Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Starlight

szukam wsparcia w odchudzaniu

Polecane posty

lehannoo, nie denerwuj się, szkoda zdrowia :-) 🌻 dla Ciebie a płytkę wrzucałam na komputer, ale też nie szła 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki! Jestem padnięta jak szmatunia, ale coś tam naskrobię. Ostatnio nie mam czasu na nic, o komputerze nie wspomnę. Wpadam na moment, sprawdzam pocztę i padam na pysk. Ale jutro wolne, więc mogę się trochę pomęczyć. Prawda jest taka, że odzwyczaiłam się od pracy \"na gwizdek\" i jakoś ciężko mi się przestawić. Odchudzanie mam bez diety, ale za to z dużą dawką ruchu. I to właśie teraz, kiedy pół dnia spędzam przed komputerem i papierami w pracy ;) Ja już zrobiłam dżemik z agrestu, zaraz będę robić soczek z porzeczki i niedługo coś z wisienek. No i na bierząco ogórki robię. Poprasujcie i za mnie!!!!!!!!! A tak poza tym ja też nie wyjeżdżam, więc będę pisać od czasu do czasu:) Pozdrawiam gorąco 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaa, byłabym zapomniała się pochwalić. W środę zaczynam kurs na prawko :D Wtedy to dopiero nie będę miała czasu:) Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lehannaa33
Popieram Prawko jest w tych czasach niezbędne ! Na początku trochę stresu a potem luzik. Zaraz po kursie szukałam parkingu na 3 auta co bym mogła wjechać,a ostatnio pod tesco facet do auta wsiadał przez bagażnik ha ha ha bo go zastawiłam, ale wytłumaczyłam się że żle stanął bo przy samym pasie , krzywo i miejsca parkingowe są wąskie pod marketami co by się więcej aut zmieściło - i co ? facet mnie jeszcze przepraszał bo to przecież jego wina nie :-P Mam biznes plan- wyobrażcie sobie że sama go pisałam :-O od 13 do 19 godz. ciut długo ale ja nawet nie wiedziałm jak ma taki biznesplan wyglądać, popatrzyłam na jakieś wzory z neta i ciut poimrowizowałm , potem zawieozłam do męża księgowej ( ona miała mi to robić ale miała jakies kontole i nie miała czasu) jak zobaczyła to była w szoku że ja tak azdolniacha - oczywiście miałam kilka błędów ale juz poprawione - następny mogę pisać bo już wiem o co kaman.. hi hi a kszięgowa zgrała sobie z mojego USB na kompa i będzie miała wzór na przyszłość ha ha ha Ale się chalwę nie :-P No to spadam do urzędu pracy z papierkami :-D Buziaki i pozdrowienia dla Was kochane :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :-) powiało optymizmem :D kobiety wyzwolone! :D :D :D popieram również - w dzisiejszych czasach prawo jazdy trzeba mieć, więc świetnie agro, że podjęłaś taką decyzję mój syn też zaczyna - jutro - i będzie robił przez wakacje; jedyna okazja, bo potem szkoła... ja prawo jazdy zdobyłam w III klasie liceum i nie wyobrażam sobie, żeby go nie mieć :-) lehannoo, naprawdę jesteś zdolna 🌻 gratuluję otwartej głowy! na pewno Ci się powiedzie - trzymam kciuki :-) a ja nadal kwitnę w przetworach - wszystkie paznokcie mam poniszczone! (nie umiem pracować w rękawiczkach) mąż zafundował mi karnet do siłowni - dziś idę na 17.00 :D zamówiłam sobie też leg magic - tyle że nie z TV Marketu, a z MMO (Minimarket Odchudzania); kupowałam kiedyś u nich spodenki neoprenowe; nie wiem, czy dobrze zrobiłam, ale mam nadzieję, że tak; zresztą - w razie czego, sprzęt z MMO jest o połowę tańszy (186 zł zamiast 349 zł) :-) czytałam wiele pozytywnych opinii i mam nadzieję wyszczuplić nogi, które są grube i krótkie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Ptyśki:) jak tam wasze prasowanie;) hi hi ja wczoraj bylam w makro, tym razem nas wpuscili hi, pomalu trza kupowac;) waluwe hi hi, ale powiem wam ze niektore produkty oplaca sie np. ser kilogram za 15 zł, ale za to proszki to masakra taki 10 kg kolo 100zł, a ten sam w niemczech od 10do 15 euro czyli polowe tanszy. Tak samo olej tam jest za o,99 a u nas za 5 czy 6 zł. Juz widze jak wracamy obladowani ha ha, jakas przyczepa by sie przydała :). a poza tym dopijam kawuche i standardowo trzeba dzialac;) Buzka na dzisiejszy piateczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiaterku, grube, krotkie, ale dobrze ze ja mamy;), moje tez takie obtluszczone ze hej i sam cellulit mi to chyba operacja by ino pomogla, bo on malego mam je takie i wygladaja jak fale dunaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uwierzycie - przyszło moje urządzenie! to się nazywa szybkość w działaniu! wczoraj zamówiłam - dziś mam w domu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e... a mój karnet od tygodnia leży bezużytecznie, najpierw przez wyjazd, który udał się rewelacyjnie, ale wróciłam z dużymi oparzeniami słonecznymi, od wczoraj \"wyłażę\" ze skóry, już troszkę mniej boli, ale założenie biustonosza jest ciągle wyzwaniem :p postaram się zmobilizować dziś wieczorem... jeśli chodzi o prawko, to wczoraj oficjalnie zakończyłam kurs i zapisałam się na egzamin teoretyczny... na który muszę czekać, bagatelka do 29 lipca... tym samym mam duuuuuuużo czasu na wydawanie pieniędzy na dodatkowe godziny jazdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ponownie :-) utknęłam dziś z czereśniami - natyrałam się jak bury osioł, ale jestem szczęśliwa mała rzecz - a cieszy! :D jeszcze soczki i dżemiki się robią, ale najgorsza robota za mną :-) nie poszłam na siłownię :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale za to Wiaterku siłowalałas sie z czereśniami;). A ja właśnie pije kawuche. Jak Bulbas wstanie to jedziemy na targ, a potem do babuszki. wiec dzien zaplanowany, oby nie padało. Buziaki na sobote:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę piękna
hej dołączam się do was:) mam do zrzucenia jakieś 10 kilo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w pogodny sobotni poranek :-) do będę piękna -> witaj :-) może zaczernij sobie nicka, żeby nikt się nie podszywał :-) ja jeszcze wojuję z owocami, wczoraj nie zdążyłam; dziś znów wszystko biegiem, bo mam gości na grillu o 18.00 :-) wiecie, ile czasu zajmują zakupy (w miarę) zdrowej żywności??? - ponad dwie godziny!!! oszaleć można!!! :D no, ale teraz już się zabieram do pracy, żebym ja też miała jakąś przyjemność z tego grilla :-) miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę piękna
hej Wietrze ;) a jak się tego nicka zaczernia? :D pozdro:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lehannaa33
Cześc Dziweczyny :-D Właśnie przyjechałam z wekkendu w zielonogórskim, miało to być połączenie przyjemnego z......, niestety na giełddzie w Lubiniu nie było dmuchawy do mojego bumbumka, za to znalazłam fajne ekspresy do kawy w fajnych cenach. A kupiłam sobie borówkę amerykańską i różę szczepioną na jednej nodze - w Castoramie kosztują 53 zł ja kupiłam za 23 zł. Idę się wywalić na wyrko bo mi już mózg z nogami się miesza, mąż po drodze pił piwko więc te 230 km musiałam ja cisnąć :-O Pozdrawiam naszą nową odchudzaczkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez witam nowego Ptyśka:). Napisz nam co nieco o sobie:) A ja dzis nie wypoczelam, rano kosciolek;), chodz szlak mnie trafial, bo fuull ludzi z malymi dziecmi, i bieganie, wrzaski-nie wiem po kiego grzyba ci rodzice te dzieciaki zabieraja, jak to male i nic nie kapuje, biega po kosciel rodzice za nimi, i rodzice tak samo nic z tej mszy nie wynosza. No nie powiem ze ja taka gorliwa parafianka, ale te dzieci mnie do szalu doprowadzaja, chyba jakies klimakterium przechodze ha ha ha. Potem byl spacer, dluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugi no i wizyta u tesciowej ha ha. teraz dopiero jestesmy w domku. A jutro rano na miasto;) buzka Ptyski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja dzisiaj leniuchowałam na całego, bo lało cały dzień. Jedyny wypad z domu to był właśnie do kościoła. Potem przyjechała moja siostra i przywiozła mi krem wyszczuplający z kompleksem antycellulitowym, więc od dzisiaj zaczynam się masować. Jakoś nie wierzyłam w tego typu kosmetyki, ale ona ładnie zgubiła brzuszek po ciąży, więc i ja postanowiłam spróbować. Już jakiś czas temu zamówiłam i nawet kupiłam sobie specjalny przyrząd do masażu, tzw. jeż. Dzisiaj próba generalna, jak będzie skuteczny, to będę sobie sama zamawiać. Witam nową koleżankę🌻 Pozdrawiam gorąco i życzę jutro słoneczka:) A teraz idę lulu, bo znowu mam ranki i muszę wstać zaraz po piątej, a jeszcze się nie przestawiłam na taki tryb życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :-) u mnie dziś cała rodzinka w domu :-) bardzo się z tego cieszę, bo wreszcie jest okazja pobyć razem ale tak naprawdę - czeka nas dużo pracy: chłopaki będą kłaść panele w pokoikach syna, mają tylko kilka dni, bo potem młody wyjeżdża ja chwilowo przerobiłam wszystkie owoce, więc chyba wezmę się za prasowanie, a potem - za porządkowanie własnej szafy :-( najwyższy czas pożegnać się ze starymi ciuchami, w których nie chodzę i pewnie już nigdy nie będę chodzić przy okazji odświeżę garderobę to plan na cały tydzień :D a co u Was??? 🌻 na dobry początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lehannaa33
No moja szafa tez płacze bo potrzebuje organizacji, ale tak jest jak się zwsze wszystko odkłada "na potem" Ja wskoczyłam rano na wagęi szok 2 do przodu :-( No i od dziś liczę znowu kalorie, normalnie bym dalej stosował Atkinsa ale przeczytałam że stosowana długo powoduje demencję, a ja się łapię że mam już jakieś zaniki hi hi hi - i wcale to nie jest zanik np. o zapomineniu o jakimś posiłku :-P Więc licze kalorie, na śniadanie zjadłam pyszną rybkę , a po resztę musze się wybrać do sklepu bo echo w lodówce po tym wypadzie - aprpo zostawoliśmy z męzem otwarte okno !!!!!!!!!!!! sąsiad nam dopiero powiedział jak przyjechaliśmy , na szczęście wszystko ok. Słyszałam że złodziejazki tak kombinuja że jednego dnia robią numer z oknem a drugiego dnia obrabiają chałupkę- naet jesli jest ktoś w domu.No u mnie to nie grozi "na śpioch"- Miszka szczeka jak nawet ktoś po ulicy chodzi a co dopiero do domu Spadam kosić trawkę :-) Życzę miłgo i spokojnego dnia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lehannoo, uważaj na złodziei; nasi znajomi siedzieli w jednym pokoju z gośćmi, a w drugim \"obrabiali\" ich bezczelni złodzieje; nikt nic nie słyszał... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lastnight
ja tez szukam wsparcie...podaje moje gg 7101477 ehhh...piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lehannaa33
Taka nauczka jest dobra dla nas teraz będziemy bardziej przezornii.Na szczęscie nic się nie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lehannaa33
No moje miłe panie dziś zaoszczędziłam ponad 700 kcal I lepiej idę się kąpać bo przebywanie w poliżu kuchni może być niebezpieczne hi hi hi:-P Życzę spokojnej nocki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ptyśki, ja juz przy kawusi i fajeczce ;) Ojjj nogi od wczoraj mnie bola, bylam na miescie na piechotke, nałazilam sie niezle :). Prezenty pokupowane ;), nawet jeden z jajem ha ha. Od tej mojej kolezanki maz kolekcjonuje wina, ma specjalne pomieszczenie, pełno regałow no i pelno flaszek. Oczywiscie jedno wino porzadne kupione, a drugie dla picu- bo tego to napewno nie bedzie mial bo to jabol ha ha ha Żubr. Bulbas kupowal ale ludzie sa okropni bo tak patrzyli, baba zza lady tez oczy zrobila. Chcialam sobie standardowo na miescie kupic spodnice, ale ja to chyba niewymiarowa jestem, w kazdej okropnie wygladalam. Skonczylo sie ze zaliczylam ciucholand i kupilam nowy sweterek z zary za 8zł i superrr bluzke za 2 zł:). No i chcialam biale stringi, ale na targu ta rozmiarowka majtek jest okropna to xl wyglada jak 38, i wkurzylam sie i poszlam do firmowego sklepu i byla przecena z 35zł na 19zł wiec poszalałam i sobie kupilam w normalnym swoim rozmiarze. Widze ze szykuja sie u was naloty na szafe haha, ja juz mam to za soba;), A i przegladalam w ksiegarni ta ksiazke i przyznaje ze bardzo praktyczna i super napisana, kupie sobie ale to dopiero po przyjezdzie Buziaki Ptyski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :-) u mnie od wczoraj remonty a ja jestem wściekła jak pies! zamiast się pilnować, zeżarłam chyba z milion kalorii 😭 znów mam wyrzuty sumienia i mocne postanowienie poprawy jestem beznadziejna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lehannaa33
Wietrzyku nie łam się, przeżywasz to samo co wszyscy na dietach i to nieważne czy na odchudzającej czy jakieś np. cukrzycowej- każdy ma chwile słabośći a szczególnie ci którym smakuje jedzonko i lubią jeść- no ja np. kocham szamać :-( I jestem nieszczęsliwa jak jest w domku coś pysznego a ja tego nie mogę :-O Dlatego cieszę się ze mogę się odchudzać wraz z mężem bo mniej w lodóce pyszności no i nie muszę patrzeć jak mąż wcina coś co ja lubię Ciągle sobie powtarzam ; to najwyżej pół roku męczarni a potem przeciez będę mogła sobie pozwolić na to i na tamto , oczywiście z umiarem I co ??? nie mogę nawet 3 miesięcy wytrzymać a potem jak się dorwę BEZ UMIARU to JOJO jak nic, wraca jak bumerang Za to dobrze że jestem tu z Wami bo mogę się wygadać No i uszy do góry :-P Macie może w domu taki sprzęd do odchudzania z pasem co wibruje- chciałam sobie kupić ale nie wiem czy warto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lehannaa33
Acha Kaziu nie pal , szkoda zdrowia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem i pieniedzy rowniez ;), juz mi Bulbas tyle truje, on nie pali, ale to musi przyjsc samo Dziolszki z ta moja dieta to tez kiepsko, mnie to wszystko smakuje a szczegolnie wieczorem a jeszcze teraz jedziemy a tam to dopiero beda rarytaski, grille i maszkiety;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×