Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tylko ruch

Do dziewczyn uprawiających sport-waga a wymiary

Polecane posty

ja bym chciała mieć bardzo 62 cm w talii ale mam taką figurę że wcięcia mieć nie będę a to 62 mogę osiągnąć tylko poprzez bardzo płaski brzusz nad który pracuje 3-4 razy w tygodniu :) od 19 listopada podchodze znów do a6w :) zobaczymy jak to będzie ... pozatym wymiary też nie są bardzo miarodajne bo panienka może mieć 65 w talii i sporą oponkę w dolnej cześci brzucha ... i to już niefajne wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boczek x 2
eseczka widzę że Twoje wymiary nie zmieniły się od kilku miesiecy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boczek x 2 - widzę ze Twoja uszczypliwość nie ma granic!! ile Ci satysfakcji sprawiła ta kąśliwość??? masz spóźnione wiadomości ... w pasie mam 67 cm!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od miesiaca pływam 2 razy w tygodniu i chyba dzięki temu moje przypakowane nóżki stały się smuklejsze i szczuplejsze, a waga poszła o jeden kg. Polecam basen:) Ładnie modeluje nogi i ramiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, basen bardzo pomaga. Dla mnie tez zdzialal cuda :) Swojego czasu moja kolezanka z dosc duzej nadwagi zeszla do takiej kraglej,ale o wiele szczuplejszej sylwetki wlasnie dzieki basenowi. Moze nie zrobila sie super szczupla,ale postep byl ogromny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oshin --- a w którym miejscu mam to zmierzyć? Ja sie nie znam:) Ja zasze nienawidziłam wody, pływania itd, ale chyba dlatego że kiepsko pływałam i szybko sie męczyłam. Doszłam do wprawy i podoba mi się coraz bardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) ja staram sie regularnie bywać na siłowni i basenie, ale że ze mnie leń jest okropny to różnie z tym bywa ;) mam 160 cm, ważę 44-45 kg w biuście się nie mierzę bo nie chcę się stresować ;) talia 58-60cm, biodra 80cm, udo 46cm I tak już jest od ładnych kilku lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vega - pływam żabką, bo innym nie umiem, i na plecach - to jakaś taka moja własna modyfikacja, sprzeczna z wszelkimi pływackimi regułami;) A wczoraj przepłynęłam 21 długości bez odpoczynku - basenik tylko 25 metrów, no ale jednak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt mi nie napisze,ile ma w obwodzie ramion?Całkiem mi odbiło na tym punkcie.mam prawie 26 cm w miejscu,gdzie ręka łączy się z ramieniem, pzry wzroście 164 cm i mam jakieś odchyły,że ręce mam za bardzo napakowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura -----> 21 długości? co to znaczy? Oshin----> ja mam tyle wzrtostu co Ty. Postaram się zmierzyć mój biceps wkrótce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oshin, mam 26 cm, a w stanie spoczynku 23cm, generalnie łapki mam chude, ale jak napnę mięśnie to już na chude nie wyglądają:) Vega - basen ma 25 metrów długości, zatem 21 długosci to przepłynięte 525 metrów, co jak na mnie jest sporo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 27cm w bicepsie. Nie jest źle, ale chciałabym troszkę wyszczuplić ramionka. Myślę, że orbitrek i hantle mi w tym pomogą. A Ty Oshin co robisz, żeby wyszczuplić ramiona? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura----------> co masz na myśli mówiąc, że pływanie ładnie modeluje ciało? jak to wygląda? bo wiesz, ja w tamtym roku regularnie pływałam, 1-2 razy w tyg. i nie widziałam specjalnie jakiś super efektów. A również pływam żabką i na plecach, zcasem kraul, ale nie mam dobrej techniki. Ale to było jeszzce przed bieganiem, więc może dlatego nie widziałam jakiś znacznych efektów. Najlepiej chyba połączyć parę dyscyplin sportowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, zawsze miałam przypakowane nogi, a teraz się wysmukliły, ładniej się zaznaczyła talia i mięśnie brzucha, mam szczuplejsze ramiona i pięknie mi wystają kości obojczyka:) Mam jakieś takie atrakcyjne proporcje teraz:) I chyba w końcu ten \"dolny brzuszek\" mi powoli znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurzce, to gratulacje!!! idzie w dobrą stronę :) czyli jak widać, cierpliwość i systematyczność opłaca :) (jakbym o tym nie wiedziała, no ale człowiel wierzy w cuda.... :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja nie stosuje diety, jedynie co to staram sie ograniczac slodycze,bo jestem prawie uzalezniona :( W tym pomaga mi regularne branie chromu. No i teraz jesienia mam wiekszy apetyt i w zwiazku z tym staram sie jeszcze troche wiecej ruszac :D Tak wiec codzienne spacery z psem, aerobik 2-3 razy w tygodniu, gra w darty (tam tez troche ruchu potrzeba ;) ) i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka dupa
165 cm, 61 kg, 92-69-102 jejejjejejjejejeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem na diecie, jedynie jem regularnie i małe porcje, dużo owoców i warzyw, nie jem po 18tej, piję dużo wody i nie jem słodyczy, a czasami popijam sobie occik jabłkowy rozrobiony z wodą, bo lubię. Dzięki temu nie mam ochoty na słodycze. Przez ten basen waga niewiele spadła, ale w obwodach poleciało mi strasznie. Ja się już nie mam w co ubrać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura----> a może spożywasz za mało kalorii dziennie skoro tak Ci lecą obwody? (w stosunku do spalanych kalorii). Nadal codziennie jeździsz na orbitreku? Ja stoję w miejscu z wagą, i przede wszystkim z obwodami, bo[raktycznie codziennie pozwalam sobie na małe słodkie :( chyba muszę z umiarem, bo nie doczekam się płaskiego brzuszka... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie liczyłam ile kalorii jem, faktycznie chyba nie ma tego wiele skoro wszystko tak leci. Wczoraj miałam małą przygodę, bo poszłam do knajpy, zjadłam dużą sałatkę i tak mnie zaczął brzuch boleć, że masakra. Chyba mój żoładek odwykł od jedzenia. Ostatnio kilka razy coś takiego się powtórzyło. Postanowiłam jeść więcej, bo zaczynam się martwić o wlasne zdrowie, kręci mi się w głowie i mnie \"muli\" po jedzeniu:( Albo wpadłam w obsesję zdrowego odżywiania połączoną z uzależnieniem od sportu albo jakaś anoreksja mi się objawia, bo panicznie boję się przytyć:( Na orbitreku staram się jeździć w te dni kiedy nie chodzę na basen, czyli 4-5 razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam prośbę do Laury Diaz o podanie swoich wymiarów.Podałaś Lauro 85-70-65,waga 58 kg,czy to jezscze aktualne?Ile masz w obwodzie uda i łydki?Ja mam fioła na tym pukcie,chcialabym też trochę wyrzeźbić ciało.dlatego proszę o podanie wymiarów,żeby mieć motywację.dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecnie jest 55 kg, około 84-68-86, chudnę cały czas i nie mogę przestać, zacznę się chyba obżerać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura-----> nie ma mowy o przytyciu, jeśli regularnie ćwiczysz, bo spalasz nadmiar kalorii... ale w Twoim przypaku tych kalorii jest za mało, z tego co piszesz o objawach (nudności itd). Pomyśl raczej, że jako osoba aktywna musisz dostarczać organizmowi niezbędnych substancji odżywczych a tego nie zrobisz jednym jabłkiem na drugie śniadanie. Poza tym, im więcej ćwizczysz tym więcej jesz, bo organizm potrzebuje energii, nie tyjąc ptzy tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hemm
Kurcze, rzeczywiście, zaczne ćwiczyć, bo widzę, że macie racje, waga nie jest ważna...PRzeczytałam ten topic i zmierzylam sie. Mam 170, waze 55, a moje wymiary to...90,5/69/95 ;( bu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×