Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samanta_20

czy juz czas na test...?

Polecane posty

BUDGIE zobaczysz ze juz niedługo napewno sie uda, teraz taki jesienny czas długie wieczory... napewno dobrze to wykorzystacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki samanto:) nie pozostało mi nic innego jak wierzyć, że wszystko będzie dobrze:) a Ty już jesteś gotowa na bycie mamą? fajna-------> to planowana ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUGDIE- szczerze to coraz czesciej pojawia sie u mnie instynkt macierzyński... myśle że będę gotowa... gdzyby tak sie zdarzyło że wyjdą II kreski... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wszystko rozstrzygnie się w poniedziałek, tak? trzymam Cię za słowo;) fajna--------> miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh, Ty to naprawdę jesteś masochistka i wariatka...;) to rób:D tylko napisz jak wynik;) koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobie dzis ale i tak w pon rano powtorze jeszcze- no chyba ze dostane do tego czasu @... zrobie dzis bo wieczorem wybieram sie na impreze... no i gdyby cos wyszło- to zmienia postac rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie piłabym gdybym miała choćby najmniejszy cień wątpliwości, ale zrobisz jak chcesz... pamiętaj, że test nie jest do końca wiarygodny i nie można na nim polegać w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem i dlatego tez mam dylemat... chociaz w zeszla sobote tez byłam w knajpce i piłam alkohol i paliłam ... ale test zrobiony we srode pokazął I kreskę... juz sama nie wiem co myslec o tym wszytkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę Ci prawić morałów... sama wiesz co jest dla Ciebie najlepsze więc postępuj wedlug tego jak podpowiada Ci sumienie:) ja jestem w trakcie starań dlatego dlatego mam zasadę - dopóki nie dostane okresu - NIE PIJĘ:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz moje ostatnie cykle były srednio regularne ostatni trwał 31 dni, wczesniejsze 35,29... wiec okres powinnam dostać we wtorek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w grudniu zeszłego roku przestalam brac tabletki od tego czasu moje cykle wygladały tak : zaraz poskonczeniu brania tabletek: 32,31,40,31,45,29,35,31 osttni cykl tyle trwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatem rozciągłość jest od 29 do 45 dni, dlugo, ale jednak wszystko jest w normie, bo nie jest to rozbieżność ponad 20-dniowa i teraz powiedz mi którego października wypadnie 45 dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuu kochana, to masz jeszcze całkiem sporo czasu... jeśli masz tak nieregularne cykle to tym bardziej jakiekolwiek testy powinnaś robić dopiero w dniu planowanej miesiączki, ale tej z najdłuższego cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
intima, no coś Ty????????? co się stało, że tak właśnie poczułaś się????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie nie ma sensu, bo jesteś wciąż jeszcze w trakcie cyklu, a wszelkie testy należy robić najwcześniej w dniu planowanej miesiączki skoro Twoje cykle są tak długie to właściwie nie ma pewności kiedy miała u Ciebie miejsce owulacja w tymże cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×