Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AniołJeden

Czy ktoś pracuje w OBI?

Polecane posty

Gość AniołJeden

Interesuje mnie stanowisko, pracownika punktu obsługi klienta, czy kotś może udzielić mi informacji na temat pracy i zarobków i ogólnie tej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrówka wielbi
czy zarobię chociaż 1000 w tym markecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatooo
złozyłam tam CV, dam znać jak będę coś wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .............aa
20:12 lidka13 cześć jakie są warunki pracy w obi, jakie wynagrodzenia czy warto tam pracować 07:30 ja_wiesia Hej, ja pracowałam w obi 2 lata temu, na stanowsku sprzedawcy dział agd, ok. 1200 na rękę, wiecej na pewno nie.. Fajni ludzie, świetna atmosfera, przynajmniej tam gdzie ja pracowałam noi imprezy intergracyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mama mamy
ja pracuje w obi na kasach dziewczyny na siebie kablują ile wlezie jedna drugiej patrzy na rece nie wspomne o nadzorze gdzie panuje chulerny mobing mam pytanie czy markety w miastach sa ze sobą powiazane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A napisz
a ja z zarobkami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A napisz
Napisz koniecznie, w jakim województwie pracujsze, ile zarobisz, czy umowa na cały etat i jak to wygląda z weekendami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mala andzelik
Nie zwlekaj z decyzją. Zgłoś się do nas. OBI to: Stabilna praca i terminowe wynagrodzenie, Poczucie bezpieczeństwa, pewność jutra, Miejsce, gdzie ludzie szanują wspólną pracę i siebie nawzajem, Świat, w którym zdobędziesz doświadczenie zawodowe, Dla osób z potencjałem - możliwość udziału w Programie Rozwoju Menedżerów. gowno prawda;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enio
jeden wekend w miesiącu wolny ;/ chyba ze ci mil kierowniczka zepsuje dzien wolny robiac glupie uwagi dzien wczesniej;] ogolnie radze sie zastanowic na kogo sie trafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniołJeden
To aż tak źle? Moje CV już tam poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cma nie motyl
no to jako jeszcze chwilowo pracownica sie wypowiem tak zalezy na kogo sie trafi ja kierowniczke mam wspaniala ale to co nosze jak jej nie ma przechodzi wszelkie wyobrazenie zastempczyni w nadzorze panna oczko zujka jak ja nazywają jej pupileczki szkoda ze o tym nie wie kobieta naprawde wredna kilka dni w zasadzie temy zainą mi transfer tak calkiem przypadkowo sie dowiedzialam ze zostalo to zrobione celowo kilka tygodni temu zaginela mi czesc rolki i to nie byl przypadek dowiedziam sie o tym dopiero dzisiaj caly dzien lazilam i prosilam zeby mi go oddali bezskutecznie ;/ majc gorączke bylam dwa dni w pracy zdarzylo mi sie przepuscic towar przeoczenie problem ze spojowką jak sie nie polepszy jade na pogotowie czasami nie mam sil wstac z lozka bo mnie to dobija sama kierowniczka to naprawde aniol nie kobieta ale to co sie dzieje gdzies pod jej nieobecnosc przechodzi pojecie dziekuje za uwage praca sama w sobie no coz ciezka i odpowiedzialnosc za pieniadze trzeba sie makabrycznie pilnowac przy wydawaniu reszty nie zawsze upilnujesz kiedys moze sie jeszcze wypowiem nauczylam sie w tej pracy ze trzeba milczec i nikomu nie ufac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cma nie motyl
u mnie sie minimalnie ruszylo z dziewczynami doszlam do porozumienia osiegnalam co nie mozliwe heh ;d eh wczoraj mi tak brakowalo ojej kierowniczki co trzeba robic dalej uwazac na wozki testowe makabraaa wczoraj mialam wozeczek wyznaczony z nadzoru milo ;] i zawalilam za pszwepuszczanie ma sie przewalone szkoda ze ktos to zrobil bo imprezie integracyjnej heh chyba po to sa zaluje ogolnie ze poszlam zaluje ze nie zwrocilam na rto uwagi ...nie wiem teraz sobie mysle ze bedzie co ma byc ..chcialabym zostac ale ciezko i zostac z osobami przy ktorych czuje sie nikim i ktore mocno dają mi odczuc ze nic nie znacze;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ej Cma
sorry ale ja twoich wypowiedzi nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cma nie motyl
heheh moze pracujesz ze mną ten tez nic nie rozumie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //////
Ja mam bardzo dobre wspomnienia z pracy na kasie w OBI. Świetni ludzie, świetna atmosfera, imprezy pierwsza klasa, z przyjemnością chodziłam do pracy :) W nadzorze kasowym nie lubiłam tylko jednej kobiety, reszta była bardzo sympatyczna :) Pracowałam na 1/2 etatu i dostawał ok 400zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusińskaaa
Byłam raz na rozmowie i jak usłyszałam jakie stawki ma kasjerka to myslałam, że padnę ze śmiechu :) na 3/4 800brutto bez szansy na jakakolwiek premie 3 zmiany siedem dni w tygodniu. Beznadziejna sprawa.Nikt tam nie chce pracować ogłoszenia wiszą ciągle na sklepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crazymaro
Witam ja pracuję już prawie 4 lata w OBI - najpierw przez rok jako kasjer a póżniej jako pracownik punktu obsługi klienta i powiem szczerze że nie mogę narzekać - świetni ludzie, dobra atmosfera. Jak wszędzie zdarzają się nieroby, kablarze i donosiciele ale jest to market w którym pracuje mi się najlepiej ze wszystkich w których pracowałem wcześniej a pracowałem prawie we wszystkich w swoim mieście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cozaroznica
Pracuję w OBI niecałe 3 lata. Zaczynałem jako sprzedwca za 849 zł na rękę, teraz jestem kierownikiem i mam 3 razy tyle. Atmosfera była świetna dopóki nie zostałem kierownikiem, bo mam bezpośredni kontakt z Dyrektorem regionalnym, który ewidentnie stosuje mobbing i nie liczy się z nikim. Zero obiektywizmu. Nie polecam pracy w tych marketach w Łodzi, szkoda zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkakalka
jak dostac się do OBI? gdzie złożyć cv skoro nie ma ofert na ich stronce dotyczących obi w moim mieście? czy nie mając doświadczenia w pracy tego typu mam szanse dostac sie na jakiś dział np ogród???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkakalka
a jak przedstawia się pensja takiego sprzedawcy na czas obecny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkpaoigpuweiog
ja byłam na rozmowie i jest tak z tego co mówi koleś kasjerki koło 1000 zł sprzedawcy koło 1200 a pok koło 1400 wszystko netto oczywiście ale nie zatrudnił mnie bo wolał żebym została jego prywatną astystentka czyt. kochanka, nie tylko mi to proponował , są dziewczyny które weszły z nim w takie układy ,ale ja taka nie jestem... pozdrawiam pana Wilczka z Wrocławia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkakalka
dziękuję :-) jeśli jeszcze ktoś ma info na temat zarobków w obi, to proszę o info :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik obi
Witam To ja wam powiem pracuje juz pare lat mamy nowego reginalnego troche sie czepia sprawdza kurz pod paletami i czy towaru jest duzo ktory nie koniecznie sie sprzedaje ogolnie sraczka nic nie robia dla sprzedawcow nie wazna jest sprzedaz tylko porzadek. zarobi rozne niektorzy 2300 brutto ale sa tacy co maja 1600brutto Pozdrawiam obecych pracownikow Obi .Najwazniejszy w zyciu jest porzadek nie sprzedaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OBIk
Zgadzam sie: Porzadek wazniejszy od sprzedazy. Z mojego punktu widzenia, to Wielka Glupota. Pracowalem dla OBI, i wiem, ze placa marna w porownaniu do ilosci pracy wymaganych od pracownikow, decyzje personalne, dotyczace mianowania manadzerow sredniego stopnia (czyt. kierownikow) to zart, i generalnie, OBI jako pracodawce oceniam grubo ponizej przecietnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie do BYLYOBI jak wygląda sprawa z wynagrodzeniem sprzedawcy działu.................ile na początek i po jakim czasie podwyzszają pensje i do ilu....w jakich godz. sie pracuje .......jak przebiega normalny dzien takiego pracownika sprzedawcy bądz tez doradcy klienta .............co jaki czas jest robiona inwentaryzacja ......ile wynosi przerwa ..............i czy tenże sprzedawca-doradca musi wypełniac na koniec dnia jakies raporty albo inne papierkowe dokumenty związane np. z wydajnoscią...jak duza jest rotacja pracowników ? ? ? ? z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BYŁYOBI
NA POCZĄTEK JAK DOSTANIESZ 1200 NA RĘKĘ TO SUKCES.NA PODWYŻSZKĘ NIE MASZ CO LICZYĆ, BO DYREKTOR TWIERDZI ŻE NIE MA KASY,LUB BĘDZIE CIĘ ZBYWAC GŁUPAWYMI ODPOWIEDZIAMI .GODZ PRACY SĄ BARDZO RÓŻNORODNE NP.OD 8-16,MOŻE RAZ NA MIESIĄC RESZTA TO OD 8-18 OD 10-20 ,OD 11-21.OSTATNIO NAWET PRZYCHODZI SIĘ DO PRASY JEDNEGO DNIA NA 10 GODZ.A DRUGIEGO NA 3 GODZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BYŁYOBI
MALATIKI ZASADA PRACY JEST TAKA NIE MOŻESZ STAĆ BEZCZYNNIE NAWET CHWILĘ ,JAK NIE MA JUŻ ROBIĆ TO I TAK MUSISZ COŚ ROBIĆ NIE WYPEŁNIA SIĘ ŻADNYCH PAPIERÓW NA KONIEC DNIA OPISUJĄCYCH CO ROBIŁEŚ W DANYM DNIU .ALE NIE MASZ CO LICZYĆ NA ŚCIEMNIANIE BO KAMERY WSZYSTKO WIDZĄ ,INWENTARYZACJA JEST RAZ W ROKU JEST TO TAK POKRĘCONY PROCES,ŻE CIĘŻKO TO OPISAĆ .ZASTANÓW SIĘ DOBRZE CZY CHCESZ TAM PRACOWAĆ POZDRAWIAM BYŁYOBI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość być może...
o ale jak z kasy nie można wyjść do toalety....?? Jakoś trzeba sobie regulowac organizm kiedy może się chcieć a kiedy nie? A jeśli dziewczyna ma okres to nie może wyjść na chwilę? nie rozumiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laciata001
witam! a jak jest z rozmowa kwalifikacyjną? o co pytają i czego można się spodziewać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obi slupsk
Bylem pracownikeim Obi 2 razy po nie całym roku. Spiepszałem z tamtad jak tylko znalazłem lepiej płatną robote. tak naprawde to wszystko w obi kreci sie kolo kierowników!!! jesli sie dogadujesz z nimi jest ok jeśli nie to bedziesz popierdułką!!! Trzeba sie stawiac tylko wtedy wchodzisz na cienki lód!!! Jak sie zwolniłem pierwszy raz na prace sezonową na kucharza i jak sezon sie skonczył to sam osobiscie do mnie kierownik dzwonil czy bym nie chcial wrócic!!!! no i wrociłem znowu na ok rok!!! po czym znowu sie zwolnilem ale juz na stałe!!!!! OBI jako firma nie polecam ale na osoby z ktorymi pracowalem nie moge narzekac!!!Mimo roznicy wieku ok15/20 latmiedzy mna a ludzmi z ktorymi pracowalem na dziale to sa osoby z ktorymi mam bardzo bliski kontakt!!!mimo tego ze juz razem nie pracujemy potrafimy sie spotkac zrobic grilla napic sie wodki i jest fajnie!!! Krótko Mówiąc; -fajni ludzie lecz to zależy od działu -wypłata zawsze ostatniego-ZAWSZE BYŁA -jak bedziesz cichy to bedziesz popierdułką a jak sie postawisz to możesz nie przetrwać chodz mi to sie udało,nie pozwalalem sobie i za to mnie szanowali i nie raz bylem na dywaniku!!!! -IMPREZY i co z tego... jak kazdy bawil sie osobno(działami) no chyba ze masz bardzo dobry kontakt z innymi pracownikami -i trzeba utrzymac moja zasade; jak kierownicy z Toba zyja dobrze a Ty z nimi to czasami mozna zostac po godzinach ale jeżeli mnie wku...li to po prostu po 8godzinach wychoodzilem z pracy i mialem ich w dupie... -I uwaga na mobing bo wystepuje i nikt ze wszystkich marketów nie powie mi ze u nich tego nie ma bo to NIE PRAWDA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×