Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Starlight

szukam wsparcia w odchudzaniu

Polecane posty

ja nie palę od 10 lat - rzuciłam z dnia na dzień, razem z moim mężem; do dziś oboje nie bierzemy do ust tego świństwa :-) szkoda zdrowia i kasy dziś jest 15 lipca - jeżeli dobrze pamiętam z historii, to dziś właśnie przypada kolejna rocznica bitwy pod Grunwaldem... co to ma do rzeczy? :D niby nic, ale może właśnie nadarzyła się okazja, by powalczyć z cielskiem jak Jagiełło z Krzyżakami??? :D :D :D każdy powód jest dobry, jeśli prowadzi do celu :D znów się obmierzyłam - no, różowo nie jest (co zamieszczę w stopce), ale: 1. dieta na razie OK 2. ćwiczyłam na swoich sprzętach!!! Leg Magic tak niewinnie wygląda, ale daje popalić, oj, daje!!! przeprosiłam się też ze spodenkami neoprenowymi bolą nóżki :D ale to oznacza, że nie oszukiwałam :D może właśnie dziś jest pierwszy dzień mojego nowego, lepszego życia??? :D :D :D 🌻 dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lehannaa33
Ja nie palę od 6-ciu lat, po smierci męża poznałąm obecnego , który świeżo co rzucił palenie no i jakoś szkoda mi było żeby go "kusić" dymkiem i zapachem ( dziś mówię że to smród) i przed kazda kolejną randką nie paliłam a potem zamieszkaliśmy razem i zupełnie przestałam palić a bardzo lubiłam to robić i czasem nachodzi mnie ochota na spróbowanie- ostatnio próbowałam 2 lata temu , dłuuugo??? ale za to jak nie smakowałao :-O Wiaterku jak wstawiasz stopki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stopka - w preferencjach maila wyrzucić - też w preferencjach (po prostu go usuń) kwiatka robi się tak: [ kwiat ] - tyle że między nawiasem a wyrazem nie ma spacji, czyli 🌻 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam się :-) dziewczyny, znalazłam tu taki topik o piciu ogromnej ilości wody (do 8 litrów!) w celach wiadomych ;-) nie przeczytałam wszystkich 165 stron, ale... dziewczyny wypowiadają się raczej pozytywnie; oczywiście, są też przeciwnicy - jak zawsze w takich sytuacjach co o tym sądzicie??? http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=2426226

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ,jak juz wspomniałam mam chorobę \"z kosmosu\", m.in. pęcherz o rozmiarze 150 ml szok nie :-) Teraz jest już większy ale jak miałam taki kryzys to lekarze kazali mi pic do 5-6 l wody- nie schudłam a piłam ile wlezie napisałam bym cosik jeszcze ale mój ukoochany właśnie się wścieka ze nic nie robiętylko przy necie sidzę pewnie jutro coś skrobnę Pa Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem:) Ja miałam dzisiaj dobry dzień:) Zrobiłam badania na prawko i nawet kolejki nie było. Jutro prosto z pracy jadę na pierwsze zajęcia. Poza tym latałam po sklepach, bo chciałam trochę dziecko obkupić i przy okazji kupiłam sobie 3 pary butów. Normalnie zwariowałam:) A wyobraźcie sobie moje zdziwienie, jak weszłam do przymierzalni ze spódnicą w rozmiarze 46 i okazało się, że wisi jak na wieszaku. W efekcie kupiłam 44, ale muszę przyznać, że weszłam w 42 tylko troszkę źle się układała. Musiałabym jeszcze odrobinę do niej schudnąć. Ale spodnie 42 zapinam jak nic:) Jak tylko wróciłam do domu, to od razu pognałam na wagę, bo nie zdążyłam rano zjeść śniadania i zobaczyłam 74,5kg, musze się jeszcze pomierzyć, bo waga jakoś bardzo nie spadła, ale po ciuchach widzę różnicę. Jeśli chodzi o fajki, to ja kopcę nadal, pomimo że jak byłam tydzień w szpitalu to nie paliłam i obiecałam sobie, że koniec z niebieską chmurą. Nie udało się, ale muszę do tego dorosnąć. Tak na siłę nie dam rady rzucić. Wietrzyku - też czytałam o tej wodzie, ale jakoś nie moge się przemóc, żeby wypijać takie ilości. A powinnam, bo od dziecka mam problemy z nerkami. Idę spać Słoneczka, trzymajcie się dietkowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :-) ja już po śniadanku i właśnie piję kawkę :-) pogoda za oknem barowa, więc i ze mnie jakby powietrze wyszło 😭 normalnie nic mi się nie chce!!! po wczorajszych ćwiczonkach dziś nogi jak kłody - a bolą!!! :D wybieram się na 18.00 na dance, ale czy wystarczy mi silnej woli do tej godziny, by się zmobilizować i wyjść z domu??? powinnam, bo szkoda karnetu, ale... gdzie się podział wczorajszy Jagiełło??? :D :D :D a co do tej wody - to się zastanawiam, czy to jest możliwe i czy nie jest szkodliwe; dziewczyny piszą o 8 litrach, ale chudły już te, które wypijały 5-6 litrów; twierdzą, że mniejsza ilość nie prynosi efektów... wczoraj poczytałam też o strażnikach wagi - ciekawe podejście do diety, podobno niezwykle skuteczne - i nie chodzi się głodnym :-) tak sobie myślę, że każdy sposób jest dobry, jeśli jesteśmy wytrwałe - inaczej żadna dieta nie zadziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBRY :-D Jestem , jak obiecałam dokończe temat: Duże ilości wody są również niebezpieczne bo m.in. wypłukują cenne zw. i minerały itd.... z org. a przede wszystkim za duzo wody moze spowodować intoksykacje jest to wypicie większej ilości wody niż nerki moga przefiltrować a to może skonczyć się zgonem Zresztą zaraz ( jak znajdę ) wkleję inka, bo kiedyś czytałąm na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiaterku jeśli sięzdecydujesz na tę wodę to doczytaj czy należy ją pic małymi łyczkami czy szklankę na raz. To jest bardzo istotne, "na raz" szybko wysikasz, a po łyczku nawilżysz skórę itp. Ja piję "na raz" i mam wciąż suchą skóre , gadałam z lekarzem że przy tej ilości jaką wypijąm to powinnam już "pływać" i wtedy się dowiedziałam na tem sposobu picia. Na tym topiku "o wodzie" widzę że jest dużo przeciwników - ciekawe czy z zazdrości ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Lehannoo za informacje :-) nie wiem, czy się zdecyduję na tę wodę; trochę mnie to przeraża; napisałam do dziewczyn z tamtego topiku, ale na razie nie mam odpowiedzi :-( co do sposobu picia - to założycielka piła dwie szklanki wody o pełnych godzinach i jedną w połówkach godzin więc chyba nie mogła jej pić \"małymi łyczkami\"? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lehannaa
no tak musiałaby pez przerwy pić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, dziewczynki, trzymajcie za mnie kciuki - wyszykowałam się na ten dance; ale tak mi się nie chce wyjść z domu... :-( oczywiście, że pójdę, w końcu od pobożnych życzeń i samych chęci jeszcze nikt nie schudł :-) trzeba myśli i słowa przekuć w czyny :D idę więc kuć :D :D :D do zobaczenia wieczorkiem 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj internet mi nie chodził, ale przezyłam;). Dzis zwariowany dzien 2 bomble w domu- dwa i trzy latka no i moja figa, podziwiam wszystkie mamy;). Ja mam dosc i wlasnie zauwazylam ze sciany moje wypalcowane sprobuje zgumowac gumka :). Naprawde oczy trzeba miec na obkolo glowy, ale malym dziadom sie podobalo nawet kotlety ze mna panierowaly, chyba nie musze pisac w jakim stanie byl stol hi hi buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw samopoczucie - jak młody bóg :D ale teraz bolą nóżki, bolą... Kaziu, współczuję :D ale zabawa była przednia :D Misiaczku, wspaniałe fotki :-) pięknie wyglądasz!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu no no fajowo zero brzuszka ładnie, też Ptysie nie bedziemy miec ;), a dzieciaczki luuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuubia czekolade:) A ja dzis sie spakuje, nareszcie i jutro w nocy jedziemy. Jeszze jutro jakies jarzynki na handelku kupie i juz wszystko mamy,oby pogoda nam dopisala. Bedzie mi was brakowac Ptyski bo przez 8-10 dni nic nie naskrobie, ale za to jak wroce to nadrobie;) Buziazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Miesiąc temu kupiłam gazetę a dopiero wczoraj miałam okazję ją poczytać.No i wyczytałam że odchudzające się osoby muszą zjadać nie więcej niż 40 g tłuszczu dziennie ( a normalnie 70g) wiecie co ? ja zjadałam chyba 4 kg dziennie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wyczytałam jeszcze o jakiś niemieckich tabletkach Formoline L112 co nie pozwalają na rozkładanie się tłuszczu w org tylko od razu do wydalenia maszerują, trzeba poczytać jakieś opinie na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam Lehanno te krople niemieckie na odchudzanie wzielam do wyprobowania, ale jeszcze nie testowalam. Posmakowalam je ino jezorkiem i sa wstretne i ochydne. Bieze sie 3-4 pol godz przed posilkiem i potem nie chce sie jesc, kolezanka je brala i jest bardzo zadowolona na nia dzialaja, to pewnie zalezy od organizmu. Jak je przetestuje to oczywiscie napisze:). Kolejna motywacja dostalam dzis od kolezanki fajowa sukienkie w bialo czarne kola, ale coooo......te moje boczki i brzuchoooooooooooooooo...hi hi sa takie duzeee;) i mieciutkie;). oki ide sie pakowac:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×