Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jozefinka

MEDYCYNA NATURALNA-porady

Polecane posty

Gość brown_madzia
są jakieś domowe toniki na naczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
ocet jablkowy rozcienczony z woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
M ysle, ze ziola z tabletek nie powinny miec wplywu na skutecznosc tab anty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2468
finko a jak leczyc (wspomagac leczenie) NIEDOCZYNNOSCI TARCZYCY medycyna naturalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Stosowac masaze strefy refleksyjnej tarczycy---znajduje sie na podeszwie stopy miedzy 1 i 2 kostka srodstopia i wokolo brzusca duzego palucha ,na obu stopach do masowania; po ok 5min kazda.Patrz mape stop ;Refleksoterapia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czysta wyborowa
Czy ktos slyszal moze o refleksoterapii i masazu ktore pomogloby w zajsciu w ciaze? Bede wdzieczna za rady i odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2468
finko dziekuje ,korzystamy z kazdej twojej porady (ja i mama) , zawsze lepiej wspomoc sie naturalnymi lekami skoro i tak wykorzystujemy je w zyciu codziennym nawet nie zdajzc sobie sprawy z wlasciwosci natury! na zaparcia pije len mielony od pary dni, pije go rano po sniadaniu(otreby z jogurtem) i mam zaparcie teraz od 3 dni, a wody pije 5 litrow dziennie! len mielony pije w dawce 1-2 duze lyzki raz dziennie, co mam jeszcze zrobic????? kupilam dzis sol gorzka(zaraz ja wypije) ale nie chce tego uzywac codziennie:( czy masz dla mnie jakas jeszcze rade jak pokonac zaparica? pije dziennie jogurt lub kefir, jem warzywa, nie pijam coli ( wiem ze jej nie znosisz :) ) co jeszcze moge zrobic zeby przyspieszyc metabolizm??? i jeszcze jedno pytanie... o krawienie dziasel(moja mama)? jakies napary moze? finko czekam na odpowiedz i zycze milego popoludnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
czysta wyborowa---CHOROBY KOBIECE --porady ;str 7 znajdziesz na niej mieszanke ziolowa .str 8 -strefa refleksyjna jajnikow ,bioenergoterapia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
2468 :)dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
KRWAWIACE DZIASLA---radze ssac kilka razy dziennie witamine C i plukac usta woda z kilkom a kroplami Dentosept.Myc zeby pasta z fluorem i 2 kroplami Reumosolu na szczoteczke .2x dziennie ssac olej slonecznikowy ;3 /4 lyzki przez 20 min ,tak jak sie plucze zeby ,po tym zawartosc wypluc i wyplukac. Bardzo szybko stan dziasel sie poprawi. Ssanie oleju ...temat jest na forum ....leczy wiele chorob..rozchodza sie stany zapalne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
ZAPARCIA ---wiele tu przepisow....siemie lniane + cukier bo latwiej przelykac zazywaj nie po sniadaniu lecz miedzy posilkami;tzn na glodnego .Popij goraca szkl herbaty.I tak np z 2x dziennie. Dodatkowo ;rumianek z koperkiem.Pomocny; masaz stref refleksyjnych jelit i odbytnicy;Refleksoterapia --mapa stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
ZAPARCIA ---AKUPRESURA ;nalezy odnalesc na stopie punkt jelita grubego i najpierw delikatnie go uciskac przez 1 min,nastepnie m asowac ruchami okreznymi przez 5-8min.Zabieg stosowac na obu stopach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
czysta wyborowa ----wiecej na gg.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabo nawilzona skóra
?prosze o rade>:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
SLABO NAWILZONA SKORA---uzywac mniej mydla i dodatkow do kapieli.Nie wycierac sie zbyt starannie po kapieli ,bo kremy i plyny dzialaja najlepiej ,gdy skora jest jeszcze wilgotna !!!.Obficie smarowac skore kremem nawilzajacym .Stosujemy tylko preparaty o malej zawartosci tluszczu!!!Stan skory zalezy rowniez od wykorzystania wapnia w organizmie. Jego przyswajanie wspomoze jedzenie kwasnych owocow;takich jak kiwi , cytryny ,pomarancze.Wiecej na gg..... i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia1678
odchudzanie, przyspieszenie przemiany materii, odchudzanie:( proszę o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka25
podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Finko, bardzo prosze o pomoc co stosowac na nawracajaca grzybice?? Dodam ze lekarstwa od ginekologa (chodzi o grzybice pochwy) stosuje do konca, potem oczywscie wszystkie zalecenia, probiotyki, brak slodyczy i alkoholu itp, a wraz wraca. Jak sobie pomoc?? Błagam o pomoc i zg gory dzeiekuje (nie wiem czy to ma znaczenie ale mam 28 lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podpaski FUDELE
Są bardzo dobre podpaski zawierające w sobie zioła, które bardzo pomagają na wszelkie dolegliwości związane z zapaleniem pochwy. Mnie pomogły zwalczyć grzybicę pochwy ale także zniknęła mi po nich nadżerka a zabieg czyszczenia p[ochwy(z powodu nadmiernego endometrium) przestał byc konieczny. Nazywają się fudele i można je kupić przez internet. Wystarczy wpisać w google ich nazwę i sklepy się wyświetlą (i info na temat produktu). Polecam. Fudele są jedynym specyfikiem,który jak dotąd przyniósł mi ulgę i wyleczenie. Nosi się je najlepeij naklejając na bieliznę na noc a potem przez cały dzień. Nie zniechęcajcie się jak zoabzcycie, że pdopaska zabarwia sie na brązowo.Wilgoć zwyczajnie nasącza podpaskę i ziółka trochę puszczają kolorki.Wszelkie Lactovagianle,Clotrimazole,GynoPevaryle,Pimuficiny,Nizorale,Vagicale,TantumRosy i wszelkie Ketokonazole były nieskuteczne. Pomogły fudele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enread
finko strasznie swędzi mnie głowa, podejrzewam że to grzybica bo na pewno nie wszy, co robić bo te swędzenie doprowadza mnie do szału!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enread
Jednak okazało sie że to wszy, zaszyły sie tak że ich nie było widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Podpaski FUDELE---zapewne godne polecenia .Wygodne ,zastepuja nasiadowki.Nie wiem ile kosztuja ale mozna je zrobic samemu-nasaczajac zwykla podpaske zaparzonymi ziolami ; przechowywanymi w lodowce. Dobrac ziola z ;Choroby kobiece -porady.Nagietek, krwawnik ,kwiat jasnoty bialej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
GRZYBICA POCHWY----Proponuje kupic gotowe tampony OB,rozgotowac cebule do miekkosci .W ostudzonej mazi cebulowej moczyc tampon -malego rozmiaru ,na jego czubek dac odrobine masci propolisowej,zakladac tampon dopochwowo na noc.Cebula musi byc swiezo gotowana kazdego dnia .Po kilku dniach powinna Pani pozbyc sie upartego grzyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
cd Dodatkowo popijac nalewke z nagietka jako naturalny antybiotyk .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
ODCHUDZAIE---nadwaga zwiazana jest czesto z nadmiernym gromadzeniem wody w organizmie .Sprzyja temu dieta z duza zawartoscia soli .A wszyscy uzywamy jej co najmniej 2 razy za duzo ,solimy zanim sprobujemy potrawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
cd Odchudzania --,Moczopednie;tab Urosept,kapsulki z pietruszki.Przeczyszczajaco ;2 lyzki zmielonego siemia lnianego jednorazowo popic szklanka herbaty.Glodowka 1x na tydzien , dwa tygodnie;.oczysci organizm i zmniejszy zapotrzebowanie na jedzenie.Kapsulki z octem jablkowym -do kupienia w aptece,zmniejsza przyswajanie tluszczow.Zdecydowanie ograniczyc sol,potrawy solic pod koniec gotowania.Unikac zupek gotowych,konserw.Po obfitym posilku popic zmielony kminek ,ktory nalezy do najskuteczniejszych srodkow na pobudzenie trawienia.Wskazana mala lampka czerwonego wina na noc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
cd Przyczyna nadwagi ,a nastepnie otylosci moze byc nadmierna ochota na produkty moczne i slodkie .To sygnal ,ze w organizmie brakuje chromu.Chrom blokuje wytwarzanie nowych komorek tluszczowych i powoduje spalanie juz powstalych .Obniza apetyt i chec na slodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowany uczeń
dla ucznia coś na dobrą koncentrację, zapamiętywanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Jesli odczuwamy silne lęki ,utrzymujemy organizm w stalym pogotowiu , a wskutek tego jego energia ulega przedwczesnemu zuzyciu. Ustalmy zatem ,czy trudnosci z koncentracja nie moga byc wynikiem stresu spowodowanego lękiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
W tym przypadku najpierw trzeba go usunac ....lęk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×