Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Starlight

szukam wsparcia w odchudzaniu

Polecane posty

Cześć dziewczyny 🌼 Jestem tylko na chwilkę, padam na pysk, dostałam kaskę z UP i szaleję po Hipermarketach budowlanych i nie tylko. Jutro znowu ganianie tyle ze po urzędach- pewnie mi się zęby zetrą do połowy :-O Wpadnę tu kiedys i nie zapominajcie o mnie ;-) Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anno - dlaego napisałam \"w pewnym sensie\" :D :D Lehannoo, nie zapominamy; załatw wszystko i szybko do nas wracaj :-) powodzenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wietrze Wietrze witam melduję się w upiornie upalne popołudnie stałam chwile na przystanku -słońce parzy ciała jak zwariowane (choć mi to na łapkę bo uwielbiam się opalać) obudziłam się z lekkim kacem-chyba bardziej od papierosów których nie palę a wczoraj wypaliłam z 10 +4 browarki na spanie-wystarczyło bym wyglądała rano jak narzeczona Frankensteina na kolacyjkę ugotuję sobie kukurydzę a teraz siedzę i wcinam uszka z kapustą i grzybami(gdzieś mi się zachomikowały w zamrazalce do wigilii :D ale jeszcze dobre) Misiuniu -ja do egzaminu na prawko podchodziłam 6 razy wiem że nie mam się czym chwalić choć testy zadłam śpiewająco a jazdy w polowie chyba ze względu na nastrój egzamniatora -bo wiekszość grupy przejeżdzała plac więc uwalał po kolei na mieście za byle gówno w końcu zdasz 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ptysie ;) Ja juz sacze powoli poranna kawusie, az zyc sie chce jak sie tak raniutko wstanie ;). Dzien dluzszy a to same plusy, mozna duzo kalori spalic hi hi. Decyzja zapadla na poczatku wrzesnia jade na miesiac czasu zarobic :) do dobrej kolezanki, bede pomagala przy remoncie,juuuuuuuuuupi tak sie ciesze bo lubie tam jezdzic, a jeszcze jakas kaske przywioze. Wiec w tym tyg musze juz bilecik zaklepac. A poza tym Bulbas zamowil mi z vichy balsam na cellulit,podobnoz skutkuje, obadam i dam znac Ja juz sie smieje, i mowie ze jak z tamtad wroce to jak fitness women bede wygladac hahaha, no obyyyyyyyyy Buziaczki dla was wszystkich i nie podjadac miedzy posilkmi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Od wtorku mam zdjety gips i jeżdżę na rehabilitację, zajmuje mi to TYLE CZASU, że dosłownie nie mam kiedy przed kompem usiąść. Normalnie rehabilitacja przysługiwałaby mi (przypominam- po zdjęciu gipsu) dopiero W POAŹDZIERNIKU. \"po znajomości\" - już teraz, ale..... Jadę z dwiema przesiadkami... :( No, staram się nie narzekać, trzeba, to trzeba. Niedługo ważenie MIESIĘCZNE :) Trzymajcie kciuki :) Przepraszam, że tak mało piszę, ale ten parszywy czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ tu gwarno :D ja dziś od rana zaliczyłam dentystę, a potem musiałam iść do pracy; czekają mnie jeszcze zakupy, ale muszę się zastanowić, co i w jakich ilościach :-) Anno, jak Twój "napoleon"? ;-) Kazia, Ty to jak zwykle - radosna, uśmiechnięta - aż miło Cię czytać :-) Baby, podobno wszyscy w służbie zdrowia są równi... ale są też równiejsi :D po co Ci rehabilitacja w październiku??? niby wykształceni ludzie, a takie ... :p Amaleta, asertywność to najlepsza rzecz, jaką ostatnio wymyślono :D (może nie ostatnio, ale w Polsce to pojęcie od niedawna funkcjonuje w świadomości społeczeństwa) a ten gość to szykuje się na koniec świata???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu poranna kawusia;) Mam w planie wziasc sie za okienka,nie chce mi sie no ale juz prosza sie o to :) No i brzucho pobolewa wiec Ciocia tuz tuz ;) Milego dnia dla wszystkich Wiaterku, ja sie boje dentysty jak ognia. Ostatnio moja kolezanka byla i tak jej rwala ze jej zuchwa wyskoczyla wszystko dobrze sie skonczylo, ale jak sobie to przypomne to ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj az mi ciary przelaza :):):) buziaczkiii dla Ptysiów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie Panie :-) u mnie @@@ od wczoraj :-( moje okna też się proszą, ale muszę poczekać jeszcze z tydzień, bliżej imprezy :D ja też nie lubię dentysty, ale ta dziewczyna, do której chodzę, jest niezwykle delikatna jeżeli coś zaboli, to naprawdę niezwykle rzadko, w dodatku ból jest do wytrzymania więc nie grymaszę, tylko chodzę :D miłego dnia 🌻 a na kawę zapraszam za jakieś 2 godziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jesteś szczęściarą :-) już nie chodzi o ten chleb, ale ta sala do aerobiku, siłownia i sauna - poezja ;-) w Polsce, niestety, za wszystko trzeba płacić samemu, niezbyt tanio, a w dodatku tym przyjemnościom można się poddawać dopiero po dłuuuuuuuuuuuuugim dniu pracy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz :-) a w Polsce Baby zaproponowano rehabilitację po złamaniu za 2 miesiące! nie ma co porównywać :-( no, ale nie ma też co narzekać - jak to mówią: wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie hej 🌻 w końcu wekkend lecę z malutkim na rower i zaglądam aby ię przwitać później coś skrobnę Amaleta nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę tej sauny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ale się napedałowałam mały tak zaiwania na rowerze że ledwo za nim nadążam :D ostatnio mam straszne zapotrzebowanie na słodycze próbuje jeść owoce zamiast drożdzówek czy innych łakoci-dziś zjadłam2 kilo sliwek na pewno+4 nektarynki wiem że tez kalorie ale słodyczy bym zjadła więcej mam zamiar jutro kupić w aptece chrom organiczny-może coś da Wietrze w pracy cisza po burzy Napoleon podją decyzję i nie ma od niej odwołania myślimy czy by się nie odwołać do dyrektora regionalnego-ale Napoleon to mściwe bydle i nie wiadomo co mu strzeli do złośliwej łepetyny gotowałam wczoraj ziemniaki na kopytka i przy docedzaniu polałam sobie wrzatkiem po łapie-usypiałam z ręką w misce z zimną wodą--a rano zapomniawszy o tym że miska stoi obok łóżka oczywiście w nią wlazłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaziunia jak przeczytłam o tym ajk Twojej koleżance żuchwa wypadła dałam ponieść się wyobraźni i kwiczałam ze śmiechu za co przepraszam bo jej do smiechu napewno nie było tez się boję dentysty ale mam fajnego i jak mi wyrywal ostatnio ósemkę to nawet nie czułam grzebał mi w pysku a ja się zastanawiałam kiedy w końcu zacznie wyrywać bo już mi się pysk sam zamykłał a on do mnie :dziękuję już po wzystkim byłam w szoku i jeszcze jakoś tak mi znieczulił że tylko ten jeden ząb a nie jak kiedyś pół twarzy miałam zdrętwiałej Lehannaa jak latenie po sklepach? co nakupowłaś ? Ageo Misiaczku -zaglądajcie częściej ❤️ Dorcia -jak tam kopytko po zdjęciu gipsu? kiedy Twoje wielkie ważenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny... czy mogę się do Was dołączyć? :( dołączyłam sie do jednego topicu ale on upadł :( moze Wy mnie jakoś przygarniecie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc. na początku dziękuję bardzo :* mam 167 cm wzrostu i od początku diety ważyłam 55 kg. obecnie nie wiem, ale jutro sie zwarze :) diete 1000 kcal zaczelam od pon. ale 2 dni nie trzymałam sie jej :( dziś na całe szczescie dobrze poszło :) mam nadzieje, ze Wy mi przebaczycie jakieś słabsze dni :* ... mam wielki problem z nogami... lewa tearz o 1 cm grubsza od prawej, ale i tak dobrze bo było o prawie 2 :) teraz robie cwiczenia tylko na lewa noge :) moze to jakos pomoze... :) moje wymiary: talia: 61 cm biodra: 87 cm łydka: 33 cm udo l: 50 cm udo p: 49 cm narazie jest juz ok... w udach było l: 52,5 a p: 51 takze jakis sukces jest :D wagę podam jutro ;) wszystko jest ok oprócz 2 rzeczy ;( mam za mały biust i za grube uda :( ale co zrobic.. na piersi nie mam wplywu, tylko biodra... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczko kochane, czy Ty widzisz np. moje wymiary??? :D mam 159 cm wzrostu - zamiast ważyć chociaż 159-100, czyli 59 kg (moje marzenie), ja ważę 159-59 😭 ale jeśli Ci to nie przeszkadza, to zapraszamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki🌻 Jak zwykle padam na pysk. Babka, która miała przyjść do pomocy musi zostać na swoim stanowisku, więc nadal zostaję sama. I jeszcze muszę szukać nowych odbiorców, bo obroty spadają i prezeska grozi zamknięciem piekarni. Jakbym miała za mało pracy. Oczywiście będzie prowizja od nowych kontaktów, ale do cholery nie jestem przedstawicielem handlowym! Jeżeli chodzi o odchudzanie, to robi się samo. Właściwie to nawet nie wiem czy się robi czy nie, bo wagę omijam szerokim łukiem:) Ponarzekałam i mi ulżyło:) Dziękuję, że jesteście 🌻 Muszę się pochwalić, że skończyłam już teorię na prawko i mam wyznaczony termin pierwszej jazdy: 15.09. Trochę późno, ale niech sobie instruktor wypocznie na urlopie, bo do mnie będzie mu potrzebna ogromna cierpliwość:) Oczywiście witam gorąco nową odchudzaczkę:) Nadmienię tylko, że o takiej wadze nawet nie śmię marzyć;) U nas można liczyć na wsparcie, a topik raczej nie grozi upadkiem, co mnie strasznie cieszy:D Lecę się regenerować. Życzę udanego weekendu i dużo silnej woli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Ptyśki:) Witam nowa odchudzaczke;). Kazdy ma swoje chudsze i grubsze miejsca, ale uwazaj zebys w anoreksje nie wpadla. Pisze bo mniej wiecej wiem jak wygladasz. Ja najmniej wazylam 60kg przy wzroscie 162, dodam ze mam krotkie nogi i uda bardzo masywne bo 60 cm. I wygladalam ok, wiec troszku Cie poochrzaniam, wybacz mi, wage masz ok, wiec wystarczyly by ci same cwiczonka na nogi. To tyle co mnie przylazlo na jezyk ;) . Mam nadzieje ze sie nie gniewasz, bo nie o to mi chodzi ale to wiesz dla przestrogi napisalam:). A ja dzis bilet lece kupic no i musze sie za jakimis spodniami rozgladnac, nie bede pisac dlaczego;). Ale juz sie wzielam za siebie, i jestem pelna optymizmu. Buziaczki dla wszystkich i milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×