Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Starlight

szukam wsparcia w odchudzaniu

Polecane posty

halo kobitki :) jak tam u was czas mija??? u mnie jakotako po japonsku :p zjadlabym cos dobrego ale boje sie ze wezmie mnie i bedzie zle wiec trzymam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby, optymistko, zakwasy do komputera dojść nie pozwalają :D :D :D póki co, poległam w konkursie na ćwiczenia, bo nie zrobiłam nawet najmniejszego skłonu - a nie mam gipsu, żeby na niego narzekać! dieta idzie raz lepiej, raz gorzej, ale... do przodu :-) pojutrze ważenie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się! Minął kolejny dzień. Dietka bez zarzutu :) Dziś tylko 10 km. na rowerku, ale za to 1,5 godzinny spacer w plenerze, a właściwie marszobieg za jadącym na rowerze sześciolatkiem. :D Zasapałam się jak stary parowóz:D Wietrzyku- mam nadzieję ,że się nie poddajesz! Do roboty kobieto! Dziewczyny walczmy, przecież chcemy pięknie wyglądać na sylwestra! Boję się tego środowego ważenia. Żebym się nie rozczarowała brakiem sukcesu, bo to mnie totalnie zdemotywuje! No..., nie ma co gdybać- zobaczymy co pokaże waga- wtedy będziemy się cieszyć lub martwić. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie, Odchudzaczki zagonione :) ja też, bo co, mam być gorsza ? :P Dziś się pakuję, jutro rano jedziemy do mojej teściowej, wracamy w niedzielę rano, więc dopiero wtedy się pokażę. Ale zważyłam się dziś, żeby nie było, że kombinuję :P Ładnie schodzi, na razie pewnie woda, później, mam nadzieję, tłuszczyk. Wietrze, co ja Ci będę pisać.... Sama wiesz, że bez ćwiczeń i wysiłku.... Wszystkie to wiemy :D Jojo, nowy ciuch to super motywacja :) A teraz uaktualniona tabelka :) jojo......................95,00kg...........??,??kg..... .167cm.......65,00kg agro .................... 76,00kg...........??,??kg......161cm.......65,00kg uliczka..................72,00kg ..........?? ??kg.......167cm.......65,00kg anna ....................92,00kg...........??,??kg......160cm.... .... 65,00kg gruby miś ..............65,00kg...........??,??kg......167cm........59 ,90k g Wiatr Zmian ......... 105,00kg..........??,??kg......159 cm.......59,00 kg babystomymacha....114,50kg...........??,??kg.....174 cm.......74,00 kg Do zobaczenia w niedzielę. I trzymajcie kciuki za moją dietę u teściowej.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba tak miało być... :O jojo......................95,00kg...........??,??kg..... .167cm.......65,00kg agro .................... 76,00kg...........??,??kg......161cm.......65,00kg uliczka..................72,00kg ..........?? ??kg.......167cm.......65,00kg anna ....................92,00kg...........??,??kg......160cm.... .... 65,00kg gruby miś ..............65,00kg...........??,??kg......167cm........59 ,90k g Wiatr Zmian ......... 105,00kg..........??,??kg......159 cm.......59,00 kg babystomymacha....117,00kg...........114,5kg.....174 cm.......74,00 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry, taa... środa już jutro, ale... miś ćwiczy za mało, jak jest zimno, to trudno mi się zmobilizować :( no i przed @... z drugiej strony, trochę niedojadam :p i albo nowe spodnie się rozciągnęły, albo odrobinę sadła na brzuchu ubyło :) nic to, jutro waga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby!!!!!! Ale fajnie ci ta waga poleciała:) A biorąc pod uwagę, ze nie możesz jeszcze za bardzo ćwiczyć to z samej diety- EXTRA!!!!!!!!!!!! Jutro rankiem ważenie- pamiętacie?! Właśnie zeszłam z rowerka- 20 kilometrów tradycyjnie w nogach. Pot się ze mnie leje ciurkiem:) Lecę pod prysznic, potem lekka kolacyjka owocowa, film i słodkie spanko :) Do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki!!! jutro wielkie wazenie :D jja bede aktualizowac swoja wage co tydzien bo tak bede miec wieksza motywacje u mnie dietka do przodu z cwiczeniami krucho ale ogolnie jest ok :p kupilam sobie znowu bucilki wiec mam dobry humorek :p jak narazie nikomu nie powiedzialam bo marudziliby ze kolejna para :p no coz :) uwielbial buty, torebki i bielizne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :-) ostatnio jestem rzadkim gościem, ale nękają mnie kontrole, a dziś mam całodzienne szkolenie :-( wstawiam uaktualnioną tabelkę, żeby nie było, że się migam ;-) jojo......................95,00kg...........??,??kg..... .167cm.......65,00kg agro .................... 76,00kg...........??,??kg......161cm.......65,00kg uliczka..................72,00kg ..........?? ??kg.......167cm.......65,00kg anna ....................92,00kg...........??,??kg......160cm.... .... 65,00kg gruby miś ..............65,00kg...........??,??kg......167cm........59 ,90k g Wiatr Zmian ......... 105,00kg..........99,5kg......159 cm.......59,00 kg babystomymacha....117,00kg...........114,5kg.....174 cm.......74,00 kg oczywiście tak naprawdę zjechałam 3 kg, bo dwa tygodnie temu ważyłam 102,5 kg (ale wpisałam swojego maxa), ale muszę się pochwalić, że ogólem ubyło mi 18 cm we wszystkich wymiarach ciała, z czego 7 cm w talii :-) buziaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie mam co kopiować tabelki :( marne pół kilo... nie ma co się żalić, trzeba więcej ćwiczyć, tylko jak? choroba za chorobą mnie łapie, ledwo wyleczyłam ucho, przypętało się coś w gardle/krtani, chrypię, kaszlę i jeszcze pms. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczku, nie poznaję Cię :-( każde pół kilo mniej przybliża nas do celu pamiętaj, że im większa nadwaga, tym więcej kg schodzi na początku Ty jesteś już szczupła, dlatego Ci trudniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki :) misiu uszy do gory :D pomysl o tym ze ja marze o twojej wadze a zostalo mi 22 kilo a ty masz tylko 6 kilo de celu :) wiaterku 18 cm to bardzo ladnie :) czyba zaczynasz zmieniac garderobe : 0 aktualizue tabelke :D oby tak dalej :p jojo......................95,00kg...........87,6kg..... .167cm.......65,00kg agro .................... 76,00kg...........??,??kg......161cm.......65,00kg uliczka..................72,00kg ..........?? ??kg.......167cm.......65,00kg anna ....................92,00kg...........??,??kg......160cm.... .... 65,00kg gruby miś ..............65,00kg...........??,??kg......167cm........59 ,90k g Wiatr Zmian ......... 105,00kg..........99,5kg......159 cm.......59,00 kg babystomymacha....117,00kg...........114,5kg.....174 cm.......74,00 kg kobitki a reszta gdzie sie podziewa??? jak tam wasze wyniki??? opijacie sukces :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki:) Tyle się napisałam i mi wcięło:( więc teraz w skrócie. Nie aktualizuję tabelki, bo zapomniałam rano wejść na wagę, a teraz nie ma sensu. Poza tym jestem tu chyba jedyną osobą, która musiałaby coś tam dopisać na plusie. Czuję jak tyję, ale nie mam siły na zmiany. Oczywiście gratuluję ubytku wagi i cm 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki jurro coś popiszę bo mam szalony tydzień ale o dzisiejszym ważnniu pamiętam jojo......................95,00kg...........87,6kg..... .167cm.......65,00kg agro .................... 76,00kg...........??,??kg......161cm.......65,00kg uliczka..................72,00kg ..........?? ??kg.......167cm.......65,00kg anna ....................92,00kg...........91,0 0kg......160cm.... .... 65,00kg gruby miś ..............65,00kg...........??,??kg......167cm........59 ,90k g Wiatr Zmian ......... 105,00kg..........99,5kg......159 cm.......59,00 kg babystomymacha....117,00kg...........114,5kg.....174 cm.......74,00 k gratuluję wspaniałych wyników i za 2 tygodnie obiecuję więcej na minusie u siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jojo......................95,00kg...........87,6kg..... .167cm.......65,00kg agro .................... 76,00kg...........??,??kg......161cm.......65,00kg uliczka..................72,00kg ..........70,5kg.......167cm.......65,00kg anna ....................92,00kg...........91,0 0kg......160cm.... .... 65,00kg gruby miś ..............65,00kg...........??,??kg......167cm........59 ,90k g Wiatr Zmian ......... 105,00kg..........99,5kg......159 cm.......59,00 kg babystomymacha....117,00kg...........114,5kg.....174 cm.......74,00 k Sory za wczoraj. ale nie miałam dostępu do internetu. Gratuluję wszystkim spadku wagi :) Mnie mój wynik- 1,5 kg satysfakcjonuje. Kurcze gdyby to tempo się utrzymało to na święta osiągnęłabym swoją zamierzoną wagę :) Pędzę do pracy. Do przeczytania wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki melduję się po szybkości bo przed 1 listopada troszke dorabiamy handlując zniczami i wiązankami więc do późnej nocy produkujemy wiązanki a rano jedziemy na bazarek czas leci szybko i byle jak co przekłada się na jedzenie byle co i byle szybko wniosek tylko kilogram w dół-lepiej kilo w dół niż kilo w górę pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pustki tu :( Myślałam ,że gdy w końcu dorwę się do komputera to będę miała co poczytać! Coś się dziewczyny opuszczacie ! ;) Dzień minął , dieta zachowana, ćwiczenia zaliczone- zaczynam lubić te codzienne \" przejażdżki rowerowe\". Dziś za jednym zamachem -bez przerwy -20 kilometrów w ciągu 43 minut! :) Pot lał się strugami, ale pulsik w normie i zadyszki brak :D Pozdrawiam i do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana :-) rzeczywiście pustki, ale to pewnie przez święta - każdy zajęty sprzątaniem, kupowaniem kwiatów, zniczy itp. ja też dziś zamierzam wyjść wcześniej z pracy, żeby jechać na dalsze groby, w sumie dziś i jutro w rozjazdach, po południu powrót i reszta na miejscu lub w okolicy - cały weekend gdzieś takie święta gdybym się nie odzywała, nie miejcie mi za złe :-) buziaczki 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas wczoraj dzień ziemniaka w szkole, dziś 6. urodziny toni :) ból gardła zelżał, w nocy zaczął się okropny katar, dziewczynki też podziębione, nie jadą dziś do szkoły... a ja zaraz zbieram się do wa-wy (autobusem) bo mam wykupione jeszcze dodatkowe godziny jazdy, a szkoda marnować je w korku dojazdowym, lepiej pojeździć po trasach egzaminacyjnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) jutro swieto zmarlych, troche smutne swieto. dzisiaj objechałam 8 cmentarzy...jutro zostaly mi 2... na drogach jest strasznie :( zniosłabym wszystko gdyby nie to ze ludzie nie wlaczaja kierunkowskazow, wymuszajacy pierwszenstwo, piesi chodza pi nie wlasciwej stronie, przelaza gdzie im sie to podoba, nawet rowerzysci potrafia jechac pod prad itd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki :) widze ze na topiku cisza :( mam nadzieje ze jestescie grzeczniejsze ode mnie :( od jutra walcze dalej bo weekend zaliczam do straconych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec weekendu :( Pogoda dopisała, a dziś to już wogóle pięknie było! Dietka zachowana, ćwiczenia zgodnie z planem:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( :( :( :( Zaglądam tu i nie mam co czytać!!!!!!!!!! Mam nadzieję,że nie zostałam tu sama. Zajrzę później- czekam na was ! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uliczko, czesem trudno znaleźć czas na pisanie! teraz tak jest u mnie, dziewczynki przeziębione, nie chodzą do szkoły, to i młyn na 102!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×