Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Na razie muszę uciekać. Napiszę wam o tym na interię później pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane ja tylko na chwile się przywitac bo szykuje się do szpitala zobaczymy co dzisiaj mi powiedzą:(:(:( Milka dzisiaj będe go gnębić a plus tej wizyty to będe miała tumaczke do pomocy to nie odpuszcze mu... Surfitka ja kupiłam tez jeden stanik do karmienia a reszte chyba ze 3 kupiłam na czas ciąży to chyba styknie... Goba jak przeczytalam o tych sledzikach to się rozpłynełam uwielbiam to jak by co poprosze o troszeczke.Ja dzisiaj mam pierogi z mięskiem i kapustke gotowaną... Roley życze ci powodzenia bo napewno jeszcze utulisz kiedyś następne swoje maleństwo tylko troche pózniej.... el-mir-ka wierszyk piekny aż się popłakałam :):):) No to dziewczynki jak wróce to napisze co tam po wizycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...37..x Ewcia24..............śląsk................synuś... ....02.06..36....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..37.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...37..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...37...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.........synuś.........08.06. ....38...Tomaszek AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....36......Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........37. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....36.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..36..Nina majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....35....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....36..Franek kasia78/29.............łódz..........córunia.........19. 06.....34...Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....35............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......36....X karolinna7...........Wrocław..............syn........... 20.06.......34....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....34...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........35....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ...35...Vanessa Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......32....Hania klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków.......córeczka......... 28.06......34..Anna Obca/24................Wołomin.....synek...28.06.08..... 34....Kubuś el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......34...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....34..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......32....Hania NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC malinka***-9.05------21.06-------------------2300------- -----------------SN przyszła 13.05---------28.05----51----------3480-----Eliasek--------- -CC Hej dziewczynki:) Dzisiaj zaczynam 35 tydzień,to już naprawdę niedługo,normalnie cały czas o tym myślę:) Ja też mam tylko jeden stanik do karmienia,zobaczę czy będzie mi jeszcze jeden potrzebny,najwyżej dokupię. Elmirka list śliczny,współczuję wszystkim kobietom które straciły dzieci ale głowa do góry wszystkie jeszcze będziecie trzymały na rękach swoje dzieciaczki,ważne to aby nie tracic nadziei:) A tak przy okazji to niektórzy mają i nie doceniają właśnie przeczytałam na necie w wiadomościach że ten maluszek półroczny skatowany przez rodziców zmarł,popłakałam się normalnie,jak tak można????Jak można skrzywdzic takie maleństwo?W głowie mi się to nie mieści. Martusia napisz jak tam było na wizycie:) Na obiad robię dzisiaj schabowe,kalafiorek i ziemniaczki mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) U maluszka wszystko ok,wazy 1810:)ładnie przybiera na wadze.Odruch ssania już ma tylko czasem nie wypija wszystkiego z butli i wtedy podaja mu przez sonde,ale wczoraj np.wszystko zjadl z butli.a przy mnie 40 z 60 takze nie jest zle.Wczoraj zmieniałam pieluszke i pierwszy raz przy mnie byla kupka a najsmieszniejsze bylo to ze poszlam po chusteczki ja sie obracam a tu wielka fontanna z przewijaka na podloge:))))sik to ma niezly:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi no niezle iza maluszek rosnie :-) i widac pecherz tez sprawny :-P ja juz bylam w miescie pozalatwialam pare rzeczy i oczywiscie przekrecilam sie przez C&A i zas kupilam malemu ciuszek :-) fajne maja rzeczy i ceny tez ok :-D teraz ide wstawiac zupe szczawiowa bo chodzi za mna juz straaasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane. U mnie juz 38tydzien i lekarz powiedzial ze narazie na porod nie wyglada,heh Tomaszek spory w poniedzialek mial 3,3kg,niech rosnie tylko obym zdolala go urodzic;):) Juz nie moge sie doczekac kiedy spojrze w jego oczka kiedy go przytule i przystawie do cycusia kiedy usnie wtulony we mnie. Wspaniale dla niego ja i maz bedziemy najwazniejszymi ludzmi naziemi nawet z naszymi wadami. Uciekajac od tematu; mam pytanie : Ile przytylyscie w ciazy ja to sporrooooo 16kg szok,tluscioszek ze mnie. Ale mowia ze przy takiej wielkiej opuchliznie jaka mam to normalka jak wbije sobie palec w ludke to zostaje wielka dziura.Jestem taka popuchnieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, dobrze, że maluszek przybiera na wadze. Ja też juz o niczym innym nie potrafię myśleć jak o porodzie i o moim maleństwu. Wszystkie inne rzeczy interesują mnie w mniejszym stopniu niz zwykle. Obchodzi mnie tylko, czy moja malutka rusza i wierci się w brzuszku. El-mi-rka, jak przeczytałam ten wklejony przez Ciebie tekst to się rozryczłam na dobre. Ja straciłam dwie ciąże i więcej nie mam zamiaru już znosić tego ogromnego bólu. Nie ma dnia żebym nie myślała o tamtych aniołkach, ale wierze i mam nadzieję, że już teraz dane mi będzie przytulić moje maleństwo. Tak bardzo się bałam przez tą całą ciąże, by się to nie powtórzyło i codziennie sie o to gorąco modiłam i modlę zresztą. Wszystkim starającym serdecznie też życzę, by już niedługo mogły zobaczyć dwie upragnione kreski na teście oraz szczęśliwie donosić ciąże do końca i móc przytulić swoje maleństwo. Katrin dobrze napisałaś, że niektórzy nie potrafią docenić tego cudu jakim jest posiadanie dziecka, ale to nie są chyba ludzie o zdrowych zmyslach, bo przecież nikt normalny nie byłby w stanie dokonać takiego okrucieństwa. Ja bynajmniej nie mogę tego pojąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przytylam 14kg z tym ze po porodzie te 14 spadlo ale teraz te 4kg powrociło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeśli chodzi o tycie to już przeszłam 20 kg,nie ważę się już bo się nie chce załamywac,zważę się przed porodem żeby miec świadomośc ile dokładnie mi przybyło.Ja aż tak nie puchne za to rozstępy mnie nie oszczędziły mimo że się smaruję od 4 miesiąca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę jednak dodac że mam niesamowite wsparcie od męża,gdyby nie on to już dawno bym się załamała,a tak poza tym czego się nie robi dla dzidziusia,tak bardzo się cieszę że już niedługo zobaczę moje maleństwo i wezmę je w końcu na ręce że nic innego się dla mnie nie liczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karka81
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...38..x Ewcia24..............śląsk................synuś... ....02.06..36....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..37.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...37..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...37...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.........synuś.........08.06. ....38...Tomaszek AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....36......Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........37. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....36.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..36..Nina majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....35....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....36..Franek kasia78/29.............łódz..........córunia.........19. 06.....34...Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....35............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......36....X karolinna7...........Wrocław..............syn........... 20.06.......34....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....34...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........35....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ...35...Vanessa Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......32....Hania klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków.......córeczka......... 28.06......34..Anna Obca/24................Wołomin.....synek...28.06.08..... 34....Kubuś el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......34...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....34..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......32....Hania NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC malinka***-9.05------21.06-------------------2300------- -----------------SN przyszła 13.05---------28.05----51----------3480-----Eliasek--------- -CC gratulacje mamuśka:) matko to ja idę na następny odstrzał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia szok? ^kg podaczas calej ciazy godne uznania:)) Chyba tylko na salatce;) Nie no zartuje oczywiscie ja to lody ostatnio pochlaniam;( i kg przybywa ale co tam mezowi sie podoba to co ja bede narzekac po ciazy biore sie troszke za siebie jakiej spacerki moze basen narazie ruch mi niewskazany.Poczekamy do porodu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kirysek ja mam to samo,ostatnio pochłaniam lody na litry:)Mojemu mężowi też to na szczęście nie przeszkadza,a po porodzie się za siebie ostro wezmę,będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam brzuchatki;) Gosia - ja podzwonie do poloznych w poniedzialek jak zalatwie to ok, jak beda mialy juz terminy to trudno, moze jakas sama do mnie przyjdzie, a jeszcze lekarza pediatre chyba trzeba zalatwic wczesniej, mam tu takiego pod nosem wiec chyba tam podejde zorientowac sie co i jak. A o tym zasilku to pojecia nie mialam, myslalam ze tylko elterngeld i kindergeld przysluguje. Zalatwilas ten zasilek??? A bylam wczoraj tez w h&m i c&a, i sa takie sliczne sukienusie dla dziewczynek ze wyjsc nie moglam, ale bede dokupywac jak juz mala bedzie. Gosia ta woda z glukoza to juz chyba przezytek- kiedys podawaly bo dzieci spokojniejsze po tym byly, a to na zabki szkodzi. Goba wyobraz sobie ze nie ma tutaj tej herbatki, a ponoc super, nic- bede parzyc te saszetki, albo woda pozostaje. Tych slodzonych nie chce podawac. Elmirka jeszcze nie czytalam relacji ze szpitala, ale dobrze ze u Ciebie wszystko ok. Katrin witaj;) -ja tez tak tdrowo dla malej sie odzywialam, co widac z daleka. Teraz jak ogladam moje zdjecia z przed ciazy to wydaje mi sie ze jakas zabiedzona bylam- taka chuda he,he Martusia zycze powodzenia w szpitalu, a potem wpraszam sie na pierozki:) Iza maly rosnie, i dobrze ze apetyt mu dopisuje;) Kirysek ja przytylam chyba najwiecej z calego forum- juz 20 kg do tej pory i tak ta waga stoi na szczescie Mierzejka juz za parenascie dni bedziemy tulic do piersi nasze cory, i pomyslec ze ja rok temu tez koszmar przezywalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej dzis mam jakis wzmozony apetyt w dodatku zaraz dziadkowie maja do nas przyjechac i napewno nawioza slodkosci ehhh...i wez tu czlowieku sie opanuj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mamuski !! Ja dziś ostatni dzień w robocie !! Ciesze się, bo już się mecze bardzo, po pracy bylam nie do życia... Wczoraj bylam na kontroli - młody wazy ok 3kg, ale na razie nie obniżył się wiec jeszcze trochę na niego poczekamy... Komoda wczoraj zostala skrecona, slicznie wygląda - nawet ładniej niż w internecie :-) wiec od poniedzialku zabieram się za pranie, prasowanie i ukladanie w szufladach... A na weekend wybieramy sie w plener na dwa dni... Mam tylko nadzieję, że słoneczko powróci bo dziś za chmurkami... Co do biustonoszy to ja kupiłam dwa - biały i czarny, bez fiszbin tak że nawet jak mi jeszcze biust urośnie to się rozciągną... Mysle ze powinno wystarczyć... Elmirka czekamy na relacje... Martusia, mam nadzieje że to fałszywy alarm z tymi bólami... NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...38..x Ewcia24..............śląsk................synuś... ....02.06..36....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..37.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...37..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...38...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.........synuś.........08.06. ....38...Tomaszek AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....36......Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........37. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....36.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..36..Nina majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....35....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....36..Franek kasia78/29.............łódz..........córunia.........19. 06.....34...Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....35............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......36....X karolinna7...........Wrocław..............syn........... 20.06.......34....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....34...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........35....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ...35...Vanessa Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......32....Hania klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków.......córeczka......... 28.06......34..Anna Obca/24................Wołomin.....synek...28.06.08..... 34....Kubuś el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......34...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....34..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......32....Hania NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC malinka***-9.05------21.06-------------------2300------- -----------------SN przyszła 13.05---------28.05----51----------3480-----Eliasek--------- -CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to my razem z milką królujemy jeśli chodzi o wagę ale to w sumie nie jest takie ważne,najważniejsze żeby dzieciaczki były zdrowe:)Ja mam znowu ostatnio jakieś głupie myśli na ten temat,lepiej żeby już się moje dziecko urodziło bo się zamartwię na śmierc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, ja mam 16 kg na plusie, tak ze wcale nie mniej od Katrin i Milki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie już uciekam bo muszę obiadek zacząc gotowac bo mężulek niebawem z pracy wróci,może pózniej tu jeszcze zajrzę,papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi zeby nie bylo ze ja na diecie wciagam slodycze i wogole sporo jem i jak mi sie zachce pozno w nocy to tez se nie odmawiam :-P nie wiem czemu przytylam tylko 6 kg chyba przez to ze dosc dlugo pracowalam w ciazy fizycznie no i przed mialam spory balast to maly mial z czego ciagnac :-P wlasnie sie teraz zastanawiam po co dziecku ta glukoza podawali :-O najlepiej nie dawac jak najdluzej nic dosladzane, szkoda zabkow milka zalatwilam co potrzeba, ja od lekarza dostalam takie zaswiadczenie do krankenkassy o przewidywanym porodzie i na tej podstawie mi zaplaca, ale nie wiem czy to jest dla wszystkich czy dla tych pracujacyc, ja pracowalam na neben job wiec sie nalezy, moze nawet cos wiecej dostane pewne mam tylko te 210€ a ty pracowalas? tu jest sporo mozliwosci zasilkow, jeszcze mozna dodatkowo zalatwic kinderzuschlag ( ok 140 € na miesiac do kindegeldu dodatkowo placone), albo wohnungsgeld ale to juz zalezy jakie sie ma dochody, ja jade na rozmowe w tej sprawie w nastepny piatek to sie dowiem co mi by sie jeszcze ewentualnie nalezalo :-) aa i jeszcze mozna dostac kasiore na wyprawke dla dziecka dla tych rodzicow o niskich dochodach ale nie znam niestety jakie to sa te granice lekarza dziecinnego chyba nie musisz zalatwiac, niekiedy w szpitalu jedynie pytaja do jakiego bedziesz chodzic bo oni go zawiadomia ze sie dzieciaczek urodzil, i potem beda cie wzywac na jakies szczepienia ( o ile chcesz bo szczepienia nie sa tu obowiazkowe)itp melania podziwiam normalnie respekt :-D tylé czasu pracoeac na pelnym etacie nono ja juz zupe wstawilam i mysle co by tu robic zeby nic nie robic :-P chyba wyciagne syna na jakies lody mniam :-P blisko mam pozadna wloska lodziarnie a lody tam sa odlotowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia a ja ci meila wyslalam. Ok to juz wiem jak to jest z zasilkiem, czyli mnie sie nic nie nalerzy bo nie pracowalam na umowe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!u mnie nocka w miarę przespana! MARTUSIA82-mnie tez boli jak chodze całe krocze chodze jak taka kulinka a gdzie tu jeszcze 4tyg.i 4dni SURFITKA-mi lekarz tez dziwnie liczy tyg.jak chodze to mam zawsze np.34i 4dni a on wpisuje ze 34tydzień ROLAY-WIEM CO PRZEZYWASZ ja straciłam 2 ciąże w 5tyg.i 20tg.Bądz silna nie poddawaj się na pewno bedziesz tulić maluszka w ramionach....... IZA-super ze mały juz lepiej,nieżle leje ..... KATRIN0408-nie jesteś sama ja mam22kg na plusie ale mam to w nosie ważne ze mała zdrowa ma być a i tak schudne z Krystianem to 32kgi schudłam do 59kg więc ok. Pisałyście o stanikch do karmienia ja nie kupuje -bo póki co to nie mam na co..........nic mi nie urosły cycolki moze stanie sie cud ale i tak nie kupie na codzien nosze pusch-ap ,ajak bym w razie karmiła to zwykły bawełniany założe. GOBA-czy twoja Viki w przedszkolu coś przygotowuje na dzien mamy i taty.Bo u mojego bedzie przedsawienie CZERWONY KAPTUREK-moj jest wilkiem.Bedzie kupa śmiechu..... JA juz po obiedzie mężuś robił łosoś smażony w sosie porowym ze śmietaną i ziemniaki z patelni zapiekane serem pleśniowym!PYCHA!!!!!!!!!!!!W końcu mam w domu szefa kuchni!!!!!!!!!!!niech mi dogadza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak on zrobił obiad to ja musze umyć gary!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zaraz to zrobie i bedziemy szli po małego do przedszkola i na zakupy i do teściów -mieszkają 15minut drogi na piechote od nas wiec spacerek bedzie.Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Melania, nie opuszczaj mnie ..sama bede pracowac ???? ;) ja tez mam stanik bawelniany bez fiszbin wiec jakby co. Ale wogole jest za duzy, wiec jak po porodzie urosna jeszcze powinien pasowac. A jak nie beda w uzyciu te ciazowe ;) Elmirka, przesliczny list. Az sie lezka zakrecila. ja nie starcilam dziecka, ale marzylam o nim latami :( ilez to lez wylanych ..ale nie bede do tego wracac. Wkrotce przytulimy nasze skaby. :) A i mam tylko 7 kg na plusie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcześniej była rozmowa coś o bólach jak przy okresie. Mnie też czasem tak boli, ale ja byłam we wtorek u lekarza to wszystko sprawdził. Badał mnie wewnętrznie, usg takie i takie i szyjka nadal 42 mm nic się nie skraca, wejście zamknięte, żadnego rozwarcia, skurczy, nic. Wszystko super. Więc nie sądzę, żeby zawsze takie bóle oznaczały coś złego. Ale wiadomo, lepiej dmuchać na zimne i wszystko sprawdzać. Ja przytyłam około 7,5 kg :D więc się cieszę, no i mam nadzieję, że do porodu nie przytyję więcej niż 9, bo w sumie jeszcze miesiąc a niczego sobie nie żałuję, szczególnie, że wyczaiłam super lody na gałki robione ze świeżych owoców :p Dzisiaj kupiłam sobie biustonosz do karmienia, z fiszbinami, bo rozmiar 2D raczej ciężko dostać bez fiszbin, biały. Na razie jeden, a po porodzie, jak będę karmić, to kupię chyba jeszcze jeden. Choć powiem, że moja siostra miała tylko jeden, wieczorem zawsze go prała, na rano był suchy, bo też było lato i mówi, że jej w sumie wystarczył na te miesiące karmienia. W sumie one są bardzo drogie, więc też bez sensu kupować kilka par, mnie trochę kaski szkoda. No i nakupiłam Niuni chyba z 8 bodziaków, bluzeczkę, dwa sweterki bieluteńkie ręcznie robione - cudo. A moja mama kupiła jej sukieneczkę o chrztu z pantalonkami i opaską - prześliczne, mówię Wam. No i już wszystko wyprałam. Niby miałam już wszystko, ale okazało się, że do tego szpitala muszę mieć wszystkie ubranka dla dziecka, więc chcę mieć tyle, żeby mąż nie musiał prać i prasować jak nas w domku nie będzie. tylko będzie z szafki dowoził świeże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochaniutkie dzięki ja juz po wizycie no sie dowiedzałam że czeka mnie przedwczesny poród bo dziecko się obniżyło lekarz stwierdzil jak pomacał mnie oczywiście od góry bo co od sirodka to nawet mowy nie było.Powiedzał że mam bardzo aktywną macice dlatego mam już tak silne skurcze mam sie nie martwic do puki nie będe miała skurczy regularnych.Jak sie okaże że sa regularne i dusze niż 40 sekund to mam jechać do szpitala.I na tyle sie skończylo czyli mam czekac na poród i koniec.... No ja na plusie tak posirodku 10 kg czuje że przytyje tyle co przy pierwszej czyli 13 kg...Roztępów nowych narazie brak sa tylko te stare zobaczym jak to pózniej bedzie.... Iza super że maluszek juz sam je widze po wadze że powród do domku juz tuż tuż🌼 milka zapraszam na pieroszki .... no po szpitalu z mężem pojechalismy kupić karuzele dla malutkiej i termometr.miałam kupić termometr taki do ucha ale zdecydowaliśmy się taki w smoczku co pokazuje temperature elektronicznie nawet fajny ciekawe jak będzie się sprawował na wszelki wypadek mam jeszcze inny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia bardzo ładny kącik ja za jakies 2 tygodnie wszystko juz będe miała gotowe to też wam wysle zdjecia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×