Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samanta_20

czy juz czas na test...?

Polecane posty

sama nie iwem czemu ale jakos jestem dziwnie spokojna... testy w szufladziea ja nawet sie nie pale zeby je zrobić.... dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, baaardzo dziwne, zazdroszczę tego spokoju... jak zaszłam sobie pierwszy raz to poszło w cholerę kasy na testy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrnka
m,am pytanie zapomniałam dwoch tabletek w tym czasie intensywnie uprawialiśmy seks czy jest możliwe zebym zaszła w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak napisalam poprzednio... jestem bardzo spokojna... zrobie dzis test- jak wyjdzie neg... to chyba zamiast na bete do do gina... bo nie sadze zeby test teraz sie pomylil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, samanta, obiecaj... bo jak nie to pwoiemy Ci w pon. \"obiecałaś... obiecałas...\" :-D ale Ty pewnie nie wiesz o co chodzi ;-) to taka reklama z dwanych czasów szamponu Johnson Baby :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie nie ma jeszcze 100% pewności, że test wyjdzie i pokaże jak jest w rzeczywistości, tym bardziej, że nie robisz go rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteśmy, jesteśmy:) w każdym razie samanta, Ty to masz zdrowie do tych testów; i cierpliwość anielską:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli już to wstrzymaj się do rana i zrób jutro:) ale ja dałabym sobie spokój z testami i poszłabym na betę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym przypadku wyjątkowoą cierpliwodść... aż sama jestem zdziwiona... oddam ze mnie pobolewa czasami brzuch ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrnka
pomóżcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedrnka---------> teoretycznie jest taka możliwość... trudno jednak wyrokować i bawić się w jasnowidztwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×