Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DESPERADA

KLUB DESPERADO czyli koniec z racjonalnymi dietami !!!!!!!

Polecane posty

Gość Szczęśliwakiedyś
a witam witam ja dzis się nareszcie zważyłam i jet 67-czyli ok 3 kilo mniej:)ale jak zjem śniadanie pewnie połowa wróci.a zjeść zjem je na pewno bo nie umiem żyć bez sniadania. potem człowieka ssie jak nie wiem. ja już po 50 brzuszkach, dziś mam wolny dzień i odsypiałam:) kolejny głodny dzień, brrrr.....jak ja tego nie lubię. ale jak się chce cos osiągnąć trzeba walczyć! Pozdrawiam Desperatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wam! :D u mnie dziś spadek wagi prawie żaden... no ale cóż... postanowiłam, że nie będę robić tych dni owsiankowych bo pewnie nie wytrzymam. wczoraj byłam bardzo głodna... od dzis jem wszystko tylko malutko. tak 500-700 kcal. a raz w tyg. pozwole sobie tak do 1000 kcal. na śniadanie zjadłam tuńczyka z pomidorem i cieniuteńką kromką chleba sojowego. na obiad jem zupe warzywną. właśnie ją sobie ugotowałam. pyszna mi wyszła... :D na kolacje jak będę bardzo głoda to zjem kawałek twarogu. dziewczyny, jakie polecacie witaminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szumnia
Hej dziewczyny! Ja tez desperatka. Tylko ze juz ten wielki dzien mam za soba. Odchudzam sie od tygodnia. Schudlam 3 kg:) nie jem slodyczy, nic co zawiera biala make i nic tlustego. Jem ok 800 kcal. Mam 168 cm i waze 59kg. Mozna sie dolaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytalam dzis na kafeterii duzy watek o diecie chalwowej i mam zamiar ja jutro zastosowac. Wiekszosc dziewczyn po pierwszym dniu chudla 1 kg :) moze i mi sie uda :) juz kupilam sobie juz chalwe na jutro i jestem gotowa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodka czekoladka :)) Dieta chałwowa?To brzmi wspaniale!!!Napisz coś więcej. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedzcie
wiecej nabiału! zawiera wapn który bierze udział w metabolizmie kwasów tłuszczowych:-) i ciut wiecej białka w postaci mięsą gdyz organizm potrzebuje do ok 40% wiecej energii by spalic 1 gram białka, trawienie tłuszczu i weglowodanych nie wymaga takich nakładów energii.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę, że żadna dieta monotonna nie jest dobrym wyborem, a już na pewno nie dieta monotonna oparta na słodyczach - chałwowa, czekoladowa etc nie ma w niej żadnej magii prócz faktu, że spożywasz mniej kalorii. ale w tej ilości kalorii możesz się zmieścić jedząc wiele innych smacznych, zróżnicowanych, wartościowych produktów. I na zróżnicowanej diecie łatwiej wytrzymać, bo się nie nudzi i nie nabierasz po paru dniach niekontrolowanej ochoty na dany produkt. takie jest moje zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sŁoDka_CzeKoLaDkad
ale ja raczej bede na niej tylko przez 1 dzien ;) chce sie przekonac czy dziala a przy okazji zaspokoje chetke na slodycze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka czekoladko cel i środki jakie sobie obierasz skłoniły mnie do przypuszczeń, że Ty i sweet19, która tu niedawno się na forum udzielała to jedna i ta sama osoba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie dziewczyny? Jakoś dziwnie sie tu, na kafe porobiło.. wszyscy węszą podwojne osobowości, ciągle dogryzają i krytykują. Szkoda, fajnie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) gratuluję wszystkich sukcesów, zwłaszcza Tobie Desperansa. U mnie od poniedziałku ścisła dieta. I oh nawet nie wiecie jak mi z tym dobrze ;) 58 kg. Do celu coraz bliżej ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zdecyduje się na dietę chałwową bo tak jak napisała Desperansa ,takie jednoskładnikowe diety są na dłuższą metę nużące. Mam straszny kryzys,wczoraj zjadłam frytki(!!!),dzisiaj tez wsunęłam rogala!Cholera co z moja mobilizacją?! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie odnotowalam wiekszy spadek wagi ;) !!! Spadalo po wczoraj pol kilo chociaz zjadlam 2 galki lodow i 3 cukierki, ale przyznam ze o 16 zjadlam pange z warzywami i potem juznic nie jadlam. Ale nie bylam glodna :) Bardzo sie ciesze i jestem bardziej zmotywowana do walki. A dzis 1 dzien chalwowy heh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! Ja wczoraj 700 kcal a dziś jak na razie 300 ja ważę się co kilka dni bo codziennie to nic dobrego można zwariować :P zyczę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Desperatki\" jak wam idzie dietka? mne świetnie chociać wczoraj wieczoram byłam taka głodna ze myslałam ze zwariuję ale jakoś przeżyłam.Mój organizm musi sie wreszcie przyzwyczaić że kolacyjek obfitych już nie będzie :) Mam dziś piąty dzień dietki, zważę sie w poniedziałek to pochwale sie osiągnięciami, moze to i dużo wody będzie ale to dopiero począteka ja i tak wlewam w siebie 3 litry płynów dziennie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do słodka czekoladka
weź sie wreszcie zdecyduj na diete jedną a nie co chwile zmianiasz :) a tak poza tym to powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym się chciała zapytać
hello;) ej laski, jak wy to robicie że tak szybko chudniecie? no jak? ja tu się morduje, ćwiczę, mż i nic... NIC!!!!! HELP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny oj trochę mnie tu nie było :-) Dziś waga bez zmian - 56.2 kg. Już się nie moge doczekać, kiedy zobaczę dwie piątki obok siebie :-) Ksai to chyba do mnie było, więc wyjaśniam - nie doszukuję się podwójnej osobowości, tylko zmiany nicka. I nie doszukuję się tylko pamiętam Sweet 19, sposób jej wypowiedzi i metody i dlatego łatwo skojarzyłam ją z naszą Czekoladką, a fakt, że jedna i druga mają podany ten sam mail dał mi odpowiedź na pytanie, na które nie odpowiedziała Czekoladka. Chyba przez to, że się o to zapytałam nie dogryzam nikomu i nie krytykuję?? Odpowiedż na to pytanie miała prowadzić do pewnej konkluzji. Otóż skoro Czekoladka to Sweet 19 to proponowaną dietę chałwową już ongiś stosowała, więc może napisać o tym, jak jej się wtety wiodło i jakie były wyniki. Po fakcie, że przed jej zastosowaniem ważyła pare kg mniej, niż teraz wnioskować można, że nie jest to dobry i trwały sposób na zrzucenie kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka czekoladko Masz mało kg do zrzucenia a męczysz się z nimi już ładnych pare miesięcy, do tego wynik jest taki, że ważysz wiecej niż na początku. Moim zdaniem twój problem tkwi w tym, że za dużo miejsca w Twojej diecie zajmują słodycze, a decydując się na drastyczne środki wybierasz słodkie monotonne diety - chałwowa, czekoladowa ect. Myślę, że osiągniesz upragniony i trwały efekt zmieniając stosunek do słodkoości i stawiając na zróznicowaną dietę. To oczywiście wymaga dyscypliny i jasno określonych zasad - michałkom, czekoladkom, chałwom i innym słodkościom powiedz stanowcze NIE!! :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym się chciała zapytać trudno powiedzieć \"jak my to robimy\" . Najlepiej przyłącz się do nas i obserwuj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×