Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samanta_20

czy juz czas na test...?

Polecane posty

witajcie... moje ostatnie cykle trwały... 29,35 i ostatni 31 dni, dzisiaj jest 31 dc...a okresu nie mam... delikatnie chilami czułam dzis brzuch ale nic pozatym... czy wykonać jutro test...? jutro powinnam dostać 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gin jasnowidz
nie schizuj za bardzo bo jeszcze poronisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He,mam podobny problem.Mam 31 dzień cyklu,okres spóźnia mi sie jeden dzień narazie(wczoraj powinnam dostać) .Robiłam test wczoraj rano (Quick Vue) niby po 6 dniach od zapłodnienia wykazuje ciąże,testowałam 12 dni po stosunku.I teraz myślę intensywnie,czy wynik był wiarygodny?Kurde,a okresu dalej nie mam.Już schiza totalna....Powoli mam dość wszystkiego.Niech ktoś powie,że będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis równiez nie dostałam @... jutro testuje... czuje lekkie pobolewanie czasami w brzuchu al enic pozatym... myslicie ze moge byc w ciązy...? miał ktos podobnie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wykonałam dzisiaj test- brak ciązy... okres powinnam dostać czoraj... czy mozliwe żeby test sie mylił...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z beta sie jeszcze wstrzymam bo moze odstane akurat okres... a najwyżej powtórze go tak jak mowiszcie za parę dni... dziwne bo zero objawów, zero bolących piersi- żadnych objawów okresu jedynie brzuch czasami( rzadko) pobolewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja zrobiłam 3 testy (2, 4 i 12 dni od spodziewanej miesiączki)dopiero ostatni wykonany 12 dni po spodziewanym terminie miesiączki wyszedł pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli pójdziesz na betę dziś, to najdalej jutro będziesz wiedziec co i jak, a tak to po pierwsze jeszcze kilka dni będziesz życ w niepewności, a po drugie, jeśli bedziesz niecierpliwa, testy będą Cię drożej kosztować niż cała beta ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demiluna- aż taka rozbiezność- o matko... nie stresuje sie intima ... bedzie co bedzie... wykonałam test dziisaj tak z ciekawosci... :) pozdraiwam Was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak napisze co i jak... czas pokaże ... :) ale tak szczerze to czuje juz bardzo silny instynkyt macierzynski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wutajcie. ja tez czekam na test (to juz w sobotę), sama nie wiem czy ja mam objawy ciązy czy okresu . Czasem pobolewa mnie podbrzusze, od kilku dni mam piersi jak balony - takie jak na okres z tym wyjątkiem,że mam bardzo wrażliwe sutki - aż niemiło jak sie do nich dotknę. zastanawia mnie czy we wczesnych objawach ciąży bolą piersi?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak we wczesnej ciąży
pojawia sie bolesność sutków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bopikieeee
uuuuupppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
ile dni po zapłodnieniu można robić test....czy może ktoś mi powiedzieć, za ok 9 dni mam okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
boli mnie podbrzusze...i piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
boli mnie podbrzusze...i piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
nikt mi nie odpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test najlepiej zrobić
NAJWCZEŚNIEJ w dniu spodziewanej miesiączki, a i ten nie jest w 100 % wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeee
na to wychodzi,że te testy są do d............skoro można go zrobić najwcześniej w dniu miesiączki, a i tak może wyjśc błędny wynik. Więc po co robić taki test - chyba lepiej od razu do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test najlepiej zrobić
jak najbardziej podzielam Twoje zdanie:) zrobiłam test raz i więcej nie zamierzam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×