Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jozefinka

MEDYCYNA NATURALNA-porady

Polecane posty

Dziewczyny a znacie coś skurecznego na popękane naczyńka krwionośne na udach? Pojawił mi się ten problem choc mam 20 lat...są już ze 2 pajączki i duzo \" kreseczek\" czerwonych odcinków na tylniej cześc ud. Prosze o rady jak to zlikwidowac i co robić zeby nie robiły się nowe. z gory dziekuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bwdhiohasd
uppp podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamam
witam . mam torbiel tarczycy.nie wymaga leczenia ani operacji ale kontroli.kazda kontrol to stres.... mozna sie tego pozbyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Podaj swoje gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makawita
Finka pisałaś gdzieś na innym forum że mięśniaki można leczyc medycyną naturalną. Jak? Możesz zdradzić coś więcej? Nie mam gg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Gdy znajde czas napisze na ;CHOROBY KOBIECE ---porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makawita
Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puska0077
Pękające naczynka na twarzy i straszne doły pod oczami, będę wdzieczna za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo13
Magnez i na uszczelnienie naczynek są w aptece tabletki, chyba kasztanowca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo13
..i pomidory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Popekane naczynia krwionosne----napisze.......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaska90
ja pierdole finka ale jestes wkurwiajaca z tymi kropkami i przerwami w postach jedno zdanie a nastepne piszesz za dzien lub dwa albo na jednym sie skonczy i te kropki........... jakbys nie mogla pisac od razu to co chcesz ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie moze
pisac finka od razu bo musi poszukac gdzie albo w internecie albo po fachowych ksiazkach,przeciez ona nie ma tego w głowie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska90
no tak oczywiscie ze musi znalezc porady w ksiazkach czy gdzie tam ale po CHOLERE te wstepy jak juz znajdzie odp na dane zapytanie to moglaby od razu pisac a nie............ kropki........... wstepy jednozdaniowe...... i czasem na tym wstepie koniec i zznowu kropkiiiiiii ja pierdole jak mnie to zirytowało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Przepraszam panie za nadmiar kropek.....i ze Was wk.rwiam. Tak sie zlozylo ,ze w ostatnim czasie wiecej jestem na : Choroby kobiece -porady .Ponadto na gg mam kilka osob naprawde chorych....ktore niemal codziennie potrzebuja ze mna konsultacji.Mam tez inne obowiazki -praca , rodzina , dom.Wiekszosc porad mam w glowie i wiele szukac nie musze .Sporo przez lata przeczytalam i czytam z med naturalnej.Jesli pisze do Was "ksiazkowo'"to po to ,aby bardziej przekonac do stosowania porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Nie mam nic przeciwko, abyscie tez poszukaly w internecie i w ksiazkach. Podzielily sie wiedza i mnie zastapily - niekiedy.Wiem ,ze najlepsze jest wszystko gotowe.I po co mi to................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Dodam jescze ,ze wiele porad sprawdzilam na sobie ,rodzinie i znajomych......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
aska 90--idz do lekarza i poczekaj w kolejce ;bedzie szybciej .....Po drodze odwiedz psychologa.....Stres jest zrodlem chorob.Nie mam obowiazku udzielac Ci porad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
ROZSZERZONE NACZYNIA KRWIONOSNE ----a takze ich pekanie swiadcza ,ze sa one kroche ,co jest objawem braku rutyny. Wewn etrznie zazywac ; 2x dziennie 2 tabletki Rutinosscorbinu,3x dziennie 2 tabletki Venescinu 1/4 polopiryny S,ocet jablkowy w kapsulkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
,ze sa one kruche.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cierpnięcie ręki
a co na cierpnięcie ręki?? od ponad tygodnia codziennie rano budze się z cierpniętą lewą ręką, na początku szybko przechodziło, myślałam że po prostu przygniotła się podczas snu itp ale ostatnio jakby się troche nasiliło....mój brat miał kiedyś ( tylko przez cały czas jakby odrętwiałą więc to chyba coś troszke innego to lekarka kazała mu brac 2 x dziennie magnez i mu przeszło). Więc zaczęłam brac teraz więcej magne B6, i tak się zastanawiam czy przejdzie, czy może to objaw tego zespołu kanału nadgarstka czy coś... i czy przy tym np. pomocna byłaby polopiryna bo tak wcześniej czytałam że usprawnia krążenie (ale pewna nie jestem czy mi się coś nie pomyliło) aha i jak lekko naciskam w nadgarstku to czasem czuje jakby mrowienie palców...gdzies wyczytałam że jak lewa ręka cierpnie, to może byc oznaka że coś z sercem nie tak, i się troszke wystraszyłam bo skojarzyłam to z tym,że mam często podwyższony puls...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Prosze dalej brac magnez .Aspiryna 1,4 tab dziennie -Aspiryna -czytaj ; pisalam na str 20. Na dolegliwosci sercowe prosze nosic w lewej czesci stanika mala poduszeczke (woreczek )z gorczyca .Jesli nie ma niskiego cisnienia to prosze pic nalewke z glogu ,ktora stosuje sie w wszelkich chorobach serca .Glog- wzmacnia serce , obniza cisnienie krwi dzieki rozszerzaniu naczyn krwionosnych. Stosuje sie w przewleklej niewydolnosci wiencowej ,zaburzeniach rytmu serca .A w jakim jest pani wieku?Prosze pisac do mnie lub podac gg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Gabsonik ---czeste oddawanie moczu i problem z oczami swiadcza o stanie zapalnym .Pomocne beda nasiadowki na skrzypie ;z 4 lyzek ziol na ok 3-4 l wody.Furalgin , Urosept 3x 2 w celu oczyszczenia moczu .Byc moze tylko to jest powodem zmeczenia.....i zawrotow glowy . Stan zapalny w moczu wplywa tez na cisnienie krwi ,stad m oga wystepowac i zawroty.Nerwica ,swiadomosc ,ze cos jest nie tak w naszym organizmie rowniez moze powodowac zawroty glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Gabsonik---jajnik wyleczylas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2468
witam! mam dwa pytania: naturalny srodek przeczyszczajacy? i jakis regulujacy przemiane materii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
2468--zaparcia ;pisalam....str 19.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×