zachciało mi sie mojego faceta zaciagnac do sypialni tez jest zajefajny tam sie najlepiej dogadujemy i tez by mi nikt nie uwiezył ze to prawdziwy ogier kazdy go uwaza za swietego wiecioe co mowia wszyscy ze on jest zrownowazony powazny it takie tam a ja taka bałaganiara i najgorsza w rodzinie i wszyscy soie dziwia ze wogole jestesmy razem przeciez on jest młodzy o demnie o prawie 5lat ale co tam my sie bardzo kochamy i jest nam razem bardzo dobzee Elmirko strasznie mi przykro z powodu kradziezy,zeby im race pousychały wstretni złodzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×