Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aint no sunshine

czy kozaki i płaszcz nie za powazne dla 23 latki?

Polecane posty

Gość aint no sunshine

chciałabym wkoncu zaczac nosisz jakis plaszczyk kozaki, spodnice...itd tak kobieco i bardziej na ciemno, ale...... mam 23 lata i nei wiem czy nie bede sie postarzac, po 30stce bede musiala w czyms takim chodzic, moze teraz jeszcze powariowac ze strojem??? jak to jest u was??? bo ja sie zgubilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chodzilam w plaszczu
i kozakach jak mialam 20-25 lat. teraz mam 30 i nie zaloze plaszcza za nic. wole sportowy styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wala traktorzystka
przeciez możesz jednego dnia chodzic w płaszczu, drugiego w kolorowej kurtce i adidasach poza tym nie musisz miec czarnego tego płaszcza, beżowy możesz kupic na przykład a po trzydziestce wcale nie ma obowiazku chodzic w kozakach i płaszczu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam ponad
40 i też wcześniej chodzilam w płaszczu, a teraz tylko w kurtkach ewentualnie krótkich kożuszkach, chociaż czasem marzy mi się ładny płaszczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aint no sunshine
no tak ale chcialabym zeby moje ubrania pasowaly do mojego wieku tez....nie chce sie postarzac ech...znowu na sportowa kurtke i plaszcz i jesze pare rzeczy mnie nie stac by miec tyle w garderobie i to jeszcze dobrej jakosci ech ciezko jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wala traktorzystka
hm a co w tamtym roku nosilas ? chyba nie zdarłas do podszewki ? jak masz stara kurtke, to kup sobie płaszcz zreszta płaszcze tez sa w różnych krojach - inny jest dla businesswoman, inny dla młodej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aint no sunshine
mialam krotko z kapturem i futerkiem :O juz nie chce w niej chodzic, jako ze moja pozycja zawodowa troszke urosla ranga, chcialabymwlasnie plaszcz, poza tym chcialabym poznac faceta jakiegos i ubierac sie bardziej kobieco - stad plaszcz kozaki ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wala traktorzystka
no to nie ma problemu - kup płaszcz, a jak będziesz miała niepłaszczowy nastrój, to załozysz starą kurtkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdjbjogjboujgb
mam 4 lata więcej i w płaszcach i kozakach chodze od dawna... pierwszy płaszcz (a raczej kurtkę w "materiału płaszczowego" ;-) długośći za biodra) i kozaki to kupiłam jeszcze w liceum, miałam go na swoich połowinkach... Póżniej miałam długi płaszcz w kalsie maturalnej i na początku studiów... na studiach nosiłam raczej sportowe płaszcze i kurtki a te które miałam czasem ubierałam, a no i miałam kożuch taki dość elegancki ale też za biodra a nei długi. Eleganckie płaszcze zaczęłam znów nosić jak zaczęłam pracowac... Nie wiem czy to tak postarza... dla mnei to po prostu porządny strój... czuję się w nim estetycznie i elegancko!!!! a jak mam ochotę na coś sportowego to zawsze mam jakąś krótką kurtkę z poprzedniego sezonu... nie jestem fashion victim więc nie mam problemu z niemodnym fasonem... zreszta staram się kupowac rzeczy takie ponadczasowe, czasem się udaję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinnaś chodzić w tym, w czym najlepiej się czujesz pierwszy plaszcz kupiłam sobie, jak poszłam do siódmej klasy, a kozaki jeszcze wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mammm
ja mam 17 lat i chodzę w płaszu eleganckim i oficerkach, więc w czym problem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakakak
Dokładnie, plaszcz i kozaczki jest super dla nastolatki albo młodej 20-tki a tragiczny dla 30-tki czy 40-tki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakakak
Jak się jest młodym to fajnie wygląda coś poważnego, zwłaszcza że w około dominują kurtki i adidasy. Jak się samemu jest poważnym i rówieśniczki wyglądają jak matki-polki i matrony, fajnie jest biegać w kurtce i bojówkach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mammm
Ja jednak wolę zawsze elegancję. W każdym wieku można znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Nie wyobrażam sobie teraz mojej mamy biegającej w sportowej kurtce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 19 lat i chodze w plaszczu i kozakach tylko buty sa bez obcasow plaszcz tez nie musi byc strasznie nudny i smiertenie powazny i do tego kolorowe dodatki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vacita
a jakie kozaki polecacie tej zimy? w sklepach jest mase butow ale nie potrafie sie zdecydowac na konkretny model. Moj styl to raczej oficjalny, wiec wszelkie buty typu emu odpadaja niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozaczki oficerki
klasyczne czarne lub ciemna czekolada , wybór cała masa A co do tematu to zalezy jaki płaszcz i jakie kozaki. Długie ciotkowate płaszczysko na pewno jest zbyt powazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aint no sunshine
kupilam plaszczyk czarny, za tylek, taki rozszerzany na dole ze stojka przy szyi, b. mi sie podoba, musze kupic do tego kozaki i torebke jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfurggg
kozaki nawet fajne, ale ta "gnieciona" skóra... psuje efekt! ale w tym stylu tylko z porządnej skóry, są moim zdaniem ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfurggg
kozaki chyba niezłe choć nie przekonują mnie do siebie ;-) ważne jak wygladja na nogach no i na Tobie... To są buty venezia?? jeśli tak porządna marka... Jesli masz możliwość przymierz je na żywo i sama zdecyz\duj czy do Ciebie pasują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz już trzynastolatki biegają w płaszczu i kozakach - naprawdę. Dlatego np. ja widziałam w Cubusie bardzo ładne czerwone płaszczyki, ale to była kolekcja jesienna. Na temat płaszcza zimowego nie wiem nic :) Dlaczego dla Ciebie miałby być zbyt poważny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vacita
rfurgg dziekuje Ci za pomoc :) teraz juz wiem w jakim mniej wiecej stylu szukac butow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhgfdsa
a ja powiem szczerze ze im jestem starsza tym ubieram sie ardziej na sportowo:) Jak mialam 20 lat to chodzilam w dlugim skorzanym plaszczy i zawsze na obcasach a teraz mam 27 i uwilbiam rurki,buty na malym obcasiku ,baletki i puchowe kurtki(niekoniecznie sportowe)Plaszczy mam kilka z ostatnich 3 lat o roznym kroju ale rzadko je zakladam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy...
spotkałyście (w sensie czy jest duzy wybór) kutrek puchowych ale w stylu bardziej eleganckim, pasujących do kozaków na obcasie? Chcialabym sie ubrać elegancko ale płaszcz niekoniecznie mi odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kupuje sie plaszcza dla tego ze ma sie pewny wiek:) plaszcz mozna nosic zawsze tylko nalezy miec fason i kolor odpowiednio dobrany:) moja siostra ma 15 lat i ma super czarny plaszcz do kolan wiazany z wiekimi klapami i ozdobnymi czarnymi guzikami i wyglada super!! ja pierwszy plaszcz mialam dopiero na studiach a ze bylam wtedy jeszcze manifestowalam swoja punkowa dusze mialam super skrojony czerwony plaszcz....dodam, ze wtedy plaszcze byly tylko ciemne wiec szokowalam maksymalnie ale co tam czulam sie swietnie:) teraz tez mam np 3 plaszcze....w klasycznym kroju z tweedu do ktorego od zeszlej zimy dodaje czarny gruby pas, drugi plaszcz w stylu lat 60 cos na Kennedy robiony fioletowy :) i trzeci tegoroczny popielaty wiazany w pasie z rekawami bufkami;) i nie uwaza, zebym sie postarzala ktorym kolwiek :) uwielbiam plaszcze !! mysle, ze dobrze Ci tu radza kup jakis fajny mlodziezowy kroj i kolor i nos, plaszcz to nie tylko czarna smutna klasyka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×